Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 1004
Liczba opłaconych zawodników: 855
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje
1  ADRIAN CYTAWA 76516:3 / M20ŁĘCZNAOSP ŁĘCZNAOKOKS1 
2  ALEKSANDROWICZ KATARZYNA 8910 / K20POZNAŃOKOK 
 Biegam, bo wyzwala to endorfiny. Na koncie pare oficjalnych startów na 10km w Poznaniu, czas na schody we Wrocławiu.
3  AMANOWICZ DAWID 64314 / M20TRZEBNICALZS ZRYW KOMOROWOOKOK 
4 AMBROZIAK KATARZYNA60814 / K40SZYMANÓWGACMOŃOKOK 
5  ANDRYCHOWICZ ANETA 47313 / K40ŻYRARDÓWOKOK 
6  ANDRYCHOWICZ RADOSŁAW 47413 / M40ŻYRARDÓWOKOK 
7  ANTCZAK JOLANTA 64514 / K40WARSZAWAOKOK 
8  ANTERSKI PATRYK 27311.3 / M20KAMIENNA GÓRAOKOK 
9 ANTONISZYN DARIUSZ11210.3 / M50SZCZYTKOWICEMATNER RUNNING TEAM / ITMZM 2015OKOK 
10  ANTONISZYN JOANNA 42912.3 / K30WROCŁAWOKOK 
11 ANTONIUK RAFAŁ58613.3 / M40WROCŁAWCZARNA HORDAOKOK 
12  ARABAS PIOTR 33312 / M20WROCŁAWFC OGÓRKI Z BIERDRONKIOKOK 
 Najlepszy strzelec zespołu )
13  AUGUSTYN ADAM 46213 / M30STRZELINOKOK 
14  BABIK KRZYSZTOF 27816 / M20ŹRÓDŁAOKOK 
15 BABIŃSKI SZYMON81910.3 / M40ZABRZECISOWIANKAOK 
16  BADEWICZ TOMASZ 44912.3 / M30KRAPKOWICEGARAGE JIM BEAMOKOK 
17 BAJER WERONIKA883 OKOK 
18 BAJURA SARA884 OKOK 
19  BAŁA ADAM 79814 / M40SZCZAWNO-ZDRÓJOKOK 
20 BAMBAGIONI ELENA58113.3 / K40WROCLAWBLUE CLOUD CLIMBERSOKOK 
21  BARAN GRZEGORZ 65014 / M30WROCŁAWOKOK 
22 BARTNICKA ANNA62714 / K20WROCŁAWPROCAM POLSKA TEAMOKOK 
23  BARTNICKA ANNA 56213.3 / K30WROCŁAWCOMBAT MAMAOKOK 
24  BARTNICKI BARTOSZ 12210.3 / M20GŁUSZYCAOKOK 
 Drugie podejscie :) pierwsze zakonczono z czasem 9min4sek.
25 BARTNIK ANNA 10 / K40OLEŚNICAPOGROM WICHRA TEAM OK 
26  BARTNIK ROBERT  10 / M40OLEŚNICAPOGROM WICHRA TEAM OK 
27  BARTNIK-URBAŃSKA AGNIESZKA 56513.3 / K40WROCŁAWOKOK 
 Instruktorka Fitnes,uczestniczka Runmageddonow (zdobyty Weteran),Bieg Kobiet,Bieg Mikołajkowy
28  BASZAK MARCIN 49413 / M30WROCŁAW-OKOK 
29  BASZAK TOMASZ 80214 / M30STRACHÓWSIŁAOGRA.PLOKOK 
30  BATAROWICZ PATRYK 44112.3 / M20NAKŁO NAD NOTECIĄOSP NAKŁO NAD NOTECIĄOKOKS2 
31  BĄK ŁUKASZ 42212.3 / M30ZDZIESZOWICESTARA GWARDIAOKOK 
32  BEDNAREK JACEK 54813.3 / M40WARSZAWAMETLIFE RUNOKOK 
33  BEDNARSKI ADRIAN 60514 / M20WROCŁAWSTAIRS UP/ OSPOKOKS1 
34  BEREŹNICKI MARIUSZ 13510.3 / M30WROCŁAWOKOKS1 
35  BERNADZIKOWSKI MICHAŁ 3610 / M30WROCŁAWOKOK 
36  BEZWIERZCHNY ŁUKASZ 49713 / M30GOSTYŃJRG GOSTYŃOKOKS1 
37 BĘBEN ANITA 14 / K30ROŚCISŁAWICEFITNESSACJA TEAM BD OK 
38 BĘBEN ANITA60914 / K30ROŚCISŁAWICEFITNESSACJA BRZEG DOLNYOKOK 
39  BĘBEN SARA 36512 / K20OLEŚNICAVERVOMANIACYOKOK 
 Czas na próbę sił :)
40 BĘŚ MICHAŁ7510 / M20WROCŁAWOWLETOKOK 
41  BIAŁY MICHAŁ 66515 / M30STRONIE ŚLĄSKIE-OKOK 
42  BIEDROŃ MARCIN 24911.3 / M20WROCŁAWOKOK 
43  BIELAWSKI TOMASZ  12 / M30WROCŁAW OK 
44  BIELSKI PIOTR 59614 / M30OLEŚNICAZAWSZE&WSZĘDZIE OLEŚNICAOKOK 
45  BIEŃCZAK-PASEK BERNADETTA 17311 / K20WOJKOWICEPASKIOKOK 
46  BIERNACKA KATARZYNA  12 / K20SYCÓWSOBCZYK TEAM OK 
47  BIERNAT MATEUSZ 64614 / M20OPOLEGIF69OKOK 
 Nie mam żadnych osiągnięć w bieganiu, startuje pierwszy raz w tego typu zawodach, moim celem jest wbiec na szczyt.
48  BILSKI MARCIN 35712 / M30POZNAŃBRAKOKOK 
49  BINKIEWICZ-KOWALCZYK AGNIESZKA 31512 / K20OBORNIKI ŚLĄSKIEVEGE RUNNERSOKOK 
50 BLOTTKO CHRISTIAN 46413 / M60BAD FRIEDRICHSHALLWORLD SKY RUNNERSOKOK 
 Sztafeta Olimpijska Sochi 2014, TRANSVULCANIA Vertical KM i Marathon WYSPY KANARYJSKIE 2016 2017, SKY RUN ZUGSPITZ-Challenge oraz ZUGSPITZ-Trail ALPY 2015, KASPROWY Wierch 2017, SKY RUN Wroclaw, ALTUS Katowice, MESSE Frankfurt, Biegi na Sniezke, Pilsko or
51  BŁASEK RADOSŁAW 71616 / M30KĘPNO-----OKOK 
52  BŁASZCZAK ŁUKASZ 73316 / M30WROCŁAWOKOK 
53  BŁASZCZYK MATEUSZ 26011.3 / M20CZĘSTOCHOWACS PSP TFA TEAMOKOKS2 
54  BŁASZCZYK RÓŻA 10510.3 / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOKOK 
55  BOCZAR WALDEMAR 71416 / M30WROCŁAWOKOK 
56 BOGACKI ŁUKASZ 11 / M30WROCŁAWKWP WROCŁAW OK 
57  BOGACKI TOMASZ  11.3 / M20WAŁBRZYCHSRTG WAŁBRZYCH OK 
58  BOGACZ BARTOSZ 79416:3 / M20OSTRZESZÓWSKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAMOKOK 
59  BOROWIAK KRZYSZTOF  10 / M20BONIKOWOHUSARIA RACE TEAM OK 
60  BORYS DARIUSZ 18211 / M20DŁUGOMIŁOWICEOKOK 
61  BRANDYS-GŁOS IWONA 22611 / K30LEGNICAOKOK 
62  BRODZIŃSKI MATEUSZ 32212 / M20GRYFÓW ŚLĄSKIPGB SPORTOWA PACZKAOKOK 
63  BRYLCZAK KRZYSZTOF 34612 / M20STARY GOSTYŃBRAKOKOK 
64  BRZYK TOMASZ 80614 / M40WILKSZYNOKOK 
65  BUDZISZ DAMIAN 80314 / M20WROCLAWKM PSP WROCŁAW JRG 7OKOKS2 
66  BULUK GRZEGORZ 54911.3 / M30NAMYSŁÓWOKOK 
67  BUSZ ARTUR  10 / M30MIEROSZÓWTEMMPO WAŁBRZYCH OK 
68  BUŹNIAK ARKADIUSZ 74116:3 / M30NOWY SĄCZBRYGADA BESKIDÓWOKOK 
69  BUŹNIAK BEATA 74216:3 / K20NOWY SĄCZBRYGADA BESKIDÓWOKOK 
70  CASTELLANOS ALVARO 53013.3 / M30WROCŁAWOKOK 
71  CEGIEŁKA TOMASZ 35112 / M20DORUCHÓWGDZIE JEST WINDA?OKOK 
 brak osiągnieć
72 CELKO TOMAS79617 / M30MIZUNO TOWERRUNNING SLOVAKIAOK 
73  CELUCH MACIEJ 23711 / M20LIPSKOOKOKS2 
74 CERANOWSKI RADOSŁAW 13 / M20WROCŁAW OK 
75  CHAŁUPCZAK CEZARY 27711.3 / M40WROCŁAWOKOK 
76  CHARUK GRZEGORZ 21211 / M30WOŁÓWOKOK 
77  CHMIELEWSKI KAMIL 58013.3 / M30ŚWIEBODZICEOKOK 
78 CHMIELEWSKI MARIUSZ58713.3 / M30WROCŁAWCZARNA HORDAOKOK 
79  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 2510 / M30WROCŁAWPRZEBIEGA.PLOKOK 
80  CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH 10910.3 / M40WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMOKOK 
81  CHORAZYCZEWSKA MALGORZATA 5210 / K30WROCŁAWOKOK 
82  CHROMICZ KRZYSZTOF 12010.3 / M30SMOLECOKOK 
83 CHYBICKA ALICJA900 OKOK 
84  CHYBIŃSKI OSKAR 34012 / M20KLESZCZÓWOKOK 
85 CHYCKA JOANNA62014 / K30BOLKÓWPROCAM POLSKA TEAMOKOK 
86  CHYLAK MARCIN 26811.3 / M20MAŁOMICETROCHĘ PRZESTRZENIOKOK 
87  CICHA KATARZYNA 61914 / K20BORÓWOKOK 
88  CICHOCKI MAREK 32812 / M20CZERWONAWODAUKS START RUSZÓWOKOK 
89  CICHOŃ ARKADIUSZ 33212 / M40GRYFÓW ŚLĄSKIZABIEGANA GRYFOLANDIAOKOK 
90  CICHOŃ RADOSŁAW 1317 / M20LEGNICAOKOK 
 8 miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów, sztafeta 4x400m
91  CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ 70016 / M40MILICZRUNNING TEAM MILICZOKOK 
92  CIEPIELA MAŁGORZATA  12 / K20ZIELONA GÓRA OK 
93 CIEPŁY MACIEJ48413 / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOKOK 
94 CIESIELSKI ZBIGNIEW58813.3 / M30WROCŁAWCZARNA HORDAOKOK 
95  CIEŚLAK MARIUSZ 32612 / M40WROCŁAWKB VAMOS AMIGOS WROCŁAWOKOK 
96 CIEŚLAK MARIUSZ 12 / M40WROCŁAWKWP WROCŁAW OK 
97 CIPORA KATARZYNA17911 / K40WROCŁAWRODZINAOKOK 
98 CIPORA MACIEJ17811 / M40WROCŁAWRODZINAOKOK 
99  CIUPA ROMAN 25311.3 / M40WROCŁAWOKOK 
 Roman urzędnik z Wrocławia podejmuje wyzwanie
100  CYROŃ PATRYK 33512 / M20NIWNICAOKOK 
101  CYROŃ PAWEŁ 32112 / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEMATKA WIE ŻE BIEGASZ?OKOK 
102  CYTAWA ARKADIUSZ 76316:3 / M40WROCŁAWKP PSP WOŁÓWOKOKS1 
103  CYTAWA ILONA 76216:3 / K40WROCŁAWKP PSP WOŁÓWOKOKS1 
104  CZAJKOWSKI STANISŁAW 22711 / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIKOKOK 
105  CZARCIŃSKI MICHAŁ 36912 / M40ZAWONIAOKOK 
106  CZARNECKA WIESŁAWA 46613 / K40WROCŁAWRADIO WROCŁAWOKOK 
107  CZARNECKI ŁUKASZ  11 / M30WROCŁAW OK 
108  CZECHOLIŃSKI PIOTR 72116 / M40LESZNOLESZNO LIMITS RUNNERSOKOK 
109  CZECHOWSKI PAWEŁ 8410 / M30WROCŁAWED IOKOK 
110  CZERNACHOWSKI MAREK 51113 / M40TARNOWSKIE GÓRY----VEOLIA POŁUDNIEOKOK 
111  CZERNISZEWSKI KONRAD 77616:3 / M40WARSZAWAOKOK 
112  CZERWONKA KRZYSZTOF 66215 / M30KARWIANYOKOK 
113  CZUBAK TOMASZ 14810.3 / M30RYBNOOKOK 
114  CZUCHWICKI MAREK 24411.3 / M40WROCŁAWOKOK 
115  ĆWIĘKA DAMIAN 73716:3 / M30LUBAŃWALECZNI NIEZNISZCZALNIOKOK