Formularz systemu Datasport

IV Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza
Zdrój k/Grodziska Wlkp., 17 lipca 2016 r.


Liczba zawodników : 143
Liczba opłaconych zawodników: 114
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
  ANDRYS ŁUKASZ 7 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA  
  ARENT JACEK 64 OpenRAKONIEWICEBRAKOK 
BAJER MICHAŁ 21 OpenBUKHUSAR CROSS TRAININGOK 
  BARTKOWIAK PIOTR 11 OpenGRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  BĄK EWA 9 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKISKATE2CITY  
  BERESZYŃSKI SEBASTIAN 5 OpenGRODZISK WLKP.DANFLOR TEAMOK 
  BIELAWNY PIOTR 123 OpenGRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  BIELAWSKI TOMASZ 8 OpenKUBACZYNDRUŻYNA BIEGACZY - GMINA GRANOWOOK 
  BISKUP PAULINA 58 OpenGRADOWICEOK 
 BRUDŁO BEATA95 OpenGRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
 BRUDŁO MARCIN142 OpenGRODZISK WLKP.SLA APERTEOK 
  BRYKCZYŃSKA ALICJA 34 OpenGRODZISK WLKPOK 
 CHRÓŚCIK ANDRZEJ105 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
 CHRÓŚCIK MARTA106 JuniorSŁOCINOK 
  CIESIELSKI TOMASZ 97 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIPRAWILNE ZIOMECZKIOK 
  CYBAL KATARZYNA 48 OpenGRODZISK WLKP.OK 
  CYBAL MICHAŁ 49 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  DRZEWIECKI PAWEŁ 113 OpenGRODZISK WLKP.PHOENIX CONTACT  
  FITT MATEUSZ 69 JuniorGRANOWODANFLOR TEAM  
 GAMROWSKI GRZEGORZ17 OpenGRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  GARZEŁ MIROSŁAW 63 OpenRAKONIEWICEDYCHA DRZYMAŁY RAKONIEWICEOK 
  GIEŁDON WERONIKA 33 OpenGRANOWOOK 
  GŁÓDZ HUBERT 35 OpenGRODZISK WLKP.OK 
  GOLCZAK PIOTR 3 OpenGRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  GRABSKI RAFAŁ 43 OpenCICHA GÓRADANFLOR TEAMOK 
  GRZELEWSKI KAROL 28 OpenGRODZISK WLKPSTADOOK 
  HAMROL ŁUKASZ 54 OpenŚMIGIELBLIŹNIAK TEAM ŚMIGIELOK 
  HEJNAR MAGDALENA 76 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  JANKOWIAK HANNA 109 OpenGRODZISK WLKPSTOWARZYSZENIE LUDZI AKTYWNYCH APERTEOK 
  JANOWICZ HONORATA 47 OpenOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAOK 
  JANOWICZ ZBIGNIEW 134 OpenOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA  
  JAŃCZAK EWELINA 61 OpenGRADOWICENIEZRZESZONYOK 
 JARNÓT AGNIESZKA39 OpenSTARY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
  JĘDRZEJCZAK ANNA 26 OpenGRODZISK WLKP.ZUMBA TEAM  
  JĘDRZEJCZAK RENATA 65 OpenRAKONIEWICEBRAK  
  KACZMAREK JAKUB 100 OpenGRODZISK WLKP.OK 
  KACZMAREK KRZYSZTOF 52 OpenGRODZISK WLKPKAREBUDOK 
  KACZMAREK ŁUKASZ 10 OpenKAMIENIECKUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECOK 
  KACZMAREK MATEUSZ 127 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIPRAWILNE ZIOMECZKIOK 
  KALETA MAREK 51 OpenJABŁONNAOK 
  KALETKA-PAUL MONIKA 12 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIZUMBA TEAMOK 
  KASPERSKA JUSTYNA 45 OpenGRODZISK WLKPSKATE2CITYOK 
 KASPROWIAK PATRYK56 OpenRAKONIEWICE  
  KILJAŃSKA HANNA 22 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  KMIECIK MAREK 90 OpenWOLSZTYNDANFLOR TEAM  
  KONIECZNY ŁUKASZ 46 OpenNOWA WIEŚOK 
  KONKIEWICZ ROBERT 125 OpenGRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  KOŃKA TOMASZ 38 OpenCICHA GÓRABERO TEAMOK 
KOŚCIELNIAK MAREK 130 OpenPOZNAŃCYBINA TEAMOK 
  KRAWIEC JAKUB 18 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  KRÓL SEBASTIAN 57 OpenSTRZĘPIŃDRUŻYNA BIEGACZY - GMINA GRANOWOOK 
  KRYM JOANNA 104 OpenBŁOŃSKOBRAKOK 
  KRYNOJEWSKI WALDEMAR 107 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  KRYŚ WIKTOR 86 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
 KUBIS AGNIESZKA42 OpenGRODZISK WLKP.ZUMBA TEAM  
  KURANDA RAFAŁ 77 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIENNIS TRACK CLUBOK 
  KWINTO LIDIA 137 OpenCHORZEMINWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOK 
  LABRZYCKI DANIEL 108 OpenGRODZISK WLKPDANFLOR TEAMOK 
  LUDWICZAK JAROSŁAW 30 OpenNAPACHANIEOK 
  LUDWICZAK MAŁGORZATA 29 OpenNAPACHANIEOK 
  LUDWICZAK STANISŁAW 136 OpenŚMIGIELOK 
  ŁODYGA MAGDALENA 96 OpenGRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  MAĆKOWIAK EWA 16 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKISTADOOK 
  MAĆKOWIAK MAREK 15 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKISTADOOK 
  MAJEWSKI PIOTR 91 OpenGRODZISK WLKP.SKATE2CITY  
  MAJORCZYK BARTOSZ 62 OpenKARCZEWOGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
 Zwycięzca 2015
  MAŁECKA KATARZYNA 83 JuniorOPALENICAOK 
  MĄDROSZYK DAWID 135 OpenSZEWCEOPALENICKI KLUB BIEGACZAOK 
  MELONEK PAWEŁ 71 OpenGRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  MICHALAK GRZEGORZ 68 JuniorPOZNAŃDANFLOR TEAMOK 
  MICHALAK MIROSŁAW 120 OpenKOŚCIANNIAGARA FITNESS KLUB  
 MICHALAK WIESIA144 OpenPOZNAŃCYBINA TEAMOK 
  MICHALSKI MACIEJ 27 OpenGRODZISK WLKP.OK 
  MICHALSKI MICHAŁ 13 OpenGRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  MICHALSKI RADOSŁAW 32 OpenLWÓWEKOK 
  MILLER ADRIAN 2 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  MIŁEK DAMIAN 140 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  MIŚ DOMINIKA 88 OpenGRODZISK WLKP.OK 
  MIŚ MARTA 87 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  MOCEK MAREK 72 JuniorGRANOWODANFLOR TEAMOK 
  MOSZKA KRZYSIEK 118 OpenRAKONIEWICE  
 NADOLCZAK BASIA143 OpenPOZNANCYBINA TEAMOK 
  NAHACZEWSKI GRZEGORZ 50 OpenNOWY TOMYŚLOK 
  NAJDEK KATARZYNA 85 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  NAJDEK ŁUKASZ 84 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  NAWROCKA PAULINA 75 OpenLWÓWEK  
  NOLKA WOJCIECH 59 OpenBIAŁA WIEŚKP PSPOK 
  NOWAK ANNA 36 OpenGRANOWO  
  NOWAK PRZEMYSŁAW 122 OpenOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAOK 
  OHLY JAKUB 102 OpenGRODZISK WLKPDANFLOR TEAM.  
  OLSZEWSKA JOLANTA 138 OpenWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOK 
  PAUL MARCIN 4 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  PAWELSKI JACEK 24 OpenKROSNOOK 
  PAWŁOWSKI HUBERT 117 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKITRIO LINE RUNNING  
  PAWŁOWSKI TOMEK 67 OpenWŁOSZAKOWICESOKÓŁ WŁOSZAKOWICEOK 
 PERZ EMILIA41 OpenBUKOWIECNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
 PERZ MARZENNA40 OpenBUKOWIECNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLOK 
  PIECHOCKA BEATA 20 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKISTADOOK 
  PIECHOCKI DAWID 19 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKISTADOOK 
  PIOSZYK KRZYSZTOF 6 OpenGRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  PLUSKOTA KINGA 141 OpenWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA  
  PODSTAWA ANDRZEJ 103 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIBRAKOK 
  PRZYBYLSKI BARTŁOMIEJ 126 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  PRZYBYLSKI KAMIL 133 OpenGODZISZEWO  
  PRZYBYSZ DOROTA 98 OpenGRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  PRZYBYSZ MAŁGORZATA 99 OpenGRODZISK WLKP  
  RATAJCZAK ANNA 70 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  ROSIŃSKI ŁUKASZ 119 OpenWOLSZTYNADRENALINA TEAMOK 
 Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu.
  ROSIŃSKI PRZEMYSŁAW 124 OpenPOZNAŃOK 
  ROSZCZENKO KRZYSZTOF 79 OpenPOZNAŃOK 
  RUSIECKI MATEUSZ 110 JuniorGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  RZEPA IRENEUSZ 60 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIMLM WSPANIAŁY DZIEŃOK 
  SADOWSKI ARKADIUSZ 128 OpenOPALENICAGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  SIEROŃ KAMIL 37 OpenNOWY TOMYŚLBERO TEAMOK 
  SIKORSKI DAWID 112 OpenGRODZISK WLKP.PHOENIX CONTACT  
  SKORUPINSKI DARIUSZ 111 OpenRAKONIEWICEOK 
  SKOTAREK PIOTR 116 OpenGRODZISK WLKP  
  SOLOCH TOMASZ 115 OpenGRODZISK WLKP.OK 
  SOŁTYSIAK NORBERT 89 JuniorGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  STACHOWSKI MARCIN 25 OpenWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA  
  STEPCZAK RENATA 80 OpenGRODZISK WLKPOK 
  STĘPIEŃ MAGDALENA 66 OpenGRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZA/ SKATE2CITYOK 
  STRUGAŁA MAŁGORZATA 78 OpenGRODZISK WLKP.OK 
  STRYSZAK KATARZYNA 31 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  SZAŁEK JULIA 93 JuniorRAKONIEWICE  
  SZAŁEK KARINA 92 OpenRAKONIEWICE  
  SZKODA KRZYSZTOF 1 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAOK 
  SZULC DOMINIK 132 OpenPOZNAŃMUD GOATS  
  SZUTTA NATALIA 139 OpenSIEDLECWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAOK 
  SZYMAŃSKA ELŻBIETA 73 OpenGRODZISK WLKP.OK 
  SZYMAŃSKI MACIEJ 74 OpenGRODZISK WLKP.OK 
  SZYMKOWIAK MACIEJ 101 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIOK 
  SZYPURA KATARZYNA 82 OpenOPALENICAOK 
  SZYPURA ROBERT 81 OpenOPALENICAOK 
  TADEUSZ JAKUB 129 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIDANFLOR TEAMOK 
  TUREK ANDRZEJ 121 OpenGRODZISK WLKP.OK 
  WĘGRZYN KLAUDIA 44 OpenGRODZISK WIELKOPOLSKIDANFLOR TEAMOK 
  WOJCIECHOWSKI MARCIN 55 OpenMOROWNICABLIŹNIAK TEAM ŚMIGIELOK 
  WOS LUKASZ 114 OpenRAKONIEWICEBRAK  
  WÓJCIK - MILLER AGNIESZKA 14 OpenGRODZISK WLKPOK 
  WRÓBEL LESZEK 131 OpenGRODZISK WLKP.OK 
  ZEIDLER ADRIAN 23 JuniorKUROWODANFLOR TEAM  
 ZYZNARSKA BERNADETA94 OpenRAKONIEWICERODZINA