Zawody obsługuje firma Datasport

Gnieźnieński Bieg Niepodległości
Gniezno, 11 listopada 2016 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 518
Odebrało numery: 494

  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
  ADAM TOMASZ 499OPEN / M40POZNAŃHENRY TEAMPOLPOLOKOK 
  ADAMCZAK ARTUR 464OPEN / M40GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
  ADAMSKI MAKSYM 21OPEN / M16MNICHOWOPOLPOLOKOKGmina  
 ALEJSKA AGNIESZKA126OPEN / K40GOŚLINOWOMAŁŻEŃSKI TEAMPOLPOLOKOKGmina 
 ALEJSKI JAKUB127OPEN / M40GOŚLINOWOMAŁŻEŃSKI TEAMPOLPOLOKOKGmina 
 ALEMENCIAK MIKOŁAJ214OPEN / M20GNIEZNOPOLPOLOKGmina 
  ANDREJAŃCZYK ANDRZEJ 69OPEN / M40GNIEZNO-POLPOLOKOKGmina 
  ANDRZEJCZAK MARCIN 70OPEN / M40OSINIECPOLPOLOKOKGmina  
  ANDRZEJEWSKI BARTŁOMIEJ 143OPEN / M40GNIEZNOBBWPOLPOLOKOKGmina 
  ANDRZEJEWSKA BEATA 244OPEN / K40GNIEZNOBBWPOLPOLOKOKGmina 
 ANDRZEJEWSKI MACIEJ271OPEN / M20GNIEZNO-POLPOLOKOKGmina 
ANTAS PAWEŁ 405OPEN / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAPOLPOLOKOKGmina 
  ANTCZAK ALEKSANDER 474OPEN / M40GNIEZNOIPOLPOLOKOKGmina 
 BALCER RAFAŁ435OPEN / M30BRIDGESTONEPOLPOLOKOK  
  BARLIK MATEUSZ 254OPEN / M30ŁUBOWOPOLPOLOKOK 
  BASIŃSKA JOANNA 71OPEN / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
  BĄBOL PRZEMYSŁAW 397OPEN / M20WITKOWOBRAKPOLPOLOKOK 
  BĄK MONIKA 515OPEN / K30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
  BĄKOWSKA MARIA 329OPEN / K60GNIEZNOSTOWARZYSZENIE OŚLA ŁAWKAPOLPOLOKOKGmina 
 BĄKOWSKI PIOTR274OPEN / M30GNIEZNOURZĄD MIEJSKI W GNIEŹNIEPOLPOLOKOKGmina 
  BEDNAREK MICHAŁ 362OPEN / M30GNIEZNOSATPOL GKKGPOLPOLOKOKGmina 
  BEŃKE PIOTR 289OPEN / M40GNIEZNOBENKEREJSZYNPOLPOLOKOKGmina 
 BERG RYSZARD424OPEN / M30BRIDGESTONEPOLPOLOKOK 
  BERG ANETA 181OPEN / K30GNIEZNOALTOM GNIEZNO / NO EXCUSES TEAMPOLPOLOKOKGmina 
 `Nie żyję by lepiej biegać biegam, by lepiej żyć`
  BERNACIAK ARNOLD 268OPEN / M40LUBOŃ-POLPOLOKOK 
  BIANEK MICHAŁ 461OPEN / M20GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
  BILICKI ŁUKASZ 269OPEN / GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
  BILSKI HUBERT 488OPEN / M20DAMASŁAWEKURBAN EXPLORATION PLPOLPOLOKOK 
  BOGAJEWSKI BŁAŻEJ 322OPEN / M30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
  BOGUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 395OPEN / M20WYDARTOWOSTOWARZYSZENIE TERAZPOLPOLOKOK 
  BOJAŃSKI ZBIGNIEW 253OPEN / M30WRZEŚNIA-POLPOLOKOK 
  BORUCKI KRYSTIAN 457OPEN / M30GNIEZNOBORKO.PLPOLPOLOKOKGmina 
  BOSACKI JACEK 286OPEN / M20GNIEZNONO EXCUSES TEAMPOLPOLOKOKGmina 
  BRELIŃSKI ROBERT 514OPEN / M20GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
 BREWKO ROBERT442OPEN / M30WITKOWOPOLPOLOKOK 
  BRODZIAK RAFAŁ 492OPEN / M30KALISZPOLPOLOKOK 
  BRODZIŃSKI ARKADIUSZ 260OPEN / M30JABŁONOWO POMORSKIEJW3537POLPOLOKOK  
 Rekord życiowy 00.41.47
  BRZEZIŃSKI MACIEJ 390OPEN / M30ŚLESINLOKALNA GRUPA LEKKOATLETYCZNA IM. HANNIBALA LECTERAPOLPOLOKOK 
  BUCZKOWSKI MATEUSZ 297OPEN / M20WITKOWONO EXCUSES TEAMPOLPOLOKOK 
  BUDASZ TOMASZ 11OPEN / M40GNIEZNOURZĄD MIEJSKI W GNIEŹNIEPOLPOLOKOKGmina 
  BUDZYŃSKI MACIEJ 344OPEN / M30CIELIMOWOPOLPOLOKOK 
  BUDZYŃSKI PRZEMYSŁAW 107OPEN / M30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
  BUDZYŃSKI RAFAŁ 325OPEN / M40GNIEZNOGNIEŹNIEŃSKIE FORUM INTERNETOWEPOLPOLOKOKGmina 
  BUKOWSKA- BOROWCZYK KAMILA 379OPEN / K40GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
  BURASZEWSKI WIESŁAW 458OPEN / M50INOWROCŁAWWASIMARTAPOLPOLOKOK 
 Biegam od dwóch lat. Dzięki bardzo sympatycznej blondynce która zmobilizowała mnie do zadbania o własne zdrowie. Uważam że ruch czyni cuda.
  BYCHOWIEC JOANNA 373OPEN / K30GNIEZNO-POLPOLOKOKGmina 
  BYCHOWIEC ŁUKASZ 369OPEN / M30GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
  CEGIELSKI ARTUR 388OPEN / M20GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
  CENDROWSKI MARIUSZ 299OPEN / M20BRODNICAJW3537POLPOLOKOK  
  CHARMACIŃSKI MARCIN 516OPEN / M40TRZCIANKAHENRY TEAMPOLPOLOKOK 
  CHEŁEK TOMASZ 58OPEN / M40GNIEZNOHENRY TEAM/ NO EXCUSES TEAMPOLPOLOKOKGmina 
  CHŁOPICKI MICHAŁ 364OPEN / M30GNIEZNOVELUXPOLPOLOKOKGmina 
  CHOJAK SEBASTIAN 382OPEN / M40GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
  CHRAPEK SŁAWOMIR 105OPEN / M30GNIEZNOJEDYNY TAKIPOLPOLOKOKGmina 
  CHRZAN ROBERT 523OPEN / M40GNIEZNONIEZRZESZONYPOLPOLOKOKGmina 
  CHUDY JAROSŁAW 374OPEN / M30POBIEDZISKAPOLPOLOKOK 
 Mój pierwszy raz.
  CHUDY SŁAWOMIR 96OPEN / M40GNIEZNOTREPKO RUNNERSPOLPOLOKOKGmina 
  CIESIELSKI TOMASZ 23OPEN / M40GNIEZNOKLUB BIEGACZA ZAWAŁPOLPOLOKOKGmina 
  CYROK MACIEJ 256OPEN / M20DĄBROWAOLIMPIA DĄBROWAPOLPOLOKOK 
  CZARNOJAŃCZYK KRZYSZTOF 223OPEN / M20GNIEZNOBADBOYS GNIEZNOPOLPOLOKOKGmina 
  CZASAK GRZEGORZ 22OPEN / M40WITKOWOWITKOWO BIEGAPOLPOLOKOK