Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 1004
Liczba opłaconych zawodników: 855
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADRIAN CYTAWA 76516:3 / M20ŁĘCZNAOSP ŁĘCZNAPOLPOLOKOKS1 
2  ALEKSANDROWICZ KATARZYNA 8910 / K20POZNAŃPOLPOLOKOK 
 Biegam, bo wyzwala to endorfiny. Na koncie pare oficjalnych startów na 10km w Poznaniu, czas na schody we Wrocławiu.
3  AMANOWICZ DAWID 64314 / M20TRZEBNICALZS ZRYW KOMOROWOPOLPOLOKOK 
4 AMBROZIAK KATARZYNA60814 / K40SZYMANÓWGACMOŃPOLPOLOKOK 
5  ANDRYCHOWICZ ANETA 47313 / K40ŻYRARDÓWPOLPOLOKOK 
6  ANDRYCHOWICZ RADOSŁAW 47413 / M40ŻYRARDÓWPOLPOLOKOK 
7  ANTCZAK JOLANTA 64514 / K40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
8  ANTERSKI PATRYK 27311.3 / M20KAMIENNA GÓRAPOLPOLOKOK 
9 ANTONISZYN DARIUSZ11210.3 / M50SZCZYTKOWICEMATNER RUNNING TEAM / ITMZM 2015POLPOLOKOK 
10  ANTONISZYN JOANNA 42912.3 / K30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
11 ANTONIUK RAFAŁ58613.3 / M40WROCŁAWCZARNA HORDAPOLPOLOKOK 
12  ARABAS PIOTR 33312 / M20WROCŁAWFC OGÓRKI Z BIERDRONKIPOLPOLOKOK 
 Najlepszy strzelec zespołu )
13  AUGUSTYN ADAM 46213 / M30STRZELINPOLPOLOKOK 
14  BABIK KRZYSZTOF 27816 / M20ŹRÓDŁAPOLPOLOKOK 
15 BABIŃSKI SZYMON81910.3 / M40ZABRZECISOWIANKAPOLPOLOK 
16  BADEWICZ TOMASZ 44912.3 / M30KRAPKOWICEGARAGE JIM BEAMPOLPOLOKOK 
17 BAJER WERONIKA883 POLPOLOKOK 
18 BAJURA SARA884 POLPOLOKOK 
19  BAŁA ADAM 79814 / M40SZCZAWNO-ZDRÓJPOLPOLOKOK 
20 BARTNICKA ANNA62714 / K20WROCŁAWPROCAM POLSKA TEAMPOLPOLOKOK 
21  BARTNICKA ANNA 56213.3 / K30WROCŁAWCOMBAT MAMAPOLPOLOKOK 
22  BARTNICKI BARTOSZ 12210.3 / M20GŁUSZYCAPOLPOLOKOK 
 Drugie podejscie :) pierwsze zakonczono z czasem 9min4sek.
23  BARTNIK ANNA  10 / K40OLEŚNICAPOGROM WICHRA TEAMPOLPOL OK 
24  BARTNIK ROBERT  10 / M40OLEŚNICAPOGROM WICHRA TEAMPOLPOL OK 
25  BARTNIK-URBAŃSKA AGNIESZKA 56513.3 / K40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
 Instruktorka Fitnes,uczestniczka Runmageddonow (zdobyty Weteran),Bieg Kobiet,Bieg Mikołajkowy
26  BASZAK MARCIN 49413 / M30WROCŁAW-POLPOLOKOK 
27  BASZAK TOMASZ 80214 / M30STRACHÓWSIŁAOGRA.PLPOLPOLOKOK 
28  BATAROWICZ PATRYK 44112.3 / M20NAKŁO NAD NOTECIĄOSP NAKŁO NAD NOTECIĄPOLPOLOKOKS2 
29  BĄK ŁUKASZ 42212.3 / M30ZDZIESZOWICESTARA GWARDIAPOLPOLOKOK 
30  BEDNAREK JACEK 54813.3 / M40WARSZAWAMETLIFE RUNPOLPOLOKOK 
31  BEDNARSKI ADRIAN 60514 / M20WROCŁAWSTAIRS UP/ OSPPOLPOLOKOKS1 
32  BEREŹNICKI MARIUSZ 13510.3 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOKS1 
33  BERNADZIKOWSKI MICHAŁ 3610 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
34  BEZWIERZCHNY ŁUKASZ 49713 / M30GOSTYŃJRG GOSTYŃPOLPOLOKOKS1 
35 BĘBEN ANITA 14 / K30ROŚCISŁAWICEFITNESSACJA TEAM BDPOLPOL OK 
36 BĘBEN ANITA60914 / K30ROŚCISŁAWICEFITNESSACJA BRZEG DOLNYPOLPOLOKOK 
37  BĘBEN SARA 36512 / K20OLEŚNICAVERVOMANIACYPOLPOLOKOK 
 Czas na próbę sił :)
38 BĘŚ MICHAŁ7510 / M20WROCŁAWOWLETPOLPOLOKOK 
39  BIAŁY MICHAŁ 66515 / M30STRONIE ŚLĄSKIE-POLPOLOKOK 
40  BIEDROŃ MARCIN 24911.3 / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
41  BIELAWSKI TOMASZ  12 / M30WROCŁAWPOLPOL OK 
42  BIELSKI PIOTR 59614 / M30OLEŚNICAZAWSZE&WSZĘDZIE OLEŚNICAPOLPOLOKOK 
43  BIEŃCZAK-PASEK BERNADETTA 17311 / K20WOJKOWICEPASKIPOLPOLOKOK 
44  BIERNACKA KATARZYNA  12 / K20SYCÓWSOBCZYK TEAMPOLPOL OK 
45  BIERNAT MATEUSZ 64614 / M20OPOLEGIF69POLPOLOKOK 
 Nie mam żadnych osiągnięć w bieganiu, startuje pierwszy raz w tego typu zawodach, moim celem jest wbiec na szczyt.
46  BILSKI MARCIN 35712 / M30POZNAŃBRAKPOLPOLOKOK 
47  BINKIEWICZ AGNIESZKA 31512 / K20WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOKOK 
48 BLOTTKO CHRISTIAN 46413 / M60BAD FRIEDRICHSHALLWORLD SKY RUNNERSGERGEROKOK 
 Sztafeta Olimpijska Sochi 2014, TRANSVULCANIA Vertical KM i Marathon WYSPY KANARYJSKIE 2016 2017, SKY RUN ZUGSPITZ-Challenge oraz ZUGSPITZ-Trail ALPY 2015, KASPROWY Wierch 2017, SKY RUN Wroclaw, ALTUS Katowice, MESSE Frankfurt, Biegi na Sniezke, Pilsko or
49  BŁASEK RADOSŁAW 71616 / M30KĘPNO-----POLPOLOKOK 
50  BŁASZCZAK ŁUKASZ 73316 / M30DZIERŻONIÓWPOLPOLOKOK 
51  BŁASZCZYK MATEUSZ 26011.3 / M20CZĘSTOCHOWACS PSP TFA TEAMPOLPOLOKOKS2 
52  BŁASZCZYK RÓŻA 10510.3 / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOKOK 
53  BOCZAR WALDEMAR 71416 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
54 BOGACKI ŁUKASZ 11 / M30WROCŁAWKWP WROCŁAWPOLPOL OK 
55  BOGACKI TOMASZ  11.3 / M20WAŁBRZYCHSRTG WAŁBRZYCHPOLPOL OK 
56  BOGACZ BARTOSZ 79416:3 / M20OSTRZESZÓWSKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAMPOLPOLOKOK 
57  BOROWIAK KRZYSZTOF  10 / M20BONIKOWOHUSARIA RACE TEAMPOLPOL OK 
58  BORYS DARIUSZ 18211 / M20DŁUGOMIŁOWICEPOLPOLOKOK 
59  BRANDYS-GŁOS IWONA 22611 / K30LEGNICAPOLPOLOKOK 
60  BRODZIŃSKI MATEUSZ 32212 / M20GRYFÓW ŚLĄSKIPGB SPORTOWA PACZKAPOLPOLOKOK 
61  BRYLCZAK KRZYSZTOF 34612 / M20STARY GOSTYŃBRAKPOLPOLOKOK 
62  BRZYK TOMASZ 80614 / M40WILKSZYNPOLPOLOKOK 
63  BUDZISZ DAMIAN 80314 / M20WROCLAWKM PSP WROCŁAW JRG 7POLPOLOKOKS2 
64  BULUK GRZEGORZ 54911.3 / M30NAMYSŁÓWPOLPOLOKOK 
65  BUSZ ARTUR  10 / M30MIEROSZÓWTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOL OK 
66  BUŹNIAK ARKADIUSZ 74116:3 / M30NOWY SĄCZBRYGADA BESKIDÓWPOLPOLOKOK 
67  BUŹNIAK BEATA 74216:3 / K20NOWY SĄCZBRYGADA BESKIDÓWPOLPOLOKOK 
68  CASTELLANOS ALVARO 53013.3 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
69  CEGIEŁKA TOMASZ 35112 / M20DORUCHÓWGDZIE JEST WINDA?POLPOLOKOK 
 brak osiągnieć
70 CELKO TOMAS79617 / M30MIZUNO TOWERRUNNING SLOVAKIASVKSVKOK 
71  CELUCH MACIEJ 23711 / M20LIPSKOPOLPOLOKOKS2 
72  CERANOWSKI RADOSŁAW  13 / M20WROCŁAWPOLPOL OK 
73  CHAŁUPCZAK CEZARY 27711.3 / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
74  CHARUK GRZEGORZ 21211 / M30WOŁÓWPOLPOLOKOK 
75  CHMIELEWSKI KAMIL 58013.3 / M30ŚWIEBODZICEPOLPOLOKOK 
76 CHMIELEWSKI MARIUSZ58713.3 / M30WROCŁAWCZARNA HORDAPOLPOLOKOK 
77  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 2510 / M30WROCŁAWPRZEBIEGA.PLPOLPOLOKOK 
78  CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH 10910.3 / M40WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK 
79  CHORAZYCZEWSKA MALGORZATA 5210 / K30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
80  CHROMICZ KRZYSZTOF 12010.3 / M30SMOLECPOLPOLOKOK 
81 CHYBICKA ALICJA900 POLPOLOKOK 
82  CHYBIŃSKI OSKAR 34012 / M20KLESZCZÓWPOLPOLOKOK 
83 CHYCKA JOANNA62014 / K30BOLKÓWPROCAM POLSKA TEAMPOLPOLOKOK 
84  CHYLAK MARCIN 26811.3 / M20MAŁOMICETROCHĘ PRZESTRZENIPOLPOLOKOK 
85  CICHA KATARZYNA 61914 / K20BORÓWPOLPOLOKOK 
86  CICHOCKI MAREK 32812 / M20CZERWONAWODAUKS START RUSZÓWPOLPOLOKOK 
87  CICHOŃ ARKADIUSZ 33212 / M40GRYFÓW ŚLĄSKIZABIEGANA GRYFOLANDIAPOLPOLOKOK 
88  CICHOŃ RADOSŁAW 1317 / M20LEGNICAPOLPOLOKOK 
 8 miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów, sztafeta 4x400m
89  CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ 70016 / M40MILICZRUNNING TEAM MILICZPOLPOLOKOK 
90  CIEPIELA MAŁGORZATA  12 / K20ZIELONA GÓRAPOLPOL OK 
91 CIEPŁY MACIEJ48413 / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOKOK 
92 CIESIELSKI ZBIGNIEW58813.3 / M30WROCŁAWCZARNA HORDAPOLPOLOKOK 
93  CIEŚLAK MARIUSZ 32612 / M40WROCŁAWKB VAMOS AMIGOS WROCŁAWPOLPOLOKOK 
94 CIEŚLAK MARIUSZ 12 / M40WROCŁAWKWP WROCŁAWPOLPOL OK 
95 CIPORA KATARZYNA17911 / K40WROCŁAWRODZINAPOLPOLOKOK 
96 CIPORA MACIEJ17811 / M40WROCŁAWRODZINAPOLPOLOKOK 
97  CIUPA ROMAN 25311.3 / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
 Roman urzędnik z Wrocławia podejmuje wyzwanie
98  CYROŃ PATRYK 33512 / M20NIWNICAPOLPOLOKOK 
99  CYROŃ PAWEŁ 32112 / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEMATKA WIE ŻE BIEGASZ?POLPOLOKOK 
100  CYTAWA ARKADIUSZ 76316:3 / M40WROCŁAWKP PSP WOŁÓWPOLPOLOKOKS1 
101  CYTAWA ILONA 76216:3 / K40WROCŁAWKP PSP WOŁÓWPOLPOLOKOKS1 
102  CZAJKOWSKI STANISŁAW 22711 / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIKPOLPOLOKOK 
103  CZARCIŃSKI MICHAŁ 36912 / M40ZAWONIAPOLPOLOKOK 
104  CZARNECKA WIESŁAWA 46613 / K40WROCŁAWRADIO WROCŁAWPOLPOLOKOK 
105  CZARNECKI ŁUKASZ  11 / M30WROCŁAWPOLPOL OK 
106  CZECHOLIŃSKI PIOTR 72116 / M40LESZNOLESZNO LIMITS RUNNERSPOLPOLOKOK 
107  CZECHOWSKI PAWEŁ 8410 / M30WROCŁAWED IPOLPOLOKOK 
108  CZERNACHOWSKI MAREK 51113 / M40TARNOWSKIE GÓRY----VEOLIA POŁUDNIEPOLPOLOKOK 
109  CZERNISZEWSKI KONRAD 77616:3 / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
110  CZERWONKA KRZYSZTOF 66215 / M30KARWIANYPOLPOLOKOK 
111  CZUBAK TOMASZ 14810.3 / M30RYBNOPOLPOLOKOK 
112  CZUCHWICKI MAREK 24411.3 / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
113  ĆWIĘKA DAMIAN 73716:3 / M30LUBAŃWALECZNI NIEZNISZCZALNIPOLPOLOKOK 
114 BAMBAGIONI ELENA58113.3 / K40WROCLAWBLUE CLOUD CLIMBERSPOLPOLOKOK 
115  BARAN GRZEGORZ 65014 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK