Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 681
Liczba opłaconych zawodników: 573
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka
1  ABCZYŃSKI ROBERT 1110km / M40ŚWIECIEOKOK 
2  ADAMCZYK FILIP 1310km / M16CHEŁMŻALEWA W GÓRĘOKOK 
 tanio naprawiam motory
3  ADAMCZYK KAMIL 1410km / M30LISEWOJEZUS CHRYSTUS TEAMOKOK 
4 ADAMCZYK KRZYSZTOF56310km / M30TORUŃERGIS RUNNERSOKOK 
5  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 1610km / M30GRUDZIĄDZOKOK 
6  ANZEL JERZY 1810km / M50BRODNICABRODNICA BIEGAOKOK 
7  ARBSZAJTYS PIOTR  10km / M30GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGA GGB OK 
8  ARSENIUK ANNA  10km / K30GÓRSK K/TORUNIATS OPATRUNKI TORUŃ OK 
9  AUGUSTYNOWICZ PIOTR  10km / M40CIECHOCINEK OK 
10  BALAWAJDER ZOFIA 1910km / K40WĄBRZEŹNOPLASTICA RUNNERSOKOK 
11  BALICKI KRZYSZTOF 2010km / M18WĄBRZEŹNOOKOK 
12  BANACH TOMASZ 2110km / M30GRUDZIĄDZOKOK 
13  BANASZAK ADAM 55310km / M40GNIEWKOWOOKOK 
14  BANASZEWSKA MONIKA  10km / K30TORUŃHUSARIA RACE TEAM OK 
15  BARANOWSKA KLAUDIA 2210km / K20WĄBRZEŹNOOKOK 
16  BARANOWSKI WOJTEK 2310km / M40WĄBRZEŹNOOKOK 
17  BARAŃSKI KRZYSZTOF 2410km / M18TORUŃBIEGAM BO LUBIĘOKOK 
18  BARON JACEK  10km / M40GRUDZIĄDZVADAIN RUNNING CLUB OK 
19  BARON KASIA  10km / K30GRUDZIĄDZVADAIN RUNNING CLUB OK 
20  BARSKA-MOJEK BEATA  10km / K40GRUPAŻOŁNIERZE OK 
21  BARTKOWSKI ZDZISŁAW 2510km / M50GRUDZIĄDZOKOK 
22 BARTOŚ PAWEŁ2610km / M30WĄBRZEŹNOERGIS RUNNERSOKOK 
23  BAS PRZEMYSŁAW 57610km / M18KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMOKOK 
24  BASA JACEK 2710km / M40KRUSZWICAT.G.``SOKÓŁ`` GNIEWKOWOOKOK 
25  BĄCZKOWSKI MIROSŁAW  10km / M40GRUPA OK 
26  BECKER EWELINA 2810km / K30WĄBRZEŹNOOKOK 
27  BEREZA BOŻENA 2910km / K50WĄBRZEŹNOOKOK 
28  BIAŁKA PIOTR 3010km / M40GNIEWKOWOOKOK 
29  BIELEC ADAM 3110km / M18SKĘPEDRUŻYNA SZPIKUOKOK 
30  BIELEC MICHAŁ 3210km / M40WĄBRZEŹNOOKOK 
31 BIELICKI KRZYSZTOF3310km / M50BRODNICABRODNICA BIEGAOKOK 
 biegam ponad 30 lat
32 BIERNAT MAGDALENA3410km / K30WAŁYCZERGIS RUNNERSOKOK 
33  BIESTEK BARBARA  10km / K40TYCHYOKOK 
34  BIESTEK BARTŁOMIEJ  10km / M18WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLOKOK 
 Jestem jaki jestem... Po prostu jestem sobą...
35  BIESTEK SEBASTIAN 3710km / M40WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLOKOK 
36  BLACHOWSKA ANNA 3810km / K20LIPNOGKS FABIANKIOKOK 
37  BLACHOWSKI ZBIGNIEW 3910km / M50LIPNOGKS FABIANKIOKOK 
38  BŁACH PIOTR 4010km / M18KOWALEWO POMORSKIEBIG BULLS KOWALEWO POMORSKIEOKOK 
39  BŁOŃSKI DARIUSZ 56810km / M50TORUŃRC MŁYNIECOKOK 
40  BOCIEK MAGDALENA 4110km / K20GRUDZIĄDZOKOK 
41  BOCIEK PIOTR 4210km / M50GRUDZIĄDZOKOK 
42  BOGACZYK ŁUKASZ 4310km / M30BYDGOSZCZCYMBARK GREEN TEAMOKOK 
43  BOGDAN WACŁAW  10km / M40TORUŃ OK 
44  BOGUCKI MARIAN 4410km / M60BRODNICABRODNICA BIEGAOKOK 
45  BONIECKI PIOTR  10km / M40CZARNE BŁOTO/K. TORUNIAKM TRUCHCIK ŁUBIANKA OK 
46  BONISŁAWSKI JAROSŁAW  10km / M30SŁAWNOWWW.FADOMODA.PL TEAM OK 
47 BORAWSKA ANNA 10km / K40KOŁBRZEG - PŁOCKMAŁA LADY PANK BIEGAM DLA SIEBIE OK 
48  BORAWSKI PAWEŁ 56910km / M30STAROGARD GDAŃSKIDUDYCZ TEAMOKOK 
49  BORDEWICZ MARIUSZ 4510km / M40KOWALEWO POMORSKIEOKOK 
50  BORKOWSKA PAULINA 4610km / K30BIAŁAREBELLION OF FREE RUNNERSOKOK 
51 BOROWICZ ANNA4710km / K30PIŁAWAŁYCZANKA -WAŁYCZOKOK 
52 BOROWICZ ARLETA4810km / K40WAŁYCZWAŁYCZANKA -WAŁYCZOKOK 
53 BOROWICZ MARCIN4910km / M40PIŁAWAŁYCZANKA -WAŁYCZOKOK 
54 BOROWICZ TOMASZ5010km / M40WAŁYCZWAŁYCZANKA -WAŁYCZOKOK 
55  BOROWSKI RAFAŁ 5110km / M40WĄBRZEŹNOMORSY WĄBRZESKIEOKOK 
56  BRAC GRAZYNA  10km / K60GRUDZIĄDZ OK 
57  BRAC MARIAN  10km / M60GRUDZIĄDZ OK 
58  BRANDENBUR KRZYSZTOF 5210km / M30ŚWIECIESOLIDARNOŚĆ POLEDNOOKOK 
59  BRZEZIŃSKI BARTOSZ 5310km / M18GRUDZIĄDZOKOK 
60 BRZOZOWSKI BARTOSZ57710km / M18JAMIELNIKERGIS RUNNERSOKOK 
61  BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW 5410km / M30LISEWOOKOK 
62  BUDNIK BARTOSZ  10km / M16INOWROCŁAW OK 
 INOWROCŁAW
63 BUDZIWOJSKI PATRYK5510km / M18WĄBRZEŹNODRUŻYNAOKOK 
64  BUDZYŃSKA SYLWIA  10km / K20WĄBRZEŹNOTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY OK 
65 BUDZYŃSKI ŁUKASZ28610km / M30KOWALEWO POMORSKIEPLASTICA RUNNERSOKOK 
66  BUKOWSKA JAGODA  10km / K20WĄBRZEŹNO OK 
 Pierwszy bieg ale nie ostatatni)
67  BYTNAR KRZYSZTOF  10km / M18WĄBRZEŹNO OK 
68  CANDER PIOTR 5610km / M30POZNAŃZIELONO MIOKOK 
69  CĄBROWSKI PIOTR 5710km / M40GRUDZIĄDZZK NR2 W GRUDZIĄDZUOKOK 
70  CHMURZYŃSKI JÓZEF  10km / M40KROBIATS OPATRUNKI TORUŃOKOK 
71  CHODUKIEWICZ MONIKA 5810km / K16KWIDZYNGERKE FIGHT TEAMOKOK 
72  CHOJNACKA KAROLINA 5910km / K30TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLOKOK 
73  CHORĄŻAK SŁAWEK 48510km / M40UNISŁAW3 BDMOKOK 
74  CHRZANOWSKA CECYLIA 6110km / K50LISEWOBIEGAM SOBIEOKOK 
75  CHUPKA KONRAD 22810km / M16LIPNOGKS FABIANKIOKOK 
76 CICHOWSKA KINGA6210km / K20ZBICZNOCISKIOKOK 
77 CICHOWSKI PATRYK6310km / M30ZBICZNOCISKIOKOK 
78  CIECHOWSKA ALICJA 6410km / K40LISEWOLISEWOOKOK 
79  CIEPCIELIŃSKI DAWID 6510km / M30BRODNICABIEGAM BO BIEGAMOKOK 
80  CIESIELSKI TOMASZ 6610km / M18TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLOKOK 
81  CIESZYŃSKI PAWEŁ 6710km / M18GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
82  CISKA DARIA 6810km / K30TORUŃOKOK 
83  CISKI PRZEMYSŁAW 6910km / M30TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLOKOK 
84  CISKI ZBIGNIEW 7010km / M50TORUŃOKOK 
85  CYRANKOWSKA ALEKSANDRA 7110km / K30GRUDZIĄDZOKOK 
86  CYSEWSKI MIECZYSŁAW 7210km / M50GRUDZIĄDZOKOK 
87  CZACHOROWSKI PATRYK  10km / M18KOWALEWO POMORSKIEMKL TORUŃ OK 
 Biegam od kwietnia 2016 roku, mój rekord życiowy 38:30 ustanowiłem na początku grudnia 2016. Cel na ten rok - Ogień!!
88  CZAJKOWSKA MARTA 7310km / K30KOMINY-BRODNICAOKOK 
89  CZAJKOWSKI MARIUSZ 7410km / M30BRODNICA-KOMINYOKOK 
90  CZAJKOWSKI PIOTR 7510km / M18KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMOKOK 
91  CZERSKA BARBARA 7610km / K40DĘBOWA ŁĄKAOKOK 
92  CZERWIŃSKA SANDRA 7710km / K20KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAOKOK 
93 CZESZEWSKI RAFAŁ42410km / M30TORUŃANIRO RUN TEAM  
94  CZUK MAREK 7810km / M60TORUŃOKOK