Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Przebrane pary - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 716
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ABULEWICZ WOJCIECH 47010 / M40WROCŁAWAB-TEAM WROCŁAWPOLPOLOK 
2  ADAMSKI ADAM 41310 / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
3 AKUTKO SEBASTIAN58610 / M40WROCŁAWDOCFLOW SPORT TEAMPOLPOLOK 
4  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 503210 / M50CHRZĄSTAWA WIELKA-FIZJO RUNNERS UMEDPOLPOLOK 
5  ANDRZEJCZAK ADAM 53110 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
6  ANDRZEJCZAK TOMASZ 57810 / M20WŁOCŁAWEKGROSZEKPOLPOLOK 
7  ANTCZAK JACEK 64110 / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKPro-Run 
8  ANTOSIEWICZ ROBERT 47910 / M40OTWOCKLULACLUBPOLPOLOK 
9  ANTOSZCZUK ARKADIUSZ 43610 / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKPro-Run 
10  ASKUNTOWICZ WOJCIECH 501810 / M20GRYFÓW ŚLĄSKIAUTOMATYCZNA PANDAPOLPOLOK 
11 BABICKA PAULINA16110 / K20CHAŁUPKIWIEDŹMYPOLPOLOKpara 
12  BABIK KRZYSZTOF 11910 / M20ŹRÓDŁAPOLPOLOK 
13  BACHMANN VERA 6310 / K20WROCLAWCAPGEMINIPOLPOLOK 
14  BADECKI RYSZARD 63810 / M50NIESZCZYCEPOLPOLOK 
15 BAJDA-HORDEJUK DOROTA507310 / K30WATAHAPOLPOLOK 
16  BAKALARCZYK MARTA 27310 / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
17 BALICKI PIOTR 46510 / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAMPOLPOLOK 
18  BARAN EWA 8110 / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
19  BARANOWSKA ANGELIKA 710 / K20LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOK 
20  BARANOWSKI ROBERT 23310 / M40WROCŁAHALTIA TEAM WROCŁAWPOLPOLOK 
21  BARTOSZEWSKA-KMAN EWELINA 21210 / K40WILCZYCEPOLPOLOK 
22  BARTOSZEWSKA MAGDA 9210 / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
23 BASAŁYGO WOJCIECH44810 / M40WROCŁAWB. FAMILYPOLPOLOK 
24 BASAŁYGO ZUZANNA44910 / K20WROCŁAWB. FAMILYPOLPOLOK 
25  BĄK ARKADIUSZ 46010 / M40WROCŁAW (WROCŁAW-FABRYCZNA)POLPOLOK 
26  BEDNARCZYK WIESŁAW 50110 / M60BRZEGNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
27  BEDNARSKA AGNIESZKA 20210 / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
28  BEJNAROWICZ DAMIAN 504510 / M20LUDWIKOWICE KŁODZKIESPARTANIE DZIECIOMPOLPOLOK 
29  BEMBENEK MACIEJ 4710 / M20KAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
30  BIAŁEK PAWEŁ 14210 / M20ŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
31  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 35410 / K30WROCLAWPOLPOLOK 
32 BIEDROŃ - JAROSZ NATALIA6110 / K20WROCŁAW2XTRIPOLPOLOKpara 
33  BIELAWSKI ROBERT 41010 / M40DOBROSZYCEKANCELARIA BIELAWSKIPOLPOLOK 
34  BIELAWSKI TOMASZ 40010 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
35  BIELECKA IWONA 10510 / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
36  BIŁOUS MARCIN 32710 / M40MIRKÓWPOLPOLOK 
37  BISKUPSKI ARKADIUSZ 504210 / M40LUBAŃPOLPOLOK 
38  BŁASZCZYK RÓŻA 610 / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOK 
39  BŁOŃSKI PIOTR 27610 / M50SMOLECPOLPOLOK 
40  BODZIUCH GRZEGORZ 19010 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
 Biegam bo lubię :)
41  BORA ANDRZEJ 62710 / M60WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOK 
42  BORKOWSKI MACIEJ 65010 / M30WROCLAWCS RUNNING TEAMPOLPOLOK 
43  BOROWICKA KATARZYNA 47610 / K30WROCŁAWPRUDENTIALPOLPOLOK 
44  BORUTA-KOŁODZIEJ EMILIA 11110 / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
45  BOŻEK ŁUKASZ 505210 / M30KARWIANYKARWIANYPOLPOLOK 
46  BRELA JAKUB 27510 / M30JEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEPOLPOLOK 
47  BRYL KAROL 7110 / M30WROCŁAWIRC KOWALEPOLPOLOK 
48  BRYLKA MAREK 48910 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
49  BRYLKA-NADOLSKA MARTA 48810 / K30WROCŁAWPRO-RUNPOLPOLOKPro-Run 
50  BRYŃSKI DARIUSZ 42210 / M50ZIELONA GÓRABOW-MAXPOLPOLOK 
51  BUCZEK BARTŁOMIEJ 10610 / M30SKWIERZYNABLADEPOLPOLOK 
52  BUJAK HUBERT 9310 / M30WROCŁAWINDYWIDUALNIEPOLPOLOK 
53  BUJOK MICHAŁ 29910 / M20ZEBRZYDOWICEPOLPOLOK 
54  BULUK GRZEGORZ 21110 / M30NAMYSŁÓW10WPDOWPOLPOLOK 
55  BUŁAJ BARTOSZ 35010 / M20WROCŁAWJUSTBOOPOLPOLOK 
56 BURDA RAFAŁ15710 / M20WROCLAWBALETNIKIPOLPOLOKpara 
57  BURKACKI ARTUR 19410 / M30ŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
58  BUTTAFOCO MARCO 63410 / M30ROMAITAITAOK 
59  BYŚ MATEUSZ 23710 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
60  BZDUN JACEK 22710 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
61  CĄKAŁA ZUZANNA 501610 / K20LUBIN-POLPOLOK 
62  CHĘTKIEWICZ MAŁGORZATA 29710 / K30KĄTNANAURA TEAMPOLPOLOK 
63  CHLEBOWICZ MARCIN 53010 / M30WROCŁAWNAURA TEAMPOLPOLOK 
64  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 502210 / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBPOLPOLOK 
65  CHMIEL TOMASZ 16910 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
66  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 17310 / M30WROCŁAWPRZEBIEGA.PLPOLPOLOK 
67  CHOJNACKA BOŻENA 37110 / K50WROCŁAWPIKO-SPORT ERREA & PATRICKPOLPOLOK 
68  CHOJNACKI GRZEGORZ 5510 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
69  CHOJNACKI RYSZARD 2010 / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOK 
70  CHOLEWA AGNIESZKA 38910 / K30WROCLAW-POLPOLOKpara 
71  CHOLEWA JOANNA 12610 / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
72  CHOMA KRZYSZTOF 36210 / M20WROCŁAWFORFITERPOLPOLOKpara 
73  CHROMIK KRYSTYNA 61110 / K40WROCŁAWAWF WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
74  CHRUŚCIEL MAREK 6410 / M30WROCŁAWCAPGEMINIPOLPOLOK 
75 CHRUŚCIEL PATRYK61710 / M30WROCŁAWNETWORKEDASSETSPOLPOLOK 
76  CHRZAN MARIUSZ 46310 / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAMPOLPOLOK 
77  CHRZANOWSKA INEZ 20410 / K20GDYNIAPOLPOLOK 
78 CHRZANOWSKI ŁUKASZ58710 / M20WROCŁAWDOCFLOW SPORT TEAMPOLPOLOK 
79  CHUDECKI PRZEMYSŁAW 56510 / M20JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
80  CIBIS PAWEŁ 34010 / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK 
81 CIESIELSKI MACIEJ 25210 / M30WROCŁAWCIESIU TEAMPOLPOLOK 
 Run for...health
82  CIESIELSKI MARCIN 41210 / M30ŚWIĘTA KATARZYNAPOLPOLOK 
83  CIMEK DIANA 62610 / K20WARSZAWAPRO-RUNPOLPOLOKPro-Run 
84  CIURLIK SANDRA 54810 / K20CHOJNICEPOLPOLOK 
85  CYGAN PIOTR 5810 / M40BIELANY WROCŁAWSKIETRENEROSOBISTYWROCLAW.PLPOLPOLOK 
86  CYPROWSKI KAROL 51610 / M20WROCŁAW-POLPOLOK 
87  CYTAWA ARKADIUSZ 506910 / M40WROCŁAWSTRAŻ POŻARNAPOLPOLOK 
88  CYTAWA ILONA 506810 / K40WROCŁAWSTRAŻ POŻARNAPOLPOLOK 
89  CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ 42110 / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKPro-Run 
90  CZAJA MACIEJ 8510 / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PLPOLPOLOKpara 
91  CZAJA MAŁGORZATA 8410 / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PLPOLPOLOKpara 
92  CZECH DOROTA 16410 / K40SZYMANÓWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
93  CZECHOWSKI PAWEŁ 11210 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
94  CZEKAŁA MAGDALENA 4110 / K30PNIEWY1986POLPOLOK 
95  CZERWONKA KRZYSZTOF 12410 / M30KARWIANYPOLPOLOK 
96  CZERWONKA ZBIGNIEW 54410 / M30WROCLAWPOLPOLOKpara 
97  CZUCHWICKI MAREK 50510 / M40WROCŁAW-POLPOLOK 
98  ĆWIĘKA DAMIAN 64410 / M30LUBAŃPOLPOLOK 
99  ĆWIKOWSKI RAFAŁ 33910 / M50WROCŁAWPOLPOLOK