Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 302
Odebrało numery: 218

Liczba opłaconych zawodników: 231
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK ZBIGNIEW  10km / M6ZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLPOL OK  
2  ADAMKOWSKI JACEK 12410km / M2GOLUB-DOBRZYŃCONKRET RUNNING TEAMPOLPOLOKOKPow 
3  ALFUT GRZEGORZ  10km / M5SIERPCPOLPOL OK  
4  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 16610km / M3GRUDZIĄDZPOLPOLOKOK 
5  ANZEL JERZY 8210km / M5BRODNICABRODNICA BIEGAPOLPOLOKOK 
6  ARGALSKI ANDRZEJ 12310km / M4GOLUB-DOBRZYŃCONKRET RUNNING TEAMPOLPOLOKOKPow 
7 BALINOWSKI MARCIN23910km / M3GOLUB DOBRZYŃJUNIPERUS OGRODYPOLPOL Pow  
8  BARAŃSKI KRZYSZTOF  10km / M2TORUŃBIEGAM BO LUBIĘPOLPOL OK  
9  BARCIKOWSKI MARIUSZ 12510km / M2BARTNICZKACONKRET RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
10  BARCZAK PAWEŁ 6210km / M3TORUŃANIRO RUN TEAMPOLPOLOKOK 
11  BAS KAROL 17910km / M3KOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMPOLPOLOKOKPow Gmin 
12  BAS KAROLINA 18010km / K2KOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMPOLPOLOKOKPow Gmin 
13  BAS PRZEMYSŁAW 9410km / M2KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMPOLPOLOKOKPow Gmin 
 AGROLOK SPORT TEAM
14  BAS SŁAWOMIR 14510km / M3KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMPOLPOLOKOKPow Gmin 
15  BĄK MICHAŁ 21310km / M3KOWALEWO POMORSKIEPOLPOLOKOKPow Gmin 
16  BECKER EWELINA 2810km / K3WĄBRZEŹNO-POLPOLOKOK 
17  BEDNARSKA MARTA 20010km / K4GDAŃSKPOLPOLOKOK 
18  BELKA PRZEMYSŁAW 5910km / M2IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOLOKOK 
19  BIAŁOBŁOCKA EWA 12010km / K5RYPINPOLPOLOKOK 
20  BIAŁOBŁOCKI JACEK 11910km / M5RYPINPOLPOLOKOK 
21  BIAŁOBŁOCKI MAREK 11810km / M3RYPINKB LECH RYPINPOLPOLOKOK 
22  BIELEC ADAM 8810km / M2SKĘPEDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKOK 
23  BIELEC MICHAŁ 8410km / M4WĄBRZEŹNOBRAKPOLPOLOKOK 
24  BIESTEK SEBASTIAN 11710km / M4WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLPOLPOLOKOK 
25  BINASZEWSKI ADAM 7810km / M3TORUŃPOLPOLOKOK 
26  BLASZKOWSKA ANETA  10km / K2OBROWO:)POLPOL OK  
27  BLOKOWSKI PIOTR 21510km / M4GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLPOLOKOKPow 
28  BLUKACZ GRZEGORZ 16010km / M4TORUŃTORUŃPOLPOLOKOK 
29  BŁACH PIOTR 910km / M2KOWALEWO POMORSKIEBIG BULLSPOLPOLOKOKPow Gmin 
30  BORDEWICZ MARIUSZ  10km / M4KOWALEWO POMORSKIEPOLPOL OKPow Gmin  
31  BOROWIEC EWA 19110km / K4TORUŃPOLPOLOKOK 
32  BOROWSKI JAKUB 2410km / M2GOLUB-DOBRZYŃPOLPOLOKOKPow 
33  BRODZIŃSKI MICHAŁ 10310km / M3KURZĘTNIKSAMINDRUK BRODNICAPOLPOLOKOK 
34  BUCZEL MICHAŁ 13410km / M3TORUŃCONKRET RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
35  BUDZIAK WIESŁAW 9710km / M5CHEŁMŻAZADYSZKAPOLPOLOKOK 
 biegam dla zadyszki
36  BUDZIK KAZIMIERZ 18110km / M6GRUDZIĄDZBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOKOK 
37  CHEŁKOWSKA JOANNA 15710km / K3KOWALEWO POMORSKIEPOLPOLOKOKPow Gmin 
38  CHMIELEWSKI BARTOSZ 20810km / M2RYPINLIWKA TEAMPOLPOLOKOK 
39  CHMIELEWSKI MARCIN  10km / M3WŁOCŁAWEKBIEGACZE ZAZAMCZE/WKB MARATONCZYKPOLPOL OK  
40  CHODYNA DANIEL 8110km / M3GRUDZIĄDZPOLPOLOKOK 
41  CHOJNACKA PAULINA 610km / K3TORUŃCONKRET RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
42  CHOJNACKI JACEK 510km / M3TORUŃCONKRET RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
43  CIEPCIELIŃSKI DAWID 1410km / M3BRODNICABIEGAM BO BIEGAMPOLPOLOKOK 
44  CISKA DARIA 20110km / K3TORUŃPOLPOLOKOK 
45  CISKI PRZEMYSŁAW 17410km / M3TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLPOLOKOK 
46  CISKI ZBIGNIEW 20310km / M5TORUŃPOLPOLOKOK 
47 CZACHOROWSKI PATRYK 1110km / M1KOWALEWO POMORSKIEMKL TORUŃPOLPOLOKOKPow Gmin 
48  CZERSKA BARBARA 7510km / K4DĘBOWA ŁĄKAPOLPOLOKOK 
49  CZERWIŃSKA SANDRA 2910km / K2KOWALEWO POMORSKIEPOLPOLOKOKPow Gmin 
50  CZESZEWSKI RAFAŁ 5510km / M3TORUŃANIRO RUN TEAMPOLPOLOKOK 
51  AUGUSTYNOWICZ PIOTR 2510km / M4CIECHOCINEK-POLPOLOKOK