Zawody obsługuje firma Datasport

III Bieg Żołnierzy Wyklętych im. Mieczysława Chojnackiego PS. Młodzik
Radzymin, 26 marca 2017 r.


Liczba zawodników : 648
Odebrało numery: 472

Liczba opłaconych zawodników: 629
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ABRAMCZYK PATRYCJA 3837km / K30RADZYMINKOLARSKI.EU TEAMPOLPOLOKOK 
2  ADAMSKI MICHAŁ 3395km / RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
3  ADAMSKI WOJCIECH 3857km / M50RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
4  ANASZEWSKI JAKUB 201Gim / MRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
5  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 5967km / M16JARZĘBIA ŁĄKAPOLPOLOKOK  
6  APOZNAŃSKI TADEUSZ 3867km / M20WOŁOMINPOLPOLOKOK  
7  AUGUSTYNIAK KONRAD 202Gim / MRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
8  BAJOREK JACEK 3877km / M40WYSZKÓWIZBI KONSULTINGPOLPOLOKOK  
9  BAL SEBASTIAN 3887km / M20ZIELONKAPOLPOLOKOK  
10  BALAWEJDER ŁUKASZ 3897km / M20KRAKÓWKRAKOWSKA AKADEMIA IM. ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGOPOLPOLOKOK  
11 BANACH HUBERT11SP13 / MSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PPŁKA PIL. MARIANA PISARKA W RADZYMINIEOK 
12 BARSZCZEWSKA MAJA108SP46 / KSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PPŁKA PIL. MARIANA PISARKA W RADZYMINIEOK 
13  BARTNICKI ADRIAN 3907km / M16STANISŁAWOWMKB DREPTAKPOLPOLOKOK  
14  BARTOSIEWICZ MATEUSZ 203Gim / MRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
15  BARTOSIEWICZ PIOTR 3917km / M16STOCZEKNLO STOCZEKPOLPOLOKOK  
 Chodzę do 2 klasy liceum, bieganie to moje hobby, mam kilka małych osiągnięć.
16  BARTOSZUK MICHAŁ 3927km / M20STARE HOŁOWCZYCEULKS SARNAKIPOLPOLOKOK 
17  BELKA GRZEGORZ 3937km / M30JÓZEFÓWPOLPOLOKOK  
18  BERTA MACIEJ 204Gim / MRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
19 BERTA MIKOŁAJ109SP46 / MRADZYMINPOLPOLOK 
20 BIALIK WERONIKA110SP46 / KSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MICHALINY CHEŁMIŃSKIEJ – SZCZEPANKOWSKIEJ W SŁUPNIEPOLPOLOK 
21 BIELIŃSKA OLIWIA12SP13 / KSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PPŁKA PIL. MARIANA PISARKA W RADZYMINIEOK 
22 BIELIŃSKA WIKTORIA111SP46 / KSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PPŁKA PIL. MARIANA PISARKA W RADZYMINIEOK 
23  BILICKA JUSTYNA 3947km / K30WARSZAWACHYŻE MAŁPY RACING TEAMPOLPOLOKOK  
24 BŁAŻEJOWSKI MICHAŁ1079SP13 / MPOLPOL  
25 BŁAŻEJOWSKI MATEUSZ112SP46 / MSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MICHALINY CHEŁMIŃSKIEJ – SZCZEPANKOWSKIEJ W SŁUPNIEPOLPOLOK 
26 BOCHENEK WERONIKA113SP46 / KSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PPŁKA PIL. MARIANA PISARKA W RADZYMINIEOK 
27  BODALSKA JOANNA 3957km / K40WARSZAWASKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHAPOLPOLOKOK 
28  BODALSKI JACEK 3967km / M40WARSZAWASKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHAPOLPOLOKOK 
29 BOJARCZUK MARIA114SP46 / KSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PPŁKA PIL. MARIANA PISARKA W RADZYMINIEOK 
30  BOLA JANUSZ 3977km / M50WARSZAWAPHU REMAL MAŁGORZATA BOLAPOLPOLOKOK 
31  BORKOWSKA PATRYCJA 205Gim / KRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
32 BORKOWSKA WERONIKA115SP46 / KSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PPŁKA PIL. MARIANA PISARKA W RADZYMINIEOK 
33  BORUC PIOTR 3987km / M30RADZYMINPOLPOLOKOK 
34  BOŻUTA SEBASTIAN 206Gim / MRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
35 BROCH ALEKSANDER13SP13 / MSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PPŁKA PIL. MARIANA PISARKA W RADZYMINIEOK 
36  BRODZIŃSKI ALEKSANDER 207Gim / MRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
37  BRULIŃSKA MONIKA 3997km / K40PŁOCKBIEGAM W SFETSZEPOLPOLOKOK  
38  BUC MAREK 4007km / M20NIEPORĘTPOLPOLOKOK 
 Trenuje bieganie od roku . Sport stał się moją pasją
39  BUDEK MARCIN 3405km / RADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK  
40  BUJALSKA EWA 4017km / K30CEGIELNIAPOLPOLOKOK 
41  BUJALSKA OLIWIA 613SP46 / KCEGIELNIAZESPÓŁ SZKÓŁ W SŁUPNIE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1POLPOLOKOK 
42  BUJALSKI PATRYK 615SP13 / MCEGIELNIAZESPÓŁ SZKÓŁ W SŁUPNIE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1POLPOLOKOK 
43  BUJNICKI KAZIMIERZ 4027km / M50WOŁOMINPOLPOLOKOK 
44  BUJNICKI KRZYSZTOF 4037km / M16WOŁOMINPOLPOLOKOK 
45  BUKSAKOWSKA MAJA 208Gim / KRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
46  BURACZYŃSKI PAWEŁ 3415km / STARE ZAŁUBICEKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK  
47  BURACZYŃSKI SŁAWOMIR 3425km / STARE ZAŁUBICEKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK  
48  CEJKO PATRYK 209Gim / MRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
49  CENTKOWSKI DOMINIK 116SP46 / MRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK  
50  CENTKOWSKI MATEUSZ 117SP46 / MRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK  
51  CHMIELEWSKI MARIUSZ 3435km / WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGOPOLPOLOKOK  
52  CHMIELEWSKI BARTOSZ 4047km / M30WOLA RASZTOWSKACHYŻE MAŁPY RACING TEAMPOLPOLOKOK  
53  CHODKOWSKI KRZYSZTOF 4057km / M30GÓRAPOLPOLOKOK  
54  CHOJNACKA JAGODA 14SP13 / KZIELONKAUKS GAZELA WOŁOMINPOLPOLOKOK  
55 CHOJNACKA NIKOLA118SP46 / KSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PPŁKA PIL. MARIANA PISARKA W RADZYMINIEOK 
56  CHOJNACKI GRZEGORZ 4067km / M40ZIELONKAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK  
57  CHOJNACKI JAKUB 3445km / RADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK  
58  CHOJNACKI SZYMON 15SP13 / MZIELONKAUKS GAZELA WOŁOMINPOLPOLOKOK  
59  CHRAPEK JANUSZ 4077km / M30WARSZAWABONVM KLUB SPORTOWYPOLPOLOKOK 
60  CHRUSTOWSKI KAMIL 4087km / M20RADZYMINMŁODZIEŻ WSZECHPOLSKAPOLPOLOKOK  
61 CICHY ALEKSANDRA119SP46 / KSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PPŁKA PIL. MARIANA PISARKA W RADZYMINIEPOLPOLOK 
62  CIEPŁOWSKI PATRYK 601Gim / MRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK  
63  CYMERLIK KRZYSZTOF 4097km / M50ŻORYGRUPA CARBONPOLPOLOKOK 
64 CZAJKOWSKA NADIA16SP13 / KSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PPŁKA PIL. MARIANA PISARKA W RADZYMINIEOK 
65  CZAPLIŃSKI TOMASZ 4107km / M30LIPINKIPOLPOLOKOK 
66  CZAPSKI PAWEŁ 210Gim / MRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
67  CZUMAJ OLIWIA 211Gim / KRADZYMINKLUB AK RADZYMINPOLPOLOKOK 
68  CZWARNO IZABELA 17SP13 / KRADZYMINPOLPOLOKOK  
69 CZYŻAK PATRYCJA18SP13 / KSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. PPŁKA PIL. MARIANA PISARKA W RADZYMINIEOK 
70  ĆWIEK ARKADIUSZ 4117km / M40WARSZAWASKARYMAKERSI - SKARYSZEWSKIE CIACHAPOLPOLOKOK 
71  ĆWIĘKA DAMIAN 3455km / LUBAŃPOLPOLOKOK