Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg o Puchar Złotego Gronia
Istebna, 07 października 2017 r.


Liczba zawodników : 71
Liczba opłaconych zawodników: 34
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  ADAMUS-KOWALSKA JUSTYNA  B10 / K35IMIELINENDURANCE TEAMPOLPOL  
2  ANDRZEJEWSKI DARIUSZ 9001B10 / M40WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
3 BUJNA TOMASZ B10 / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJIVENT360POLPOL  
4  CHODUKIEWICZ MONIKA 5033B10 / KJKWIDZYNGERKE FIGHT TEAMPOLPOLOK 
5  CIENGIEL HANNA 5021B10 / K20CIESZYNPOLPOLOK 
6  DĄBROWSKI ANDRZEJ 5039B10 / M40RYBNIKPOLPOL  
7  DOMIN KRYSTYNA  NW4 / SIEMIANOWICEMK TEAMPOLPOLOK 
8  DOMIN PIOTR  NW4 / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAMPOLPOL  
9  DRZĘŹLA SZYMON 5002B10 / M20RYBNIKOPEL ACTIVE TEAMPOLPOL  
10  DUDZIAK MAREK  B10 / M30JAWORZEBB RUNNERS / DUDIKOMPOLPOLOK 
11  FIGURA ANDRZEJ 5036B10 / M60CIĘCINAHALNY WĘGIERSKA GÓRKAPOLPOLOK 
12  FLORECKI ANDRZEJ  B10 / M60GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPOLPOLOK 
13  GAŻA KRZYSZTOF 5041B10 / M40RADOSTOWICEPOLPOL  
14  GĄTAREK RYSZARD 5016B10 / M60ISTEBNAISTEBNA TEAMPOLPOLOK 
15  GÓRNY MIROSŁAW 9002B10 / M50BIELSKO BIAŁAMODELARNIA BIEGAPOLPOL  
16 GRANICA DANI5001B10 / K35CIESZYNDANI BIEGA BEZ GRANICPOLPOL  
17  HERMAN ANNA 5014B10 / K35SIEMIANOWICE ŚLĄSKIERUNONLINE TEAMPOLPOL  
18  HULIN SEBASTIAN 5013B10 / M40KATOWICEUKS JUDO MYSLOWICEPOLPOLOK 
19 JANUSZEWSKI TOMASZ B10 / M50JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLPOL  
20  JASIEWICZ DOMINIK 5012B10 / M20ŻYWIECPOLPOL  
21  JONKISZ DOROTA  B10 / K50CZECHOWICE DZIEDZICERYTM CZECHOWICE DZIEDZICEPOLPOL  
22 KANCLERZ-JANUSZEWSKA KATARZYNA B10 / K50JASTRZĘBIE ZDRÓJKOBIETY NA 5+POLPOL  
23  KAWECKA ANNA 5006B10 / K35MAKÓWWOLBROM TEAMPOLPOLOK 
24  KLIMA MARCIN 5015B10 / M30TYCHYSURVIVAL KLANPOLPOLOK 
25  KOBIELA PRZEMYSŁAW 5009B10 / M20ZABRZEGTREKMONDOPOLPOL  
26  KONDRAT ANETA 5005B10 / K20BIELSKO-BIAŁAPOLPOL  
27  KOŚCIELNIAK EWA 5018NW4 / PSZCZYNAQUEEN DRUŻYNA PSZCZYNAPOLPOLOK 
28  KOŚCIELNIAK MIECZYSŁAW 5019NW4 / PSZCZYNAQUEEN DRUŻYNA PSZCZYNAPOLPOLOK 
29  KUNKA PIOTR 5030B10 / M30JAKUBÓW23 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOLPOL  
30  KURPET ZYGMUNT 5003NW4 / JASTRZĘBIE ZDRÓJWOLNY STRZELECPOLPOL  
31  KUŚMIERSKI MICHAŁ  B10 / M30BIELSKO-BIAŁABB RUNNERS/GARDEMIPOLPOL  
32  KWIECIEŃ ZBIGNIEW 5010B10 / M60TYCHYFAUDANA, TEAM PAPRYPOLPOLOK 
33  MAREK PATRYK 5029B10 / M20GÓRKI WIELKIESKB KLINCZPOLPOLOK 
34  MATUSZNY JAN  B10 / M50KONIAKÓWPOLPOLOK 
35  MIGACZ MARIA 5037B10 / K35USTROŃPOLPOLOK 
36  NOWAK AGATA  NW4 / WROCŁAWPOLPOLOK 
37  NOWICKI DAWID  B10 / M30BRENNAYANOSIK TEAMPOLPOLOK 
38  OCHAŁEK MARIUSZ 5040B10 / M20KATOWICEPOLPOL  
39  OLSZEWSKI JAROSŁAW 5038B10 / M30KOZYBIMBER SQUADPOLPOLOK 
 Nie ma co pier... trzeba gonić :)
40  PALUSZAK ANNA  B10 / K20BUKWYBIERZPOLPOL  
41  PALUSZKIEWICZ KACPER 5024B10 / M20KAMESZNICAKROKIET 3BITPOLPOLOK 
42  PAWLIK MICHAŁ  NW4 / ZABRZEGTREKMONDOPOLPOL  
43  PĘDZIWIATR BARTŁOMIEJ 5031B10 / M30BRENNACCS BRENNAPOLPOLOK 
44  PIŁATOWSKI ANDRZEJ 9004B10 / M50ŁODYGOWICESTOWAŻYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICH JASTRZĘBIEPOLPOL  
45  POLOK MATEUSZ  B10 / M20WISŁAPOLPOLOK 
 Świeżak
46  PROŃ ADAM 9006B10 / M40KATOWICEIPRONMANPOLPOL  
47  PRZYŁUDZKI JANUSZ 5042B10 / M60MIKOŁÓWSTS BIEGATON MIKOŁÓWPOLPOL  
48  PUDZISZ RYSZARD 5035B10 / M50LUDŹMIERZLUDZMIERZPOLPOLOK 
49  PYTEL JANUSZ 5020B10 / M50SOSNOWIECT.G. SOKÓŁ ZAKOPANEPOLPOL  
50  PYZIK TOMASZ 5008B10 / M40GLIWICEDRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PLPOLPOLOK 
51  RAJEWSKI ZBIGNIEW 5027NW4 / BIELSKO-BIAŁABRAKPOLPOLOK 
52  RASZKA JANUSZ  B10 / M50CIESZYNOLZA CIESZYNPOLPOLOK 
53  ROZMUS-ORCZYK ANNA  B10 / K50KOZYKOZY BIEGAJĄ, A NIE SKACZĄ !POLPOL  
54  SEGET MICHAŁ 5028NW4 / TARNOWSKIE GÓRYPOLPOL  
55  SERWOTKA JAN  NW4 / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZIŁW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
56  SIEMIŃSKI JERZY  B10 / M50GDAŃSKARCONPOLPOLOK 
57  SKWORC GRZEGORZ 5023B10 / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIETEAM SIEMION / CZORNE HANYSYPOLPOLOK 
58  SMACZYNSKI DARIUSZ  B10 / M50DĄBROWA GÓRNICZAPOZYTYWNIE ZAKRECENI DABROWA GORNICZAPOLPOL  
59  SOBÓL DANUTA 5022NW4 / JAWISZOWICEPATYKIEM PISANE 505POLPOL  
60  SOBÓL KRZYSZTOF 5017NW4 / JAWISZOWICEPATYKIEM PISANE 505POLPOLOK 
61 STEC MAREK5004B10 / M30USTROŃPOLPOL  
62  SUDOŁ IRENA  NW4 / SKOCZÓWPOLPOLOK 
63  TARGOSZ PIOTR 5032B10 / M40CIESZYNOLZA CIESZYNPOLPOL  
64  TOCHOWICZ BARTOSZ  B10 / M40GOLESZÓWZINTEAMPOLPOLOK 
65  TOMALA DAWID 5025B10 / MJOSIEKBRAKPOLPOLOK 
66  WANDZEL JUSTYNA  B10 / KJRYBARZOWICEKS SPRINT BIELSKO-BIAŁA/SMS SZCZYRKPOLPOL  
67  WAWAK MIROSŁAW  B10 / M50MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIESKLEP BIEGACZA B-BPOLPOL  
68  WOLNIK MATEUSZ 5026B10 / M20LYSKIMOSIR ŁAZISKA GÓRNEPOLPOL  
69  WOROBIEC JÓZEF  B10 / M60JĘDRZEJÓWUMKS NADIR JĘDRZEJÓWPOLPOL  
70  ZEMŁA PIOTR 5034B10 / M40GLIWICEPOLPOLOK 
71  ZUCHOWICZ ELŻBIETA 9005B10 / K50DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPOLPOL