Zawody obsługuje firma Datasport

5. Bieg Wielkich Serc
Kraków, 15 stycznia 2017 r.


Liczba zawodników : 975
Odebrało numery: 699

Liczba opłaconych zawodników: 680
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAŚ DAWID 1385km / M20KRAKÓWOK 
2  ADAŚ PIOTR  150m / MKRAKÓWOK  
3 AMAROWICZ JAROSŁAW4655km / M30KRAKÓW  
4  AMBROZINSKA AGNIESZKA 107610km / K40KRAKÓWAMBAGOOK 
5  ANDRUCHÓW JOANNA 3535km / K40KRAKÓWWATAHA RUNNERS ALWERNIAOK 
6  ANDRUCHÓW PAWEŁ 3495km / M40KRAKÓWWATAHA RUNNERS ALWERNIAOK 
7  ANKOWSKI MIŁOSZ  5km / M30KRAKÓWKRAKÓW   
8  ANTOLAK MARZENA 117510km / K20KRAKÓWOK 
9 APOSTOLIK KORNEL110010km / M20NIEPOŁOMICENIDEC - ALL FOR DREAMSOK 
10  ARENDARCZYK RAFAŁ 3065km / M20NIEDZICAOK  
11  ARTER-KRZYŻEK ANGELIKA 102010km / K30KRAKÓWOK  
12 AUGUSTYN EDWARD4105km / M50KRAKÓWTYGODNIK POWSZECHNY  
13 AUGUSTYN EWA4115km / K40KRAKÓWTYGODNIK POWSZECHNY  
14  AUGUSTYN MARIUSZ 3485km / M30KRAKÓWOK 
15  AUGUSTYŃSKA KINGA 255km / K30KRAKÓWLACHO TEAMOK  
16  AUGUSTYŃSKI SYLWESTER 235km / M30KRAKÓWLACHO TEAMOK 
17  BABULA MATEUSZ 3545km / M30KRAKÓWOK 
18  BAHR MARZENA 115810km / K30KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOK 
19  BAHRANOWSKA MARIA 1745km / K20KRAKÓWNIGHT RUNNERSOK  
20  BAJOR PATRYCJA 3255km / K20KRAKÓWOK  
21 BAJUR BARBARA105910km / K30KRAKÓWIPA BYDGOSZCZ/ NIGHT RUNNERSOK 
22  BAL JAKUB 122910km / M20KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSOK  
23  BALIK JOANNA 345km / K30WOLBROMWOLBROM TEAMOK 
24  BALWIERCZAK KRZYSZTOF 3125km / M20SANOKGWIEZDNY SMALECOK 
25 BALWIERCZAK MICHAŁ3735km / M30KRAKÓWGWIEZDNY SMALECOK 
26  BAŁUC AGNIESZKA 116810km / K20TYLICZBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
27  BARAN AGNIESZKA 121710km / K30KRAKÓWOK  
28 BARAN ALEKSANDRA3775km /   
29  BARAN DOMINIKA 2885km / K20ŚWINNA PORĘBAKOLORUJE SOBIE ŻYCIEOK 
30  BARAN EWA 4765km / K30CIANOWICENIGHT RUNNERS  
31 BARAN MARTA124410km / K30JERZMANOWICEBBLOK 
32 BARANEK WOJCIECH4145km / M30PRZEGINIA  
33  BARAŃSKA WANDA 122010km / K40KRAKÓWOK 
34  BARAŃSKI JAKUB 122110km / M20KRAKÓWOK 
35  BARAŃSKI ROBERT 117410km / M40KRAKÓWNAUKA BIEGAOK 
36 BARSZCZ RAFAŁ128610km / M20JASŁOSTATE STREET  
37  BARTOSIK EWA 425km / K20NOWY SĄCZNAS NIEDOGONIATOK 
38  BARTOSZ SEBASTIAN 106010km / M30MODLNICAOK 
39  BARTULA PIOTR 114610km / M40KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆOK 
40 BASTER TOMASZ385km / M40KRAKÓWOK 
41  BATKO SEBASTIAN 3645km / M30WĘGRZCE WIELKIEBRAKOK 
42 BEDNAREK SYLWIA4225km / K30KRAKÓW  
43  BERNASIK KAROLINA 124310km / K20KRAKÓWOK  
44 BETKOWSKI PAWEŁ4615km / M20ROCIECHOWICE  
45 BETKOWSKI PIOTR4625km / M20ROCIECHOWICE  
46  BĘTKOWSKA WIOLETTA 2475km / K30RACIECHOWICEROZBIEGANE DOBCZYCEOK  
47 BĘTKOWSKI PAWEŁ 150m / MRACIECHOWICEROZBIEGANE DOBCZYCE   
48 BĘTKOWSKI PIOTR 150m / MRACIECHOWICEROZBIEGANE DOBCZYCE   
49 BĘTKOWSKI TOMASZ4635km / M20RACIECHOWICEROZBIEGANE DOBCZYCE  
50  BIAŁAS PATRYCJA 1555km / K20ORZESZEOK  
51 BIAŁY PIOTR135610km / M20KRAKÓW  
52  BIENIASZEWSKI KAROL 3595km / M20KITERZOK 
53 BIERNAT SYLWIA1135km / K20KRAKOWDRUŻYNA PIERŚCIENIAOK 
54 BIL ZBIGNIEW1185km / M50KRAKOWDRUŻYNA PIERŚCIENIAOK  
55  BILOCHA REMIGIUSZ 2615km / M30ZYWIECOK 
56  BIŁOCHA EWA 1495km / K30KRAKÓWOK 
57  BIŁY JAKUB 3165km / M30KRAKÓWOK  
58  BIZON KATARZYNA 2165km / K30KRAKÓWOK  
59 BLAK WIESŁAW4365km / M50SKAWINA  
60 BLAWA MARCIN130910km / M40KRAKÓWNIGHTRUNNERS  
61  BŁASZCZYK MARCIN 1065km / M30KRAKÓWTRIATHLON YMCA KRAKÓWOK 
62 BOBOLA MACIEK47810km / KRAKÓW  
63 BOGACKI KAROL4415km / M20JAWORZNO  
64  BOGDAŁ EWELINA 134710km / K20NOWY SĄCZ  
65  BOGDAN MAGDALENA  5km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERS   
66 BOGUNIA WERONIKA 100m / KWIELICZKAUKS LIDER SIERCZA   
67  BOGUSŁAWSKI MATEUSZ 3005km / M20TOMASZÓW MAZOWIECKIOK 
68  BOGUTA BEATA 115210km / K40KRAKÓWOK 
69  BOGUTA PAWEŁ 115310km / M40KRAKÓWOK 
70  BOLEWSKA BARBARA 645km / K60KRAKÓWNIEZRZESZONAOK 
71  BOLSĘGA KRZYSZTOF 2465km / M40KRAKÓWTKKFAZORYOK 
72  BOROŃ PAULINA 121910km / K20GDÓWGDÓW PROUD RUNNERSOK 
 Charytatywny Bieg o pierścieńŚw Kingi w Bochni 2016r PKO Bieg Trzech Kopców 2016r Tarnowska Dyszka 2016r
73 BOROWICZ BARTLOMIEJ 5km / M30WEGRZCESWIEŻAKI   
74  BORSA JOLANTA 42710km / K50KRAKÓWWOLNE KOZYOK 
75  BORSA KRZYSZTOF 2455km / M50KRAKÓWRĄCZE CAPYOK 
76  BRACHUCY WERONIKA 3215km / K20PORĄBKA USZEWSKAKU AZS PWSZ W TARNOWIEOK 
77  BROSZKIEWICZ ANIA 115510km / K40BĘBŁONIEOK 
78  BROSZKIEWICZ SŁAWEK 115410km / M50KRAKÓWOK 
79 BUCKA ANETA1255km / K40ALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAOK 
80 BUCKI MICHAŁ2425km / M20ALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAOK 
81  BUCZAK MARTA 3675km / K40KRAKÓWOK 
82  BUCZEK JERZY 107810km / M50KRAKOWMONTE KASINOOK 
83  BUCZEK KAMILA 2045km / K20KRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMOK 
84  BUDNIK JUSTYNA 2365km / K20KRAKÓWNIGHT RUNNERSOK  
85  BUDZIK PIOTR  5km / M20MAŁA   
86  BUGAJ MACIEJ 121410km / M30KRAKÓWOK 
87  BUGNO KRZYSZTOF  10km / M20KRAKÓWKRAKOW   
88  BULARZ LESZEK 1955km / M40SKAWINAOK 
89  BURDEK KATARZYNA 1405km / K40KRAKÓWOK  
90  BURKAT FILIP 111910km / M20TROJANOWICEOK 
91  BURNUS BEATA 415km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOK 
92  BUSSE KAMILA 475km / K20POLSKAOK 
93 BUTRYN ANNA134210km / K30STALOWA WOLA  
94 BYDOŃ SŁAWOMIR123610km / M40KRAKÓWMULTIPROJEKTOK 
95 BYSIEK KATARZYNA965km / K30NIEPOŁOMICENIDEC - ALL FOR DREAMSOK 
96 CAŁA BASIA4285km / K40KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆ  
97 CAŁA MARYSIA4295km / K20KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆ  
98  CAŁA MICHAŁ 910km / M40KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆOK 
99 CEBULA EWELINA1125km / K30KRAKOWDRUŻYNA PIERŚCIENIAOK 
100  CHERJAN DARIUSZ  5km / M20IWANOWICEWYBIEGANI :)   
101  CHMURA ANNA 104010km / K20OŚWIĘCIMOK 
102  CHODACKA AGATA 2785km / K30KRZESZOWICEOK 
103  CHODACKA SYLWIA 107110km / K30KRAKÓWOK 
104  CHOLEWA TOMASZ  10km / M40CHRZANÓW   
105 CHOŁDA KRZYSZTOF3095km / M50KRAKÓWYMCA KRAKÓWOK 
106 CHOŁDA WERONIKA3085km / K20KRAKÓWYMCA KRAKÓWOK 
107  CHROMY GRAŻYNA 2155km / K40KRAKÓWOK 
108 CHRZĄSZCZ JULIANNA4045km / K20KRAKÓW  
109  CHRZĄSZCZ PAWEŁ 4035km / M50KRAKÓWNAUKA BIEGA  
110  CHYC ANNA 2675km / K20WIELICZKAOK  
111  CHYLIŃSKA DOMINIKA 116110km / K30KRAKÓWOK  
112 CHYLIŃSKA INGA128110km / OK  
113  CHYLIŃSKI TOMASZ 1765km / M40KRAKÓWTCHOK 
 Rookie
114  CIESIELSKA PATRYCJA 3145km / K20KRAKÓWOK  
115  CIEŚLAK-SAWICKA KATARZYNA 113210km / K40KRAKÓWKCS TEAMOK 
116 CIOŃĆKA ROMAN4485km / M40WIĘCHOWICE  
117 CISZEK PAWEŁ3985km / M40KRAKÓW  
118  CIUŁA PIOTR  50m / MKRAKÓWNIGHT RUNNERSOK  
119  CIUŁA TOMASZ 102410km / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOK 
120  COMBIK MARCIN  5km / M20KRAKÓWTRIATHLON YMCA KRAKÓW   
121 CUDEK WOJCIECH109710km / M30NIEPOŁOMICENIDEC - ALL FOR DREAMSOK 
122  CYANKIEWICZ AGNIESZKA 2625km / K40KRAKÓWOK 
123 CYGANIEWICZ LESZEK4375km / M60KRAKÓW  
124  CYGANIK JOANNA 3135km / K50KRAKÓWOK 
125  CYGANKIEWICZ WOJCIECH 120410km / M60KRAKÓWN7:45OK 
126  CZAPIEWSKI MACIEJ 4685km / M30KRAKÓW  
127  CZERWIŃSKA JULIA  5km / K20KRAKÓW   
128  CZYŻEWICZ PAWEŁ 115610km / M40KRAKÓWRUDOK 
129  ĆWIĄKAŁA AGNIESZKA 2985km / K40KRAKÓWHELPIRUNNERSOK  
130  ĆWIERTNIAK DOROTA 127510km / K50KRAKÓWN7:45OK 
131 ĆWIERTNIAK RYSZARD127410km / M50KRAKÓWN7:45OK 
132  ĆWIERZ JOANNA 3515km / K20DOBCZYCEOK  
133  ĆWIĘKOWSKI PAWEŁ 104110km / M40KRAKÓWOK