Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

II Uzdrowiskowy Półmaraton Górski „Na Chełmiec” o Puchar Burmistrza Szczawna Zdroju
Szczawno Zdrój, 20 maja 2017 r.


Liczba zawodników : 196
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Koszulka Klasyfikacje
1 ADAMIN ARTUR 13km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
2  ARCISZEWSKI MARCIN  22km / M30WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOKMundur 
3  BALAKOWSKA MAŁGORZATA  22km / K40PRZESIEKAPOLPOLOK 
4  BANAŚ DAWID  13km / M30KOBIERZYCEPOLPOLOK 
5  BARANOWSKI JACEK  22km / M30WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
6 BARSZNICA MAŁGORZATA 13km / WAŁBRZYCHSZÓSTKAPOLPOLOK 
7 BAWIEC MAREK 13km / M40WROCŁAWPETARDA BONCZYKAPOLPOLOK 
8 BĄCZEK JAROSŁAW 22km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOKMundur 
9  BECZKOWSKI ŁUKASZ  13km / M30NOWA RUDA SŁUPIECUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOK 
10  BEDNARZ KATARZYNA  13km / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
11  BERA MICHAŁ  22km / M20WAŁBRZYCHPOLPOLOKStudent 
12  BIAŁY MICHAŁ  22km / M20WAŁBRZYCHPOLPOLOKStudent 
13  BIEŃKOWSKA MAŁGORZATA  22km / K40WALBRZYCHPOLPOLOK 
 Pierwszy mój półmaraton.
14  BLACHA BALOWSKA ANETA  22km / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
15  BOBOWSKI MAREK  22km / M40MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓWPOLPOLOK 
16  BOROWSKI RYSZARD  22km / M50BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGPOLPOLOK 
17  BORYCZKA KATARZYNA  22km / K20OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOKStudent 
18  BRYCKA ANNA  22km / K20WROCŁAWEKG WROCŁAWPOLPOLOK 
19  BRYDL PAVEL  22km / M30TRUTNOVMIZUNO/OLFINCARCZECZEOK 
20  BRYŚ RAFAŁ  22km / M40ŚWIDNICAPOLPOLOK 
21  BRZEZIŃSKI BOLESŁAW  13km / M70CZERWIEŃSKBRACTWO BIEGACZYPOLPOLOK 
22  CEPIELIK WOJCIECH  13km / M30PUSTELNIKDREPTACZ GÓRSKIPOLPOLOK 
23  CIĄGŁO GRZEGORZ  13km / BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOKPakiet 
24  CIESIELSKI TOMASZ  22km / M50STARE BOGACZOWICEPOLPOLOK 
25  CIEŚLA GRZEGORZ  22km / M20WAŁBRZYCHDĘBY WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
26  CIEŚLA JAROSŁAW  22km / M50WAŁBRZYCHDĘBY WAŁBRZYCHPOLPOLOKMundur 
27  CIMASZEWSKI PIOTR  13km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
28 CUKIER ANDRZEJ  22km / M40KAMIENNA GÓRASP-1 KAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
29  CYBULSKI KRZYSZTOF  22km / M20ŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
30  CZUBALA MARCIN  22km / M40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLPOLOK 
31  DERENCZ MICHAŁ  22km / M30TŁUMACZÓWHERCOG RUNNING TEAMPOLPOLOK 
32  DOMINIK ŁOBOS  13km / WAŁBRZYCHPG7POLPOLOK 
33 DOROTA PUSŁOWSKA 13km / SZCZAWNO ZDRÓJ`SZÓSTKA`POLPOLOK 
34  DUDZIŃSKI MARCIN  22km / M30WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
35  DUL DARIUSZ  22km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
36  DYLEWSKI JACEK  22km / M30WAŁBRZYCH1985POLPOLOK 
37  DZIEDZIC ARTUR  22km / M30WAŁBRZYCHLEŚNE CYMBAŁYPOLPOLOK 
38  DZIESZUK GRZEGORZ  22km / M30WAŁBRZYCHPODZAMCZE WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
39 ELŻBIETA NOWAK 13km / WAŁBRZYCH`SZÓSTKA`POLPOLOK 
40  FIJAŁKOWSKA-BŁASZKIEWICZ DANUTA  13km / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
41  FILIP DANIEL  13km / M40CZARNY BÓRCZARNY BÓRPOLPOLOK 
42  FILIP GRAŻYNA  13km / K40CZARNY BÓRCZARNY BÓRPOLPOLOK 
43  FORYŚ MICHAŁ  13km / M20BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
44  FRĄSZCZAK KRZYSZTOF  13km / M30WAŁBRZYCHWKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻPOLPOLOK 
45 GAJ-JURCZYK RENATA 22km / K40LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOK 
46  GAJLUSZ DAWID  22km / M30OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICA/ WWW.BIEGIEMPOMARZENIA.BLOGSPOT.COMPOLPOLOK 
47 GARDECKA EDYTA 22km / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
48 GARDECKA SYLWIA 22km / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
49  GARNEK PIOTR  22km / M30WROCŁAWRUNNING CORPSEPOLPOLOK 
50  GĘBAROWSKI IGOR  22km / M30ŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
51  GŁĘBOCKI GRZEGORZ  13km / M30WROCŁAWDDCHPOLPOLOK 
52  GODLEWSKI KRZYSZTOF  22km / M30ŻARÓWGVTPOLPOLOK 
53  GOMOŁYSEK KINGA  13km / K30GŁUCHOŁAZYPOLPOLOK 
54  GROSZKOWSKI WIESŁAW  22km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
55 GRUŹLEWSKI RADOSŁAW 22km / M20ŻAGAŃPOLPOLOKMundur 
56  GRYCZUK KRYSTIAN  22km / M20KAMIENNA GORAAZS PWSZ WAŁBRZYCHPOLPOLOKStudent 
57  HALINIAK ARKADIUSZ  13km / M50KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
58  HENCZKA MAREK  22km / M60WAŁBRZYCHWKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻPOLPOLOK 
59  HNATIUK MICHAŁ  22km / M20WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
 Będzie to mój pierwszy w życiu półmaraton.
60  HOJEŃSKI JERZY  22km / M60WAŁBRZYCHEKK SZARE ŁOSIEPOLPOLOK 
61 HOLLY PIOTR 22km / M30WAŁBRZYCHSPORTFUEL.PLPOLPOLOK 
62  HORBOWY SŁAWOMIR  22km / M50CZEPIELOWICEPOLPOLOK 
63 JACHYMCZYK NORBERT 22km / M30JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLPOLOK 
 Biegam bo lubię
64  JAKUBOWSKI SYLWESTER  22km / M40BOGUSZOW-GORCELUBIE BIEGACPOLPOLOK 
65  JANIA JANUSZ  22km / M30ROTMANKAPOLPOLOKMundur 
66 JANIK PAULINA 13km / K30JELENIA GÓRAKARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBAPOLPOLOK 
67  JARONI GRZEGORZ  22km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
68  JASIŃSKI MARIAN  13km / ELBLĄGELBLĄSKIE WŁOCZY-KIJEPOLPOLOKPakiet 
69  JAWORSKI GRZEGORZ  22km / M30DZIERŻONIÓWLIW LEWANTPOLPOLOK 
70  JEDYNAK-WYPYCH ANNA  22km / K30LEWIN BRZESKIZAKOCHANI -ZABIEGANIPOLPOLOK 
71  JEZIERSKI DANIEL  22km / M30WROCLAWPOLPOLOK 
72  JĘDRZEJEWSKI GRZEGORZ  13km / M20WALBRZYCHPOLPOLOK 
73  JUDKA MONIKA  13km / K30JELENIA GÓRABIEGÓWKI. EUPOLPOLOK 
74  JUDKA PAWEŁ  13km / M30JELENIA GÓRABIEGÓWKI.EUPOLPOLOK 
75  JURCZAK JACEK  22km / M50WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
76 JURCZYK ROBERT 22km / M40LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOKMundur 
77  KACAŁA MARIUSZ  22km / M40WAŁBRZYCHMARIUSZ KACAŁAPOLPOLOK 
78  KARANKIEWICZ GRZEGORZ  22km / M30LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
79  KAUCKA ALICJA  22km / K20BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOK 
80  KĘSY-KOWALSKA HANNA  13km / K50SZCZAWNO-ZDRÓJSZCZAWNORUNPOLPOLOK 
81  KIERSKI ADAM  22km / M40BIELAWALIW LEWANTPOLPOLOK 
82  KIPIŃSKI LECH  22km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
83  KLUZEK AGNIESZKA  22km / K40WAŁBRZYCHWKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻPOLPOLOK 
84  KŁOSOWSKI DANIEL  13km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
85  KOPACKI GRZEGORZ  22km / M30WAŁBRZYCHFOLLOWME - ZMIENIAMYFINANSE.PLPOLPOLOK 
86  KOPCZYŃSKI JAKUB  13km / JELCZ-LASKOWICENORDIC WALIKNG KRUSZYNAPOLPOLOKPakiet 
87  KOSTECZKA PAULINA  22km / K30POZNAŃPOLPOLOK 
88  KOŚCIELNIAK WOJCIECH  13km / M30KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
89  KRAJEWSKI KRZYSZTOF  22km / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
90  KRUSZYŃSKI GRZEGORZ  22km / M50WAŁBRZYCHFEE WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
91  KUBIAK PRZEMYSŁAW  22km / M40STRZEGOMPOLPOLOK 
92  KUBIAK ROBERT  13km / M40JEDLINA ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEPOLPOLOK 
93  KUBIELEWICZ ANDRZEJ  22km / M60KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
94 KUBIELEWICZ ZENOBIA 13km / K50KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
95  LANDSBERG MARCIN  22km / M40WAŁBRZYCHBIEGAJ-ZAPOBIEGAJPOLPOLOK 
96  LECH MIROSŁAW  22km / M50NOWE BOGACZOWICEPOLPOLOK 
97  LEWANDOWSKI RAFAŁ  22km / M30WAŁBRZYCHNARODOWY WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
98  LĘGA WIESŁAW  22km / M40ŚWIDNICABRAK TEAMPOLPOLOK 
99  ŁAZARSKI PATRYK  13km / M20WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
100  ŁĘŻNIAK ALEKSANDER  13km / M20SOBÓTKAKB SOBÓTKA | MONK SANDALSPOLPOLOK 
101  ŁOBOS MARIUSZ  22km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOKMundur 
102  ŁUCZAK TOMASZ  13km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
103  ŁYCZKOWSKI KAMIL  22km / M20WAŁBRZYCHWINDIRPOLPOLOKGmina 
104  MALICZYSZYN ELŻBIETA  22km / K30BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
105 MAŁGORZATA JURKOWSKA 13km / WAŁBRZYCH`SZÓSTKA`POLPOLOK 
106 MAŁGORZATA ŚWIERK 13km / DOBROMIERZ`SZÓSTKA`POLPOLOK 
107  MARCIAK CZESLAW  13km / M70BIELAWABIELAWAPOLPOLOK 
108  MARCINIAK KRZYSZTOF  22km / M50WAŁBRZYCHWKB PODZAMCZE-ZAMEK KSIĄŻPOLPOLOK 
109  MARCINOWSKI EUGENIUSZ  22km / M60BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWAPOLPOLOKMundur 
110  MARKOWSKI ADAM  13km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
111  MARKOWSKI PIOTR  13km / M40NOWA RUDANOWA RUDA-BIEGAPOLPOLOK 
112 MARZANNA MOŁCZAN 13km / SZCZAWNO ZDRÓJ`SZÓSTKA`POLPOLOK 
113  MATWIEJCZUK JACEK  22km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
114  MAZUR ANNA  22km / K30LUBAŃPOLPOLOK 
115  MAZUREK ARTUR  22km / M40CZARNY BÓRKACZMAREK ELECTRICPOLPOLOKMundur 
116  MOLENDA MACIEJ  22km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
117 MORDASIEWICZ EWELINA 13km / WAŁBRZYCHSZÓSTKAPOLPOLOK 
118  MRKLOVSKY PETR  22km / M50NOVY JICINAK EMILA ZATOPKA KOPRIVNICECZECZEOK 
119  MROZIŃSKA JUSTYNA  13km / WAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
120  MYSZKOWSKI BOLESŁAW  22km / M50WAŁBRZYCHDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
121  NIWIŃSKI RAJMUND  22km / M50BOGUSZÓW - GORCENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
122  NOWAK-KOWALSKA JADWIGA  13km / K60WAŁBRZYCHBIEGAJ - ZAPOBIEGAJPOLPOLOK 
123  NOWICKI ANDRZEJ  22km / M40WROCŁAWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLPOLOKMundur 
124 OLGA PIETRZAK 13km / WAŁBRZYCHSZÓSTKAPOLPOLOK 
125  ONOSZKO WOJCIECH  13km / M70WAŁBRZYCHWKB PODZAMCZE ZAMEK KSIĄŻPOLPOLOK 
126  OPALIŃSKA DOROTA  13km / K30DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOK 
127  PANUFNIK MARCIN  22km / M30SZCZAWNO-ZDRÓJRONAL POLSKA RUNPOLPOLOKGmina 
 się jadło ciastki , to teraz trzeba treningować :-)
128  PATKOWSKA-CYBULSKA AGATA  22km / K30SMOLECPOLPOLOK 
129  PATYK MIROSŁAW  22km / M40WIŚNIOWAPOLPOLOK 
130  PAVEL BRÝDL  13km / M30TRUTNOVMIZUNO/OLFINCARCZECZEOK 
131  PIETRZAK BARTOSZ  13km / M30WAŁBRZYCHPWT WROCŁAWPOLPOLOK 
132  PIETRZYK DANIEL  22km / M40WAŁBRZYCHBIEGAJ-ZAPOBIEGAJPOLPOLOK