Zawody obsługuje firma Datasport

5. PKO Półmaraton Wielka Izerska, 2. PKO Mała Pętla Izerska
Szklarska Poręba, 22 lipca 2017 r.


Małzeństwa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1276
Odebrało numery: 969

Liczba opłaconych zawodników: 1037
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMIN ARTUR6021km / M40WAŁBRZYCHOK 
2  ADAMSKI ADAM 121310km / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
3  ALONSO MARCOS 123610km / M18WROCŁAWOK 
4  AMBROSIEWICZ HENRYK 109610km / M60JELENIA GÓRAKB LEW LEGNICAOK 
5  ANDRZEJAK MIKOŁAJ 38321km / M30GOSTYŃSPORTY WALKI GOSTYŃOK 
6  ANDRZEJCZUK ANDRZEJ  21km / M18DOBROSZYCEIT KRD   
7 ANDRZEJCZUK KAMIL 21km / M18DOBROSZYCEDIEHL RUNNING TEAM   
8  ANIŚKIEWICZ MARIOLA 110510km / K40LUBAŃOK 
9  ANTCZAK ADRIAN 36421km / M40BOGATYNIABOGATYŃSKIE WODOCIĄGIOK 
10  ANTONIAK TERESA 68521km / K40BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECOK 
11  ARCAB MARZENA 106110km / K40GORZÓW WIELKOPOLSKIOK 
12  AUGUSTYNIAK JAKUB 101610km / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAMOK 
 To już 2 MPI. Pierwsza była zorganizowana wzorowo. Jak tu nie wracać do Szklarskiej...
13  BABIARZ NORBERT  21km / M40JAWOR   
14  BABIŃSKI SZYMON 80221km / M40ZABRZEOK 
15 BABIŃSKI SZYMON125121km / M40RUDA ŚLĄSKAOK 
16  BABIRECKA AGNIESZKA 110710km / K30GŁOGÓWFU FU FU TEAMOK 
17  BABIRECKI KRZYSZTOF 53821km / M30GŁOGÓWFU FU FU TEAMOK 
18  BADKO DARIUSZ 37221km / M40PIECHOWICEOK 
19  BADOWSKI SEBASTIAN  21km / M40ZAWONIAZAWONIA TEAM   
20  BAGIŃSKI KRZYSZTOF 39221km / M30LUBINOK 
21  BAJER JACEK 47621km / M40KALISZPARKRUN KALISZOK 
22  BAJON KAMIL 10421km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOK 
23 BAKALARZ AGNIESZKA87221km / K30WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB BIEGACZA  
24  BALAKOWSKA MAŁGORZATA 84621km / K40PRZESIEKA  
25  BALCERZAK ALEKSANDRA 113510km / K30POLICEUKL ÓSEMKA POLICEOK 
26  BALKIEWICZ HENRYK  21km / M50LEGNICAKB LEW LEGNICA   
27  BANASZCZAK IZABELA 32921km / K30KOŚCIANSPEED FEET `16OK 
28  BANASZEWSKI MACIEJ 17421km / M40POZNAŃFAMILY TEAMOKPKO 
29  BANAŚ RADOSŁAW 5421km / M30BOGATYNIAOK 
30  BANDER MICHAL 18921km / M30JAWORROCKY TEAMOK 
31  BAŃSKI SEBASTIAN 66821km / M18KAMIENNA GÓRASUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK 
32  BARABASZ AGNIESZKA 40921km / K40ZŁOTÓWTYGODNIK NOWY - PIŁAOKVEGE  
33  BARANOWSKA ALEKSANDRA- GÓRECKA 48821km / K18WROCŁAWOK 
34 BARANOWSKI ANDRZEJ 68721km / M40ŚWIĘTOSZÓW10. BRYGADA KAWLERI PANCERNEJ W ŚWIĘTOSZOWIEOK 
35  BARAŃSKI PAWEŁ 66921km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNOK 
36 BARAŃSKI STANISŁAW 59921km / M40NIEGOSŁAWICEOK 
 biegacz amator
37  BARCZAK ROBERT 8721km / M40RYDZYNABIEGAM DLA SIEBIEOK 
38  BARDZIŃSKI RAFAŁ 114810km / M18LEGNICAKB LEW LEGNICAOK 
39  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 5621km / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
40  BARON NATALIA 104410km / K30WROCŁAWOK 
41  BARTKIEWICZ KRZYSZTOF 78821km / M40TORUŃMARATONYPOLSKIE.PL.TEAMOK 
 Ukończonych ponad 100 maratonów, startowałem w 29 krajach na terenie Europy.
42  BARTKIEWICZ PAWEŁ 66721km / M40NOWA SÓLTEAM DRACZYŃSKIOK 
43  BARTKÓW KAZIMIERZ 70621km / M40ZGORZELEC/ZLOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK  
44  BARTOSZEK-KUNECKA JOANNA 45321km / K40RATOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
45  BARYŁA PIOTR 35721km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNOK 
46  BATRANIEC TOMASZ 11921km / M30LEGNICAKB LEW LEGNICAOK  
47  BATURO ARTUR 31021km / M40MARCINOWICEMARCINOWICE TEAMOK  
48  BĄK PRZEMYSŁAW 33621km / M30ŚWIEBODZINOK 
49  BĄKOWICZ KAMIL 62321km / M30KAMIEŃSKAKTYWNI KAMIEŃSKOK 
50  BĄKOWSKI JAROSŁAW 48521km / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
51  BECHERT TOMASZ 24921km / M40GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYOK  
52  BEDNAREK JANUSZ 51721km / M40LEWKÓWNIGHT RUNNERSOK 
53 BEDNARZ PAWEŁ23721km / M40MIECZEWOOK 
54  BELTA PRZEMYSŁAW 82521km / M40JELENIA GÓRAOK 
55  BENDKOWSKA ANNA 116710km / K20LEGNICABENY TEAMOK 
56  BENDKOWSKI ANDRZEJ 116810km / M40LEGNICABENY TEAMOK 
57  BERA EMILIAN 79721km / M30JAWOROK  
58  BERDYCHOWSKI TOMASZ 65221km / M30BRZEGOK 
59  BEZDEL ANNA 123510km / K40PUCKBOLKÓW BIEGAOK 
60  BĘBEN WIOLETA 108310km / K40KOŻUCHÓWCNSOK 
61  BIAŁCZYK MARIUSZ 40121km / M40PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAOK 
62 BIAŁKOWSKI ALBERT1121km / M40WARSZAWAFUNDACJA MARATON WARSZAWSKIOKVEGE 
63  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 74121km / K30WROCŁAWOK 
64 BIAŁOŻYD ANDRZEJ 42721km / M50WROCŁAWOK 
65 BIAŁOŻYD BOŻENA 43021km / K50WROCŁAWOK 
66  BIEGAŃSKI JACEK 116410km / M30ROGOŹNOOK 
67  BIELA KONRAD  21km / M18KOWARYKOWARY BIEGAJĄ   
68  BIELAWA MARCIN 33421km / M30BOGATYNIAPREZESIOK 
69 BIELECKA MARLENA57321km / K40ŚWIEBODZICEFAURECIAOKVEGE  
70  BIELECKI TADEUSZ 16221km / M40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAOK 
71  BIERNACKI MATEUSZ 65721km / M18SIEWIERZOK 
72  BIJAK NORBERT 71621km / M40LUBAŃKWISA LUBAŃOK 
73  BINIECKA ANITA 120810km / K20BOLESŁAWIECTOM-SPORTOK 
74  BINIECKI WALDEMAR 122710km / M50GROMADKATOM-SPORTOK 
75 BIRECKA KAMILLA30321km / K40KALISZNIGHT RUNNERS KALISZOK  
76  BLEJA KRYSTIAN 107310km / M30BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAOK 
77  BLUMSKI ALEKSANDER 16821km / M40POZNAŃDOPOZNANIA.PLOK 
78  BŁACHOWICZ SZYMON 61221km / M18KAMIEŃSKAKTYWNI KAMIEŃSKOK 
79  BŁASIAK PAWEŁ 27521km / M50TYNIEC MAŁYOK 
80  BŁASZCZYK RAFAŁ 114410km / M40SIERADZSIERADZBIEGA.PLOK 
81  BŁASZCZYK TOMASZ 29021km / M30GÓRAOK 
82  BŁAŻEJCZYK ZBIGNIEW 32821km / M40GORZÓW WIELKOPOLSKIOK 
83 BOBER DOROTA69021km / K40JAWOROK 
84  BOCHAN LIDIA 75221km / K30PIŁAOK 
85  BOGDANOWICZ ANDRZEJ 49221km / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
86  BOGDANOWICZ MARIA 48921km / K50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOK 
87  BOGUSZ IWONA 106910km / K30SZKLARSKA PORĘBAOK 
88  BOMAN JUSTYNA 59021km / K18OSJAKÓWAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹOK 
89  BONDROW KRZYSZTOF 32221km / M18BOLESŁAWIECOK 
90  BONIEC RADOSŁAW 80521km / M18ŻARYOK 
91  BOREK JAKUB 53121km / M18BARLINEKTIM BOREK BARLINEK-DEBIUT GÓRSKIOK 
92  BORKOWSKA EWA 12921km / K60ZŁOTÓWOK 
93  BORKOWSKI ADAM 102110km / M30KONINSAMURAJ KONINOK 
94  BOROWIAK PATRYCJA 29821km / K18WSCHOWAWKURW_TEAMOK 
95  BOROWIEC DARIUSZ 36921km / M40POLKOWICEZZPPM ZG RUDNAOK 
 Korona Półmaratonów 2016 ( Sobótka,Poznań,Wałbrzych,Grodzisk Wlkp, Piła) Bieg Wygasłych Wulkanów Złotoryja 2016.(13 Km)
96  BOROWSKI RADOSŁAW 52921km / M18SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEMLKS KRAJNAOK 
97 BORYSIUK ARKADIUSZ 4921km / M30KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKIOK 
98  BORYSIUK PIOTR 31321km / M30WOLA UHRUSKAOK  
99  BORZYMEK ROBERT 42621km / M40BOLESŁAWIECOK  
100  BOSAKIEWICZ TOMASZ 82321km / M30ZŁOTORYJAMAGBOSOK 
101  BRANDYS-GŁOS IWONA 105010km / K30LEGNICAOK 
102  BRONIKOWSKI MARCIN 44221km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
103  BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA MONIKA 26321km / K40GDYNIAOK 
104  BRYCHCY-NOWAK PAULINA 31521km / K30STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃOK 
105  BRYCHCY WIOLETA 38621km / K40GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEOK 
106  BUCZYŃSKI MAREK 59121km / M40JASIEŃOK 
107  BUCZYŃSKI SYLWESTER 63121km / M40ZIELONA GÓRAOK 
108 BUĆKO ARTUR104510km / M50JELENIA GÓRATATAALIOK 
 Fan TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
109  BUJAK GRZEGORZ 57821km / M40LEGNICAKMP LEGNICAOK 
110  BULARZ MATEUSZ 27121km / M18OŁAWATERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYOK  
111  BULARZ PAULINA 27021km / K18OŁAWATERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYOK 
112  BULCEWICZ WOJCIECH 80621km / M40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
113  BULUK GRZEGORZ  21km / M30NAMYSŁÓWJW1245   
114  BURCHARDT MIRKA 18621km / K60BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYOK 
115 BURDEĆ RAFAŁ124510km / M40JELENIA GÓRA  
116 BURDEK BARTOSZ124410km / M40  
117  BURMAS DARIUSZ 22521km / M40BOLESŁAWIECMATNER RUNNING TEAMOK  
118  BURZYŃSKI KONRAD 52121km / M30TARNOWSKIE GÓRYTKS KARATEOK 
119  BZYMEK ANDRZEJ 27421km / M50ROGÓW SOBÓCKIOK 
120  CAŁA WOJCIECH  10km / M18LATCHORZEWPOWER TRAINING   
121  CELUCH RENATA  10km / K40CHOJNOWKB LEW LEGNICA   
122  CEPIELIK WOJCIECH 117210km / M30PUSTELNIKSUDETY-PUSTELNIKOK 
123  CERAŃSKA ANNA 39921km / K50POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
124  CHAJEC MAŁGORZATA MARIA 115010km / K30LUBINOK 
125  CHAJEC PRZEMYSŁAW 115110km / M30LUBINOK 
126  CHAŁUPCZAK CEZARY 74421km / M40WROCŁAWOK 
127  CHAŁUPCZAK LILA 78621km / K40WROCŁAWOK 
128  CHEŁEK TOMASZ 25121km / M40GNIEZNOHENRY TEAM / NO EXCUSES TEAMOK  
129  CHŁOPEK DARIUSZ 17121km / M40ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃOK 
130  CHŁOPEK MAGDALENA 17221km / K40ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃOK 
131  CHODANIONEK ERNEST 108810km / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
132  CHOJA ANDRZEJ 37321km / M50BOGATYNIAOK 
133  CHOJA JAKUB 19921km / M18BOGATYNIAOK 
134  CHOROSTKOWSKA NATALIA 109510km / K30MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOK 
135  CHRUŚCIŃSKA JUSTYNA 34721km / K18POZNAŃNIGHT RUNNERSOK  
136  CHUDECKI PRZEMYSŁAW 120410km / M18JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
137  CHUDY ARIEL 112910km / M30RYDZYNAAMATOROK 
138  CHUDY TOBIASZ 64621km / M18RYDZYNAOK 
139  CIARA IREK 62521km / M50RĘDZINYOKVEGE 
140  CICHOCKI JAKUB  10km / M30SZCZECINHKS SKAUT SZCZECIN   
141  CICHOŃ ALICJA 34621km / K30POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
142 CIECHORSKI JAREK41421km / M30ZbąszyńOK 
143  CIERNIEWSKI RYSZARD 30521km / M40DOBRZYCABS.TRUCHTACZ DOBRZYCAOK 
144  CIERNIEWSKI RYSZARD