Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 628
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMSKI ADAM 50910 / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
2  AFTYKA ARKADIUSZ 54910 / M30WROCŁAW-POLPOLOK 
3  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 8610 / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
4  ANDRZEJEWSKI MACIEJ 13510 / M30RAWICZM-FIT RAWICZPOLPOLOK 
5 ANTONISZYN DARIUSZ40810 / M50SZCZYTKOWICEMRT/ITMZM2015POLPOLOKTrzebnica 
6  ANTOSZCZUK ARKADIUSZ 49010 / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKPro-Run 
7  AUGUSTYN ADAM 34310 / M30STRZELINPOLPOLOK 
8  BABIK KRZYSZTOF 11610 / M20ŹRÓDŁAPOLPOLOK 
9  BAJ JAROSŁAW 32410 / M30MARCINKOWICETRIATHLON MIETKÓW TEAMPOLPOLOK 
10  BAKALARZ EMIL 59110 / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
11  BALCEREK TOMASZ 39210 / M30RAWICZM-FIT RAWICZPOLPOLOK 
12  BALKIEWICZ HENRYK 36310 / M50LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
13  BANAŚ DAWID 56710 / M30KOBIERZYCEPOLPOLOK 
14  BANAŚ RADOSŁAW 28610 / M30BOGATYNIAPOLPOLOK 
15  BAŃSKI SEBASTIAN 12810 / M20KAMIENNA GÓRASUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
16  BARAN EWA 51610 / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
17  BARAN JAROSŁAW 29010 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
18  BARDADYN PIOTR 521410 / M30WROCŁAW-POLPOLOK 
 Biegam amatorsko na dystansach ok. 10km. Bieganie jest wykorzystaniem naturalnego i wybitnego potencjału człowieka. Moim marzeniem jest maraton.
19 BARTOSZEWSKA-KMAN EWELINA55110 / K40WILCZYCEPOLPOLOK 
20  BARTOSZEWSKA MAGDA 19010 / K30WROCŁAW-POLPOLOK 
21  BARZYCKA SYLWIA 34610 / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
22  BAZYLAK MICHAŁ 45710 / M30BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
23  BĄKOWICZ FABIAN 51510 / M20BARCZKOWICEAKTYWNI KAMIEŃSKPOLPOLOK 
24  BĄKOWSKI JAROSŁAW 15210 / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
25  BEDNARZ JOANNA 61410 / K30PRZEMKÓWPOLPOLOK 
26 BEDNARZ PAWEŁ30310 / M50MALINMALINIAKIPOLPOLOK 
27  BILSKI PRZEMYSŁAW 22110 / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP.POLPOLOK 
28  BIŁOGAN ŁUKASZ 1410 / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOK 
29  BISKUPSKI ARKADIUSZ 23910 / M40LUBAŃPOLPOLOK 
30  BIZOŃ PRZEMYSŁAW 7910 / M40WROCŁAWNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
31  BŁASZCZYK RÓŻA 13610 / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOK 
32  BŁASZCZYK TOMASZ 33410 / M30GÓRAPOLPOLOK 
33  BŁASZKOWSKI DANIEL 34910 / M40RAWICZM-FIT RAWICZPOLPOLOK 
34  BŁASZKOWSKA MARIOLA 34810 / K30RAWICZM-FIT RAWICZPOLPOLOK 
35  BŁAŻEJCZAK RAFAŁ 34210 / M30WROCLAWPOLPOLOK 
36  BOBERSKI PIOTR 6810 / M30WROCLAWNDBPOLPOLOK 
37  BOCZAR WALDEMAR 54610 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
38  BOĆKO EWA 11910 / K30TRZEBNICADTR RUNNING TEAMPOLPOLOKTrzebnica 
39  BOĆKO KRZYSZTOF 12010 / M30TRZEBNICADTR RUNNING TEAMPOLPOLOKTrzebnica 
40  BORA ANDRZEJ 48310 / M60WROCLAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOK 
41  BORKO DANIEL 57510 / M30SWINOUJSCIENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
42  BORKO DARIUSZ 57210 / M30SWINOUJSCIEAMATORPOLPOLOK 
43  BOROWIEC DARIUSZ 9110 / M40POLKOWICEZZPPM O/ZG RUDNA POLKOWICEPOLPOLOK 
44 BOROWIK ŁUKASZ521610 / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOK 
45  BOŻEK KAMIL 53910 / M30TRZEBNICAAMATORSKOPOLPOLOKTrzebnica 
46  BREWKA WANDA 37410 / K30PIERWOSZÓW-POLPOLOK 
47  BREWKA WOJCIECH 37310 / M30PIERWOSZÓWGT RATPOLPOLOK 
48  BRONIEWICZ DARIUSZ 47910 / M30WĄSOSZPOLPOLOK 
49  BRYSIAK ZIEMOWIT 60010 / M40WROCLAWPOLPOLOK 
50  BUCZEK BARTŁOMIEJ 16610 / M30SKWIERZYNABLADEPOLPOLOK 
51  BUCZKO MICHAŁ 37910 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
52 BUŁKOWSKA ELZBIETA 26210 / K40OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
53  BURYŁO KRZYSZTOF 35610 / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOLOK 
54 BYŚ MATEUSZ521310 / M30POLPOLOK 
55  CAŁY CEZARY 21810 / M30SOBÓTKA#SOBASTEAMPOLPOLOK 
56  CHĘTKIEWICZ MAŁGORZATA 60110 / K30KĄTNANAURA TEAMPOLPOLOK 
57  CHMIELEWSKI PAWEŁ 50810 / M40NAMYSŁÓWPOLPOLOK 
58  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 36910 / M30WROCŁAWPRZEBIEGA.PLPOLPOLOK 
59  CHODORSKI JAN 29510 / M30BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
60  CHOJNACKI GRZEGORZ 59210 / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
61  CHOLEWA AGNIESZKA 27410 / K30WROCLAW-POLPOLOK 
62  CHORĄŻEWSKI PIOTR 13910 / M20BORÓWSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITPOLPOLOK 
63  CHRZANOWSKI CEZARY 29110 / M40TRZEBNICAHERMESPOLPOLOKTrzebnica 
64  CHWALISZ PAWEL 43810 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
65  CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ 54710 / M40MILICZPOLPOLOK 
66  CIURA MARZENA 17910 / K40SIEDLECPOLPOLOK 
67 CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ14010 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
68 CIURASZKIEWICZ JUSTYNA14110 / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
69  CZARCIŃSKI MICHAŁ 49410 / M40ZAWONIAPOLPOLOK 
70  CZARNECKI KACPER 45410 / M30KRAKOW-POLPOLOK 
71  CZARNOTA DARIUSZ 30010 / M20WSCHOWAPOLPOLOK 
72  CZERW ANNA 23610 / K20TRZEBNICAPOLPOLOKTrzebnica 
73  CZERW KONRAD 19610 / M30TRZEBNICAPOLPOLOKTrzebnica 
74  CZERWONKA KRZYSZTOF 3910 / M30KARWIANYPOLPOLOK 
75  CZUCHWICKI MAREK 39710 / M40WROCŁAW-POLPOLOK 
76  ĆWIĘKA DAMIAN 52710 / M30LUBAŃWALECZNI NIEZNISZCZALNIPOLPOLOK 
77  ĆWIKŁOWSKI MAREK 56010 / M50TRZEBNICAPOLPOLOKTrzebnica