Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 628
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMSKI ADAM 50910 / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
2  AFTYKA ARKADIUSZ 54910 / M30WROCŁAW-OK 
3  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 8610 / M30KRAKÓWOK 
4  ANDRZEJEWSKI MACIEJ 13510 / M30RAWICZM-FIT RAWICZOK 
5 ANTONISZYN DARIUSZ40810 / M50SZCZYTKOWICEMRT/ITMZM2015OKTrzebnica 
6  ANTOSZCZUK ARKADIUSZ 49010 / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKPro-Run 
7  AUGUSTYN ADAM 34310 / M30STRZELINOK 
8  BABIK KRZYSZTOF 11610 / M20ŹRÓDŁAOK 
9  BAJ JAROSŁAW 32410 / M30MARCINKOWICETRIATHLON MIETKÓW TEAMOK 
10  BAKALARZ EMIL 59110 / M20WROCŁAWOK 
11  BALCEREK TOMASZ 39210 / M30RAWICZM-FIT RAWICZOK 
12  BALKIEWICZ HENRYK 36310 / M50LEGNICAKB LEW LEGNICAOK 
13  BANAŚ DAWID 56710 / M30KOBIERZYCEOK 
14  BANAŚ RADOSŁAW 28610 / M30BOGATYNIAOK 
15  BAŃSKI SEBASTIAN 12810 / M20KAMIENNA GÓRASUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK 
16  BARAN EWA 51610 / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
17  BARAN JAROSŁAW 29010 / M40WROCŁAWOK 
18  BARDADYN PIOTR 521410 / M30WROCŁAW-OK 
 Biegam amatorsko na dystansach ok. 10km. Bieganie jest wykorzystaniem naturalnego i wybitnego potencjału człowieka. Moim marzeniem jest maraton.
19  BARTOSZEWSKA-KMAN EWELINA 55110 / K40WILCZYCEOK 
20  BARTOSZEWSKA MAGDA 19010 / K30WROCŁAW-OK 
21  BARZYCKA SYLWIA 34610 / K30WROCŁAWOK 
22  BAZYLAK MICHAŁ 45710 / M30BRZEG DOLNYOK 
23  BĄKOWICZ FABIAN 51510 / M20TRZEBNICAAKTYWNI KAMIEŃSKOK 
24  BĄKOWSKI JAROSŁAW 15210 / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
25  BEDNARZ JOANNA 61410 / K30PRZEMKÓWOK 
26 BEDNARZ PAWEŁ30310 / M50MALINMALINIAKIOK 
27  BILSKI PRZEMYSŁAW 22110 / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP.OK 
28  BIŁOGAN ŁUKASZ 1410 / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
29  BISKUPSKI ARKADIUSZ 23910 / M40LUBAŃOK 
30  BIZOŃ PRZEMYSŁAW 7910 / M40WROCŁAWNIEZRZESZONYOK 
31  BŁASZCZYK RÓŻA 13610 / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
32  BŁASZCZYK TOMASZ 33410 / M30GÓRAOK 
33  BŁASZKOWSKI DANIEL 34910 / M40RAWICZM-FIT RAWICZOK 
34  BŁASZKOWSKA MARIOLA 34810 / K30RAWICZM-FIT RAWICZOK 
35  BŁAŻEJCZAK RAFAŁ 34210 / M30WROCLAWOK 
36  BOBERSKI PIOTR 6810 / M30WROCLAWNDBOK 
37  BOCZAR WALDEMAR 54610 / M30WROCŁAWOK 
38  BOĆKO EWA 11910 / K30TRZEBNICADTR RUNNING TEAMOKTrzebnica 
39  BOĆKO KRZYSZTOF 12010 / M30TRZEBNICADTR RUNNING TEAMOKTrzebnica 
40  BORA ANDRZEJ 48310 / M60WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOK 
41  BORKO DANIEL 57510 / M30SWINOUJSCIENIEZRZESZONYOK 
42  BORKO DARIUSZ 57210 / M30SWINOUJSCIEAMATOROK 
43  BOROWIEC DARIUSZ 9110 / M40POLKOWICEZZPPM O/ZG RUDNA POLKOWICEOK 
44 BOROWIK ŁUKASZ521610 / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
45  BOŻEK KAMIL 53910 / M30TRZEBNICAAMATORSKOOKTrzebnica 
46  BREWKA WANDA 37410 / K30PIERWOSZÓW-OK 
47  BREWKA WOJCIECH 37310 / M30PIERWOSZÓWGT RATOK 
48  BRONIEWICZ DARIUSZ 47910 / M30WĄSOSZOK 
49  BRYSIAK ZIEMOWIT 60010 / M40WROCLAWOK 
50  BUCZEK BARTŁOMIEJ 16610 / M30SKWIERZYNABLADEOK 
51  BUCZKO MICHAŁ 37910 / M30WROCŁAWOK 
52 BUŁKOWSKA ELZBIETA 26210 / K40OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAOK 
53  BURYŁO KRZYSZTOF 35610 / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIOK 
54 BYŚ MATEUSZ521310 / M30OK 
55  CAŁY CEZARY 21810 / M30SOBÓTKA#SOBASTEAMOK 
56 CAŁY JOANNA15510 / K30WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBAOKPro-Run 
57  CHĘTKIEWICZ MAŁGORZATA 60110 / K30KĄTNANAURA TEAMOK 
58  CHMIELEWSKI PAWEŁ 50810 / M40NAMYSŁÓWOK 
59  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 36910 / M30WROCŁAWPRZEBIEGA.PLOK 
60  CHODORSKI JAN 29510 / M30BRZEG DOLNYOK 
61  CHOJNACKI GRZEGORZ 59210 / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOK 
62  CHOLEWA AGNIESZKA 27410 / K30WROCLAW-OK 
63  CHORĄŻEWSKI PIOTR 13910 / M20BORÓWSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITOK 
64  CHRZANOWSKI CEZARY 29110 / M40TRZEBNICAHERMESOKTrzebnica 
65  CHWALISZ PAWEL 43810 / M40WROCŁAWOK 
66  CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ 54710 / M40MILICZOK 
67  CIURA MARZENA 17910 / K40SIEDLECOK 
68 CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ14010 / M40WROCŁAWOK 
69 CIURASZKIEWICZ JUSTYNA14110 / K40WROCŁAWOK 
70  CZARCIŃSKI MICHAŁ 49410 / M40ZAWONIAOK 
71  CZARNECKI KACPER 45410 / M30KRAKOW-OK 
72  CZARNOTA DARIUSZ 30010 / M20WYSOKA (GM. KOBIERZYCE)OK 
73  CZERW ANNA 23610 / K20TRZEBNICAOKTrzebnica 
74  CZERW KONRAD 19610 / M30TRZEBNICAOKTrzebnica 
75  CZERWONKA KRZYSZTOF 3910 / M30KARWIANYOK 
76  CZUCHWICKI MAREK 39710 / M40WROCŁAW-OK 
77  ĆWIĘKA DAMIAN 52710 / M30LUBAŃWALECZNI NIEZNISZCZALNIOK 
78  ĆWIKŁOWSKI MAREK 56010 / M50TRZEBNICAOKTrzebnica