Zawody obsługuje firma Datasport

XI PÓŁMARATON KIETRZ - TŘEBOM - GRÓDCZANKI - PIETROWICE WIELKIE
Kietrz, 10 czerwca 2017 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
kl. drużynowa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 280
Odebrało numery: 24

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMEK MARTA 2451/2M / K20LEGNICAOK  
2  ALEKSANDROWICZ MACIEJ 151/2M / M40WAWELNOOK  
3  ANTCZAK ROBERT 2441/2M / M30RACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZOK  
4  AUGUSCIK PAWEŁ 1701/2M / M30RACIBÓRZEKOOKNA RUNNERSOK  
5  BAJDA JACEK 1311/2M / M40PILSZCZWKB META LUBLINIECOKKietrz  
6  BALICKI DAREK 1051/2M / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK  
7  BANASIAK TOMASZ 1291/2M / M40RACIBÓRZOK  
8  BAŃKA JAN 631/2M / M70CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOK  
9  BARANEK MAREK 651/2M / M40BYTOMOPEL ACTIVE TEAMOK  
10  BARTNIK SEBASTIAN 881/2M / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIOK  
11  BASTA ADRIAN 1131/2M / M30GLIWICEOK  
 Pozdrowienia dla żony Ewy i synka Wojtusia!
12  BATKO PAWEŁ 1331/2M / M30ŻORYHRMAX ŻORYOK  
13  BEIL-PIECHNIK KAROLINA 1461/2M / K30RACIBORZOK  
14  BIOLIK PIOTR 1641/2M / M50GLIWICEOK  
15  BIWOTT GLADYS JEPKURUI 21/2M / K30ELDORETBENEDEK-TEAMOK  
16  BOCZAR MAREK 1671/2M / M30GLOGÓWEK-OK  
17  BOCZEK KRZYSZTOF 1871/2M / M50WODZISŁAW ŚLĄSKIPER ASPERA AD ASTRAOK  
18  BOROWIAK PIOTR 591/2M / M40BYTOMOK  
19  BORUKAŁO WIKTOR 191/2M / M20RACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZOK  
20  BRAUNER WOJCIECH 111/2M / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIOK  
21  BRONIAK KRZYSZTOF 141/2M / M40GŁUBCZYCEWKURW_TEAMOK  
22  BRUSOKAS TOMASZ 2641/2M / M30WARSZAWAOK  
23  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF 2691/2M / M40OPOLESCUBA DIVEOK  
24  BUGDOŁ ANDRZEJ 1031/2M / M30KROWIARKIPSP RACIBORZOK  
25 BULENDA GRZEGORZ2521/2M / M40RACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZOK  
26  BURDA MARCIN 1101/2M / M40ŻORYSBD ENERGETYK RYBNIKOK  
27  BYSTRZYCKA ANNA 811/2M / K30JAWORZNOBYSTRY GEKONOK  
28  CAŁY SŁAWOMIR 671/2M / M40OPOLEBIEG OPOLSKIOK  
29  CHALIŃSKI KRZYSZTOF 1261/2M / M40ŁUBNIANYHELIX POMATIAOK  
30  CHARĄŻKA PAWEŁ 2781/2M / M30GŁUBCZYCEOGLOK  
31  CIESIELSKI DARIUSZ 901/2M / M40KIETRZKS GRYF KIETRZOKKietrz  
32  CZAPLA KAMIL 2791/2M / M20RYBNIKEKIPA Z RYBNIKAOK  
33  CZEKAŁA KRZYSZTOF 221/2M / M30KROWIARKIEKOOKNA RUNNERSOK  
34  CZOCHARA MARTA 1571/2M / K40OPOLEAMATOROK  
 Pierwszy Półmaraton :-)
35  CZOK ADRIAN 2631/2M / M40BIELSKO-BIAŁA-OK