Zawody obsługuje firma Datasport

II Bieg dla Hospicjów
Wrocław, 04 marca 2017 r.


Liczba zawodników : 871
Liczba opłaconych zawodników: 770
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka
1  ADAM PIOTR 1OPEN / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
2  ADASZEK MARCIN 2OPEN / M20ZŁOTORYJAWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
3  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 3OPEN / M30KRAKÓWOKOK 
4  AMBICKA-CIBA MARZENA 4OPEN / K50TRZEBNICAZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUOKOK 
5  ANDRONIK MAGDALENA  OPEN / K20PUŃCÓWINDYWIDUALIŚCI Z AWFOKOK 
6  ANDRZEJEWSKA-TYLMAN RENATA 5OPEN / K50WROCŁAWOKOK 
7  ANDRZEJEWSKI WALDEMAR  OPEN / M50WROCŁAW OK 
8  ANTONIAK JOANNA 6OPEN / K20SZKLARSKA PORĘBAOKOK 
9  ANTONIEWICZ MATEUSZ 7OPEN / M20OPOLEWSOWLOKOK 
10 ANTONISZYN DARIUSZ8OPEN / M50SZCZYTKOWICEMRT/ITMZM2015OKOK 
11  BACA JUSTYNA 9OPEN / K20NOWA RUDALUŹNA ŁYDA TEAMOKOK 
12  BACZYŃSKA ANNA 10OPEN / K30WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOKOK 
13  BAJSEROWICZ KRZYSZTOF 11OPEN / M40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
14  BALCERZAK ADAM 12OPEN / M30WROCŁAWOKOK 
15  BALCERZAK KRZYSZTOF 13OPEN / M40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
16  BALCERZAK TERESA 14OPEN / K40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
17  BANASIAK ADAM 15OPEN / M40NADOLICE MAŁEWSOWLOKOK 
18 BARAN ANNA16OPEN / K40WROCLAWEXTRAOKOK 
19  BARAN EWA 17OPEN / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
20 BARON DOROTA18OPEN / K20WROCŁAWATM GRUPAOKOK 
21  BARTCZAK GRZEGORZ  OPEN / M30WROCŁAWPARK RUN OK 
22  BARTOSIK PATRYCJA  OPEN / K20WROCŁAW OK 
23  BARTOSZEWSKA MAGDA 19OPEN / K30WROCŁAWOKOK 
24 BARYLSKI DARIUSZ OPEN / M40WROCŁAW OK 
25 BARZAK JUSTYNA 20OPEN / K30STRZELIN-OKOK 
26  BARZYCKA SYLWIA 21OPEN / K30WROCŁAWWROCŁAW MARATON TEAMOKOK 
27  BARZYK PRZEMYSŁAW 22OPEN / M20CZERNICAVOLVO POLSKAOKOK 
28  BASIŃSKA PAULINA 23OPEN / K20WROCŁAWOKOK 
29  BASIŃSKI PIOTR 24OPEN / M20WROCŁAWNOKIAOKOK 
30  BATOR AGATA 25OPEN / K30MIELECOKOK 
 Biegam rekreacyjnie
31  BĄK MAGDALENA 26OPEN / K30WROCŁAWUKS GLADIUS TRZEBNICAOKOK 
32  BĄKOWSKI TOMEK 27OPEN / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
33  BECZEK OSKAR 28OPEN / M20PIEŃSKWSOOKOK 
34  BEDNAREK DARIUSZ 29OPEN / M40LUBINOKOK 
35  BEDNARSKA AGNIESZKA 30OPEN / K20WROCŁAWOKOK 
36  BEDNARZ JAKUB 31OPEN / M20WROCŁAWRODZINA BBOKOK 
37  BEDNARZ MIKOŁAJ 32OPEN / M20WROCLAWRODZINA BBOK 
38  BEHM RENATA 33OPEN / K50OSTRZESZÓWOKOK 
39  BIAŁEK JOANNA 34OPEN / K40WROCŁAWHOSPICJUM BONIFRATRÓWOKOK 
40  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 35OPEN / K30WROCLAWOKOK 
41  BIAŁUCH BARTŁOMIEJ 36OPEN / M20KIELCEOKOK 
42  BIEDRAWA KAMIL 37OPEN / M20WROCŁAWWSOWLOKOK 
43  BIEGAŃSKA ANNA  OPEN / K20WROCŁAW-OKOK 
44  BIELAWSKI TOMASZ  OPEN / M30WROCŁAW OK 
45  BIENIADA PAWEŁ 38OPEN / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
46  BIENKIEWICZ PIOTR 39OPEN / M40SUŁÓWOKOK 
47  BIERNACKI GRZEGORZ 40OPEN / M30WROCŁAWOKOK 
48  BILSKA-MROCZKA HENRYKA 41OPEN / K40ZIĘBICEZIĘBICEOKOK 
49  BINKIEWICZ-KOWALCZYK AGNIESZKA  OPEN / K20OBORNIKI ŚLĄSKIEVEGE RUNNERS OK 
50  BIOŁY MAŁGORZATA 42OPEN / K40MIRKÓWOKOK 
51  BISKUPSKI JAKUB  OPEN / M40WROCŁAW OK 
52  BLACZKOWSKA BARBARA 43OPEN / K40WROCŁAWOKOK 
53  BLICHARZ MAGDALENA 44OPEN / K30WROCŁAW-OKOK 
54  BŁASZCZAK ANDRZEJ 45OPEN / M20PSZCZEWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
 2-krotny udział w nocnym półmaratonie:)
55  BŁASZCZAK JAROSŁAW 46OPEN / M50KŁODZKOOKOK 
56  BŁASZCZYK FELIKS 47OPEN / M50WROCŁAWWROCŁAWSKIE TOWARZYSTWO OPIEKI PALIATYWNEJ IM. DR. JERZEGO SZKARŁATAOKOK 
57  BŁASZCZYK MARIUSZ 48OPEN / M30ŚWIDNICAOKOK 
58  BŁAŻEJEWSKI IGOR 49OPEN / M20ŁÓDŹOKOK 
59  BŁAŻEWICZ DOROTA 50OPEN / K40WROCŁAW-OKOK 
60  BOBAK MAGDALENA 51OPEN / K20BIAŁY DUNAJECWSOWLOKOK 
61  BOBER JAKUB  OPEN / M20BIELANY WROCŁAWSKIENIE ZRZESZONY OK 
62  BOĆKO EWA 52OPEN / K30TRZEBNICAOKOK 
63  BOĆKO KRZYSZTOF 53OPEN / M30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOKOK 
64  BOGUSZ MAŁGORZATA 54OPEN / K20WROCŁAWUPO TEAMOKOK 
65  BOLA-KOWALÓW BEATA 55OPEN / K40WROCŁAWOKOK 
66  BOLAR PRIYANKA 56OPEN / K20WROCLAWVOLVO POLSKAOKOK 
67  BOLEK AGATA 57OPEN / K30WROCŁAWWROCŁAWSKIE TOWARZYSTWO OPIEKI PALIATYWNEJ IM. DR. JERZEGO SZKARŁATAOKOK 
68  BOLEK MICHAŁ 58OPEN / M20ŚRODA ŚLĄSKAOKOK 
69  BONCZAROWSKI SEBASTIAN 59OPEN / M30TRZEBNICAUKS GLADIUS TRZEBNICAOKOK 
70  BORKOWSKI MAREK  OPEN / M40MIŁOSZYCE OK 
71  BOROŃ-KOSIK MAGDALENA 60OPEN / K30WROCŁAWKOKOS TEAMOKOK 
72  BOROWIAK MAŁGORZATA 61OPEN / K40NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
73  BRATEUS MACIEJ 62OPEN / M20WROCŁAWOKOK 
74  BRETYN DAGMARA 63OPEN / K20WROCŁAWOKOK 
75  BRONIECKI MIKOŁAJ 64OPEN / M20SIERADZWSOOKOK 
76  BRYDA DOROTA 65OPEN / K40BRZEGEURODENT ŁOSIÓWOKOK 
77  BRYJKA MAŁGORZATA 66OPEN / K40WAŁBRZYCHOKOK 
78  BRYKALSKA BOGUMIŁA 67OPEN / K40MODRZYCANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
79  BUK DOMINIK 68OPEN / M40IWINY (GM SIECHNICE)BIEGAM Z MATYLDĄOKOK 
80  BUKAŁA JANUSZ 69OPEN / M40OTMUCHÓW-OKOK 
81  BUTRYN BOGUMIŁ 70OPEN / M40WROCŁAWB-TEAMOKOK 
82  BUTRYN DOROTA 71OPEN / K30WROCŁAWB-TEAMOKOK 
83  CEGLARZ ŁUKASZ 72OPEN / M20RZESZÓWWSOWLOKOK 
84  CHALIMONIUK MAŁGORZATA 73OPEN / K30WROCŁAWOKOK 
85  CHAŁUPA PAWEŁ 74OPEN / M20WROCŁAWMIAU&RUN!OKOK 
86  CHEJNIAK PIOTR  OPEN / M20CZĘSTOCHOWAVOLVO POLSKA OK 
87  CHMIELEWSKA PAULINA 75OPEN / K30WROCŁAWOKOK 
88  CHMIELOWIEC JAKUB 76OPEN / M20ŚWIDNICAOKOK 
89  CHMURA BARTŁOMIEJ 77OPEN / M20WROCŁAWWSOWLOKOK 
90  CHODORSKI PIOTR 78OPEN / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOKOK 
91  CHOJNOWSKA JOLANTA 79OPEN / K40WROCŁAWFUNDACJA HOSPICYJNAOKOK 
92  CHORĄŻAK GRZEGORZ 80OPEN / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
93  CHORĄŻAK ŻANETA 81OPEN / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
94  CHOROBIK KATARZYNA 82OPEN / K30NOWY WISNICZOKOK 
95  CHROMIK KRYSTYNA  OPEN / K40WROCŁAWWYBIERZ OK 
96  CHRUSZCZ - FIGIEL MAGDALENA 83OPEN / K20WROCŁAWNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
97  CIARKOWSKI JONATHAN 84OPEN / M30WROCLAWOKOK 
 ...
98  CIEĆWIERZ MAGDALENA 85OPEN / K20WROCŁAWHERNIK TEAMOKOK 
99  CIEPIERSKA JOANNA 86OPEN / K30LUTOMIERZABY DO METYOKOK 
100  CIEPIERSKI KRZYSZTOF 87OPEN / M30LUTOMIERZABY DO METYOKOK 
101  CIEPLIK-BĄK DAGMARA  OPEN / K30WROCŁAW OK 
102  CIESIOŁKIEWICZ MIŁOSZ 88OPEN / M20LUBAŃMUSZLA.CLANOKOK 
103  CIEŚLIK RADOSŁAW 89OPEN / M20WROCŁAWOKOK 
104  CIULĘBA LUCYNA 90OPEN / K40WROCŁAWOKOK 
105  CIUPIŃSKI ANDREW 91OPEN / M20WROCŁAW-OKOK 
106  CYBOROWSKI TOMASZ 92OPEN / M30WROCŁAWOKOK 
107  CZAJKA JAROSŁAW 93OPEN / M40WROCŁAWHOSPICJUM DLA DZIECI DOLNEGO ŚLĄSKAOKOK 
108  CZAJKOWSKA BARBARA 94OPEN / K20WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
109  CZAPNIK BLANKA 95OPEN / K30WROCŁAWOKOK 
110  CZAPNIK MARCIN 96OPEN / M30WROCŁAWOKOK 
111  CZAPOR KAROL 97OPEN / M20SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIWSOWLOKOK 
112  CZARNY PAWEŁ 98OPEN / M40WROCŁAWOKOK 
113  CZEBOTAR BARBARA 99OPEN / K40KLODZKOSTOWARZYSZENIE ASOKOK 
114  CZUCHWICKI MAREK 100OPEN / M40WROCŁAW-OKOK