Zawody obsługuje firma Datasport

VII Pabianicki Półmaraton
Pabianice, 02 kwietnia 2017 r.


Kluby Sportowe - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1670
Odebrało numery: 1407

Liczba opłaconych zawodników: 1371
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK PIOTR 621km / M40ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOK 
2 ADAMIEC DARIUSZ129421km / M40ŁÓDŹPOLPOL  
3  ADAMKIEWICZ MICHAŁ 721km / M30ŁÓDŹKS GŁOWNO W BIEGUPOLPOLOK  
4  ADAMOWICZ ARKADIUSZ 821km / M40SZCZECINEKPOLPOLOK 
5  ADAMSKI TOMASZ 921km / M40SIERADZTO PAKA TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
6  AGIER EMILIA 14015km / K30BRÓJCEINFOSYS RUNPOLPOLOK 
7  ANDRYSIAK PAWEŁ 1021km / M30SIERADZTO PAKA TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
8  ANDRZEJCZAK TOMASZ 1321km / M30PABIANICEKORONA PABIANICEPOLPOLOK 
9  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 1221km / M40DZIEKTARZEWKORONA PABIANICEPOLPOLOK 
10  ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK EDYTA 1421km / K40ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹPOLPOLOK 
11  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 1521km / M50PABIANICEGILLETTE RUNPOLPOLOK  
12  ANGIEL WŁADYSŁAW 1621km / M70BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLPOLOK 
13  ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ 14025km / M20ŁÓDŹPOLPOLOK 
14  ANTCZAK AGNIESZKA 1721km / K40ŁODZBIEGACZ NOWOSOLNAPOLPOLOK 
15  ANTCZAK PAWEŁ 1821km / M40ŁÓDŹRYTMPOLPOLOK  
16 ANTONIAK SYLWIA1921km / K20ŁÓDŹPOLPOLOK 
17  ASŁANOWICZ MARCIN  21km / M40WARSZAWAPOLPOL   
18  AUGUSTYNIAK ARTUR 2121km / M30PABIANICEFUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹPOLPOLOK 
19  AUGUSTYNIAK RAFAŁ 2221km / M20ŁÓDŹPARKRUN ŁÓDŹPOLPOLOK 
20  AULAK MICHAŁ 2321km / M30ŁÓDŹ-POLPOLOK 
21  BACIA DAWID 2421km / M20ŁASKPOLPOLOK 
22  BAGIŃSKI TOMASZ 2521km / M40ŁÓDŹFUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹPOLPOLOK 
23  BAGROWSKI KAROL 14035km / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
24 BAGROWSKI MATEUSZ2621km / M30PABIANICEPOLPOLOK 
25  BAJAS MATEUSZ 2721km / M20ŁÓDŹPOLPOLOK 
26  BAKOWICZ ANDRZEJ 2821km / M40SIERADZSIR-HA SIERADZPOLPOLOK 
27  BALCERAK- KOLASA JOANNA 42021km / K40ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹPOLPOLOK 
28  BALCERZAK MARIUSZ 2921km / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
29  BALCERZAK MARTYNA 3021km / K20ZDUŃSKA WOLAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹPOLPOLOK 
30  BALCZERCZYK MAREK  21km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNINGPOLPOL   
31  BALICKI JACEK 15325km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAPOLPOL  
32  BANACHOWSKI KRZYSZTOF 14045km / M60OKUP MAŁYNIE JESTEM ZRZESZONY W ŻADNYM KLUBIEPOLPOLOK 
33 BANASIAK PAULA15215km / K20ŁÓDŹPASAŻ ŁÓDZKIPOLPOL  
34  BANASZCZYK BARTŁOMIEJ 3121km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKI-POLPOLOKPSP 
35  BANASZCZYK JAKUB  21km / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL   
36  BANASZCZYK MARIUSZ 3221km / M30KASZEWICEEDC EXPERTPOLPOLOK 
37  BANASZEWSKI ŁUKASZ 133221km / M20TORUŃKW PSP TORUŃPOLPOLOKPSP 
38  BANDEL ADAM 122721km / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
39  BANDEL ANETA  21km / K20ŁÓDŹPOLPOL ZHP2  
40  BANIA JAN 14055km / M70ŁÓDŹKB ARTURÓWEK ŁÓDŹPOLPOLOK 
41  BARABASZ PIOTR  21km / M40KIELCEPOLPOL   
42  BARAN TOMASZ 132021km / M30DUKLATRI NEGUPOLPOL  
43  BARANOWICZ GRZEGORZ 3321km / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
 Biegam bo lubię i dla swoich dzieci
44  BARANOWSKI ANTONI 3421km / M50TUMIDAJNIEZRZESZONYPOLPOLOKOSP 
45  BARANOWSKI KRZYSZTOF 3521km / M50KUTNOKUTNO BIEGAPOLPOLOK 
46  BARAŃSKI KONRAD 3621km / M30KWIATKOWICE-POLPOLOK 
47  BARASIŃSKI TOMASZ 3721km / M40BEŁCHATÓWDRUŻYNA PIERŚCIENIA BEŁCHATÓWPOLPOLOK 
48  BARJASZ RYSZARD 3821km / M50ŁÓDŹRYSIOTEAMPOLPOLOK 
49  BARTCZAK ŁUKASZ 118521km / M30DOBRCZKW PSP TORUŃPOLPOLOKPSP 
50  BARTCZAK RENATA 14065km / K40ŁÓDŹ1997POLPOLOK 
51  BARTELA EDYTA 3921km / K30ŁÓDŹACCENTURE RUNNING TEAMPOLPOLOK 
52  BARTOSIK ANNA 12525km / K30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOK 
53  BARTOSIK MAREK 4021km / M40ŁÓDŹGFT POLSKAPOLPOLOK 
54  BARTOSZEK MARIUSZ 4121km / M30PABIANICE-POLPOLOK 
55  BARTOSZEK MIŁOSZ 4221km / M20PABIANICE4U RUNPOLPOLOK  
56  BARTOSZEWSKI ANDRZEJ 136021km / M20GODZIESZE MAŁEKM PSP KALISZPOLPOL PSP OSP 
57  BARTOSZEWSKI CEZARY 14075km / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
58  BARZYK MATEUSZ  21km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIFUDU&CO. SPORT TEAMPOLPOL   
59  BATORSKI KRZYSZTOF  21km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIKW PSP ŁÓDŹPOLPOL PSP  
60  BAUER PIOTR 14085km / M20ŁÓDŹBRAKPOLPOLOK 
61  BAZYLUK BŁAŻEJ 4321km / M20LUTOMIERSKGILLETTE RUNPOLPOLOK 
62  BĄK BARTŁOMIEJ  21km / M20ŁÓDŹPOLPOL   
63  BĄKIEWICZ MARIUSZ 4421km / M20GAJKOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
64  BĄKOWICZ KRZYSZTOF 14095km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLPOLOK 
65  BEDERSKI PIOTR 4521km / M30ŁÓDŹ-POLPOLOK 
66  BEDNARCZYK JAKUB 4621km / M40POZNAŃBVPOLPOLOK 
67  BEDNARCZYK WIESŁAW 116921km / M60BRZEGNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
68  BEDNAREK MICHAŁ 125321km / M30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOK 
69  BEDNAREK PATRYCJA 122821km / K30PABIANICERUN&SMILE PABIANICEPOLPOLOK  
70 BEDNARSKI ARKADIUSZ137621km / M30LUBOŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
71  BEDNARSKI TOMASZ 4721km / M30ŁÓDŹPOLPOLOK  
72  BEDYK IRENEUSZ 4821km / M60CEKANOWOPTT DELTAPOLPOLOK 
73  BERĘC PIOTR 4921km / M40BEŁCHATÓW-POLPOLOK 
74  BERLAK TOMASZ 118621km / M40ŁÓDŹKON-WITPOLPOLOKStrazMiejska 
 Bieganie trenuje od 3 lat,natomiast jest to jeden z sportów,które uprawiam.Ogólnie uprawiam sport już od ponad 25 lat.
75  BERLIŃSKI DOMINIK 5021km / M30OTRĘBUSYWPRUNNINGPOLPOLOK 
 Start kontrolny przed maratonem w Krakowie. Będzie życiówka na obu imprezach!
76  BERNACKA ANETA 5121km / K30JUSTYNÓWFLINTENSIVE RUNNINGPOLPOLOK 
77  BEŚKA DARIUSZ 5221km / M20PABIANICERUN&SMILE PABIANICEPOLPOLOK 
78  BIAŁAS ARTUR 5321km / M30TARNOWSKIE GÓRYKP PSP TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOKPSP 
79  BIAŁECKI ZBIGNIEW 5421km / M40ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMPOLPOLOK  
80  BIAŁKOWSKI PAWEŁ 5521km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKIBBL TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
81  BIEGANOWSKI KRZYSZTOF 5621km / M30SMARDZEWICEPOLPOLOK 
82  BIELECKI WOJCIECH 5721km / M20PABIANICEP&G ALEKSANDRÓW PLANTPOLPOLOK 
83  BIELSKA ANNA 5821km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-POLPOLOK 
84  BIENIEK DAMIAN 5921km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLPOLOK 
85  BIERLET MARCIN 6021km / M30KWAŚNIÓWNOVIGOPOLPOLOK 
86 BIERNACKI DAMIAN6121km / M40PABIANICEKORONA PABIANICEPOLPOLOK 
87  BIERNACKI JAROSŁAW 6221km / M50HUTA DŁUTOWSKAVEOLIAPOLPOLOK 
88 BILIŃSKA MAGDALENA6321km / K40GORZÓW WLKP.KW PSP GORZÓW WLKP.POLPOLOKPSP 
89  BISKUPSKI TOMASZ  21km / M20SUKÓWKU AZS UJK KIELCEPOLPOL   
90  BISTUŁA ARTUR 6421km / M20PABIANICEPOLPOLOK 
91  BLACHOWSKI DAMIAN 14105km / M30SKĘPEFLINTENSIVE RUNNINGPOLPOLOK  
92  BLACHOWSKI JAN 6521km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
93  BŁACHOWICZ SZYMON 134321km / M20KAMIEŃSKAKTYWNI KAMIEŃSKPOLPOL  
94  BŁASIAK KATARZYNA 6621km / K30SKARŻYSKO-KAMIENNABIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
95  BŁASIAK MARTYNA 14115km / K20SIERADZPOLPOLOK 
96  BŁASZCZYK BARTŁOMIEJ 6721km / M30ŁÓDŹSUPER TEAMPOLPOLOK 
97  BŁASZCZYK CZESŁAW 6821km / M50KROŚNIEWICESTOWARZYSZENIE INTEGRACJA KROŚNIEWICEPOLPOLOK 
98  BŁASZCZYK MARIAN 6921km / M60BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPOLPOLOK 
99  BŁASZCZYK MARIUSZ 7021km / M30ZGIERZZGIERZOŁAKIPOLPOLOK 
100  BŁASZCZYK ROBERT 7121km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLPOLOK 
101  BŁASZCZYK SYLWIA 12545km / K30DOBRAATLAS RUNNING TEAMPOLPOLOK 
102  BŁAŻAŁEK ANNA 7221km / K40ŁÓDŹSUPER TEAMPOLPOLOK 
103  BŁAŻEJCZYK AGNIESZKA 7321km / K50ŁÓDŹPOLPOLOK 
104  BŁOCH AGNIESZKA 7421km / K40HUTA DLUTOWSKABLOCHS/ZS2 PABIANICEPOLPOLOK 
105 BOBRYCKA MARIOLA7521km / K40ŁASKNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
106  BOCIĄGA PAWEŁ 118721km / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
107  BOCZAR MIROSŁAW 7621km / M40BRZEGKW PSP WROCŁAWPOLPOLOKPSP 
108  BOGACKI ADAM  21km / M40ŁASKTEAM CYGANA I PAJĄKAPOLPOL   
109  BOHDANOWICZ KRYSTIAN 129221km / M30ŁÓDŹPOLPOL  
110  BOMBRYCH ARTUR 7721km / M40KUTNOKUTNO BIEGAPOLPOLOK 
111  BOMBRYCH KRZYSZTOF 7821km / M30ZDUŃSKA WOLABIEGAM BO LUBIEPOLPOLOK 
112  BONAWENTURCZAK ANDRZEJ  21km / M50KROŚNIEWICEMKS EXPOM KROŚNIEWIANKAPOLPOL   
113  BORKOWSKA NATALIA 14125km / TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
114  BORKOWSKI GRZEGORZ 7921km / M60ŁÓDŹEVERRUNPOLPOLOK 
115  BORKOWSKI RADOSŁAW 8021km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
116  BOROWCZYK JACEK 8121km / M50Tomaszów MazowieckiKLUCZ-TOM JACEK BOROWCZYKPOLPOLOK 
117 BOROWIEC MICHAŁ131121km / M30PABIANICEPOLPOL  
118  BOROWIECKA AGNIESZKA 14135km / K30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIINFOSYS RUNPOLPOLOK 
119  BOROWIECKI PIOTR 8221km / M50KRAKÓWAPIWAST KRAKÓWPOLPOLOK 
120  BORUSZEWSKA MAGDALENA 8321km / K30KOŁOKOŁO BIEGAPOLPOLOK 
121  BORZUTA JAROSŁAW 8421km / M40WĄWAŁPOLPOLOK 
122  BRASZAK ALEKSANDRA 14145km / K20ŁÓDŹPOLPOLOK 
123  BRAUNCAJS TOMASZ  21km / M40PABIANICET-MOBILE RUNNING TEAMPOLPOL   
124  BROCKA ANNA 14155km / K30PABIANICEPOLPOLOK 
125  BROCKI TOMASZ 8521km / M30PABIANICEPOLPOLOK 
126  BRODACKI WALDEMAR  21km / M60PUŁAWYCHEMIK ELEKTROWNIA PUŁAWYPOLPOL   
127  BRONISZEWSKI RYSZARD 8621km / M60PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA `ENDORFINA`POLPOLOKPolicja 
128  BRYSZEWSKA PATRYCJA 8721km / K20ŁÓDŹACCENTURE RUNNING TEAMPOLPOLOKZHP2 
129  BRYZGALSKI MAREK 8821km / M30ŁÓDŹPOLPOLOK 
130 BRZEZIŃSKA PAULINA15205km / K20ŁÓDŹKS CELIROMAN SAPOLPOL  
131  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ  21km / M40NOWA BIAŁANIGHT RUNNERS PŁOCKPOLPOL   
132  BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF 8921km / M40ŁASKPOLPOLOK 
133  BRZEZIŃSKI ŁUKASZ 9021km / M30ŁÓDŹK.S CELIRONMAN S.APOLPOLOK 
134  BRZEŹNICKI ŁUKASZ 9121km / M20ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMPOLPOLOK  
135  BRZOSTOWICZ EWELINA 9221km / K40TOMASZÓW MAZOWIECKITIME4RUNNINGPOLPOLOK 
136  BRZOZOWSKI MICHAŁ 9321km / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
137  BRZOZOWSKI RADOSŁAW 9421km / M30ŁÓDŹ-POLPOLOK 
138  BUCZKOWSKI MATEUSZ  21km / M20ŁÓDŹ#RÓBŻYCIEPOLPOL   
139  BUCZKOWSKI ROBERT 9521km / M40ŁASKKPP ŁÓDŹ-WSCHÓDPOLPOLOKPolicja 
140  BUDZIŁO ADAM 9621km / M40PŁOCKPTT DELTAPOLPOLOK 
141  BUDZIŃSKA JOANNA  21km / K30ŁÓDŹDOZPOLPOL   
142  BUDZISZ KRYSTIAN 9721km / M50WŁADYSŁAWOWOPOLPOLOK  
143  BUDZYŃSKI PIOTR 9821km / M30ZGIERZPOLPOLOK 
144  BUGAJ MARCIN 133121km / M40WARSZAWAAROVANEPOLPOL  
145  BUJACZ MARTA 9921km / K30ŁÓDŹ-POLPOLOK 
146  BUJNOWICZ SEBASTIAN 10021km / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
147  BUŁECZKA PAWEŁ 10121km / M30ZDUŃSKA WOLARAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
148  BURDKA PIOTR 10221km / M40BRZEZINYKW PSP ŁÓDŹPOLPOLOKPSP 
149  BURZYŃSKA IGA 10321km / K20SKIERNIEWICELOSZKI MODELKI TEAMPOLPOLOK 
150  BUTRYM FILIP 10421km / M30ŁÓDŹ4U RUNPOLPOLOK 
151  BYKOWSKA MAŁGORZATA 118821km / K40LODZPOLPOLOK 
152  BZDURSKI WITOLD 136421km / M30PRZATÓW DOLNYGOŃ CIELAKAPOLPOL OSP 
153 CAMASTRA MAŁGORZATA134821km / K30POLPOL  
154  CANDER KATARZYNA 10521km / K30MOSZCZENICATRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLPOLOK 
155  CELEJ KRZYSZTOF 10621km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOK  
156  CHAŁUBIŃSKI SŁAWOMIR 10721km / M40ŁASKBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOK 
157  CHMAL ROBERT 10821km / M30TROJANÓW-POLPOLOK 
158  CHMIEL PAULINA 10921km / K30ŁÓDŹ`SALUS`POLPOLOK 
159  CHMIELARZ ALINA 14165km / K50RADOMSKOPOLPOLOK 
160  CHMIELECKI MARIUSZ 11021km / M40ŁÓDŹ-POLPOLOK 
161  CHMIELEWSKI ADAM 11121km / M20ŁÓDŹPOLPOLOK 
162  CHODOROWICZ MARIUSZ 11221km / M20ZELÓWTATE & LYLE ACTIVE TEAMPOLPOLOK 
163  CHOJA JAKUB 11321km / M20BOGATYNIAPOLPOLOK 
164  CHORZEWSKA KATARZYNA 11421km / K30ŁÓDŹADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJPOLPOLOKPolicja 
165  CHRUŚCIEL PIOTR 11521km / M30ŁÓDŹBEZPOLPOLOK 
166  CHRZĄSZCZ JAROSŁAW  21km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKICOP-DKPPOLPOL   
167  CHRZĄSZCZ KATARZYNA 122921km / K20ŁÓDŹPOLPOLOK 
168 CHUDAŃSKI HUBERT11621km / M30BYDGOSZCZSP PSP BYDGOSZCZPOLPOLOKPSP 
169 CHUDZIK DOMINIK133821km / M20ŁÓDŹPASAŻ ŁÓDZKIPOLPOL  
170  CHUDZIK MATEUSZ 14175km / M30ŁÓDŹCHUDZIK I WSPÓLNICYPOLPOLOK  
171  CHYBOWSKI JAREK 11721km / M40ŁÓDŹRETKINIA RUNPOLPOLOK 
172  CHYLIŃSKA AGNIESZKA 11821km / K30ŁÓDŹCHODZIMISIE RUNNING TEAMPOLPOLOK 
173  CICHAŃSKI ŁUKASZ 11921km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLPOLOK