Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 1352
Odebrało numery: 1082

Liczba opłaconych zawodników: 1179
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK AGNIESZKA 52OPEN / K30KIELCEPOLPOLOKOK 
2  ADAMCZYK ANNA 967OPEN / K20MNIÓWZAGNAŃSK BIEGAPOLPOLOKOK 
3  ADAMCZYK BARTŁOMIEJ 53OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
4  ADAMCZYK DAMIAN 968OPEN / M20MNIÓWZAGNAŃSK BIEGAPOLPOLOKOK 
5  ADAMCZYK EWELINA 873OPEN / K30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOKMPDB 
6  ADAMCZYK LUCYNA 826OPEN / K50KIELCERUN`N`FUNPOLPOLOKOK 
7  ADAMCZYK MARIUSZ 54OPEN / M50KIELCEPOLPOLOKOK 
8  ADAMSKI GRZEGORZ  OPEN / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
9  ADAMSKI GRZEGORZ 19OPEN / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIJANO TECHNIKA SANITARNAPOLPOLOKOK 
10  ADLER KATARZYNA 502OPEN / K40JĘDRZEJÓWPOLPOLOKOK 
11  ADLER KRZYSZTOF 487OPEN / M40JĘDRZEJÓWPOLPOLOKOK 
12  AMBROZIK PIOTR 55OPEN / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
13 ANDREJCZUK GRZEGORZ131OPEN / M30WAŁBRZYCHPOLPOL  
14  ANGIELSKI MICHAŁ 1036OPEN / M20KIELCEPOLPOLOKOK 
15  ANTCZAK PAWEŁ 740OPEN / M40ŁÓDŹFITNESS KLUB `RYTM`POLPOLOKOK  
16  ANTECKA KLAUDIA 950OPEN / K20RAKÓWAZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKAPOLPOLOKOK 
17  ANTECKI DARIUSZ 488OPEN / M40STASZÓWSTARIS STASZÓWPOLPOLOKOK 
18  BADZIŃSKA MAGDALENA 56OPEN / K30ZAGNAŃSKZAGNAŃSK BIEGAPOLPOLOKOK 
19  BADZIŃSKI MACIEJ 57OPEN / M30ZAGNAŃSKZAGNAŃSK BIEGAPOLPOLOKOK 
20  BALCERAK MARIUSZ 772OPEN / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAWTÓRPOL MARATON TEAMPOLPOLOKOK 
21  BALIŃSKA AGNIESZKA 1119OPEN / K40RUDA MALENIECKABALAX TEAMPOLPOLOKOK 
22  BALIŃSKI WOJCIECH 949OPEN / M40RUDA MALENIECKABALAX TEAMPOLPOLOKOK  
23  BALTYN STEFAN 643OPEN / M60SUCHEDNIÓWJ.A.H.A.I.K. SUCHEDNIÓWPOLPOLOKOK 
24 BAŁA PIOTR 58OPEN / M30BUKOWANIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOKOK 
 Biegacz amator, 2/3 życia związany z Kielecczyzną, obecnie mieszkający we Wrocławiu. To będzie mój 3 start w CK :D
25  BANASIK GRZEGORZ 884OPEN / M40DYMINYBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOK 
26  BANASIK KAROLINA 59OPEN / K30KIELCEWKURW_TEAMPOLPOLOKOKMPWT MPDB 
27  BANASIK MICHAŁ 665OPEN / M30KALWARIA ZEBRZYDOWSKAPOLPOLOKOK 
28  BANASIK PAWEŁ 60OPEN / M50RADOMENDUHUB.COMPOLPOLOKOK 
29  BANASIK WOJCIECH 666OPEN / M20BILCZAPOLPOLOKOK 
30  BANASZCZYK JAKUB  OPEN / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL OK  
31  BANAŚ EWELINA 816OPEN / K20KIELCEPOLPOLOKOK 
32  BANAŚ KAMIL 661OPEN / M30KIELCEEGIS POLSKAPOLPOLOKOK 
33  BANDROWSKI ŁUKASZ 32OPEN / M20KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOKMPWT MPDB 
34  BARABASZ PIOTR 681OPEN / M40KIELCEKIELECKI BIEGACZPOLPOLOKOKMPDB 
35  BARAN ANETA 723OPEN / K30KIELCEPOLPOLOKOK  
36  BARAŃSKI TOMASZ 61OPEN / M40KIELCEWAM- OLEPOLPOLOKOK 
37  BARAŃSKI TOMASZ 990OPEN / M30SUCHEDNIÓWPOLPOLOKOK 
38  BARDZYŃSKI PAWEŁ  OPEN / M30PIŃCZÓWPOLPOL OK  
39  BARTO SYLWIA 991OPEN / K30ŁOŚ-POLPOLOKOKMPWT 
40  BARTOSIEWICZ DARIUSZ 792OPEN / M50SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
41  BARUCHA ROBERT 1067OPEN / M50KIELCEPOLPOLOKOK 
42  BARWINEK ROBERT 62OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
43  BARYGA MATEUSZ 35OPEN / M30BUSKO ZDRÓJ5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓWPOLPOLOKOK 
44  BASĄG MAREK 1131OPEN / M30LESZCZYNYPOLPOLOKOK 
45  BASTRZYK TOMASZ 63OPEN / M40SKARŻYSKO-KAMIENNASTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
46  BAZAK ANDRZEJ 64OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
47  BĄK MARCIN 514OPEN / M30MIEDZIANA GÓRAPOLPOLOKOK 
48  BĄK MARCIN 706OPEN / M40KIELCEMBAKPOLPOLOKOK 
49  BĄK MICHAŁ 550OPEN / M20CHEŁMCEDRUKARNIA DAP KIELCE/BBL STRAWCZYNPOLPOLOKOK 
50 BĄK MICHAŁ21OPEN / KIELCEPOLPOLOK 
51  BĄK PIOTR  OPEN / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAPOLPOL OK  
52  BĄKIEWICZ MARIUSZ 864OPEN / M20GAJKOWICEPOLPOLOKOK  
53  BĄKOWSKI PIOTR 1060OPEN / M40LUBLINPOLPOLOKOK 
 Piotr
54  BEBEN MONIKA  OPEN / K20KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOL OKMPDB  
55 BEDNARSKA KAŚKA65OPEN / K30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOKMPWT MPDB 
56  BEDNARSKI GRZEGORZ 649OPEN / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
57  BEDNARSKI MICHAŁ 629OPEN / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOKMPDB  
58  BEDNARSKI TOMASZ 1116OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
59  BEHOUNEK LESZEK 1065OPEN / M50ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEPOLPOLOKOK 
60  BEHOUNEK MAŁGORZATA 1064OPEN / K50ZAKOPANETOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEPOLPOLOKOK 
61  BERNAT WOJCIECH 944OPEN / M40PIEKOSZÓWPOLPOLOKOK 
62  BERNATEK RADOSŁAW 1025OPEN / M40SZAŁASPOLPOLOKOK 
63  BERUS ŁUKASZ 1156OPEN / M20SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
 Pierwszy półmaraton w życiu i mam nadzieję że nie ostatni :)
64  BĘBACZ RAFAŁ 691OPEN / M40OBLĘGOREKBBL STRAWCZYNPOLPOLOKOK 
65  BĘBEN JACEK 66OPEN / M20KIELCEPOLPOLOKOK  
66  BĘBEN ŁUKASZ 67OPEN / M30CHĘCINYPOLPOLOKOK 
67  BIAŁOGOŃSKI ARTUR  OPEN / M30GÓRNOPOLPOLOKOK 
68  BIAŁOGOŃSKI ARTUR  OPEN / M30WOLA JACHOWAPOLPOL OK  
69  BIAŁOGRODZKI SYLWESTER 46OPEN / M50ZALESIE GÓRNEKB.ZALESIE GÓRNEPOLPOLOKOK 
70  BIAŁUCH BARTŁOMIEJ 736OPEN / M20KIELCEPOLPOLOKOK 
71  BIEDNY PIOTR 865OPEN / M20MARCINKÓWPOLPOLOKOK  
72  BIELACHA MACIEJ 69OPEN / M20MIEDZIANA GÓRAKS MECHANIK KIELCEPOLPOLOKOK 
73  BIELECKI MACIEJ 798OPEN / M40DĄBROWAPOLPOLOKOK 
74  BIELECKI PAWEŁ 70OPEN / M40JĘDRZEJÓWPOLPOLOKOK 
75  BIELECKI ROBERT 463OPEN / M30CHĘCINYCHĘCINYPOLPOLOKOK 
76  BIELIŃSKA MONIKA 71OPEN / K30LUBLIN[email protected] TEAMPOLPOLOKOK 
77  BIENIASZEWSKA KATARZYNA 72OPEN / K40KIELCEPOLPOLOKOK 
78  BIENIEK MACIEJ 494OPEN / M30KIELCECHŁOPAKI SŁODZIAKIPOLPOLOKOK 
 Chcemy pokonać cukrzycę i nasze słabości
79  BIERNACKA OKTAWIA 1154OPEN / K30SUCHEDNIÓWBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOK 
80  BIERNACKI TOMASZ 73OPEN / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
81  BIESAGA IWONA 698OPEN / K40KIELCEPOLPOLOKOK  
82 BIETLAWSKI TOMASZ4OPEN / M30KIELCEPOLPOL  
83  BIL MARCIN 74OPEN / M40KIELCEGÓRALŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK  
84  BIRKOWSKI DARIUSZ 1160OPEN / M30RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOKOK 
85  BISKUPSKI MAREK 75OPEN / M40KIELCEBIEGAM BO BIEGAMPOLPOLOKOK 
86  BISKUPSKI TOMASZ 1127OPEN / M20SUKÓWKU AZS UJK KIELCEPOLPOLOKOK 
87  BLINSTRUB STANISŁAW 1071OPEN / M40KIELCEZABIEGANI-ŚLICHOWICEPOLPOLOKOK 
88 BŁACH BARTŁOMIEJ590OPEN / M30SKARŻYSKO-KAMIENNASTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
89  BŁACH MARCIN 76OPEN / M30PIŃCZÓW5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓWPOLPOLOKOKMPWT 
90  BŁASIAK PAWEŁ 1108OPEN / M50TYNIEC MAŁYPOLPOLOKOK 
91  BŁASZCZYK ANNA 1050OPEN / K30RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOKOK 
92  BŁASZKIEWICZ ARTUR 673OPEN / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
93  BŁASZKIEWICZ KRZYSZTOF 708OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
94  BOCHENEK JANUSZ 77OPEN / M60KIELCEWKURW_TEAMPOLPOLOKOKMPWT 
95  BOCHENEK KRZYSZTOF 78OPEN / M30KIELCEPZU SPORT TEAMPOLPOLOKOK 
96  BOCHENEK WOJCIECH 79OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
97  BOCHEŃSKI GRZEGORZ 464OPEN / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
98  BOCZEK MARIAN  OPEN / M60SKARŻYSKO-KAMIENNA-POLPOL OK  
99  BOGDAN AGATA  OPEN / K20BIAŁYSTOKPOLPOL OKMPWT MPDB  
100  BOGUCKI ARKADIUSZ  OPEN / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAPOLPOL OK  
101  BOJARA ROBERT 1058OPEN / M40RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOKOK 
102  BOJARA SEBASTIAN 604OPEN / M20KIELCEPOLPOLOKOK 
103  BORAWSKA OLGA 902OPEN / K20GRAJEWOPOLPOLOKOK 
104  BORCUCH ARTUR 80OPEN / M40KIELCEBBL/BBMPOLPOLOKOK 
105  BORKOWSKA EWA 81OPEN / K60ZŁOTÓWWKURW_TEAMPOLPOLOKOKMPWT  
106  BORKOWSKI PAWEŁ 45OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
107  BOROŃ MICHAŁ 82OPEN / M30KIELCEBBL STRAWCZYN WOZNIAK TEAMPOLPOLOKOK 
108  BORUŃ KRZYSZTOF 711OPEN / M40STĄPORKÓWTAKTYCZNY PIĄTEKPOLPOLOKOK 
109  BORUŃ ZBIGNIEW 720OPEN / M30STĄPORKÓWKS KAMIENNA WOLAPOLPOLOKOK 
110  BORUTA-KOŁODZIEJ EMILIA  OPEN / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOL OK  
111  BORYS MACIEJ 1044OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
112  BORYS MAGDALENA 975OPEN / K30KIELCEPOLPOLOKOK 
113  BOŚ BERNARD 732OPEN / M40KIELCEGRAF REKLAMYPOLPOLOKOK 
114  BOTKIEWICZ AGNIESZKA 495OPEN / K30PIASECZNA GÓRKAWKURW_TEAMPOLPOLOKOKMPWT 
115  BOTKIEWICZ JAROSŁAW 83OPEN / M40PIASECZNA GÓRKABIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ / WKURW_TEAMPOLPOLOKOKMPWT MPDB 
116  BROJEWSKI KRZYSZTOF 1020OPEN / M60KIELCEPOLPOLOKOK 
117  BROJEWSKI TOMASZ 1099OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
118  BROŻYNA MICHAŁ 814OPEN / M40DALESZYCEPOLPOLOKOK  
119  BRUDKIEWICZ-PAŹDZIORA ANETA 31OPEN / K40WIERZCHOSŁAWICEKORBA WIERZCHOSŁAWICEPOLPOLOKOK 
120  BRYCH-PAJAK EWA 1141OPEN / K40CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK  
121  BRZOZA PIOTR 1152OPEN / M30KIELCEB&B KIELCE TEMPOLPOLOKOK 
122  BRZÓZKA SŁAWOMIR 917OPEN / M40SKARŻYSKO - KAMIENNASTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOLOKOK 
123  BRZYSKIEWICZ KINGA  OPEN / K40KIELCEPIASKI MAŁE BIEGAJAPOLPOL OK  
124  BUDKA MIROSŁAW 1170OPEN / M40WAŁBRZYCHROVESE RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
125  BUGAJSKI MARCIN 496OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOKMPWT 
126  BUJAK SZYMON 84OPEN / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
127  BUJAŁA BŁAŻEJ 85OPEN / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOKMPDB 
128  BUJNOWSKI RAFAŁ  OPEN / M40MIEDZIANA GÓRAMIEDZIANAPOLPOL OK  
129  BULIŃSKI KAMIL 760OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
130  BULIŃSKI KAMIL  OPEN / M30KIELCE--POLPOL OK  
131  BURCZYK-SZREK AGNIESZKA 1051OPEN / K30KIELCESŚKPOLPOLOKOK 
132  BUTKIEWICZ WOJCIECH 1083OPEN / M30KIELCEOPP KIELCEPOLPOLOKOK 
133  BYSIAK ARTUR 86OPEN / M30KIELCEKS NAPRZÓD BYSIAKPOLPOLOKOK  
134  BYSIAK HUBERT 87OPEN / M20KIELCEBLACK BELT TEAMPOLPOLOKOK 
135  BZYMEK ANDRZEJ 1076OPEN / M50ROGÓW SOBÓCKIPOLPOLOKOK 
136  CEBULA ŁUKASZ 88OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
137  CEDZYŃSKI JAN 89OPEN / M50GÓRNOBBM KIELCEPOLPOLOKOK 
138  CELIŃSKI TOMASZ  OPEN / M40OTWOCKTUPTUŚ OTWOCKPOLPOL OK  
139  CHABA BEATA 1073OPEN / K40KIELCEPOLPOLOKOK 
140  CHABA KRZYSZTOF 90OPEN / M20KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOKMPWT MPDB 
141  CHABUZ DOMINIKA 91OPEN / K20JĘDRZEJÓWPARKRUN KATOWICEPOLPOLOKOK 
142  CHAŁOŃSKI MARCIN 1053OPEN / M50KIELCEŚCIGACZE MAĆKAPOLPOLOKOK 
143  CHMIEL NINA 20OPEN / K40SUCHEDNIÓWSTART ŚWIĘTA KATARZYNAPOLPOLOKOK 
144  CHMIEL PIOTR 39OPEN / M40MOSTKIBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOKMPDB 
145  CHODOR ANNA 969OPEN / K30WARSZAWANIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
146  CHOMCZYŃSKA KAROLINA  OPEN / K30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOL OKMPWT MPDB  
147  CHROBOT KRZYSZTOF 791OPEN / M50WROCŁAWŚLEZAK TEAMPOLPOLOKOK 
148  CHRUSZEWSKA PAULINA 93OPEN / K20BUSKO-ZDRÓJBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOKMPDB 
149  CHWAŁEK PIOTR 675OPEN / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
150  CIBORSKI JAKUB 1037OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
151  CICHOŃ ANETA 94OPEN / K40KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOK 
152  CIERLIK IWONA 647OPEN / K20PIŃCZÓWPOLPOLOKOK  
153  CIERLIKOWSKI KRZYSZTOF 1103OPEN / M30NIEPOŁOMICEPOLPOLOKOK 
 Biegnę dla Róży
154  CIESIELSKA AGNIESZKA 95OPEN / K40MÓJCZAPOLPOLOKOK 
155  CIESLIK TOMASZ  OPEN / M30KIELCELEPSZYKLUB.COMPOLPOL OKMPWT  
156  CIEŚLAK MICHAŁ 564OPEN / M20KIELCEAZS UJK KIELCEPOLPOLOKOK 
157  CIEŚLIK JACEK 733OPEN / M30KIELCEMC^2POLPOLOKOK 
158  CIEŚLIK MICHAŁ 96OPEN / M30KIELCEŚMIGA SIĘPOLPOLOKOK 
159  CIOŁCZYK JACEK 465OPEN / M30KIELCETEDIBERS KIELCEPOLPOLOKOK 
160  CIOSK PAWEŁ 97OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
161  CISZEK MAGDALENA 578OPEN / K40STRAWCZYNBBL STRAWCZYNPOLPOLOKOK 
162  CUDZIŁO ŁUKASZ 938OPEN / M20KIELCEPOLPOLOKOK 
163  CYWIŃSKI BARTŁOMIEJ  OPEN / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOL OK  
164  CZABAN KRZYSZTOF 99OPEN / M30RADOMZEBRRA.TVPOLPOLOKOK 
165  CZAJKOWSKI PAWEŁ 765OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
166  CZAPLA MONIKA 1123OPEN / K20PACANÓWMAMY-BIEGAMY KIELCEPOLPOLOKOK 
167  CZARNECKA LIDIA  OPEN / K30BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOL OK 
168  CZARNECKI BOGUSLAW  OPEN / M60BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPOLPOL OK  
169  CZARNECKI GRZEGORZ 1176OPEN / M40ŁÓDŹ-POLPOLOKOKMPDB 
170  CZARNECKI MATEUSZ 100OPEN / M30KIELCEPOLPOLOKOK 
171  CZARNECKI PRZEMYSŁAW 101OPEN / M40CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKPOLPOLOKOK 
172  CZECHOWSKI JERZY 1086OPEN / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOKOK 
173  CZEKAJ MACIEJ 1OPEN / M30KIELCEMC ZACHOWAWCZOPOLPOL OK 
174  CZEKIRDA PAWEŁ 1196OPEN / M40LEŻAJSKPAWCIUS TEAMPOLPOLOKOK  
175  CZERWIAK JOANNA 102OPEN / K30KIELCEPOLPOLOKOK