Zawody obsługuje firma Datasport

XV Bieg Skawiński, VI Bieg Skawiński na Rolkach, XI Mistrzostwa Polski Energetyków, VIII Mistrzostwa Gminy Skawina
Skawina, 13 maja 2017 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny Energetyków(UWAGA dotyczy tylko osób biorących udział w MP Energetyków) - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1137
Odebrało numery: 1083

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMASZEK ŁUKASZ 45010km / M40SKAWINANIEZRZESZONYOKOKGmina 
2  ADAMIEC AGNIESZKA 15110km / K30NIEPOŁOMICEOKOK  
3  ADAMSKA-ŁABNO ANNA 14710km / K40KRZYWACZKAOKOK 
4  ADAMSKI ROBERT 22710km / M30BIERUŃBRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWAOKOK 
5  ADLER PAWEŁ 38710km / M30SĘDZISZÓWOKOK 
6  AMBROŻY MACIEJ 66110km / M30KRZYSZKOWICEZARZYCZE BIEGAOKOK 
7  ANDREASIK MATEUSZ 25710km / M20KRAKÓWOKOKMPEnergetycy 
8  ANDRZEJCZYK ADRIAN 65310km / M20KRAKÓWOKOK 
9  ARCHAMOWICZ KRZYSZTOF 67910km / M40SKAWINAOKOKGmina 
10  ARCZYŃSKI MAREK 22910km / M40KRAKÓWMPEC SA KRAKÓWOKOKMPEnergetycy 
11  ARTER ANGELIKA 94510km / K30KRAKÓWKRAKOWSKA IZBA ADWOKACKAOKOK 
12  AUGUSTYN EDWARD 16810km / M50KRAKÓWTYGODNIK POWSZECHNYOKOK 
13  AUGUSTYN MAGDALENA 65010km / K20KRAKÓW-OKOK 
14 AUGUSTYN MIŁOSZ51810km / M30TARNÓWOKOKMemorial 
15  AUGUSTYNIAK ANDRZEJ 7010km / M60KRAKÓWSEFMINOKOK 
16  AUGUSTYŃSKI SYLWESTER 9410km / M30KRAKÓWLACHO TEAMOKOK 
17  BABIUCH MAGDA 70710km / K30WIELKIE DROGIOKOKGmina 
18  BAJGROWICZ-BIEGUN JUSTYNA 2137Rolk / K30JAWORZNOSILESIA SKATINGOKOK  
19  BAJOREK LIDIA 98410km / K50TOMASZOWICEOKOK 
20 BAJORSKI PAWEŁ60110km / M30GRÓJECOKMemorial 
21  BALCER DOMINIK 94010km / M20PRZYTKOWICEOKOK 
22  BALICKA WIKTORIA 2135Rolk / K14KRAKOWOPTIMA SKAWINAOKOK 
23  BALON LIDIA 12710km / K30SKAWINAAMATOROKOKGmina 
24  BANACHOWSKA JOANNA 21710km / K30SKAWINAAMATOROKOKGmina 
25  BANAŚ KRZYSZTOF 70010km / M40MOGILANYOKOK 
26  BARAN MICHAŁ 62310km / M20KASZÓWTREKO-LASEROKOK 
27  BARANEK MAREK 12010km / M40BYTOMOPEL ACTIVE TEAMOKOK  
28  BARTOSZ PAWEŁ 74810km / M30KRAKÓWNIE ZRZESZONYOKOK 
29  BARTULA TOMASZ 98510km / M30KRAKÓWCEZ SKAWINAOKOKMPEnergetycy 
30  BARYLSKA ALEKSANDRA 44110km / K40KRAKÓWEMIGIOKOK 
31 BASTER TOMASZ11710km / M40KRAKÓWOKOK 
32  BATOR NORBERT 54710km / M20SKAWINAOKOKGmina 
33  BEBAK BARTŁOMIEJ 13610km / M16ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMOKOK 
34  BEBAK ROMAN 13710km / M50ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMOKOK 
35 BEDLA KATARZYNA87810km / K20RADZISZÓWBABE3KIOKOK 
36  BEDNAREK JAN 41310km / M60ŻORYHRMAX ŻORYOKOK 
37  BEDNAREK MARCIN 95810km / M40KRAKÓWM&M RUNNERSOKOK 
38  BEDNARZ KUBA 83010km / M30ZAKOPANEOKOK 
39  BERNACIAK BARTOSZ 68610km / M16BRODYLKB RUDNIKOKOK 
40  BEZAK DAWID 62510km / M30SKAWINATREKO-LASEROKOKGmina 
41  BEZAK KACPER 67310km / M16SKAWINATREKO LASEROKOKGmina 
42 BEZKOROWAJNY JOANNA94810km / K20SIEPRAWNOKIA KRAKÓWOKOK 
43 BEZKOROWAJNY MATEUSZ95010km / M20SIEPRAWNOKIA KRAKÓWOKOK 
44  BIAŁASIK BARTOSZ 10010km / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK  
45  BIAŁOWĄS MIROSŁAW 18710km / M50RYBNIKFEDERACJA SPORTOWA ENERGETYK WARSZAWA.OKOKMPEnergetycy 
 Członek Zarządu federacji Sportowej Warszawa. Organizator Mistrzostw Polski Energetyków w wędkarstwie spławikowym.
46  BIEGUN-AWRAMIENKO IZABELLA 2041Rolk / K40GLIWICEOKOK 
47  BIEL KRZYSZTOF 92310km / M40JAŚKOWICEOKOKGmina 
48  BIERNACKA MONIKA 47010km / K40KRAKÓWOKOK 
49  BIERNACKI ROBERT 46910km / M40KRAKÓWOKOK 
50  BIERNATEK DARIA 66210km / K16GILOWICEOKOK 
51  BIEROŃSKI TOMASZ 100010km / M30DANKOWICEOKOK 
52  BINIEK MARCIN 2107Rolk / M40KRAKÓWAZS AWF KATOWICEOKOK 
53  BISZCZAK ROMAN 2045Rolk / M60CZĘSTOCHOWAJURA SKATING CZĘSTOCHOWAOKOK 
54  BLAUT MARCIN 69610km / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
55  BLAUT MARCIN 2065Rolk / M40KRAKÓWKKSW KRAK ROLLERBLADEOK 
56  BŁAHUT RAFAŁ 65910km / M30USTROŃOLZA CIESZYNOKOK 
57  BOBA MONIKA 2081Rolk / K40JAWORZNOOKOK 
58  BOBOWSKI MARIAN 45110km / M60KRAKÓWNIE DOTYCZYOKOK 
59  BOCHENEK KINGA 37910km / K40IZDEBNIKOKOK 
60  BODA JACEK 44010km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
61  BODEK MATEUSZ 93710km / M30STARA WIEŚWINKO TEAMOKOK 
62 BOGDAN JAKUB57910km / M40KRAKÓWOKOKMemorial 
63  BOLECHOWSKA MARTA 2037Rolk / K30KRAKÓWKKSW KRAK ROLLERBLADEOKOK 
64  BORECKI JERZY 2016Rolk / M60DĄBROWA GÓRNICZADOBRY VITROKOK  
65  BOROŃ IWONA 98710km / K30SKAWINAOKOKGmina 
66 BOSAK PIOTR24810km / M40KRAKÓWENGLISHLIFE.EU ESTATES AGATA KRAWCZYKOKOK  
67  BOŚ PRZEMYSŁAW 33910km / M30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOKOK 
68  BOUFFETTE AGNIESZKA 87410km / K30WOLA RZĘDZIŃSKAOKOK 
69  BOUFFETTE SŁAWEK 87310km / M30WOLA RZĘDZIŃSKAOKOK 
70  BOŻEK RAFAŁ 75310km / M20KOZŁÓWFERMENTACJAOKOK 
71 BOŻYK KRYSTIAN52210km / M30KRAKÓWOKOKMemorial 
72  BRÓZDA KRYSTIAN 26210km / M20KRZYWACZKAOKOK 
73  BRÓZDA PRZEMYSŁAW 24610km / M20KRZYWACZKAAMATOROKOKMemorial 
74  BRZESKA ELŻBIETA 3810km / K30KRAKÓWLACHO TEAMOKOK 
75 BRZEZINA MICHAŁ55710km / M30KRAKÓWOKOKMemorial 
76  BRZEZIŃSKA ANNA JOANNA 18210km / K30WIĘCŁAWICE STAREA&JOKOK 
77  BRZOZOWSKA TERESA 34910km / K40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOKOK 
78  BRZOZOWSKI PIOTR 34810km / M40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOKOK 
79  BUDZYŃSKI AREK 81010km / M50WIELUŃOKOKMPEnergetycy 
80  BUGAJCZYK PIOTR 79910km / M30BYTOMTAURON TEAMOKOKMPEnergetycy 
81  BUGIEL ADAM 80110km / M40BRZEŹNICATAURON TEAMOKOKMPEnergetycy 
82  BUGNO ANDRZEJ 59810km / M20SKAWINAOKOKGmina 
83 BUKAŁA DAWID 49810km / M20BIERUŃKLUB BIEGACZA INVENIOOKOK 
 Nadchodzę )
84  BUKRY WOJCIECH 95110km / M40KRAKOWAKTYWNA STRONA ŻYCIAOKOK 
85  BUL DOMINIK 84410km / M30KRAKÓWKORKOCIAGI.COMOKOK 
86  BULIK WITOLD 96110km / M40GILOWICEPKS OLIMPIJCZYK GILOWICEOKOK 
87  BUŁAKOWSKI KAMIL 32310km / M30LIBIĄŻWYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻOKOK 
88  BURNUS BEATA 3410km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
89  BUŚKO RAFAŁ 22010km / M40KRAKÓWOKOK  
90  BYSTRZYCKI PIOTR 29810km / M30KRAKÓW16 BPD KRAKÓWOKOK 
91  BYTNIEWSKI ZDZISŁAW 81510km / M50WARSZAWAPGNIG TERMIKA SAOKOKMPEnergetycy 
 Wybiegać radość.
92  BZUKAŁA JANUSZ 98110km / M40KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAOKOK 
93 CADER AGNIESZKA37610km / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOKOK 
94 CADER JACEK37510km / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOKOK 
95  CEBULSKA KATARZYNA 2018Rolk / K40KRAKÓWOKOK 
96  CEREK MATEUSZ 1110km / M30SKAWINANIEZRZESZONYOKOKGmina 
97  CERKIEWNIK PIOTR 2011Rolk / M40BEDZINOKOK  
98  CHILIŃSKI ERYK 2072Rolk / M14PISZSEBA-SPORT PISZOKOK 
99  CHLEBDA ANDRZEJ 78010km / M50KRAKÓWBIEGAM BO LUBIEOKOK 
100  CHLEBEK-WÓJTOWICZ MARIA 95610km / K40NOWY TARGOKOK 
101 CHLEBICKI ARTUR52910km / M20KRZESZOWICEOKOKMemorial 
102  CHMIEL ARKADIUSZ 28410km / M20KRAKÓWITMBW KRAKÓWOKOK 
103  CHMIELEWSKA MAŁGORZATA 31910km / K30KRAKÓWOKOK 
104  CHODOWIEC MACIEJ 93410km / M40SKAWINAMACIEJ CHODOWIECOKOKGmina 
 4 bieg dla zdrowia.
105  CHODZYŃSKI RAFAŁ 38310km / M30KRAKÓWBOGDANSZYDLOWSKI.PLOKOK 
106  CHOJNACKA MARIA 2009Rolk / K14KŁAJOKOK 
107  CHOJNACKI BARTŁOMIEJ 2010Rolk / M14KŁAJOKOK 
108  CHOJNACKI BARTOSZ 2053Rolk / M20WARSZAWAMEDIA CREATION - MAPEIOKOK 
109  CHOJNACKI KRZYSZTOF 2008Rolk / M30KŁAJOKOK 
110  CHOLEWA ADAM 31110km / M40TARNÓWOKOK 
111  CHOLEWA JAN 10710km / M60SUCHA BESKIDZKAOKOK 
112  CHOŁOCIŃSKI JERZY 76610km / M30SKAWINAOKOKGmina 
113  CHORĄZKI ROBERT 47910km / M40BALICEPILE ELBUD S.A.OKOKMPEnergetycy 
114  CHROSTEK KACPER 96010km / M16PRZYTKOWICEUKS SOKOLIKOKOK 
115 CHUDY ZBIGNIEW53410km / M40WADOWICEOKOKMemorial 
116  CHWAŁEK MIROSŁAW 90410km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
117  CIBOROWSKA ANETA 79310km / K40PISZSEBA-SPORT PISZOKOK 
118  CIBOROWSKA KATARZYNA 80910km / K40JASŁOKS SPEED JASŁOOKOK 
119  CIBOROWSKA ROKSANA 2103Rolk / K14JASŁOSPEED JASŁOOKOK 
120  CIBOROWSKI ALAN 2102Rolk / M14JASŁOSPEED JASŁOOKOK 
121  CIBOROWSKI BASTIAN  10km / M20PISZSEBA-SPORT PISZOKOK 
122  CIBOROWSKI DAMIAN 2101Rolk / M40JASŁOKS SPEED JASŁOOKOK 
123  CIBOROWSKI NATAN 2089Rolk / M14PISZSEBA-SPORT PISZOKOK 
124  CIBOROWSKI SEBASTIAN 2090Rolk / M40PISZSEBA-SPORT PISZOKOK 
125  CICHOŃ KONRAD 36110km / M20SKAWINAOKOKGmina 
126  CIEMIĘGA JAN 94910km / M20KRAKÓWCEZ SKAWINAOKOKMPEnergetycy  
127  CIEMPKA KAMIL 48910km / M20KRAKÓW-OKOK 
128  CIEPŁOWSKI PAWEŁ 2134Rolk / M30KRAKÓWOKOK 
129 CIEŚLA GRZEGORZ51710km / M40KRAKÓWOKOKMemorial 
130  CIOŃĆKA ROMAN 93810km / M40WIĘCKOWICEZABIERZÓW BIEGAOKOK  
131  CISZCZOŃ PIOTR 6010km / M30WARSZAWANIEZRZESZONYOKOK 
132  CIUPEK DARIA 64610km / K40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOKOK 
133  CIUPEK ROBERT 64710km / M40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOKOKMPEnergetycy 
134 CURYŁO DOMINIKA53510km / K20KRAKÓWOKOKMemorial 
135  CYGANIEWICZ LESZEK 50210km / M60KRAKÓWWELLNESS CLUB PARK WODNYOKOK 
136  CZANA ZBIGNIEW 68410km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
137  CZARNECKI MAREK 71010km / M30KRAKÓWNIEZRZESZONYOKOK 
138  CZERNEK MAREK 93210km / M40KRAKÓW-OKOK 
139  CZERWIŃSKI ADAM 48710km / M20WIELICZKAUKS LIDER SIERCZAOKOK 
140  CZERWIŃSKI MACIEJ 49410km / M30MOGILANYRUN-LOG.COMOKOK 
141  CZOPEK EDYTA 81910km / K20SKAWINAOKOKGmina 
142  CZOPEK GABRIELA 81410km / K20SKAWINAKGBOKOKGmina 
143  CZUCZ MICHAŁ 39810km / M30CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWOKOK 
144  CZUSZ MAGDALENA 2124Rolk / K20TOMASZÓW LUBELSKIZICO RACING TEAM / AZS AWF KATOWICEOKOK 
 III m. w klasyfikacji generalnej Długodystansowego Pucharu Polski na rolkach 2016 r. I miejsce -Bieg Skawiński na rolkach [ 9 km] 2016 r. II miejsce OPEN Cracovia Maraton na rolkach 2017 r. ( pierwsze miejsce wśród Polek)
145 CZYŻ GRZEGORZ 67810km / M50TARNÓWAUTOMATYKA TARNÓW - GRUPA AZOTYOKOK 
146  ĆWIĘKOWSKI PAWEŁ 2810km / M40KRAKÓWOKOK