Formularz systemu Datasport

Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy
Lubsko, 15 stycznia 2017 r.


Liczba zawodników : 71
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
1  ADAMCZEWSKA ALEKSANDRA 21B10 / ZIELONA GÓRA 
2 ANDRZEJ WALCZAK68B10 / GUBINBBL GUBIN 
3  BEDNARSKI PAWEŁ 28B5 / BRODYBBL GUBIN 
4  BYCZKO DARIUSZ 18B10 / JASIEN 
5  CZERSKA JADWIGA 6B10 / ŻARYKB SIŁA 
6  DELEJOWSKA MONIKA 48B10 / TUPLICEBRAK 
7  DZIENISZ ANNA 50NW5 / JASIEŃ 
8  DZIOPA MAŁGORZATA 23B10 / LUBSKO 
9 FILIPOWICZ WIOLETA69B10 / BRODYBBL GUBIN 
10  FIRMANTY WIESŁAWA 27B10 / JASIEŃGMINA JASIEŃ 
11  GAJDA JACEK 5B10 / LUBSKO 
12 GLINKA MICHAŁ1B10 / LUBSKOZABIEGAJRAKA.PL 
13  GRABOWIECKA MARTA 47B10 / ZIELONA GÓRA 
 Biegam bo lubię
14  GREGORCZYK KATARZYNA 32B5 / JASIEŃ 
15 HARENDA ANTONI38B5 / ŻARYHARENDZIAKI 
16 HARENDA CZESŁAW34B10 / ŻARYHARENDZIAKI 
17  HARENDA RÓŻA 35B10 / ŻARYHARENDZIAKI 
18  HIRSCH ŻANETA `MAU` 2B10 / DĘBYWATAHA 
 Młoda Mama, amatorka biegania. `Byle do mety`
19  IWACHÓW MAREK 9B5 / SKWIERZYNA 
20  JAGMIN BOGUSLAW 45B5 / LUBSKO3MAJFORME LUBSKO 
21  JEZIERSKI RADOSŁAW 8B10 / SOSNÓWKATEAM PODGÓRZYN -GMINA PRZYJAZNA Z NATURY 
22  JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ 10B10 / SŁAWAWATAHA 
23  JURGA MAGDALENA 16B5 / ŻAGAŃ 
24  KANIOWSKI RAFAŁ 49B10 / JASIEŃ 
 Jestem cukrzykiem i biegam bo lubię !
25  KOZAKIEWICZ ARTUR 52B10 / KROSNO ODRZAŃSKIEKACZMAR RUN TEAM 
 Radny Rady Miejskiej w Krośnie Odrz.
26  KRZYWOKULSKA ULA 54B5 / LUBSKO 
27  KULIKOWSKA MARZENA 4B10 / ŻAGAŃBBL ŻAGAŃ 
28  LEWANDOWSKI MAREK 62B10 / ŻARY 
29  LOCH JUSTYNA 20B5 / NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI 
30  MADEJ ANDRZEJ 7B5 / LUBSKOEUROGAZ TEAM 
31  MAKLES PAWEŁ 64B10 / GUBINBBL GUBIN 
32  MAKOWIECKA MAŁGORZATA 39NW5 / LUBSKO 
33  MAKOWIECKI DAMIAN 40B5 / LUBSKO 
34  MARLEWSKA ANNA 24B5 / ZIELONA GÓRA 
35  MASINA JAROSŁAW 53B10 / ZIELONA GÓRA 
36  MUSIAŁ KRZYSZTOF 11B5 / LUBSKOEUROGAZ TEAM 
37  MUSIELAK MAŁGORZATA 31B5 / LUBSKO 
38  NARKUN EWA 44B10 / IŁOWA 
39  NOWAK JOANNA 51B10 / GUBIN 
40  PASTUSZKA WIESŁAW 12B10 / LUBSKOMARATOŃCZYK LUBSKO 
41  PIĄTEK MARTA 15B5 / ŻARYŻARY RUNNERS TEAM 
42  PIELICHOWSKA JUSTYNA 30B10 / GOZDNICABIEGAJĄC Z WILKAMI 
43  POTOCKA-MORAWSKA ANGELA 3B10 / LUBSKO 
44  RADZIKOWSKA MAGDALENA 43B5 / LUBSKOMARATOŃCZYK LUBSKO 
45  RAPACZ ANDRZEJ 33B10 / JASIEŃGMINA JASIEŃ 
46  RYCERSKI BOGDAN 19B10 / IŁOWASKYRUNNING POLAND 
47  RZĄSA AGNIESZKA 13B5 / ŻAGAŃŻAGAŃSKIE DZIKI BEGGINERS 
48  SABIK MAŁGORZATA 22NW5 / JASIEŃ 
49  SAMOTYJA PAWEL 42B10 / MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA 
50  SIENKIEWICZ KATARZYNA 26B10 / JASIEŃGMINA JASIEŃ 
51  SOŁTYS ROBERT 25B10 / NIEMODLIN 
52  STASIK ŁUKASZ 67B10 / GÓRZYNRUN FOR FUN 
53  STASIK MAGDA 70B10 / LUBSKORUN FOR FUN 
54  STAYKOV DOROTA 55B5 / ZIELONA GÓRA 
55  STAYKOV IWO 56B5 / ZIELONA GÓRA 
56  STAYKOV NIKOLAY 17B10 / ZIELONA GÓRA 
57  STOLARCZYK EDYTA 65B5 / LUBSKO 
58  STOŁOWSKI MARCIN 36B10 / NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA 
59 SUDOŁ GRAŻYNA61NW10 / LUBSKO 
60 SZEWCZYK DANUTA58NW10 / NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI 
61 SZOMBIERSKA MONIKA60B10 / BIAŁKÓWMARATOŃCZYK LUBSKO 
62 SZOMBIERSKI ROBERT59B5 / LUBSKOMARATOŃCZYK LUBSKO 
63  SZPACZYNSKI WITOLD 41B10 / LUBSKO 
64  ŚWIERCZYŃSKI MICHAŁ 46B10 / LUBSKO 
65  TARCZEWSKI SŁAWOMIR 63B10 / CZARNOWO GM KROSNO ODRZAŃSKIEKROŚNIEŃSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA-CZARNOWO 
 Biegamy Pomagamy
66  TUŁACZ KRZYSZTOFA 66B5 / TUPLICE 
67  WAŻNY ŁUKASZ 57B10 / ŻARYŻARSKI KLUB SPORTÓW WALKI 
68 WRZESZCZ EDYTA29B10 / BOROWEBIEGAJĄC Z WILKAMI 
69  ZARZYCKA EWA 14B5 / IŁOWA 
70  ŻACZKIEWICZ EWA 37B5 / NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA