Zawody organizuje Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, formularz systemu Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 11000
Odebrało numery: 10055

  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Klasyfikacje Odebrał
numer
  ABRAM LESŁAW 942721km / M30TYCHYSTH WOLVES TYCHYOK 
  ABRAMCZYK KLAUDYNA 20221km / K30WROCŁAWOK 
  ABRAMCZYK PATRYCJA 604121km / K30RADZYMINRUNFOLLOWMEOK 
  ABRAMEK KAMIL 346221km / M30WROCŁAWEXPRESSPHARMOK  
  ABRAMIK TOMEK 448621km / M40DZIERŻONIÓWBIEGAM Z GARMINOK 
  ABRAMOWICZ.KUCZYŃSKA IWONA 20321km / K40BIAŁYSTOKOK 
  ABRATKIEWICZ KATARZYNA 856221km / K30WROCŁAWOK  
  ADACH DARIUSZ 395721km / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKI KLUB KARATE KYOKUSHINOKRP 
  ADAM PIOTR 303521km / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMOK 
 ADAMCZAK JOLANTA403221km / K40PAWŁOWICEOSIR PONIECOKRP 
  ADAMCZEWSKA MILENA 558221km / K40WROCŁAWOK 
  ADAMCZUK ŁUKASZ 265221km / M30ZAGRODNOOKRP 
  ADAMCZUK PIOTR 358821km / M40LEGNICAOK 
  ADAMCZYK AGNIESZKA 20421km / K20ŻERKOWICEOK 
  ADAMCZYK GRZEGORZ 604221km / M20TRZEBNICA---OK 
  ADAMCZYK KAZIMIERZ 604321km / M50TRZEBNICA---OK 
 ADAMCZYK KSENIA968221km / K20STARE BABICEOK  
  ADAMCZYK MAŁGORZATA 1042721km / K40OBORNIKIKĘSY TEAMOKRP 
  ADAMCZYK PIOTR 471921km / M40WROCŁAWOK 
  ADAMCZYK PIOTR 730621km / M20WROCŁAWOK 
 ADAMCZYK ZBIGNIEW714521km / M30WROCŁAWNOKIAOK 
  ADAMEK EWA 444821km / K20ROZDRAŻEWOK 
  ADAMEK HUBERT 473521km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
  ADAMEK MARIUSZ 337121km / M30WROCŁAWOK 
  ADAMEK MARTA 763521km / K20LEGNICA3M RUNNING TEAMOK 
 ADAMEK PAWEŁ1121721km / M20WROCŁAW#SOBASTEAMOKRP 
  ADAMIEC DARIUSZ 914221km / M40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOK 
  ADAMIK PAWEŁ 840521km / M40KIEŁCZÓWOK 
  ADAMKIEWICZ ŁUKASZ 1005721km / M30WARSZAWAOKRP  
  ADAMOWICZ DANIEL 601821km / M30SZCZECINFUNDACJA KROKOK  
  ADAMOWICZ KATARZYNA 720921km / K30KRAKÓWGREENPOWEROK 
  ADAMOWSKA AGNIESZKA 877921km / K40WROCŁAWOK 
  ADAMSKA ALEKSANDRA 940721km / K20WROCŁAWOK  
  ADAMSKA JOANNA 1057921km / K20WROCŁAWMKS MOS WROCŁAWOKRP Dziennikarz 
  ADAMSKA KATARZYNA 598821km / K30POZNAŃMONAR ROŻNOWICE 34OK 
  ADAMSKI ADAM 427221km / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOKOrganizator 
  ADAMSKI ŁUKASZ 904721km / M40WROCŁAWOK 
  ADAMSKI MICHAŁ 1070121km / M20SKWIERZYNAFOR RUN TEAMOKRP 
  ADAMSKI RAFAŁ 20621km / M40WROCŁAWOK 
  ADAMSKI TOMASZ 773521km / M40GŁOGÓW.........BRAKOK 
  ADAMSKI WOJCIECH 472821km / M60WROCŁAW21K.PLOK 
  ADAMUS KATARZYNA 255521km / K30PIASECZNOA.S.D. IL LAGHETTOOK 
  ADAMUS RAFAL 912021km / M30GAJKOWOK 
 ADASIEWICZ ŻELISŁAW298121km / M30OK  
  ADASZEK MARCIN 792121km / M20ZŁOTORYJAWROCLAW MARATHON TEAMOK 
  ADASZYŃSKI JACEK 1099721km / M30OPOLEIBM DCOKRP 
  ADRIAN-CZABORYK MONIKA 283121km / K40BEZRZECZEMANGO GATKI TEAMOK 
  ADRIAN STEFAN 1052121km / M30KRAPKOWICEOKRP 
ADRIANOWICZ IZABELA 690421km / K20GRANOWIECOK 
  AGACIAK MATEUSZ 585621km / M20MIĘDZYCHÓDMIĘDZYCHÓD BIEGAOK 
  AGACIAK ROMAN 634521km / M50MIĘDZYCHÓDOK 
  AJDUKIEWICZ-MACIEJOŃCZYK ALEKSANDRA 742921km / K40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOK 
  AKUTKO SEBASTIAN 1042321km / M40WROCŁAWOKRP 
ALBANOWSKA MARTYNA 918821km / K20BUDZISŁAW KOŚCIELNYWYBIERZOK 
  ALBERT ŁUKASZ 354321km / M30OPOLE10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEOK 
  ALBRECHT ARKADIUSZ 373421km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOK 
  ALEKS AGATA 693021km / K40MALINOK 
  ALEKS KRZYSZTOF 690521km / M40MALINBRAKOK 
  ALEKSANDER SYLWIA 704221km / K30ŁASKBIEGAJĄCE SMS-KIOK 
  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 315221km / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOOK 
 ALEKSIEJ PIOTR425221km / M30OKRP 
  ALEKSY MAŁGORZATA 679421km / K40TORUŃAPATOROK 
 ALEU MARTA15521km / K40BARCELONAOK 
  ALFAWICKA MARTA 718221km / K30OŁAWAOK 
 ALFAWICKI ADRIAN718321km / M30OŁAWAOK 
  ALFAWICKI KONRAD 1052421km / M30OŁAWAOKRP 
  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 777021km / M30KRAKÓWOK 
  AMAŁOWICZ HANIA 891921km / K40WROCŁAWOK 
 To moj trzeci pólmaraton. Biegam bo lubię. Ścigam się ze sobą o lepszy wynik niż przed rokiem.
  AMBICKA-CIBA MARZENA 809621km / K50TRZEBNICAZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUOK 
  AMBROZIAK MARCIN 784621km / M30RYN15 BZ (PASIR )OK 
 AMBROZIK ADAM1126521km / M40WROCLAW MARATHON TEAMOKRP 
  AMIELUCHA PAULINA 1065521km / K30GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWOKRP 
  ANASIAK TOMASZ 711621km / M20WROCŁAWOK 
  ANASZEWSKA DOROTA 564621km / K40WROCŁAWOK 
  ANASZEWSKI ANDRZEJ 703121km / M40WROCŁAWOK 
 ANCZAKOWSKI PATRYK971121km / M30WARSZAWAOK 
  ANCZYK KRYSTYNA 20821km / K50LEGNICANGB KORONA LEGNICAOK 
  ANCZYK SARA 20921km / K30LEGNICANGB KORONA LEGNICAOK 
 ANDREASIK MARCIN886921km / M30OKRP 
  ANDREJCZUK GRZEGORZ 235721km / M30WAŁBRZYCHOK 
  ANDREJCZUK PIOTR 1016821km / M30KRZYŻ WIELKOPOLSKIKB AKTYWNI KRZYŻ WLKPOKRP 
  ANDREJCZYN PAWEŁ 888521km / M30RADWANICEKGHM ZAKŁADY GÓRNICZE POLKOWICE SIEROSZOWICEOK 
  ANDREJÓW MARIUSZ 712121km / M40WROCŁAWGVTOK 
  ANDRUKONIS BARTŁOMIEJ 1088421km / M40KRZYŻ WLKP.OK 
  ANDRUSZKIEWICZ KRYSTIAN 360721km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
  ANDRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF 387921km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
 XII MIEDZYNARODOWY KOŚCIANSKI PÓŁMARATON Czas 014120
  ANDRUSZKÓW ALEKSANDRA 399221km / K20TRZEBNICAOK  
  ANDRUSZKÓW MAREK 1017821km / M30SKWIERZYNAKM PSP GORZÓW WLKP.OKRP 
 ANDRYJISZYN MICHAŁ746821km / M20OKRP 
  ANDRZEJAK DARIUSZ 1102421km / M50WROCŁAWOKRP 
  ANDRZEJCZAK ADAM 253021km / M30WROCŁAW3M RUNNING TEAMOKRP 
  ANDRZEJCZAK BARTOSZ 21121km / M20CHODZIEŻPCH_RUNOK 
  ANDRZEJCZAK ELA 900921km / K50DĘBNOAKCJA MOTYWACJAOKRP 
  ANDRZEJCZAK JAROSŁAW 1077421km / M40WROCŁAWNIE DOTYCZYOKRP 
  ANDRZEJCZUK ANDRZEJ 21221km / M20DOBROSZYCEIT KRDOK 
 ANDRZEJCZUK KAMIL354621km / M20DOBROSZYCEDIEHL RUNNING TEAMOK 
  ANDRZEJEWSKI BARTOSZ 418921km / M30MUROWANA GOŚLINAGRA-COM CENTRUM ROWEROWE MUROWANA GOŚLINAOK 
  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 1071221km / M30KROBIABIEGAJ Z KROBIAOKRP 
 ANDRZEJEWSKI MACIEJ745021km / M20GNIEZNOOKRP 
  ANDRZEJEWSKI MAREK 902921km / M60GŁOGÓWOK 
 ANDRZEJEWSKI MICHAŁ249921km / M30OKRP 
 ANDRZEJEWSKI PATRYK562121km / M20OKRP 
  ANDRZEJEWSKI PAWEŁ 653821km / M30MUROWANA GOŚLINAKB KATORŻNIK MUROWANA GOSLINAOK 
  ANDRZEJEWSKI PIOTR 21321km / M50ŚWINOUJŚCIEMARYNARKA WOJENNA ŚWINOUJŚCIEOK 
  ANGOWSKI ANDRZEJ 857321km / M30POZNAŃOK 
 ANGULSKI ZBIGNIEW665021km / M40OK 
  ANIOL LAURA 428521km / K30WROCLAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK 
  ANIOŁA PRZEMYSŁAW 462821km / M40GŁOGÓWEKGŁOGÓWEK TEAMOK 
  ANISENKO VITALII 1012921km / M30WROCLAWSOFTSERVE EXTREME RUNNING TEAMOK 
  ANISIEWICZ JĘDRZEJ 311821km / M30WROCŁAWOK 
ANNA SIUTA 811921km / K40LONDONOKRP 
  ANTCZAK JACEK 8821km / M40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKRP 
 ANTCZAK MARCIN974221km / M30ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMOKRP 
 ANTCZAK RIWANA11621km / K40WROCŁAWPRO RUN WROCŁAWOKRP 
  ANTERSKI PATRYK 519621km / M20KAMIENNA GÓRAOK 
  ANTKOWIAK ANNA 318021km / K30POZNANCUKRZYCA ZNACZY ZDROWIEJOK 
  ANTKOWIAK PAWEŁ 21421km / M20WROCŁAWBESPOKECHATOK 
  ANTOLIK WOJCIECH 982521km / M60ŁÓDŹRYSIOTEAMOK 
  ANTONIAK TERESA 912121km / K40BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECOK  
  ANTONISZYN JOANNA 225221km / K30WROCŁAWOK  
  ANTONOWICZ WOJCIECH 269621km / M50SZCZECINOK 
  ANTOSIAK ANNA 949921km / K30BEŁCHATÓWOKRP 
 ANTOSZ EMILIA1157521km / K30OKRP 
 ANTOSZCZUK ARKADIUSZ299721km / M40OK 
  ANUSZKIEWICZ MONIKA 21521km / K30LESZNOOK 
  APANEL ŁUKASZ 1046921km / M30ŚWIDNICAOKRP 
  APOLINARSKI SZYMON 644921km / M20BUKÓWIEC GÓRNYOK 
  APOSTOLUK WŁODZIMIERZ 212921km / M40WROCŁAWOK 
  APRIASZ RAFAŁ 865021km / M20WROCŁAWOK 
  ARCISZ PRZEMYSŁAW 1011721km / M20SZCZECINOKRP 
 ARCZYŃSKI MACIEJ883721km / M20OK 
  ARMUŁA TOMASZ 21621km / M30WYSOKA-WROCŁAWOK 
  ARTICO GIAN ENRICO 817521km / M50PORDENONEG.P. LIVENZA SACILE - ITALYOK 
 ARUTYUNYAN DAVID1123821km / M30TARTUBIMOK 
 ASENSIO SÚJAR ALEJANDRO1100221km / M30OK  
  ASMAN-MILCZAREK MARTA 309721km / K30PIASECZNOOK 
  ATIJAS SANDRA 656921km / K20BELGRADEBURTOK  
  AUCHIMOWICZ ARTUR 750821km / M20ŻARYOSM ŻARYOK 
  AUGUSTOWSKA EWA 811421km / K30KALISZDZIKA DRUŻYNAOK  
  AUGUSTYN ADAM 963321km / M30STRZELINOK 
  AUGUSTYN PAWEŁ 897921km / M30WROCŁAWOK 
 AUGUSTYNIAK AGNIESZKA1135521km / K30WROCŁAWWYZWANIE RUNNER`S WORLDOKRP 
  AUGUSTYNIAK BARTŁOMIEJ 1081321km / M30PIŁAPRECON POLSKA-JASTROWIEOKRP  
  AUGUSTYNIAK DARIUSZ 21721km / M20POZNAŃOKRP 
  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 479921km / M30GŁUCHOŁAZYOK 
  AUGUSTYNIAK JAKUB 21821km / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAMOKRP 
  AUGUSTYNIAK JAKUB 799321km / M30RAWICZOK 
  AUGUSTYNIAK MARIUSZ 834621km / M40MARKIOKRP 
  AWRYCEWICZ ROMAN 744021km / M50NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEOK 
 BABIJ MARIUSZ1154021km / M40WROCŁAWOKRP  
 BABIJ MARIUSZ1119021km / M40WROCŁAWOKRP 
  BABIK KRZYSZTOF 22021km / M20ŹRÓDŁAOK 
  BABINIEC WOJCIECH 22121km / M30BRZEGOK12:00:00 
  BABIŃSKI SZYMON 1138421km / M40ZABRZEOKRP 
  BABIRECKA AGNIESZKA 305121km / K30GŁOGÓWDRUŻYNA SZPIKU SITECHOK 
  BABIRECKI KRZYSZTOF 303921km / M30GŁOGÓWDRUŻYNA SZPIKU SITECHOK 
  BACHAREWICZ AGNIESZKA 905921km / K20WARSZAWAOK 
 BACHORZ AGNIESZKA22221km / K30KOŚCIANOKRP 
  BACZEWSKI ARKADIUSZ 946221km / M30CZYŻEWOK 
  BACZYŃSKI MAREK 22321km / M30PIŁAOK 
  BACZYŃSKI TOMASZ 1057821km / M40DĄBRÓWKARUNNFLYRUNNOKRP 
  BADACH AGNIESZKA 562321km / K40JASTRZĘBIE - ZDRÓJKOBIETY NA 5+OK 
  BADACH KATARZYNA 985121km / K20JASTRZĘBIE-ZDRÓJOK 
  BADKO DARIUSZ 297321km / M40PIECHOWICEOK 
  BADOWSKA KATARZYNA 901021km / K30BURKATÓWOK 
  BADOWSKI ARTUR 901721km / M30BURKATÓWOK 
  BADOWSKI SEBASTIAN 709821km / M40ZAWONIAZAWONIA TEAMOK 
  BADURA ADAM 382121km / M30RYBNIKFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
  BADUREK PIOTR 857421km / M40ZIELONA GÓRADRUŻYNA GAZETYOK 
  BADZIAK-PISULA BOGUSŁAWA 645921km / K30SADÓWOK