Zawody obsługuje firma Datasport

X Bieg Kazików o Puchar Prezydenta Miasta Radomia
Radom, 05 marca 2017 r.


Drużyny(Dotyczy tylko Biegu Charytatywnego) - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1243
Liczba opłaconych zawodników: 958
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  ABLEWSKI MARIUSZ  BK / M20RADOMRADOMPOLPOL  
2  ADAMCZYK ANNA  BK / K16MNIÓWZAGNAŃSK BIEGAPOLPOL  
3  ADAMCZYK DAMIAN 311BK / M20MNIÓWZAGNAŃSK BIEGAPOLPOLOK 
4  ADAMCZYK ŁUKASZ 428BK / M30TCZÓWPOLPOLOK 
5  ADAMCZYK MILENA 307BK / K20MNIÓWZAGNAŃSK BIEGAPOLPOLOK 
6  ADAMIEC KAMIL 280BK / M30RADOMPOLPOLOK 
7  ADAMOWICZ TOMASZ 454BK / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
8  ANGROT ROMUALD 27BK / M30RADOMPOLPOLOK 
9 ANTICZEW WLADYSLAW950BK / M16UKRUKROK 
10  AUGUSTYNIAK ŁUKASZ  BK / M20JACKÓWBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOL  
11  BABYCH VITALII 947BK / M30KOVELUKRUKROK 
12  BAĆMAGA GRZEGORZ 760BK / M40RADOMBIEGIEM RADOMPOLPOLOK 
13  BAĆMAGA JAN 852BK / M40MAZOWSZANYJP 2POLPOLOK 
 BIEGNE , BiEGNE , BIEGNE może to tylko sen ...
14  BAĆMAGA TOMASZ 933BK / M20RADOMPOLPOLOK 
15  BAĆMAGA TOMASZ 471BK / M30RADOMPOLPOLOK 
16  BADUREK MACIEJ 12BK / M20MINSK MAZOWIECKILŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAPOLPOLOK 
17  BADZIŃSKA MAGDALENA 292BK / K30ZAGNAŃSKZAGNAŃSK BIEGAPOLPOLOK 
18  BADZIŃSKI MACIEJ 291BK / M30ZAGNAŃSKZAGNAŃSK BIEGAPOLPOLOK 
19  BAJOR DAMIAN 591BK / M20GIELNIÓWPOLPOLOK 
20  BAJOR WERONIKA 1032SP / KBAŁTÓWZS NR 3 - TMHPOLPOL  
21  BAJORSKI IRENEUSZ 64BK / M30RADOMPOLPOLOK 
22 BAKA ELŻBIETA183BK / K40WARSZAWAFLY MEYSIPOLPOLOK 
23  BALCERAK MARIUSZ 191BK / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAWTÓRPOL MARATON TEAMPOLPOLOK 
24  BALTYN STEFAN 249BK / M60SUCHEDNIÓWJ.A.H.A.I.K. SUCHEDNIÓWPOLPOLOK 
 od trzech lat startuję w biegach ulicznych na 10km,półmaratonach i w 2 maratonach ukończyłem m.in. 2i 4 półm. Radomskiego Czerwca
25  BANACH ANDRZEJ 507BK / M60GARBATKA LETNISKOBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
26  BANACH KUBA 817BK / M40RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
27  BANASIK MARCIN 941BK / M40RADOMRSSWPOLPOLOK 
28  BANASZCZYK GRZEGORZ 470BK / M30SZYDŁOWIECPOLPOLOK 
29  BANY PIOTR 532BK / M30RYKIBIEGUSIEM.PLPOLPOLOK 
30  BARAN ARKADIUSZ 363BK / M40ZWOLEŃZWOLEŃ BIEGAPOLPOLOK 
31  BARAN MAREK 120BK / M40KOŃSKIEKTA PASAT KOŃSKIEPOLPOLOK 
32  BARANOWSKI EMIL 624BK / M30RADOMBRAKPOLPOLOK 
33  BARANSKI PIOTR  BK / M30RADOMBARANSKIMARATHONTEAMPOLPOL  
34  BARAŃSKA RENATA 1016BC / SKARYSZEWZABIEGANY SKARYSZEWPOLPOL  
35  BARAŃSKI JAROSŁAW  BK / M20RADOMBARANSKIMARATHONTEAMPOLPOL  
36  BARAŃSKI PIOTR 579BK / M30WARSZAWABARANSKIMARATHONTEAMPOLPOLOK 
37  BARAŃSKI RAFAŁ 369BK / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚW.POLPOLOK 
38  BAREWSKI BOGDAN  BK / M60WARSZAWAWARSZAWIAKYPOLPOL  
39  BARTKIEWICZ TOMASZ 892BK / M20RADOMPOLPOLOK 
40  BARTOSIEWICZ DARIUSZ 219BK / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
41  BARTOSZEWSKA MALGORZATA 839BK / K40WARSZAWAPOLPOLOK 
42  BARWIŃSKI KAMIL 395BK / M30RADOMBIEGNĘ ZEBY BARTEK MÓGŁ BIEGACPOLPOLOK 
43  BASIAK PIOTR 589BK / M20WARKAKS START PUŁASKI WARKAPOLPOLOK 
44  BASTRZYK RENATA 224BK / K40SKARŻYSKO- KAMIENNAPOLPOLOK 
45  BASTRZYK TOMASZ 147BK / M40SKARŻYSKO-KAMIENNASTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
46  BAZYLEWICZ KRZYSZTOF  BK / M30JASTRZĄBPOLONIA WARSZAWAPOLPOL  
47  BĄK MARCIN  BK / M30LUBLINZMIANA KLIMATUPOLPOL  
48  BĄK MAREK 139BK / M40RADOMPOLPOLOK 
49  BĄK MICHAŁ 435BK / M20CHEŁMCEDRUKARNIA DAP KIELCE/BBL STRAWCZYNPOLPOLOK 
50  BECHER ADRIAN  BK / M20IŁŻABECHERPOLPOL  
51  BECHER IZABELA  BK / K20KAZANÓWBECHERPOLPOL  
52  BEDNAREK JAKUB  BK / M16GORYŃRLTL-ZTE RADOMPOLPOL  
53 BELOWSKI LESZEK100BK / M60PUŁAWYCHEMIK ELEKTROWNIA PULAWYPOLPOLOK 
54  BERNACIAK MARCIN 94BK / M30RADOMPOLPOLOK 
55  BERNACKI KAMIL 447BK / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKISPORT MEDICAL REHAILITACJA-OSTROWIEC ŚWPOLPOLOK 
56  BĘBACZ RAFAŁ  BK / M40OBLĘGOREKBBL STRAWCZYNPOLPOL  
57  BĘBEN KAMIL 1036SP / MKUNÓWZS NR 3 - TMHPOLPOL  
58  BĘBEN ROBERT 541BK / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚW.POLPOLOK 
59  BIAŁAS KONRAD 602BK / M40WARSZAWA4RUNNERSPOLPOLOK 
60  BIAŁEK GRZEGORZ 539BK / M40RADOMPOLPOLOK 
61  BIAŁKOWSKI MATEUSZ 934BK / M20RADOMPOLPOLOK 
62  BIAŁOWĄS MARCIN 916BK / M30ŁÓDŹRYSIEPOLPOLOK 
63  BIDAS PIOTR 400BK / M20RADOMPOLPOLOK 
64  BIELAWSKA ANNA 300BK / K30RADOMPOLPOLOK 
65  BIELECKI SZYMON 679BK / M16RADOMPOLPOLOK 
66  BIENIAS KRZYSZTOF 282BK / M20GARBATKA LETNISKOBPB GARBATKAPOLPOLOK 
67  BIENIEK KAMIL 717BK / M30SKARŻYSKO-KAMNIENNAKAMARO SPORT LINE SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
68  BIENIEK KAROL 490BK / M40ZATOPOLICEBRAKPOLPOLOK 
69  BIERNACKA KATARZYNA 226BK / K30RADOMPOLPOLOK 
70  BILSKI ROBERT 710BK / M30RADOMPMP POLANDPOLPOLOK 
71  BIŃKOWSKI GRZEGORZ 773BK / M20RADOMPOLPOLOK 
72  BIŃKOWSKI LEON 684BK / M50RADOM15BIEGIEM RADOMPOLPOLOK 
73  BIRKOWSKI DARIUSZ 340BK / M30RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
74  BLANK KRZYSZTOF 826BK / M20RADOMPOPGYMPOLPOLOK 
75  BŁASIAK KATARZYNA  BK / K30SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOL  
76  BŁASZCZYK ANNA 74BK / K30RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
77  BŁASZCZYK MICHAŁ 855BK / M40RADOMPAZERNI NA SPORT LIPSKOPOLPOLOK 
78  BOBER ANNA 304BK / K30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIECPOLPOLOK 
79  BOCHENEK JANUSZ 121BK / M60KIELCEWKURW_TEAMPOLPOLOK 
80  BOCHENEK KRZYSZTOF 455BK / M30KIELCEPZU SPORT TEAMPOLPOLOK 
81  BOCKOWSKI PATRYK 810BK / M30RADOMPOLPOLOK 
82  BODO PRZEMYSŁAW 801BK / M40ŚWIERCZEKPOLPOLOK 
83 BOGUCKA MARTYNA179BK / K40WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLPOLOK 
84  BOGUCKI ANDRZEJ 467BK / M50RADOMANDRZEJ TEAMPOLPOLOK 
85  BOGUCKI ARKADIUSZ  BK / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAPOLPOL  
86  BOGUCKI IRENEUSZ 268BK / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIHBKT / BBL OSTROWIEC ŚW.POLPOLOK 
87  BOGUMIŁ ARKADIUSZ 1008BC / RADOMRADOMPOLPOL  
 Jestem amatorem. Zgłosiłem się, by propagować, że bieganie jest zdrowsze, niż siedzenie na kanapie. Moje zainteresowanie to zbieranie autografów.
88  BOGUMIŁ TERESA 573BK / K40GRABÓW NAD PILICĄPOLPOLOK 
89  BOJANOWICZ PATRYCJA 902BK / K16RADOMPOLPOLOK 
90  BOJANOWICZ RAFAŁ 856BK / M30RADOMPOLPOLOK 
91  BONIECKI ARTUR 149BK / M30RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
92  BOREK PATRYK 462BK / M20RADOMJW 4938POLPOLOK 
93  BORKOWSKA HANNA 253BK / K60RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
94  BORKOWSKI JERZY 247BK / M60RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
95  BORNIKOWSKA AGATA  BK / K40RADOMPOP GYMPOLPOL  
96  BOROŃ MICHAŁ 258BK / M30KIELCEBBL STRAWCZYNPOLPOLOK 
97  BORUC ROBERT  BK / M30RADOMPOLPOL  
98  BORUCH IWONA 837BK / K30RADOM42 BLSZPOLPOLOK 
99  BORUCH MARIUSZ 831BK / M30RADOMBEZ KLUBUPOLPOLOK 
100  BORUŃ ZBIGNIEW  BK / M30STĄPORKÓWBRAKPOLPOL  
101  BRODALKA JACEK 241BK / M30RADOMSIMLOCK24.PLPOLPOLOK 
102  BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA 61BK / K40GRÓJECPOLPOLOK 
103  BRONISZEWSKI RYSZARD 30BK / M60PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA `ENDORFINA`POLPOLOK 
104  BRÓDKA PAWEŁ 39BK / M40RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
105  BRZESKA JOLANTA 212BK / K50RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
106  BRZESKI DAWID 622BK / M30RADOMPOLPOLOK 
107  BRZESKI MIROSŁAW 211BK / M50RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
108  BRZOZA PIOTR  BK / M30KIELCEB&B KIELCE TEAMPOLPOL  
109  BRZOZOWSKI HENRYK 481BK / M70STALOWA WOLASKB STALOWA WOLAPOLPOLOK 
110  BRZÓZKA SŁAWOMIR  BK / M40SKARŻYSKO - KAMIENNASTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOL  
111  BUBA MAREK 1013BC / RAJEC PODUCHOWNYPOLPOL  
112  BUCZAK PIOTR 927BK / M20RADOMPOLPOLOK 
113  BUCZEK NATALIA 650BK / K20TARCZYNTARCZYNPOLPOLOK 
114  BUKALSKA JULITA 180BK / K30GÓZDZWOLEŃ BIEGAPOLPOLOK 
115  BUKALSKI HENRYK 394BK / M60RADOMPMP RADOMPOLPOLOK 
116  BUKOWSKI JANUSZ  BK / M60WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMPOLPOL  
117  BUKOWSKI RAFAŁ 550BK / M40LUBLINPOLPOLOK 
118  BULANDA GRZEGORZ  BK / M40KOZIENICEPOLPOL  
119  BURAKOWSKI ŁUKASZ 659BK / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
120  CAPAŁA MICHAŁ 29BK / M30STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOK 
121  CĄKAŁA ADAM 356BK / M20BIAŁOBRZEGIPOLPOLOK 
122  CELEJEWSKI PRZEMYSŁAW  BK / M30GRÓJECPOLPOL  
123  CENCELEWICZ ANDRZEJ 566BK / M20RADOMKAPTUR, RADOMPOLPOLOK 
124  CHADAJ MAREK 370BK / M50ADAMÓWKB V-MAX ADAMÓWPOLPOLOK 
125  CHAMERA WIESŁAW 278BK / M60LIPASKB STALOWA WOLAPOLPOLOK 
126  CHAMERSKI JERZY 390BK / M60RADOMRUNRUPERTPOLPOLOK 
127  CHAMERSKI ROBERT 362BK / M30RADOMRUNRUPERTPOLPOLOK 
128  CHARKOT SŁAWOMIR  BK / M40KRASNYSTAWBIEGUSIEM.PLPOLPOL  
129  CHEPLETING BETTY 10BK / K20ELDORETBENEDEK-TEAMKENKENOK 
130  CHŁOPECKI JAKUB 951BK / M30RADOMFENIKS TEAMPOLPOLOK 
131 CHŁOPECKI MATEUSZ 556BK / M30RADOMFENIKS TEAMPOLPOLOK 
132  CHŁOPICKI ANDRZEJ 159BK / M50JEDLNIA-LETNISKOTEAM BIAŁOBRZEGIPOLPOLOK 
133  CHMIEL PIOTR 939BK / M40MOSTKISTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOK 
134  CHMIELECKA MAŁGORZATA 469BK / K50RADOMPOLPOLOK 
135  CHOJNACKI JAKUB 424BK / M16WIERZBICAZALESICEPOLPOLOK 
136  CHOJNACKI MACIEJ 252BK / M40ZALESICEZALESICEPOLPOLOK 
137  CHOJNIAK ŁUKASZ 758BK / M30RYKIBIEGUSIEM.PLPOLPOLOK 
138 CHOMENKO WOLODYMYR949BK / M20UKRUKROK 
139  CHOMIK MARCIN 620BK / M30WŁODAWAPOLPOLOK 
140  CHOROŚ KRYSTIAN 876BK / M20KAZANÓWPOLPOLOK 
141  CHRUSTOWICZ ŁUKASZ 56BK / M40RADOMPOLPOLOK 
142  CHRZĄSZCZ EWA 815BK / K40RADOMPOLPOLOK 
143  CHRZĄSZCZ JAROSŁAW  BK / M30TOMASZÓW MAZOWIECKICOP-DKPPOLPOL  
144  CHWALIŃSKA BEATA  BK / K20RADOMPOLPOL  
145  CIELECKI DANIEL 580BK / M30RADOMPOLPOLOK 
146  CIEŚLAK KRZYSZTOF 750BK / M40KOZIENICEPOLPOLOK 
147  CIOCH CEZARY 552BK / M30SKARYSZEWPOLPOLOK 
148  CIUĆMAŃSKI ARTUR 388BK / M40RADOMPOLPOLOK 
149 CIUPA WOJCIECH148BK / M40PUŁAWYMULTIMEDIA RUNNERSPOLPOLOK 
150 CIUPAK TOMASZ 832BK / M30RADOMLR HEALTH @ BEAUTYPOLPOLOK 
151  CUKROWSKI PIOTR 73BK / M30RADOMPOLPOLOK 
152  CYBULSKI GRZEGORZ 787BK / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAPOLPOLOK 
153  CZABAN IWONA 46BK / K30RADOMPOLPOLOK 
154  CZABAN KRZYSZTOF 777BK / M30RADOMZEBRRA.TVPOLPOLOK 
155  CZACHAROWSKI BOHDAN 221BK / M70GRÓJECKB GALERIA WARSZAWAPOLPOLOK 
156  CZAJKOWSKI RAFAŁ 1044BC / RADOMPOLPOLOK 
157  CZAPLA KRZYSZTOF 521BK / M30RADOMPOLPOLOK 
158  CZARNECKI KONRAD  BK / M20RADOMPOLPOL  
159  CZECHOWSKI JERZY  BK / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOL  
160  CZEKAJ MACIEJ 563BK / M30KIELCEŁEJTINGRANPOLPOLOK 
161  CZEKAJ WOJCIECH 623BK / M50RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOK 
162  CZERWIŃSKA RENATA 260BK / K30RADOM42 BLSZPOLPOLOK 
163  CZERWIŃSKI MIROSŁAW 460BK / M50RADOM42BLSZPOLPOLOK 
164  CZERWIŃSKI SEBASTIAN 71BK / M40ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOK 
165 CZOPEK MARCIN320BK / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOK 
166  CZUBAK MILENA  BK / K16RADOMRLTL-ZTE RADOMPOLPOL  
167  CZUBAK PIOTR 935BK / M30IŁŻAPOLPOLOK 
168  CZYŻ MAREK 246BK / M50SZYDŁOWIECPOLPOLOK 
169  ĆWIEK ŁUKASZ 483BK / M30IŁŻAIŁŻA PĘDZIPOLPOLOK