Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 3650
Odebrało numery: 3290

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMOWICZ.KUCZYŃSKA IWONA 2100OPEN / K40BIAŁYSTOKOKOK 
2  ABRAMOWSKA-GUZIK ALINA 3646OPEN / K50POZNAŃOKOKLekarz 
3  ADAM TOMASZ 1100OPEN / M40POZNAŃMED UPOKOK 
4  ADAMCZAK ARTUR 594OPEN / M40POZNAŃOKOK 
5  ADAMCZAK KRZYSZTOF 1151OPEN / M30POZNAŃANIELI TEAM 2OI7OKOK 
6  ADAMCZUK PIOTR 3151OPEN / M40LEGNICAOKOK 
7  ADAMCZYK KAROL 2048OPEN / M18POZNAŃOKOK 
 życiówka w HM 1:31
8  ADAMCZYK LUCYNA 2470OPEN / K50KIELCERUN & FUN KIELCEOKOK  
9  ADAMCZYK MAŁGORZATA 1417OPEN / K40OBORNIKIKĘSY TEAMOKOK 
10  ADAMCZYK MARIUSZ 507OPEN / M40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOK 
11  ADAMOWICZ DANIEL 1490OPEN / M30SZCZECINFUNDACJA KROKOKOK 
12  ADAMSKA ANNA 2880OPEN / K30KŁECKOOKOK 
13  ADAMSKI MICHAŁ 2315OPEN / M18SKWIERZYNAFOR RUN TEAMOKOK 
14  ADASZEK MARCIN 578OPEN / M18ZŁOTORYJAWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
15  ALBREWCZYŃSKI SŁAWOMIR 1214OPEN / M18PYRZYCEOKOK  
16  ALCER KRZYSZTOF 1757OPEN / M30WARSZAWAWARSAW FRONTRUNNERSOKOK 
17  ALEJSKA AGNIESZKA 2394OPEN / K40GNIEZNOGEO GISOKOK 
18  ALEJSKI JAKUB 2490OPEN / M40GNIEZNOGEO GISOKOK 
19  ALEKSANDEREK MAŁGORZATA 2531OPEN / K30RAWICZWWW.STUDIOFRYZUR.EUOKOK 
20  ALEKSANDER SYLWIA 933OPEN / K30ŁASKBIEGAJĄCE SMS-KIOKOK 
21  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 515OPEN / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOOKOK 
22  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 2931OPEN / M30GNIEZNOOKOK 
23  AMBROZIAK MARCIN 2337OPEN / M30RYNDĄBROWSKI TEAM ,PASIROKOK 
24  ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ 3609OPEN / M40WĘGORZEWO11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIOKOK 
25  ANDRYSZAK RADEK 332OPEN / M40RĄBCZYNRĄBCZYNOKOK 
26  ANDRZEJCZAK ADRIAN 2253OPEN / M18SZCZECINKU AZS AMOKOK 
27  ANDRZEJCZAK BARTOSZ 192OPEN / M18CHODZIEŻPCH_RUNOKOK 
28  ANDRZEJCZAK ELA 977OPEN / K50DĘBNOAKCJA MOTYWACJAOKOK  
29  ANDRZEJCZAK MARCIN 2712OPEN / M40OSINIECOKOK 
30  ANDRZEJCZAK ROMAN 2092OPEN / M50SZCZECINOKOK 
31  ANDRZEJEWSKI ARTUR 3001OPEN / M30KOŁOFLORENTYNAOKOK 
32  ANDRZEJEWSKI BARTOSZ 1445OPEN / M30MUROWANA GOŚLINAGRA-COM CENTRUM ROWEROWE MUROWANA GOŚLINAOKOK 
33  ANDRZEJEWSKI MACIEJ 726OPEN / M18GNIEZNOOKOK 
34  ANDRZEJEWSKI PATRYK 2263OPEN / M18SZCZECINOKOK 
35  ANDRZEJEWSKI PAWEŁ 1547OPEN / M30POZNAŃDOMARATONU.PLOKOK  
36  ANDRZEJEWSKI PAWEŁ 3352OPEN / M30MUROWANA GOŚLINAOKOK 
37  ANDRZEJEWSKI PIOTR 457OPEN / M50ŚWINOUJŚCIEMARYNARKA WOJENNA ŚWINOUJŚCIEOKOK 
38  ANGOWSKI ANDRZEJ 952OPEN / M30POZNAŃOKOK 
39  ANTCZAK MARCIN 3278OPEN / M30SZCZYTNIKIŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMOKOK 
40  ANTCZAK MAREK 3448OPEN / M40WARSZAWARAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
41  ANTOLIK WOJCIECH 1107OPEN / M60ŁÓDŹRYSIOTEAMOKOK  
42  ANTOSZAK AGNIESZKA 2505OPEN / K30GNIEZNOOKOK 
43  ANTOSZAK AGNIESZKA 3495OPEN / K30GNIEZNOOKOK 
44  APOLINARSKI SZYMON 760OPEN / M18BUKÓWIEC GÓRNYOKOK 
45  AUGUSTYN ADAM 3069OPEN / M30STRZELINOKOK 
46  AUGUSTYNIAK BARTŁOMIEJ 1636OPEN / M30PIŁAPRECON POLSKA-JASTROWIEOKOK 
47  AUGUSTYNIAK DARIUSZ 292OPEN / M18POZNAŃOKOK 
48  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 2864OPEN / M40SŁUPNOPTTDELTAOKOKLekarz 
49  AUGUSTYNIAK MARIUSZ 950OPEN / M40MARKIOKOK 
50  BABIAK BARTOSZ 1353OPEN / M30KONINOKOK 
51  BABIJ KRZYSZTOF 106OPEN / M30KOSTRZYN NAD ODRĄWWW.BIEGIWPOLSCE.PLOKOK 
52  BABIK KRZYSZTOF 1987OPEN / M18ŹRÓDŁAOKOK 
53  BABIŃSKI SZYMON 1711OPEN / M40ZABRZECISOWIANKA TEAMOKOK 
54  BACHER STANISŁAW 551OPEN / M30KROSNOOKOKLekarz 
55  BACZEWSKI ARKADIUSZ 1103OPEN / M30CZYŻEWOKOK 
56  BACZYŃSKI ANDRZEJ 1144OPEN / M30JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPLOKOK 
57  BADURA KRYSTIAN 2231OPEN / M30KWIDZYNKBR POLANDOKOK  
58  BAGNICKI DARIUSZ 3683OPEN / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKIROZBIEGAMYNOWYDWOROKOK 
59  BAGROWSKI ANDRZEJ 761OPEN / M30POZNAŃOKOK 
60  BAI JOZSEF 1965OPEN / M40KONSTANCIN-JEZIORNARK ATHLETICSOKOK 
61  BAJER MICHAŁ 126OPEN / M30BUKHUSAR CROSS TRAININGOKOK 
62  BAJER MICHAŁ 226OPEN / M30POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
63 BAJER PRZEMYSŁAW3607OPEN / M40CZEMPIŃCZEMPIŃOKOK 
64  BAJER TOMASZ 464OPEN / M40CZEMPIŃCHAMPIONMAN TEAMOKOK 
65  BAJKA MARCIN 651OPEN / M30WRZEŚNIAPERFECT BODY FITNESSOKOK 
66  BAKALARSKA MARIOLA 271OPEN / K40WARSZAWAOKOK 
67  BALAS MICHAŁ 143OPEN / M40POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
68  BALCER MARCIN 1040OPEN / M30PLESZEWOKOK 
69  BALINOWSKI MARCIN 312OPEN / M30GOLUB-DOBRZYNJUNIPERUS OGRODYOKOK  
70  BALTRUKAS SEBASTIAN 2815OPEN / M18ROKITKIOKOK 
71  BALTYN STEFAN 1863OPEN / M60SUCHEDNIÓWJ.A.H.A.I.K. SUCHEDNIÓWOKOK 
72  BANACH-CYRA ANNA 1831OPEN / K30GDYNIABOJANO BIEGAOKOK 
73  BANASIK NATALIA 1347OPEN / K30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
74  BANASZCZYK GRZEGORZ 2846OPEN / M30SZYDŁOWIECOKOK  
75  BANASZCZYK MAJA 1956OPEN / K30WARSZAWAOKOK 
76  BANASZEWSKA ALEKSANDRA 1592OPEN / K18JASTRZĘBIE ZDRÓJGBC RUNNERSOKOK  
77  BARANIAK BEATA 2422OPEN / K40DASZEWICEMAMY BIEGAMYOKOK 
78  BARANOWSKA MONIKA 229OPEN / K30KOŚCIANSPEED FEET`16OKOK 
79  BARANOWSKI FILIP 708OPEN / M40POZNAŃAFABTEAMOKOK 
80  BARANOWSKI ROMUALD 1767OPEN / M40PŁOCKFUNDACJA FENIKS PŁOCKOKOK 
81  BARAŃSKA WANDA 3020OPEN / K40KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSOKOK 
82  BARAŃSKI JAKUB 3021OPEN / M18KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSOKOK 
83  BARAŃSKI PAWEŁ 1995OPEN / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNOKOK 
84  BARAŃSKI STANISŁAW 1989OPEN / M40NIEGOSŁAWICEOKOK 
 Ostatni do korony półmaratonów
85  BARCZAK MACIEJ 1217OPEN / M40SOBÓTKA-OKOK 
86  BARDZIK MARZENA 2751OPEN / K40MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOKOK 
87  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 2301OPEN / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
88  BARLIK MATEUSZ 84OPEN / M30ŁUBOWOOKOK 
89  BARNAŚ ILONA 2616OPEN / K30WARSZAWAPRETTYFITTYTEAMOKOK 
90  BARSKI BARTOSZ 2063OPEN / M40POZNAŃOKOK 
91  BARTCZAK MAREK 3285OPEN / M40KRUSZWICABTKOKOK 
92  BARTCZAK PAWEŁ 3262OPEN / M30KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUOKOK 
93  BARTKOWIAK KATARZYNA 975OPEN / K18POZNAŃOKOKLekarz 
94  BARTKOWIAK MACIEJ 3041OPEN / M30CZERNIEJEWOOKOK 
95  BARTKOWIAK MARCIN 3566OPEN / M40GNIEZNOBIEGAM BO LUBIĘOKOK 
 Biegam, bo lubię krótkie i dłuższe odcinki. Robię to dla przyjemności ,zdrowia i sprawdzenia siebie. Nie dla wyników i czasów!
96  BARTKOWIAK RAFAŁ 3293OPEN / M40BYDGOSZCZOKOK 
97  BARTKOWIAK TOMASZ 953OPEN / M30WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECOKOK 
98  BARTKOWSKA ANETA 2919OPEN / K18TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKOK 
99  BARTOS IGOR 2187OPEN / M30POZNAŃGRACIE BARRA POZNAŃOKOK 
100  BARYCZA KRZYSZTOF 2227OPEN / M18POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK  
101  BARYGA PAWEL 1206OPEN / M40JABŁONNAJAK DOBIEGNĘ TO BĘDĘOKOK 
102  BARZYCKI FILIP 453OPEN / M30GORZÓW WLKP.RUBINGORZOWOKOK 
103  BASIŃSKA JOANNA 521OPEN / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOK 
104  BASIŃSKI PAWEŁ 842OPEN / M30SULĘCINOKOK 
 Biegam bo lubię :)
105  BAUMGART MATEUSZ 1164OPEN / M18SWARZĘDZNIGHT RUNNERS POZNAŃOKOK 
106  BAZYLI MICHAŁ 3284OPEN / M30RYBOJEDZKO.........BRAKOKOK 
107  BĄK AGNIESZKA 995OPEN / K40SWARZEDZOKEY...OKOK 
108  BĄK HALSZKA 1090OPEN / K30OBRZYCKOWYDZIAŁ ANGLISTYKI UAMOKOK 
109  BĄK KAMILA 1740OPEN / K30OSIEK NAD NOTECIĄKLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOKOK 
110  BECHERT TOMASZ 1141OPEN / M40GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYOKOK  
111  BECKER WIOLETTA 1370OPEN / K40LĘBORKOKOK 
112  BEDNAREK MACIEJ 1994OPEN / M40POZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃOKOK 
113  BEDNAREK ROMAN 132OPEN / M50POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
 Ostatni mój start w Biegu Lechitów zaliczyłem podczas jego III edycji w 1980 roku )
114  BEDNARSKA-FENRYCH ANNA 1502OPEN / K40POZNAŃPOGROMCY KILOMETRÓWOKOK 
115  BEDNARSKA ANNA 1223OPEN / K30POZNAŃOKOK 
116  BEDNARSKI TOMASZ 1955OPEN / M40JÓZEFOSŁAWRK ATHLETICSOKOK 
117  BEK MICHAŁ 702OPEN / M30ŁÓDŹDRUŻYNA BSSOKOK 
118  BEKAS MARIUSZ 3712OPEN / M40ROKIETNICAOKOK 
119  BELING KATARZYNA 2986OPEN / K30GNIEZNOGOBELINGOKOK 
120  BELING KRZYSZTOF 2983OPEN / M18GNIEZNOGOBELINGOKOK 
121  BENCAL JAKUB 3544OPEN / M40WARSZAWAOKOK 
122  BEŃKE PIOTR 3237OPEN / M40GNIEZNOBENKEREJSZYNOKOK 
 Biegam, bo lubię
123  BEREDA AGNIESZKA 3369OPEN / K40WARSZAWATRENERBIEGANIA.PLOKOK 
124 BERG ANETA 903OPEN / K30GNIEZNOALTOM GNIEZNO / NO EXCUSES TEAMOKOK 
125 BERG DARIUSZ 937OPEN / M40MNICHOWOALTOM GNIEZNO / NO EXCUSES TEAMOKOK 
 Po raz trzeci w kolczudze średniowiecznego woja.
126  BERLIŃSKI ANDRZEJ 1034OPEN / M30DREZDENKOFSD RUN DREZDENKOOKOK 
127  BERWID JAKUB 740OPEN / M30ŚREMOKOK  
128  BESZTAK PIOTR 3516OPEN / M30LUBINBIAŁY KENIJCZYKOKOK 
129  BĘDZIŃSKA JOLANTA 3170OPEN / K30POZNAŃOKOK 
130  BIALIK MARCIN 2379OPEN / M18KATOWICEIB TEAMOKOKLekarz 
131  BIAŁOBŁOCKA EWA 2159OPEN / K50RYPINOKOK 
132  BIAŁOBŁOCKI JACEK 2158OPEN / M50RYPINOKOKLekarz 
133  BIAŁOBRZESKI MICHAŁ 1997OPEN / M40WARSZAWAPKO BANK POLSKIOKOK 
134  BIAŁOSKÓRSKI GRZEGORZ 642OPEN / M40GLIWICEOKOK  
135  BIAŁY DAWID 3416OPEN / M18BIAŁE BŁOTASPÓJNIA BIAŁE BŁOTAOKOKLekarz 
136  BIANEK MICHAŁ 2305OPEN / M18GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOKOK 
137  BIEDA ROBERT 1881OPEN / M50CZASTARYGKS CZASTARYOKOKLekarz 
138  BIELECKI KRZYSZTOF 3488OPEN / M40WARSAWPRORUNNING PROMOTIONOKOK 
139  BIELECKI ROBERT 1446OPEN / M50BIAŁA PODLASKAKEEN ON RUNNINGOKOK 
140  BIELIŃSKI RAFAŁ 3521OPEN / M30WARSZAWAPOWĄZKIOKOK 
141  BIENIARA TOMASZ 3418OPEN / M40MNICHOWOMJDOPOKOK 
142  BIENIEK ARKADIUSZ 1594OPEN / M30GDAŃSKOKOK 
143  BIENIEK MAGDALENA 1079OPEN / K30WARSZAWAOKOK  
144  BIEŃCZAK ZUZANNA 2164OPEN / K18WARSZAWAOKOK 
145  BIEŃKOWSKA RENATA 2651OPEN / K40SZCZECINOKOKLekarz 
146  BIEŃKOWSKI MARIUSZ 2653OPEN / M40SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEOKOK 
147  BIERNACKI RAFAŁ 1466OPEN / M40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOKOK 
148  BIEROŃ ROBERT 2431OPEN / M40LEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOOKOK 
149  BIGELMAJER DARIUSZ 3164OPEN / M30LUBLINLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM/RUN_HELPERSIOKOK 
150  BIGOS GRZEGORZ 3279OPEN / M30JAWORZNOGRAMMIOKOK 
151  BIKOWSKA ANNA 2915OPEN / K30PISZŁĄCZĄ NAS WSPÓLNE PASJEOKOK 
152  BIKOWSKI ROBERT 2910OPEN / M40PISZŁĄCZĄ NAS WSPÓLNE PASJEOKOK 
153  BILKIEWICZ ANNA MARIA 1031OPEN / K40BYDGOSZCZOKOKLekarz 
 pierwsza polowka :)
154  BINARSCH DAGMARA 758OPEN / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOK 
155  BINEK BRYGIDA 3075OPEN / K50POZNAŃART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃOKOK 
156  BINEK STANISŁAW 3080OPEN / M60BARANOWOART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃOKOK 
 Jest to dla mnie jubileuszowy 35 rok startów w imprezach biegowych. Pierwszy udział w zawodach miał miejsce właśnie podczas 5 Biegu Lechitów. Mam ochotę godnie uczcić jubileusz startów. Z poważaniem prezes KB Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań
157  BINKIEWICZ GRZEGORZ 135OPEN / M30ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOKOK 
158  BINKIEWICZ SYLWIA 136OPEN / K30ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMOKOK 
159  BINKOWSKA MAGDALENA 2300OPEN / K30POZNANMAMY-BIEGAMYOKOK 
160 BINKOWSKI SŁAWOMIR1286OPEN / M40POZNAŃPWSZ GNIEZNOOKOK 
161  BIRLET PAWEŁ 1024OPEN / M30KROSNO K/MOSINY-OKOK 
162  BIT-MACHAŁOWSKA MONIKA 1137OPEN / K30DĄBROWA GÓRNICZAOKOK 
163  BLECHA TADEUSZ 2856OPEN / M50WARSZAWA-OKOK 
164  BLOK KAROL 107OPEN / M30CHOJNICEORTOPEDA-BLOK.PLOKOKLekarz 
165  BŁASZAK ROBERT 2745OPEN / M30GNIEZNO-OKOK 
166  BŁASZCZYK TOMASZ 162OPEN / M40WARTAZBIEGLI Z WARTYOKOKLekarz 
167  BŁASZKOWIAK KRYSTIAN 699OPEN / M30SIEKIERKI WIELKIEMED UPOKOK 
168  BŁAŻYŃSKA OLA 2963OPEN / K30GNIEZNOBIEGA TATAOKOK 
169  BŁAŻYŃSKI PIOTR 2961OPEN / M30LUBOŃBIEGA TATAOKOK 
170  BOBER GRZEGORZ 2711OPEN / M30WARSZAWAOKOK 
171  BOBIŃSKI JAN 655OPEN / M40PŁOCKOKOK 
 Robię koronę
172  BOBIŃSKI MARIUSZ 3648OPEN / M40SUCHY LASOKOK 
173  BOBROWSKA ANNA 1788OPEN / K30POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
174  BOBROWSKI ANDRZEJ 1290OPEN / M60MIROSŁAWKIOKOK  
175  BOBROWSKI ŁUKASZ 159OPEN / M30GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYOKOK