Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 302
Odebrało numery: 218

Liczba opłaconych zawodników: 231
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ZBIGNIEW  10km / M6ZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKA OK  
2  ADAMKOWSKI JACEK 12410km / M2GOLUB-DOBRZYŃCONKRET RUNNING TEAMOKOKPow 
3  ALFUT GRZEGORZ  10km / M5SIERPC OK  
4  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 16610km / M3GRUDZIĄDZOKOK 
5  ANZEL JERZY 8210km / M5BRODNICABRODNICA BIEGAOKOK 
6  ARGALSKI ANDRZEJ 12310km / M4GOLUB-DOBRZYŃCONKRET RUNNING TEAMOKOKPow 
7  AUGUSTYNOWICZ PIOTR 2510km / M4CIECHOCINEK-OKOK  
8 BALINOWSKI MARCIN23910km / M3GOLUB DOBRZYŃJUNIPERUS OGRODY Pow  
9  BARAŃSKI KRZYSZTOF  10km / M2TORUŃBIEGAM BO LUBIĘ OK  
10  BARCIKOWSKI MARIUSZ 12510km / M2BARTNICZKACONKRET RUNNING TEAMOKOK 
11  BARCZAK PAWEŁ 6210km / M3TORUŃANIRO RUN TEAMOKOK 
12  BAS KAROL 17910km / M3KOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMOKOKPow Gmin 
13  BAS KAROLINA 18010km / K2KOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMOKOKPow Gmin 
14  BAS PRZEMYSŁAW 9410km / M2KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMOKOKPow Gmin 
 AGROLOK SPORT TEAM
15  BAS SŁAWOMIR 14510km / M3KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMOKOKPow Gmin 
16  BĄK MICHAŁ 21310km / M3KOWALEWO POMORSKIEOKOKPow Gmin 
17  BECKER EWELINA 2810km / K3WĄBRZEŹNO-OKOK 
18  BEDNARSKA MARTA 20010km / K4GDAŃSKOKOK 
19  BELKA PRZEMYSŁAW 5910km / M2IŁAWAIŁAWA BIEGAOKOK 
20  BIAŁOBŁOCKA EWA 12010km / K5RYPINOKOK 
21  BIAŁOBŁOCKI JACEK 11910km / M5RYPINOKOK 
22  BIAŁOBŁOCKI MAREK 11810km / M3RYPINKB LECH RYPINOKOK 
23  BIELEC ADAM 8810km / M2SKĘPEDRUŻYNA SZPIKUOKOK 
24  BIELEC MICHAŁ 8410km / M4WĄBRZEŹNOBRAKOKOK 
25  BIESTEK SEBASTIAN 11710km / M4WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLOKOK 
26  BINASZEWSKI ADAM 7810km / M3TORUŃOKOK 
27  BLASZKOWSKA ANETA  10km / K2OBROWO:) OK  
28  BLOKOWSKI PIOTR 21510km / M4GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMOKOKPow 
29  BLUKACZ GRZEGORZ 16010km / M4TORUŃTORUŃOKOK 
30  BŁACH PIOTR 910km / M2KOWALEWO POMORSKIEBIG BULLSOKOKPow Gmin 
31  BORDEWICZ MARIUSZ  10km / M4KOWALEWO POMORSKIE OKPow Gmin  
32  BOROWIEC EWA 19110km / K4TORUŃOKOK 
33  BOROWSKI JAKUB 2410km / M2GOLUB-DOBRZYŃOKOKPow 
34  BRODZIŃSKI MICHAŁ 10310km / M3KURZĘTNIKSAMINDRUK BRODNICAOKOK 
35  BUCZEL MICHAŁ 13410km / M3TORUŃCONKRET RUNNING TEAMOKOK 
36  BUDZIAK WIESŁAW 9710km / M5CHEŁMŻAZADYSZKAOKOK 
 biegam dla zadyszki
37  BUDZIK KAZIMIERZ 18110km / M6GRUDZIĄDZBIEGAM BO LUBIĘOKOK 
38  CHEŁKOWSKA JOANNA 15710km / K3KOWALEWO POMORSKIEOKOKPow Gmin 
39  CHMIELEWSKI BARTOSZ 20810km / M2RYPINLIWKA TEAMOKOK 
40  CHMIELEWSKI MARCIN  10km / M3WŁOCŁAWEKBIEGACZE ZAZAMCZE/WKB MARATONCZYK OK  
41  CHODYNA DANIEL 8110km / M3GRUDZIĄDZOKOK 
42  CHOJNACKA PAULINA 610km / K3TORUŃCONKRET RUNNING TEAMOKOK 
43  CHOJNACKI JACEK 510km / M3TORUŃCONKRET RUNNING TEAMOKOK 
44  CIEPCIELIŃSKI DAWID 1410km / M3BRODNICABIEGAM BO BIEGAMOKOK 
45  CISKA DARIA 20110km / K3TORUŃOKOK 
46  CISKI PRZEMYSŁAW 17410km / M3TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLOKOK 
47  CISKI ZBIGNIEW 20310km / M5TORUŃOKOK 
48 CZACHOROWSKI PATRYK 1110km / M1KOWALEWO POMORSKIEMKL TORUŃOKOKPow Gmin 
49  CZERSKA BARBARA 7510km / K4DĘBOWA ŁĄKAOKOK 
50  CZERWIŃSKA SANDRA 2910km / K2KOWALEWO POMORSKIEOKOKPow Gmin 
51  CZESZEWSKI RAFAŁ 5510km / M3TORUŃANIRO RUN TEAMOKOK