Zawody obsługuje firma Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, formularz zgłoszeniowy stworzony przez firmę Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 5707
Odebrało numery: 4853

  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
  AASBERG STIG 10093MEM / HUDDINGEIF NYLANDOK3:41-4:00 M70 
  ABULEWICZ WOJCIECH 134642km / M40WROCŁAWSTP SYNERGIAOKRP 3:41-4:00 Korona DolnyŚląsk 
  ACHTEL PAWEŁ 170842km / M30MILICZRUNNING TEAM MILICZOKDolnyŚląsk 
  ACS ALEXANDRU 10100MEM / PETROSANIROMANIAN MASTERS ATHLETICSOK2:41-3:00 M40 
  ADACH DARIUSZ 204842km / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOKRP 4:01-4:20 DolnyŚląsk 
  ADAMCZAK MICHAŁ 314142km / M30MIELECOKRP 4:01-4:20 
  ADAMCZEWSKA EWELINA 353342km / K30MORYŃIREK TEAMOKRP 4:41-5:00 
  ADAMCZEWSKA MILENA 143742km / K40WROCŁAWOKRP 4:21-4:40 DolnyŚląsk  
  ADAMCZYK ADAM 10375MEM / SZCZECINA.D.S. SZCZECINOKM60 
  ADAMCZYK BOHDAN 290942km / M50PSZÓWK.S M.E.T.AOKRP 4:21-4:40 
  ADAMCZYK ERIC 395542km / M50WARHEM3H30OK3:21-3:40 
  ADAMCZYK GRZEGORZ 151942km / M20TRZEBNICA-OKRP 4:01-4:20 DolnyŚląsk 
  ADAMCZYK KAZIMIERZ 152242km / M50TRZEBNICAOKRP 4:21-4:40 DolnyŚląsk 
  ADAMCZYK PIOTR 178842km / M40WROCŁAWOKRP 3:21-3:40 DolnyŚląsk 
  ADAMCZYK PIOTR 174942km / M20WROCŁAWOKRP 3:01-3:20 DolnyŚląsk 
ADAMEK ADAM 512742km / M40KOZIEGŁOWY K. POZNANIAADAMEK COACHINGOKRP Nauczyciel 5:01-5:20 
  ADAMEK MARIUSZ 98442km / M30WROCŁAWOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk 
  ADAMIK JAN 513442km / M50GDYNIAOKRP 3:41-4:00 Korona 
  ADAMOWICZ KATARZYNA 434942km / K30KRAKÓWGREENPOWEROKRP 3:41-4:00 
  ADAMSKA AGNIESZKA 496642km / K40WROCŁAWAKTYWNY OSTRZESZÓWOKRP 3:41-4:00 Korona 
  ADAMSKI ADAM 122642km / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOKRP 4:21-4:40 Korona DolnyŚląsk 
  ADAMSKI WOJCIECH 119942km / M60WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLOKRP 3:41-4:00 Korona DolnyŚląsk 
  ADAMUSIAK DAWID 220542km / M30ALLSCHWILBULLET TEAMOKRP 3:21-3:40 DolnyŚląsk 
  ADWENT GRZEGORZ 390042km / M40JAWORZNOTĘCZA :) JAWORZNOOKRP 3:41-4:00 
  AGATA GORĄCZKO 371542km / K20WROCŁAWOKRP 4:41-5:00 DolnyŚląsk 
  AGATOWSKA ANNA 199542km / K30WROCŁAW-OKRP 4:41-5:00 DolnyŚląsk 
  AKCAY MUSA 10198MEM / BIELEFELDTUS EINTRACHT BIELEFELDOK3:01-3:20 M50 
  AKUTKO SEBASTIAN 481442km / M40WROCŁAWOKRP 3:21-3:40 DolnyŚląsk 
  ALBERICH OSCAR 10211MEM / TORRELLES DE LLOBREGATPRATENC A.A.OKPoniżej 2:40 M40 
  ALEKS KRZYSZTOF 168442km / M40MALINBRAKOKRP 4:01-4:20 DolnyŚląsk 
  ALFAWICKA MARTA 173242km / K30OŁAWAOKRP Nauczyciel 4:01-4:20 DolnyŚląsk 
 ALFAWICKI ADRIAN173042km / M30OŁAWAOKRP 4:01-4:20 DolnyŚląsk 
  ALLAN STEPHEN 10036MEM / CUMBERNAULDKIRKINTILLOCH OLYMPIANSOKPoniżej 2:40 M40 
  AMANOWICZ DAWID 507742km / M20TRZEBNICALZS ZRYW KOMOROWOOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk 
AMBROŻY MARIUSZ 378542km / M40SZCZECINOKRP 3:01-3:20 
  ANASZEWSKI ANDRZEJ 285342km / M40WROCŁAWOKRP 3:01-3:20 DolnyŚląsk 
ANCZYK KRYSTYNA 510142km / K50LEGNICATEAM DRACZYŃSKI, NGB KORONA LEGNICAOKRP 4:01-4:20 DolnyŚląsk 
  ANDERSSON THOMAS 10180MEM / GOTHENBURGSOLVIKINGARNAOK2:41-3:00 M55  
  ANDREASIK MARCIN 507842km / M30WROCŁAWOKRP 4:01-4:20 DolnyŚląsk 
  ANDREJCZUK GRZEGORZ 97642km / M30WAŁBRZYCHOKRP 4:01-4:20 DolnyŚląsk  
  ANDREJCZYN GRZEGORZ 231042km / M30KARKÓWOKRP 3:41-4:00  
  ANDREJÓW MARIUSZ 534842km / M40WROCŁAWGVTOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk 
  ANDRIANOV VITALII 433842km / M30ST-PETERSBURGOK2:41-3:00 
  ANDROSIUK TOMASZ 326842km / M30HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOKRP 3:41-4:00 
  ANDRULEWICZ MARCIN 314642km / M20WARSAWOKRP 3:21-3:40 
  ANDRUSIUK PIOTR 110542km / M40SŁUPSKINTIVEOKRP 4:01-4:20 
  ANDRUSZKÓW MAREK 498942km / M30SKWIERZYNAOKRP 3:21-3:40 
  ANDRZEJCZAK JAROSŁAW 400042km / M40WROCŁAWOKRP Nauczyciel 4:41-5:00 Solidarnosc DolnyŚląsk 
  ANDRZEJCZUK ANDRZEJ 53442km / M20DOBROSZYCEIT KRDOKRP 4:01-4:20 DolnyŚląsk  
 ANDRZEJCZUK KAMIL103742km / M20DOBROSZYCEDIEHL RUNNING TEAMOKRP 4:01-4:20 DolnyŚląsk 
  ANDRZEJEWSKI PIOTR 10001MEM / ŚWINOUJŚCIEMARYNARKA WOJENNA ŚWINOUJŚCIEOK3:01-3:20 M55 
  ANGRES PAWEŁ 366842km / M20TARNOWSKIE GÓRYOKRP 3:21-3:40  
ANIOL LAURA 352642km / K30WROCLAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOKRP Nauczyciel 5:41-6:00 DolnyŚląsk 
  ANTAS MACIEJ 340442km / M40KRAMSKKMP KONINOKRP 4:01-4:20 
  ANTERSKI PATRYK 138742km / M20KAMIENNA GÓRAOKRP 3:21-3:40 DolnyŚląsk  
  ANTONIAK SYLWIA 535042km / K40MAŁKINIA GÓRNAMKB TEAM MAŁKINIAOKRP 4:01-4:20 
  ANTONISZYN JOANNA 71342km / K30WROCŁAWOKRP 4:01-4:20 DolnyŚląsk 
  ANTONOWICZ WOJCIECH 237642km / M50SZCZECINOK3:01-3:20 
  ANTOSIAK TOMASZ 10105MEM / KĘDZIERZYN-KOŹLE (KĘDZIERZYN)ANTONTEAMOKRP Nauczyciel 2:41-3:00 Solidarnosc M35 
  ANTOSZCZUK ARKADIUSZ 156242km / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKRP 4:01-4:20 DolnyŚląsk 
  ANUFRIYUK RUSLAN 357742km / M30BRESTCLUB ANONYMOUS RUNNERS CABALLO BLANCO NAME (CAR)OK3:01-3:20 
  ARMINGOL LALAGUNA ENRIQUE 322342km / M60ZARAGOZAOS ANDARINES DE ARAGONOK4:01-4:20 
  ARMUŁA TOMASZ 139742km / M30WYSOKA-WROCŁAWOKRP 4:41-5:00 DolnyŚląsk 
  ARTEMIUK EUGENIA 327442km / K50HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAOKRP 4:21-4:40 
 ARUTYUNYAN DAVID10042km / M30TARTUBIMOK3:41-4:00  
  ASAYEVICH ROMAN 398842km / M50MINSK`AMATAR` MINSKOK4:01-4:20 
  ATŁACHOWICZ MARCIN 535642km / M30KOSTOMŁOTYEAT-ME.PLOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk 
  ATŁACHOWICZ MAREK 443842km / M20WOŁCZYNOKRP 3:21-3:40 
  AUGUST GRZEGORZ 320942km / M40SIECHNICEOK4:41-5:00 Solidarnosc DolnyŚląsk 
  AUGUSTYN MARIAN 367742km / M40SZCZECINOKRP Organizator 3:41-4:00 Korona 
  AUGUSTYN PAWEL 262142km / M30KRAKOWOK3:21-3:40 
AUGUSTYN SARA 236742km / K20KRAKÓWOKRP 3:41-4:00 
  AUGUSTYNIAK JAKUB 24642km / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAMOKRP 3:01-3:20 DolnyŚląsk 
  AUGUSTYŃSKA IWONA 466642km / K20WARSZAWAORZECHOWE SZALEŃSTWOOKRP 3:41-4:00 
  AWRYCEWICZ ROMAN 10049MEM / NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEOKRP 2:41-3:00 M55 DolnyŚląsk 
 BABIJ MARIUSZ532642km / M40PASZOWICEOKRP 
  BABIK KRZYSZTOF 312542km / M20ŹRÓDŁAOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk  
  BABINIEC WOJCIECH 383342km / M30BRZEGOKRP 3:21-3:40 
  BABIŃSKI MACIEJ 10069MEM / ŚWINOUJSCIEKLUB MARYNARKI WOJENNEJOKRP 3:01-3:20 M35 
  BABIŃSKI SŁAWOMIR 269242km / M40SZCZECINHANMON.PLOKRP 4:01-4:20 
 Korona jest już blisko...
BABIŃSKI SZYMON 337142km / M40ZABRZECISOWIANKA TEAMOKRP 3:41-4:00 
  BACHNIAK DANIEL 417442km / M20KRAKÓWOKRP 
  BACZYŃSKI ANDRZEJ 92242km / M30JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPLOKRP 4:01-4:20 
  BACZYŃSKI TOMASZ 56542km / M40DĄBRÓWKARUNFLYRUN.PLOKRP 3:01-3:20 
  BADKO DARIUSZ 89742km / M40PIECHOWICEOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk 
  BADOWSKA KATARZYNA 50942km / K30BURKATÓWOKRP 5:21-5:40 DolnyŚląsk 
  BADOWSKI ARTUR 402842km / M30BURKATÓWRST SOFTWARE MASTERSOKRP 3:21-3:40 DolnyŚląsk 
  BADOWSKI SEBASTIAN 48042km / M40ZAWONIAZAWONIA TEAMOKRP 4:21-4:40 DolnyŚląsk 
  BADYLA DARIUSZ 366042km / M40ŻEGOCINAZEGOCINA RUNNERSOKRP Nauczyciel 4:01-4:20 
  BADZIAK MATEUSZ 322742km / M30ZELÓWBIEGING TEAM ZELOWOKRP 3:41-4:00 
 www.xrayinspector.pl
  BAETZ JUERGEN 327842km / M60FRANKENBLICKDAV SONNEBERGOK3:21-3:40 
  BAGIŃSKA PAULINA 505242km / K30RYDZYNAOKRP 4:01-4:20 
  BAGIŃSKI KRZYSZTOF 505142km / M30RYDZYNAOKRP 4:01-4:20 
  BAGIŃSKI MAREK 7542km / M40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKRP 3:01-3:20 DolnyŚląsk 
  BAGIŃSKI TOMASZ 409542km / M30GDAŃSKOKRP 2:41-3:00 
  BAGNASACCO LUCA 476742km / M40MILANOOK3:41-4:00 
  BAGNENKO VOLODYMYR 426442km / M30KIEV-OK4:01-4:20 
  BAJACZYK JOANNA 189642km / K20WROCŁAWOKRP 5:41-6:00 DolnyŚląsk 
  BAJER GRZEGORZ 84642km / M30OLEŚNICAOKRP 4:41-5:00 DolnyŚląsk 
  BAJSEROWICZ KRZYSZTOF 421742km / M40WROCŁAWBEZ KLUBUOKRP 4:41-5:00 DolnyŚląsk 
  BAKALARCZYK TOMASZ 10287MEM / SIECHNICEWROCŁAW MARATHON TEAMOKRP 4:41-5:00 M35 DolnyŚląsk 
  BAKER ROSE 10227MEM / SIDCUPCAMBRIDGE HARRIERSOK3:01-3:20 W50 
  BALBUS MICHAŁ 112142km / M60BYTOMFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYOKRP 3:41-4:00  
BALCERZAK KRZYSZTOF 701142km / M40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKRP 5:21-5:40 DolnyŚląsk 
  BALCERZAK TERESA 701242km / K40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKRP 5:01-5:20 DolnyŚląsk 
  BALICKI DAREK 70442km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOKRP 3:41-4:00 
 BALUL PIOTR251642km / M30LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOKRP SW 4:21-4:40 DolnyŚląsk 
  BALWIERCZAK PIOTR 502142km / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk 
  BALWIERZ KAMIL 472642km / M20ŻARYOKRP 4:01-4:20 
  BAŁUTA MACIEJ 116142km / M20WROCŁAWOPERA SOFTWAREOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk 
  BANASIAK ADAM 362042km / M40NADOLICE MAŁEWSOWLOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk 
  BANASZKIEWICZ WOJCIECH 264142km / M50KAMYKNGB KŁOBUCKOKRP 4:41-5:00 
  BANAŚ MICHAŁ 127042km / M40WROCŁAWENDOKRP 5:41-6:00 DolnyŚląsk 
  BANAŚ MICHAŁ 496842km / M20WROCŁAWOKRP SW 4:21-4:40 Korona DolnyŚląsk 
  BANDER MICHAL 209542km / M30JAWORROCKY TEAMOKRP 3:21-3:40 DolnyŚląsk  
  BANDYK MAŁGORZATA 53642km / K30WROCŁAWOKRP 4:41-5:00 DolnyŚląsk  
BANDZIAK MICHAŁ 38842km / M30WROCŁAWOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk  
  BANOK KAMIL 5305Woz / WROCŁAWOK 
 BANYŚ JACEK343042km / M40ZAWIERCIEOKRP 3:21-3:40 
  BAR ALEKSANDRA 523842km / K40STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOKRP 4:41-5:00 
  BAR TOMASZ 187142km / M20MARKOWAOK3:41-4:00  
  BARABASZ JERZY 329142km / M60WROCŁAWAZS-AWF WROCŁAWOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk 
  BARAN EWA 234242km / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKRP 4:41-5:00 DolnyŚląsk 
  BARAN JAROSŁAW 10121MEM / WROCŁAWOKRP 3:41-4:00 M40 DolnyŚląsk 
BARAN MARCIN 435542km / M40WANDLITZSCHONERLINDE BERLINOK5:41-6:00 
 BARAN MARIUSZ10117MEM / ŚREMBZ WBK RUNNERS TEAMOKRP 3:41-4:00 M45 
  BARAN MICHAL 8007Woz / WROCLAWNAVAN ROAD CLUBOK 
  BARAN ZBIGNIEW 8008Woz / BIELSKO BIAŁAIKS SMOK ORNETAOK 
  BARANEK ANDRZEJ 195942km / M60OSTRÓW WIELKOPOLSKINIEZRZESZONYOKRP 5:21-5:40 
  BARANEK GRZEGORZ 51842km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP.OKRP 3:21-3:40 
  BARANIAK IZABELA 347242km / K30WARSZAWAOK4:21-4:40 
  BARANIEC MARIUSZ 155942km / M30WROCŁAWOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk 
  BARANIECKI BOGUSŁAW 144642km / M30WROCŁAWOKRP 4:41-5:00 DolnyŚląsk  
  BARANOWSKI ANTONI 10035MEM / TUMIDAJNIEZRZESZONYOKRP SW 3:21-3:40 M55 
  BARANOWSKI JACEK 462442km / M30WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCHOKRP 3:01-3:20 Solidarnosc DolnyŚląsk 
  BARANOWSKI KRZYSZTOF 531442km / M30ŚWIDNICAOKRP 3:41-4:00 DolnyŚląsk 
 BARANOWSKI TADEUSZ10205MEM / WARSZAWANIEZRZESZONYOKRP 5:41-6:00 M75  
  BARAŃSKI ANDRZEJ 374242km / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKRP 3:41-4:00 Korona DolnyŚląsk 
  BARAŃSKI BARTOSZ 328642km / M30GDAŃSKWRÓBLA STAWOKRP 3:01-3:20 
  BARAŃSKI FILIP 454542km / M40WROCLAWKFB-TEAMOKRP 4:01-4:20 DolnyŚląsk  
  BARAŃSKI GRZEGORZ 530442km / M50BYDGOSZCZOKRP Nauczyciel 4:21-4:40 
  BARAŃSKI MAREK 68242km / M30KRZEPICEMAMO, TATO WSTAŃ Z FOTELAOKRP 4:41-5:00 
  BARAŃSKI PAWEŁ 279442km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNOKRP 3:41-4:00