Zawody obsługuje firma Datasport

XXXIV Bieg Chomiczówki i XII Bieg o Puchar Bielan
Warszawa, 15 stycznia 2017 r.


Liczba zawodników : 2152
Odebrało numery: 1888

Liczba opłaconych zawodników: 1905
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMCZUK DOMINIK 684Biel / M20WARSZAWAOK 
2  ABRAMCZUK KATARZYNA 1000Biel / K20WARSZAWAOK 
3  ABRAMCZYK JAKUB  Biel / M20RADZYMINRUNFOLLOWME.PL KOLARSKI.EU   
4  ADAMCZYK JACEK 1629Biel / M20LATCHORZEWMMANIA.PLOK 
5  ADAMCZYK PAWEŁ 772Biel / M20KAJETANYOKChomik 
6  ADAMCZYK PIOTR 1400Chom / M20RADOMRADOMSPORT.PL RUNNING TEAMOK 
 5km - 17:45, 10km - 37:43, półmaraton - 1:22:58, maraton - 2:58:59. Twórca i jednocześnie redaktor bloga Obiegówka.com.
7  ADAMIAK PAWEŁ 2119Biel / M20WARSZAWA  
8  ADAMKIEWICZ MICHAŁ 1615Biel / M20SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOK 
9  ADAMKIEWICZ MIROSŁAW 1618Chom / M50SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOK 
10  ADAMUS KATARZYNA 1260Chom / K30PIASECZNOPIASECZNO RUNNING TEAMOK 
11 AKSAMIT JAKUB  Biel / M20SOCHACZEWFANATYK KONARY   
 Górskie ultra. Wyprawy rowerowe. Turystyka zagraniczna. Życie całą jego pełnią. Facebook: GO Jay GO - Zycie to sport
12  AKSAMIT RAFAŁ 1048Biel / M20WARSZAWAWARSZAWAOK 
13  AKSIUCIK ARKADIUSZ 1143Chom / M30WARSZAWAIGT RUNNING TEAMOK 
14  ALBIŃSKI TOMASZ 221Chom / M30WARSZAWAOK 
15  ANDRZEJCZYK SEBASTIAN 213Chom / M40WARSZAWANEON TEAMOK 
16  ANDRZEJEWSKI PIOTR 1862Biel / M20WARSZAWAFND RUNNING TEAMOK 
17  ANDRZEJEWSKI TADEUSZ 540Biel / M20WARSZAWAWARSZAWA-BIELANYOK 
18 ANDRZEJUK AGNIESZKA79Biel / K20OK 
19  ANGELEIKO ARTEM 1557Chom / M20WARSZAWAOK 
20 ANIOŁ MICHAŁ1379Chom / M30WARSZAWAOK 
21  ANIOŁKOWSKI KRZYSZTOF 23Biel / M20WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WAOK 
22  ANISIMOWICZ JAN 1025Chom / M40WARSZAWAC&F RUNNING TEAMOK  
23  ANTCZAK JOLANTA 1020Biel / K20WARSZAWAOK 
24  ANTONIAK KRZYSZTOF 360Chom / M30WARSZAWAOK 
25  ANTONIAK SYLWIA 1611Chom / K40MAŁKINIA GÓRNAMKB TEAM MAŁKINIAOK 
26  ANTONOWICZ MACIEJ 983Chom / M30KOSEWKODEAF RUNNINGOK 
27  ANTOSIEWICZ ROBERT 1808Chom / M40OTWOCKLULACLUBOK 
28  ARAK TOMASZ 916Chom / M30PIASECZNOTRIWAWAOK 
29  ARBATOWSKA MARTA 326Chom / K20ŁOMIANKIOBŁUSKI RUNNING TEAMOK 
30  ARTYMIUK OLAF 910Biel / M20LEGIONOWOOK 
31  ASŁANOWICZ MARCIN 1097Chom / M40WARSZAWAOK 
32  BABIŃSKI JERZY 1547Chom / M50NADARZYNOK 
33 BAJGERT ROBERT295Chom / M40KOŁOBRZEGKB WYGAN / VOLTAIX.PLOK 
34  BAJOREK JACEK  Biel / M20WYSZKÓWPRZEZNACZENIE   
35 BAKALARSKA EDYTA 1359Biel / K20RAWA MAZOWIECKARAWA TIM ZAWSZE SLIMOK 
36  BALŚ ANDRZEJ 1842Biel / M20WARSZAWAOKChomik 
37 BAŁACKA KATARZYNA24Biel / K20WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WAOK 
38 BAŁACKI JACEK28Biel / M20WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WAOK 
39  BAŁDA EWELINA 1523Chom / K20MIŃSK MAZOWIECKIEVELYN.RUNSOK 
40 BAŁĘKOWSKI KRZYSZTOF2081Chom / M20WARSZAWA  
41  BANASIAK ARTUR 2019Biel / M20WARSZAWAOK  
42  BANASIAK PIOTR 252Chom / M40WARSZAWAOK 
43  BANASIEWICZ AGATA 2133Chom / K20WARSZAWA  
44  BANASIK PAWEŁ 788Biel / M20RADOMENDUHUB.COMOKChomik 
45 BANASZCZYK ARKADIUSZ2167Chom / M40OŻARÓW MAZ.  
46  BANASZKIEWICZ MARCIN 408Chom / M30NASIELSKLIDER WINNICAOK 
47  BANKIEWICZ DAMIAN 392Chom / M40CZĘSTOCHOWAASSECO ACTIVE TEAMOK 
48  BANY ROBERT 1117Chom / M40SOKOŁÓWEKOK 
49  BAŃKA GRZEGORZ 289Chom / M30WARSZAWAOK 
50 BARAN GRZEGORZ29Chom / M40KOZIENICEARCELORMITTAL WARSZAWAOK 
51  BARAN JAN 1498Chom / M30WARSZAWATEAM KOPEĆOK 
52  BARAN MATEUSZ 1743Biel / M20KONSTANCIN-JEZIORNADUKLANOWSKI TEAMOK 
53  BARAN PAULINA 1307Chom / K20PIASECZNOKB ACTIVESPORTS WARSZAWAOK 
54  BARAN ZENON 1303Chom / M50WARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZAWAOK 
55  BARANOWSKI ANDRZEJ 1223Chom / M20WARSZAWATRIWAWAOK 
56  BARANOWSKI JACEK 948Chom / M30GLIWICEJACEKBIEGA RUNNING TEAMOK 
57  BARANOWSKI KRZYSZTOF 2085Biel / M20ZIELONKATRUCK SHOW TEAM  
58  BARANOWSKI PAWEL 2086Biel / M20ZIELONKATRUCK SHOW TEAM  
59  BARANOWSKI RAFAŁ 725Chom / M50WARSZAWAOK 
60  BARAŃSKI PIOTR 1640Chom / M30PRUSZKÓWOK 
61  BARNAŚ ILONA 1142Biel / K20WARSZAWAOKChomik 
62  BARTCZAK ROBERT 1156Chom / M40WARSZAWAOK  
63  BARTKOWIAK HENRYK 1124Biel / M20NOWA IWICZNAGIBNO AMATOROK  
64  BARTOŁOWICZ DAWID 1436Chom / M20BROCHÓWOK 
65  BARWIŃSKI PIOTR 1056Chom / M40MARKINEON TEAMOK 
66  BARYGA PAWEL 607Chom / M40JABŁONNADOBIEGNĘ TO BĘDĘOK 
67  BARYŁA KRZYSZTOF 1521Biel / M20WARSZAWAOK 
68  BARYŻEWSKI REMIGIUSZ 1536Biel / M20WARSZAWA12TRI.PLOK 
69  BAWÓŁ MACIEJ  Biel / M20WARSZAWA   
70  BĄCAL MARCIN 1038Biel / M20WARSZAWAOK 
71  BĄK ARTUR 2054Chom / M40GÓRA KALWARIABMW GARAGE TTOK 
72  BĄK MACIEJ 1558Biel / M20WARSZAWAORANGE POLSKAOKChomik 
73  BĄK MIROSŁAW 2077Biel / M20WARSZAWA  
74  BEBELSKI RAFAŁ 522Chom / M40WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK 
75  BEBŁOT LUIZA 1015Chom / K40WARSZAWAOK 
76 BECHEŃSKI WOJCIECH566Chom / M40WARSZAWASPORTIDOK  
77  BECZEK JAREK 832Chom / M30WARSZAWANEON TEAMOK 
78  BEDNAREK JACEK 957Chom / M40WARSZAWAMETLIFE RUNOK 
79  BEDNAREK ŁUKASZ 286Chom / M30NOWA WIEŚNEON TEAM / PLAYOK 
80  BEDNARZAK TADEUSZ 716Chom / M50SIEDLCEOK 
81  BEKASIAK MIKOŁAJ 1515Chom / M20SZAMOTUŁYTAKŻE TEGO...OK 
82 BELOWSKI LESZEK468Chom / M60PUŁAWYCHEMIK ELEKTROWNIA PUŁAWYOK 
83  BERĘSEWICZ MAŁGORZATA 1474Chom / K30WARSZAWAOK 
84  BERNACIAK BARTOSZ 644Biel / M16BRODYLKB RUDNIKOK 
85  BERNARDELLI MICHAŁ 1229Biel / M20WARSZAWAAZS SGHOKChomik 
86  BERNASCONI STEFANO 1761Biel / M20WARSZAWATRICLUBOK 
87 BERNE PRZEMYSŁAW1914Chom / M30WARSZAWAOK 
88  BESSER PIOTR 314Chom / M40WARSZAWAORANGE / ROHACKA.PLOK 
89  BESZTERDA TOMASZ 1702Chom / M30WARSZAWAOK 
90  BETA DOROTA 1682Chom / K40WARSYAWAOK 
91  BĘBENEK CZESŁAW 1674Chom / M60KNUROWIECOK 
92  BIALEK MAREK 897Chom / M30WARSZAWATRIWAWAOK 
93  BIAŁA ANTONINA 1381Chom / K20WARSZAWAOK 
94  BIAŁECKI PIOTR 1865Chom / M30WARSZAWAORANGE POLSKAOK 
95  BIAŁEK MARCIN 1001Chom / M40WARSZAWAORANGE POLSKAOK 
96  BIAŁOŻYŃSKI MARCIN 323Chom / M30WARSZAWAMKB DREPTAKOK 
97  BIAŁY PAWEŁ 1309Chom / M20WARSZAWASKB KRAŚNIKOK 
98  BIARDA PIOTR 1732Biel / M20WARSZAWAOK 
 Amator z ogromnym zacięciem na sport.
99 BIELAMOWICZ DARIUSZ 1517Chom / M20JASŁOPIASECZNO RUNNING TEAMOK 
100  BIELECKI ADAM  Chom / M30WARSZAWA   
101  BIELECKI MARCIN 665Chom / M30OTWOCKFMW RUNNERSOK 
102  BIELIŃSKI DANIEL 1168Chom / M30PIASECZNOOK 
103  BIENIAK KRZYSZTOF 225Chom / M40WARSZAWAMORT!OK 
104  BIERA ANDRZEJ 1332Chom / M60WARSZAWAOK 
105  BIJOK MAGDALENA 1592Chom / K30NISKOOK 
106  BILBIN MAŁGORZATA  Biel / K20WARSZAWA   
107  BIZIEWSKI ARKADIUSZ 1308Chom / M30STRÓŻEWKOOK 
108  BLOK KAROL 623Biel / M20CHOJNICEORTOPEDA-BLOK.PLOKChomik  
109  BŁASZCZYK-KALINOWSKA ALEKSANDRA 1190Chom / K30WARSZAWASDT ERICSSON TEAMOK 
110  BŁASZCZYK ANNA 346Chom / K30RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
111  BŁASZCZYK PRZEMYSŁAW 823Chom / M30WARSZAWAPLAY/TRI-STREFA.PLOK 
112 BŁAŻEJCZYK MARTA1713Biel / K20WARSZAWAOK 
113  BŁOSZYK DOROTA 559Chom / K30WARSZAWANEON TEAMOK 
114  BOBER RAFAŁ 1571Chom / M30WARSZAWAOK 
115  BOBROWICZ TOMASZ  Biel / M20WARSZAWA   
116  BOBROWICZ TOMASZ 2126Biel / M20WARSZAWA  
117  BOBRYK ZENON 1586Biel / M20ŁOSICEOK 
118  BODALSKA JOANNA 703Biel / K20WARSZAWABROOKS RUNNING POLANDOK 
119  BODALSKA KINGA 926Biel / K20WARSZAWAJACKRUNS.BLOG.PLOK 
120  BODALSKI JACEK 1065Chom / M40WARSZAWABROOKS RUNNING POLANDOK 
121  BOGUSZEWSKI DARIUSZ 1771Chom / M30WARSZAWAOK 
122  BOGUSZEWSKA KATARZYNA 1767Biel / K20WARSZAWAAZS AWF WARSZAWAOK 
123  BOJANOWSKI MIROSŁAW 1872Biel / M20SOCHACZEWARSENAL SOCHACZEWOK 
124  BOJARA ROBERT 1132Chom / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
125  BOJAROWSKI JACEK 683Chom / M60WARSZAWAALETEMPOOK 
126  BOLEK AGNIESZKA 808Chom / K40WARSZAWAOK 
127  BONDAR MIREK 1344Chom / M30WARSZAWAOK  
128  BONIK CEZARY 2102Chom / M40WARSZAWATRICLUB  
129  BONIO MONIKA  Biel / K12BRODYLKB RUDNIK   
130  BOŃCZAK MARCIN 485Chom / M30SZCZĘSNEGOGGLE PAE TEAMOK 
131  BOŃCZYK STANISŁAW 1606Chom / M30WARSZAWATASOWANIEOK 
132  BORECKI KRZYSZTOF 1069Chom / M40WARSZAWASPIN FREEKIES RUNNING TEAMOK 
133 BORKOWSKA ANETA30Biel / K20VEOLIAOKChomik 
134  BORKOWSKA ZUZANNA 1108Chom / K30WARSZAWAMAMY RUSZAMYOK 
135  BORKOWSKI JACEK 1848Biel / M20WARSZAWAOK 
136  BORKOWSKI JERZY 1295Chom / M60RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
137 BORKOWSKI ŁUKASZ31Biel / M20VEOLIAOKChomik 
138  BORKOWSKI PAWEŁ 1278Chom / M30GÓRA KALWARIAOK 
139  BOROWICZ BARTEK 1822Chom / M30OSTRZESZÓWKLUB HOKEJA PODWODNEGO SZUWARY OSTRZESZÓWOK 
140  BOROWIEC SLAWOMIR 1194Chom / M40WARSZAWAOK 
141  BOROWSKI KRZYSZTOF 605Chom / M60BLACHOWNIAOK  
142  BORUSINSKA MAGDALENA 1590Chom / K30WARSZAWAOK 
143 BOSEK ROBERT1253Chom / M30WARSZAWAORANGE POLSKAOK 
144  BOSOWSKA JOANNA 1046Biel / K20WARSZAWAOK 
145  BOUMARTE DOROTA 1145Biel / K20WARSZAWAMATKA TEŻ MOŻEOK 
146 BOŻEK MICHAŁ32Biel / M20OK 
147  BRACHMAŃSKI TOMASZ 1421Biel / M20TEREBELAOK 
148  BRODACKI WALDEMAR 1137Chom / M60PUŁAWYCHEMIK ELEKTROWNIA PUŁAWYOK 
149  BRONIAREK JACEK 782Chom / M40WARSZAWAPZU SPORT TEAMOK  
150  BRUDEREK ANNA 1052Chom / K30JABŁONNARUDA TORPEDAOK 
151  BRUSOKAS TOMASZ 1241Chom / M30WARSZAWAOK