Zawody obsługuje firma Datasport

XV Zimowy Bieg Trzech Jezior
Trzemeszno, 11 lutego 2017 r.


Kluby Sportowe - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 903
Odebrało numery: 721

Liczba opłaconych zawodników: 840
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZAK KRZYSZTOF 2315km / M30POZNAŃANIELI TEAM 2OI7OKHDK 
2  ADAMCZYK MARIUSZ 48615km / M40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOK 
3  ADAMCZYK ZBIGNIEW 63415km / M60ZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKAOK 
 Po raz kolejny w Trzemesznie zimową porą roku
4  ADAMSKA AGNIESZKA 26915km / K40WROCŁAWAKTYWNY OSTRZESZÓWOK 
5  ADAMSKA ANNA  15km / K30KŁECKO   
6  ADAMSKA EWA  15km / K30KOMORNIKIHERNIK TEAM   
7  ADAMUS RADOSŁAW 35415km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKI-OKHDK 
8  ALEKSANDER SYLWIA  15km / K30ŁASKBIEGAJĄCE SMS-KI GPOSIR  
9  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 72415km / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOOKHDK 
10  ALEKSANDRZAK MACIEJ 5515km / M40KROSNOORLEN RUNNING TEAMOK 
11  ANDRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF 25815km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKGPOSIR 
12  ANDRZEJEWSKI BARTŁOMIEJ 17415km / M40GNIEZNO-BBWOK  
13  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 35215km / M30SWARZĘDZOKGPOSIR 
14  ANDRZEJEWSKI MACIEJ 31415km / M40SZAMOTUŁYGABLOCIARZE.PLOK 
15  ANGIEL WŁADYSŁAW 79415km / M70BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZOK 
16 ANTAS PAWEŁ 1815km / M30TRZEMESZNOKLUB HDK PCK KROPELKAOKGmina HDK GPOSIR 
17  ANTKOWIAK KRZYSZTOF 45615km / M40KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNOKHDK 
18  BABIAK BARTOSZ 61415km / M30KONINOK 
19 BAJER ANDRZEJ75015km / M20OK 
20  BANASZEWSKA JOANNA 59315km / K30TORUŃOK 
21  BANASZKIEWICZ GRZEGORZ 50615km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina GPOSIR 
22  BARABASZ AGNIESZKA  15km / K40ZŁOTÓWTYGODNIK NOWY - PIŁA   
23  BARAN ADAM 80615km / M30CZARNKÓWOK 
24  BARAN BARTŁOMIEJ 15015km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina GPOSIR  
25  BARANIECKI ZBIGNIEW 81515km / M50POZNAŃBRYLANT KÓRNIKOK 
26  BARANOWSKI FILIP 75415km / M40POZNAŃOK 
27  BARCZAK TOMASZ 46015km / M40BYDGOSZCZOK 
28  BARNAŚ DARIUSZ 38615km / M40INOWROCŁAW56 BLOTOK 
29  BARTCZAK ŁUKASZ 34415km / M30DOBRCZTEAMOCHALOK 
30  BARTECKA AGNIESZKA 50915km / K30MOGILNOOKGPOSIR  
31  BARTKOWIAK GRZEGORZ 23415km / M50POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUOKGPOSIR 
32  BARTKOWIAK MAREK 10715km / M30GDYNIACOPACABANA BYDGOSZCZOK 
33  BARTKOWSKA ANETA 30315km / K20TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina GPOSIR 
34  BASIŃSKA JOANNA 10515km / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKGPOSIR 
35  BAUMGART ADAM 47715km / M40BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAOK 
36  BĄBOL PRZEMYSŁAW 82115km / M20WITKOWOOK 
37  BĄK ARTUR 45315km / M20OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOK 
38  BĄK DARIUSZ 45215km / M40OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOK 
39  BĄKOWSKA MARIA 54115km / K60GNIEZNOSTOWARZYSZENIE OŚLA ŁAWKAOKGPOSIR 
40  BĄKOWSKI MICHAŁ 11215km / M30POZNAŃOK  
41  BEDNAREK IRENA 73715km / K40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina 
42  BEDNAREK MARTA 31015km / K30WTELNOOK 
43 BEDNARZ PAWEŁ22315km / M40MIECZEWONIEZRZESZONYOK 
44  BENDOWSKI ADRIAN 72215km / M30GRODZISK WLKPMLM WSPANIAŁY DZIEŃOKGPOSIR  
45 BERG ANETA 48715km / K30GNIEZNOALTOM GNIEZNO / NO EXCUSES TEAMOKGPOSIR 
46  BERNACIAK MATEUSZ 79215km / M20MOGILNOSPORT I REKREACJA MOGILNOOK 
47  BIAŁEK MIROSŁAW 48115km / M30WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAOK 
48  BIELEC WOJCIECH 25315km / M30BYDGOSZCZOK 
49  BIENIARA TOMASZ 7015km / M40MNICHOWOMJDOPOK 
50  BIERNACKI ANDRZEJ 71415km / M40MOSTKOWOTEAMOCHALOK 
51  BILICKI ŁUKASZ 83915km / GNIEZNOOK 
52  BILIŃSKI HUBERT 49115km / M16KOŁOKOŁO BIEGAOK 
53  BILIŃSKI RAFAŁ 63515km / M30KOŁOKOŁO BIEGAOKHDK  
54 BINARSCH DAGMARA86915km / K40GNIEZNONIGHT GNIEZNO GPOSIR 
55  BIZAN ŁUKASZ 79515km / M30SWARZĘDZBIZAN`S POWEROK 
56  BLASZKOWSKA ANETA 77915km / K20OBROWO:)OK 
 Sesja jest a ja biegam!
57  BŁASZCZYK KRZYSZTOF 46515km / M50ŚLESINROZKATEAMOK  
58  BŁASZCZYK MICHAŁ 13315km / M30POZNAŃTKKF MPK POZNAŃOK 
59  BŁOCH ARLETA 54315km / K40CHOJNO-MŁYNWRONIECKI KLUB BIEGACZAOKGPOSIR 
60  BOGACZYK DAMIAN 14115km / M30ŚRODA WIELKOPOLSKAPOLONIA ŚRODAOK 
61  BOJAŃSKI ZBIGNIEW 14415km / M30WRZEŚNIAOKHDK  
62  BOMBEL MARCIN 26415km / M40TRZEMESZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOOKGmina GPOSIR 
63  BOMBICKI MIŁOSZ 20315km / M30SZUBINB-BUDOK  
64  BONALSKA MAGDALENA 33115km / K30BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZOK 
65  BORKOWSKA AGATA 11515km / K30POZNAŃ-OK 
66  BORKOWSKA EWA 16915km / K60ZŁOTÓWPSEUDOBIEGACZKIOK  
67  BOROŃSKI PRZEMYSLAW 82315km / M40PROMNICENIEZRZESZONYOK 
68  BORUCKI KRYSTIAN 78315km / M30GNIEZNOBORKO.PLOKGPOSIR 
69  BROMBEREK ŁUKASZ 47815km / M30OBORNIKIOBORNIKIOKHDK GPOSIR 
70  BRUSS KRZYSZTOF 36515km / M40ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUOK  
71  BRZEWIŃSKA MARZENA 24115km / K40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina GPOSIR 
72  BRZEWIŃSKI JACEK 23815km / M40TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKGmina HDK GPOSIR 
73  BRZEZIECKI ROBERT 81815km / M30SUCHY LASKREISEL RUNNING TEAMOKGPOSIR 
74  BUDASZ TOMASZ 415km / M40GNIEZNOOK 
75  BUDZYŃSKA ELŻBIETA 69515km / K50SŁUPSKOK 
76  BUDZYŃSKI MACIEJ 67715km / M30CIELIMOWO-OK 
77  BUDZYŃSKI PRZEMYSŁAW 52715km / M30GNIEZNOOKGPOSIR 
78  BUKOWIECKI KRZYSZTOF 42815km / M30KUNYKB MARATON TUREKOK 
79  BURANT AGNIESZKA 57915km / K30POZNAŃ-OK 
80  BUŚKO MATEUSZ  15km / M30KOŚCIAN   
81  BUZALSKI ROBERT 9315km / M40BYDGOSZCZORANGE POLSKAOK  
82  BUZAŁA JAKUB 19715km / M30TRZEMESZNOOKGmina 
83  BZDAWKA TOMASZ 34615km / M40WYSTĘPNAKIELSKI KLUB BIEGACZAOK 
84  CABAJ DAMIAN 29615km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
85  CHŁOPICKI MICHAŁ 11415km / M30GNIEZNOVELUX-GNIEZNOOK 
86  CHMIELEWSKI BARTOSZ 65715km / M20WITKOWO33 BLTROKGPOSIR 
87  CHOJNACKA-MARYSIAK ANNA 68215km / K30POWIDZPOWIDZ GDZIE BIEGNIESZ / STRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
88  CHOJNACKA MARTA 77715km / K30LUBINNIGHT RUNNERSOKGPOSIR  
89  CHOLEWIŃSKI MARCIN 77215km / M30POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOKHDK 
90  CHRUŚCICKI JAROSŁAW 58715km / M40MUROWANA GOŚLINA-OKGPOSIR 
91  CHRZANOWSKI ADAM 32715km / M30KOŁOBUD-REMOK 
92  CHRZANOWSKI KRZYSZTOF 32815km / M60KOŁOBUD-REMOK 
93  CHRZĄSZCZ BARTOSZ 78515km / M20PAKOŚĆBRZEZIŃSKI RUN CLUBOK 
94 CHUDAŚ ROMAN 39715km / M30TRZEMESZNOHDK KROPELKA TRZEMESZNOOKGmina HDK GPOSIR 
 Cały czas do przodu
95  CICHOCKI JACEK 68315km / M40TORUŃ-OK 
96  CIERNIAK JAROSŁAW 23715km / M30POWIDZDRUŻYNA SZPIKUOK 
97  CIĘGOTURA RADOSŁAW 44915km / M30TORUŃ56 BLOTOKHDK 
98  CYBULSKI ROBERT 77015km / M40MIASTKOMTS HAMMER MIASTKOOK 
99  CYPRIAN JAROSŁAW 43515km / M40OPALENICAOSP OPALENICAOK 
100  CYPRIAN PAULA 65515km / K20OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAOK 
101  CZAPLIŃSKI MARIUSZ 58115km / M50GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKGPOSIR 
102  CZARNKOWSKA ANNA  15km / K30MIECZEWO GPOSIR  
103  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 24515km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
104  CZECHOWSKI JERZY  15km / M60WARSZAWAMZA WARSZAWA   
105  CZEKALSKA ELŻBIETA 55615km / K50POBIEDZISKA-OK  
106  CZEKALSKA MARIA 57515km / K30POZNAŃCZEKALSKIE TEAMOK 
107  CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA JOANNA 35615km / K40WŁOCŁAWEKANWIL TEAMOKHDK GPOSIR 
108  CZUK MAREK 28315km / M60TORUŃOK 
109  CZWOJDRAK GRZEGORZ 31315km / M40ŚRODA WLKPPOLONIA ŚRODAOK 
110  CZWOJDZIŃSKI IRENEUSZ 53015km / M50KROTOSZYNBE3CITYZENOKHDK GPOSIR 
111  CZYŻ MAREK 25915km / M20WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZESNIAOK 
112  CZYŻ MONIKA 65215km / K20WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAOK