Zawody obsługuje firma Datasport

HERO RUN Szelment - Bieg Nocny
Szelment, 15 lipca 2017 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 196
Odebrało numery: 148

Liczba opłaconych zawodników: 150
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMSKI ADRIAN34F1 / M20WASILKÓWCOLOSUSSPOLPOLOKOK 
2 ADAMSKI DANIEL35F1 / M50WASILKÓWCOLOSUSSPOLPOLOKOK 
3  AJZAK ELZBIETA  F2 / K40JÓZEFÓWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOL OK  
4 ALBOWICZ AGATA45F2 / K20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK  
5 AMBROZIAK MARCIN F2 / M30RYNPOWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZUPOLPOL OK  
6  ARUSZTOWICZ BARTOSZ 65F2 / M30OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOLOKOK2 biegi 
7  AUGUSTYNOWICZ WOJCIECH 149F1 / M20OGRODNICZKIAMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGAPOLPOLOKOK2 biegi 
8 BAŁDAN TOMASZ8F1 / M30KOSMATY BOREKGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK2 biegi 
9  BANACH MARIUSZ  F1 / M30KĘTRZYN11. MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIPOLPOL OK2 biegi  
10 BARAŃCZUK MACIEJ145F3 / M20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
11 BITOWSKI ŁUKASZ85F2 / M20BIAŁYSTOKALEX OPTIMA TEAMPOLPOLOKOK2 biegi 
12 BORAWSKI HUBERT25F1 / M20ŁOMŻAJEST PIĘKNIE!POLPOLOKOK  
13  BOROWSKI MAREK 56F2 / M30JUCHNOWIEC KOŚCIELNYPOLPOLOKOK2 biegi 
14 BORUCIŃSKA EDYTA11F1 / K30CZARNA WIEŚ KOŚCIELNAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK2 biegi 
15 BUDREWICZ DOMINIK F1 / M30SUWAŁKIDOMIN-MED S.C. K.I D. BUDREWICZPOLPOL OK  
16 BUDREWICZ KATARZYNA F1 / K40SUWAŁKIDOMIN-MED S.C. K.I D. BUDREWICZPOLPOL OK  
17 BUDREWICZ MACIEJ F1 / M30SUWAŁKIDOMIN-MED S.C. K.I D. BUDREWICZPOLPOL OK  
18  BUDROWSKI FRANCISZEK 77F2 / M16BIAŁYSTOKI LO W BIAŁYMSTOKUPOLPOLOKOK2 biegi 
19  BURDYN MATEUSZ 92F3 / M30SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
20 CHAMIUK-WAŁECKI ANDRZEJ48F2 / M30SUWAŁKIKRWIODAWCYPOLPOLOKOK 
21  CHARUBIN ANNA 110F2 / K30PISZMAZURSKA WATAHAPOLPOLOKOK 
22  CHARUBIN MARIUSZ 109F2 / M30ŁUPKIŁUPKIPOLPOLOKOK 
23  CHMIELEWSKI JÓZEF 40F2 / M30CIECHANOWIECPOLPOLOKOK2 biegi 
24  CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 80F2 / M20SOKÓŁKAPOLPOLOKOK 
25  CIMOSZKO TOMASZ 84F2 / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK2 biegi 
26 CISZEWSKA DANUTA F2 / K30PUŁTUSKKS MAKÓW BIEGAPOLPOL OK2 biegi  
27 CZERUCKI KAMIL136F3 / M20SUWAŁKIIRON BROTHERS CENTRUM KETTLEBELL BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
28  DĄBEK JAKUB 89F2 / M30ŁÓDŹFABRYKANCIPOLPOLOKOK 
29 DOBROŃSKA ELŻBIETA F3 / K30ŁOMŻABKSTEP TEAMPOLPOL OK  
30 DOBROŃSKA ELŻBIETA356F3 / K30ŁOMŻABKSTEP TEAMPOLPOL  
31 DOROMIEJCZUK ANDRZEJ 17F1 / M50KONSTANCIN-JEZIORNAKONIUCHYPOLPOLOKOK2 biegi 
32  DZIEMIAN MACIEJ 83F3 / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
33  FARKOWSKI KONRAD 123F1 / M30MYSIADŁOKONIUCHYPOLPOLOKOK 
34 FILIPCZUK BARTOSZ36F1 / M20NOWODWORCECOLOSUSSPOLPOLOKOK 
35 FRĄCKIEWICZ KRYSTIAN26F1 / M20WIZNAJEST PIĘKNIE!POLPOLOKOK  
36  GAJEWSKI KRZYSZTOF 64F2 / M30BIAŁYSTOKWATAHAPOLPOLOKOK2 biegi 
37  GIEREZ MARTA 30F1 / K20KLESZCZELEOUTDOOR TRAININGPOLPOLOKOK2 biegi 
38  GOTÓWKO AGNIESZKA 39F1 / K30CZARNA WIEŚ KOŚCIELNAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK2 biegi 
39  GÓRSKI PIOTR 7F1 / M40OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOLOKOK2 biegi 
40 GROMELSKI MARCIN F2 / M30MAKÓW MAZOWIECKIKS MAKÓW BIEGAPOLPOL OK2 biegi  
41  GRYGO MARIUSZ 22F1 / M30SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
42  GRYGO MARLENA  F1 / K20SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
43 GRYGORUK MARCIN111F3 / M30BIAŁYSTOKIBATUR.PLPOLPOLOKOK2 biegi 
44  GRZYBOWSKA-ZARZECKA KATARZYNA 102F3 / K30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK  
45  GUSZCZA ŁUKASZ 76F2 / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK2 biegi 
46 HANUSEWICZ ARTUR24F1 / M40BIAŁYSTOKDZIKIRYJTEAM PODLASIEPOLPOLOKOK2 biegi 
47 HARASIM SEBASTIAN16F1 / M20RACZKIPOLPOL  
48  HUK MARCIN 73F3 / M40DOBRZYNIEWO DUŻEPOLPOLOKOK 
49 HUMIENNY TOMASZ112F3 / M30BIAŁYSTOKIBATUR.PLPOLPOLOKOK2 biegi 
50 JAKUBOWSKA MONIKA131F3 / K20AUGUSTÓWMITELPOLPOLOKOK 
51 JANIAŁ INEZ51F2 / K20ŁĘCZYCAPOLPOLOK2 biegi 
52 JANISZEWSKI GRZEGORZ358F3 / M50WARSZAWAPOLPOL 2 biegi 
53  JANISZEWSKI GRZEGORZ  F3 / M50WARSZAWAPOLPOL OK2 biegi  
54  JAROSZ ANETA 79F2 / K30SUWAŁKISPORTOWE SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
55  KACZMARSKI PIOTR 2F1 / M30KARCZEWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOLOKOK2 biegi 
56  KEMPA TOMASZ 142F1 / M30BIAŁYSTOKBIEGOSTOKPOLPOLOKOK2 biegi 
57  KIEŻEL TOMASZ 100F3 / M30SOKÓŁKAPOLPOLOKOK 
58  KILIMNIK TOMASZ 90F2 / M20OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOLOKOK2 biegi 
59 KISIEL MAREK357F3 / M30ŁOMŻABKSTEP TEAMPOLPOL 2 biegi 
60 KITLAS ANGELIKA146F1 / K20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK  
61 KITLAS KATARZYNA147F1 / K40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK  
62 KLIMEK DAMIAN F1 / M20ŁOMŻADZIKIRYJTEAM PODLASIEPOLPOL OK2 biegi  
63  KOCHANIAK ANDRZEJ 106F2 / M30BIALYSTOKWŁÓCZYBIEGIPOLPOLOKOK2 biegi 
64 KOCHANOWSKA KAROLINA9F1 / K20CZARNA BIAŁOSTOCKAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK2 biegi 
65  KOLIBABSKI RADOSŁAW 107F2 / M20WARSZAWAHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOLOKOK2 biegi 
 Biegacz fantasta
66 KOŁODZIEJCZYK BARTOSZ32F1 / M20ŁOMŻADZIKIRYJTEAM PODLASIEPOLPOLOKOK2 biegi 
67  KOŁODZIEJCZYK SEBASTIAN 57F2 / M20ŁOMŻADZIKIRYJTEAM PODLASIEPOLPOLOKOK2 biegi  
68  KOŁODZIEJCZYK WOJCIECH  F2 / M20ŁOMŻADZIKIRYJTEAM PODLASIEPOLPOLOKOK2 biegi 
69  KOŁOSOWSKI PRZEMYSŁAW 140F1 / M40BOLESZKOWICEMUZEUM TEMPLARIUSZY W CHWARSZCZANACHPOLPOLOKOK  
 templariusz z chwarszczan
70  KONDRACIUK PIOTR 4F1 / M40BIAŁYSTOKOUTDOOR TRAININGPOLPOLOKOK2 biegi 
71  KOPRAS CEZARY 63F2 / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK2 biegi 
72 KORBUT KAMIL33F1 / M20BIAŁYSTOKCOLOSUSSPOLPOLOKOK 
73 KOROLCZUK MARIUSZ55F2 / M30BIAŁYSTOKALEX OPTIMA TEAMPOLPOLOKOK2 biegi 
74  KOSIŃSKI TOMASZ 38F1 / M30CHOROSZCZDZIKIRYJTEAM PODLASIEPOLPOLOKOK2 biegi 
75 KOSIOR MARCIN360F3 / M20BIAŁYSTOKPOLPOL  
76  KOSIOREK MICHAŁ 67F2 / M20ZAWADYWATAHAPOLPOLOKOK2 biegi 
77  KOSTROWSKI ŁUKASZ 125F3 / M20SZEPIETOWOPOLPOLOKOK2 biegi 
78  KOSTROWSKI TOMASZ 124F3 / M20SZEPIETOWOPOLPOLOKOK2 biegi  
79  KOTOWSKI MIECZYSŁAW 52F2 / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK2 biegi 
80 KOWALCZYK SEBASTIAN105F2 / M30BIAŁYSTOKALEX OPTIMA TEAMPOLPOLOKOK2 biegi 
81 KOWALSKA ANETA352F3 / K20BIAŁYSTOKIRON BROTHERS CENTRUM KETTLEBELL BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
82  KOWALSKI KAMIL  F1 / M20BIAŁYSTOKPOLPOL OK2 biegi  
83  KOZŁOWSKI ARTUR 114F3 / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
84 KOZŁOWSKI MAREK104F2 / M50BIAŁYSTOKALEX OPTIMA TEAMPOLPOLOKOK2 biegi 
85 KRÓLIK RAFAŁ27F1 / M20NOWOGRÓDJEST PIĘKNIE!POLPOLOKOK  
86 KRUKOWSKI WOJCIECH134F3 / M20PROSTKIMITELPOLPOLOKOK 
87 KRUTUL MARTA12F1 / K30JANÓWGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK2 biegi 
88  KRYSZTOPIK PRZEMYSŁAW 96F3 / M20LIPSKPOLPOLOKOK  
89  KUC AGATA  F1 / K20LUBINPOLPOL OK2 biegi  
90  KUCHARCZYK AGNIESZKA 62F2 / K20KLEOSINWATAHAPOLPOLOKOK2 biegi 
91 KUCZYŃSKI PIOTR44F2 / M40BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGAPOLPOL  
92 KURYŚ ELŻBIETA50F2 / K20BRAŃSKPOLPOLOK2 biegi 
93  KURZYNA PIOTR 58F2 / M16KLEOSINI LO W BIAŁYMSTOKUPOLPOLOKOK2 biegi 
 Lubiè placki, a Ty co osiàgnàĺeß w swoim życiu?
94  KUZAKA JAROSŁAW 128F3 / M40BIAŁA PODLASKAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK2 biegi 
95  KWIATKOWSKI KAROL 129F3 / M40SUWAŁKIPOLPOLOKOK2 biegi 
96 LASKOWSKI GRZEGORZ29F1 / M20WIZNAJEST PIĘKNIE!POLPOLOKOK  
97  LENAR BARTŁOMIEJ 66F2 / M30BIAŁYSTOKWATAHAPOLPOLOKOK2 biegi 
98  LEONIUK RAFAŁ 71F3 / M20ZABŁUDÓWPOLPOLOKOK 
99 LEWKO ADAM97F3 / M30BIAŁYSTOKIBATUR.PLPOLPOLOKOK2 biegi 
100 LEWKO MATEUSZ98F3 / M20BIAŁYSTOKIBATUR.PLPOLPOLOKOK2 biegi  
101 LINKIEWICZ EWA49F2 / K20BIAŁYSTOKPOLPOLOK2 biegi 
102 LISOWSKI ALBERT139F3 / M20SUPRAŚLIRON BROTHERS CENTRUM KETTLEBELL BIAŁYSTOKPOLPOL  
103 LUTY PAWEŁ47F2 / M30SUWAŁKIKRWIODAWCYPOLPOLOKOK 
104  ŁĄCKI ŁUKASZ 53F2 / M30NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLPOLOKOK2 biegi 
105  ŁOBODZIŃSKI PIOTR 1F1 / M30BIELSK PODLASKIAMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGAPOLPOLOKOK2 biegi 
106  ŁOŚ TOMASZ 43F2 / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK  
107 MACPHERSON ALI135F3 / K16KINGWOODMITELUSAUSAOKOK 
108  MAĆKOWIAK ROBERT 72F3 / M40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
109  MAKAREWICZ MARZENA  F1 / K30BIAŁYSTOKPOLPOL OK  
110 MAŁACHWIEJ MICHAŁ60F2 / M20BIAŁYSTOKALEX OPTIMA TEAMPOLPOLOKOK2 biegi 
111 KISIEL MAREK F3 / M30ŁOMŻABKSTEP TEAMPOLPOL OK2 biegi  
112  MARKIEWICZ AGNIESZKA  F2 / K40STARE BABICEPOWER TRAININGPOLPOL OK2 biegi  
113 MATEJCZUK CEZARY20F1 / M40BIAŁYSTOKDZIKIRYJTEAM PODLASIEPOLPOLOKOK 
114  MATYS EDYTA 143F1 / K30CZARNA BIAŁOSTOCKAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK2 biegi 
115  MIECZNIK ALBERT 61F2 / M16BIAŁYSTOKI LO W BIAŁYMSTOKUPOLPOLOKOK2 biegi 
116  MIERZICKI MARCEL 148F1 / M30LUBLINPOWER TRAININGPOLPOLOKOK2 biegi  
117 MILEWSKI RAFAŁ 141F3 / M20ORZYSZGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK2 biegi 
118 NERKOWSKI MACIEK F3 / M30BIAŁYSTOKIRON BROTHERS CENTRUM KETTLEBELL BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
119 NIEWIŃSKI WOJCIECH59F2 / M20GOŁDAPALEX OPTIMA TEAMPOLPOLOKOK2 biegi 
120  NIEVIAROUSKI KIRYL 3F1 / M40WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK2 biegi 
121  NIWIŃSKA KINGA 130F3 / K30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
122  NIWIŃSKI HUBERT 69F3 / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
123 NOSZCZYŃSKI KAMIL 122F3 / M30BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGAPOLPOLOKOK2 biegi 
124  NOWICKI ADAM 108F2 / M40BIAŁYSTOKOUTDOOR TRAININGPOLPOLOKOK2 biegi 
125 OGILBA JACEK353F3 / M30BIAŁYSTOKIRON BROTHERS CENTRUM KETTLEBELL BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
126 OGILBA PAWEŁ351F3 / M30BIAŁYSTOKIRON BROTHERS CENTRUM KETTLEBELL BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
127  OKŁOTA IZABELA 68F3 / K20BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
128  OLSZEWSKI KRZYSIEK  F2 / M16SUWAŁKIPOLPOL OK2 biegi  
 wariat
129  OLSZEWSKI MARCIN  F2 / M40GIŻYCKOHUSARIA RACE TEAMPOLPOL OK2 biegi  
130  OSMÓLSKI ŁUKASZ 21F1 / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
131 OSMÓLSKI ROBERT150F1 / M40BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGAPOLPOLOKOK2 biegi 
132  OSTASZEWSKI ARKADIUSZ  F1 / M20BIAŁYSTOKAMBASADOR BIAŁYSTOK BIEGAPOLPOLOKOK2 biegi 
 Pierwszy raz na bieg z przeszkodami- nowa przygoda!
133  OSTASZEWSKI MICHAŁ 18F1 / M20JANÓWPOLPOLOKOK2 biegi 
134 OSTROWSKI KRZYSZTOF F1 / M40BIAŁYSTOKPOLPOL OK  
135  OTLEWSKI DAMIAN  F1 / M30BIAŁYSTOKCSP KOPPOLPOL OK  
136  PAKULSKA EWELINA  F2 / K30OTWOCKPOLPOL OK2 biegi  
137  PAKULSKI PIOTR  F2 / M30OTWOCKPOLPOL OK2 biegi  
138  PALECKI MATEUSZ  F1 / M20BIAŁYSTOKXRUNNERSPOLPOL OK  
139 PAŃKO MARCIN157F3 / M20JÓZEFÓWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOL  
140  PETRUK MAREK 91F3 / M20BIAŁOWIEŻAPOLPOLOKOK2 biegi 
141  PIOTROWSKI BARTOSZ 5F1 / M30BIAŁYSTOK3DEART.PLPOLPOLOKOK2 biegi 
142 PIOTROWSKI RAFAŁ87F2 / M30CHOROSZCZBIAŁYSTOK BIEGAPOLPOLOKOK 
143 PLEWA ALEKSANDRA46F2 / K16BIAŁYSTOKPOLPOLOK 
144  PŁOŃSKI KRYSTIAN 126F3 / M16SZEPIETOWOPOLPOLOKOK2 biegi 
145 PŁOŃSKI TOMASZ86F2 / M20ŁAPYALEX OPTIMA TEAMPOLPOLOK 
146 POLKOWSKI KAMIL133F3 / M20GRUSZKIMITELPOLPOLOKOK 
147  POŁUSZEJKO SYLWIA 75F3 / K30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
148  PUCZYŃSKA ELŻBIETA 41F2 / K40BIAŁYSTOKFAFARAFAPOLPOLOKOK 
149 PUSZCZYK ZBIGNIEW361F3 / M20RYNPASIRPOLPOL  
150  RAK CEZARY 19F1 / M20KARCZEWHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOLOKOK2 biegi 
151  RAU MARTA 42F2 / K50BIAŁYSTOKFAFARAFAPOLPOLOKOK 
152 REMISZEWSKI KRZYSZTOF31F1 / M30WASILKÓWDZIKIRYJTEAM PODLASIEPOLPOLOKOK2 biegi 
153 RUSZCZYK ŁUKASZ118F3 / M30RYNPOWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZUPOLPOLOKOK 
154  RYBAŁTOWSKI MIROSŁAW 54F1 / M40KLEOSINDZIKIRYJTEAM PODLASIEPOLPOLOKOK2 biegi 
155  RYDZEWSKI MICHAŁ 95F3 / M16SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
156  RZATKOWSKI ADRIAN 78F2 / M20SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
157  SAKOWICZ JULIAN  F1 / M30BIAŁYSTOKSPORTOWE SUWAŁKIPOLPOL OK2 biegi  
158 SAPIEHA ANNA13F1 / K30CZARNA BIAŁOSTOCKAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK2 biegi 
159  SIDOR TOMASZ 70F2 / M30BIAŁYSTOKOUTDOOR TRAININGPOLPOLOKOK2 biegi 
160 SIOSTRZYKOWSKI JAN117F3 / M30RYNPOWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZUPOLPOLOKOK 
161 SKRODZKA ANNA116F3 / K40PISZPOWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZUPOLPOLOKOK 
162 SŁOWIKOWSKI PIOTR138F3 / M30JUROWCEIRON BROTHERS CENTRUM KETTLEBELL BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
163  SOBIESZEK CEZARY 94F3 / M40OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOLOKOK2 biegi  
164  SOBOLEWSKI WOJCIECH 121F3 / M30SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
165  SOKÓŁ MAGDALENA 144F1 / K40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK2 biegi 
166  SOŁTYSIUK DAMIAN 120F3 / M20SUWAŁKIPOLPOLOKOK2 biegi 
167 STEFAŃSKA NATALIA F3 / K20ŁOMŻABKSTEP TEAMPOLPOL OK2 biegi  
168 STENCEL KAMIL93F3 / M20SOKOLNIKI PARCELAPOLPOL 2 biegi 
169  STĘPIŃSKI SAMIR 354F3 / M16SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
170  STUDZIŃSKA SYLWIA  F1 / K30WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLPOL OK2 biegi  
171  STUDZIŃSKI JAKUB  F1 / M30WARSZAWAPOLPOL OK2 biegi  
172  SZEROKI NATALIA 74F2 / K20BIAŁYSTOKWATAHAPOLPOLOKOK2 biegi 
173 SZNAJDER ANNA115F3 / K20PISZPOWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZUPOLPOLOKOK 
174 SZNAJDER BEATA F2 / K40PISZPOWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZUPOLPOL OK  
175 SZORC PIOTR132F3 / M20EŁKMITELPOLPOLOKOK 
176 SZUCHNICKA BEATA15F1 / K30CZARNA BIAŁOSTOCKAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK2 biegi 
177 SZYDŁOWSKA EWA10F1 / K20CZARNA BIAŁOSTOCKAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK2 biegi 
178 SZYMANKO MICHAŁ23F3 / M30SUWAŁKIPOLPOL  
179  SZYMANKO MICHAŁ  F3 / M30SUWAŁKIPOLPOL OK  
180 ŚWIERSZCZ ADAM119F3 / M20PISZPOWIATOWA AKADEMIA SPORTU I REKREACJI W PISZUPOLPOLOKOK 
181  TADRAŁA TOMASZ 113F3 / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
182  TOMASZUK PIOTR 101F1 / M20BIAŁYSTOKBIEGOSTOKPOLPOLOKOK2 biegi 
183 TRZPIS GRZEGORZ37F1 / M30RUMEJKICOLOSUSSPOLPOLOKOK 
184 TUROWSKI JACEK137F3 / M20BIAŁYSTOKIRON BROTHERS CENTRUM KETTLEBELL BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
185 TYSZKIEWICZ KINGA14F1 / K30CZARNA BIAŁOSTOCKAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOKOK2 biegi 
186 WIATROWSKI BARTOSZ359F3 / M20BIAŁYSTOKPOLPOL  
187  WIŃSKI RAFAŁ  F2 / M30MARCINOWICEPOLPOL OK2 biegi  
 Trochę wariat ale mam nadzieję że dam radę :) nie poddam się do końca!
188  WITKIEWICZ EDWARD 82F2 / M40KLEOSINPOLPOLOKOK 
189  WITKIEWICZ JULIA 81F2 / K16KLEOSINPOLPOLOKOK 
190 WOJEWODA SYLWESTER28F1 / M20PIĄTNICAJEST PIĘKNIE!POLPOLOKOK  
191  WOJTACH MARCIN 99F3 / M30EŁKPOLPOLOKOK 
192 ZALEWSKI DARIUSZ127F3 / M40BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGAPOLPOLOKOK2 biegi 
193  ZARĘBA MATEUSZ  F3 / M20ZGIERZPOLPOLOKOK2 biegi 
194  ZARZECKI DOMNK 103F3 / M30BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK  
195  ZDUNIEWICZ EMILIA 6F1 / K20BIAŁYSTOKOUTDOOR TRAININGPOLPOLOKOK 
196  ŻAK JAKUB 88F2 / M20PRZEWORSK11. MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIPOLPOLOKOK