Zawody obsługuje firma Datasport

XXXVI Bieg Gwarków
Przełęcz Jugowska, Góry Sowie, 19 lutego 2017 r.


Liczba zawodników : 279
Odebrało numery: 253

Liczba opłaconych zawodników: 176
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ALCHIMOWICZ ZBIGNIEW 5410km / M60ZŁOTY STOKSPORT TO ZDROWIEPOLPOLOK 
 wszechstronny sportowiec :-)
2  APOSTOLUK WŁODZIMIERZ  20km / M40WROCŁAWPOLPOL   
3 BABICKI PAWEŁ30410km / M20BIELAWAPOL-SKI TEAMPOLPOL  
4  BAGIŃSKA JOANNA 12420km / K40BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWAPOLPOLOK 
5  BAGIŃSKI GRZEGORZ 12320km / M20BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWAPOLPOLOK 
6  BALIŃSKA-SEWERYN PATRYCJA 14120km / K40TARNOWSKIE GÓRYTEAM.NABIEGÓWKACH.PLPOLPOLOK 
7  BARANCEWICZ WACŁAW 12520km / M50BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWAPOLPOLOK 
8  BENEŠOVÁ JOLANA 21720km / K40BEZDĚKOV NAD METUJÍREDPOINT ELEVEN TEAMCZECZE  
9  BENEŠOVÁ NIKOL 21820km / K18BEZDĚKOV NAD METUJÍREDPOINT ELEVEN TEAMCZECZE  
10  BESKIDZKI RYSZARD 20420km / M60BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
11  BEZULSKA ANNA 11820km / K30GORZÓW WLKP.NOWA RUDAPOLPOLOK 
12  BEZULSKI MICHAŁ 14720km / M40GORZÓW WLKP.CT CADET GORZÓWPOLPOLOK 
13  BIAŁOŻYD ANDRZEJ 12220km / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
14  BIAŁOŻYD BOŻENA 2010km / K50WROCŁAWPOLPOLOK 
15  BINIEK RYSZARD 17720km / M60DOBROMIERZTEAM29ERPOLPOLOK 
16 BOBULA JAROSŁAW3910km / M40BIELAWARODZINAPOLPOLOK 
17  BOBULA WERONIKA 30210km / BIELAWAPOLPOL  
18  BOMBA ZYGMUNT 11720km / M60ZLOTY STOKBEZPOLPOLOK 
 Uczestnik poprzednich edycji BG i BP.
19  BORKOWSKI JAROSŁAW 5110km / M40WAŁBRZYCHNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
20 BORYSOWIEC ANDRZEJ7810km / M50NOWINY WIELKIEPOLPOL  
21 BORYSOWIEC PIOTR7910km / M20NOWINY WIELKIEPOLPOL  
22  BROJ KORNEL 12120km / M18ŹLINICEBROJ TEAM ZLINICEPOLPOLOK 
23  BROJ MARCEL 12020km / M18ŹLINICEBROJ TEAM ZLINICEPOLPOLOK 
24  BROJ MARIA 6010km / K40ŹLINICEBROJ TEAM ZLINICEPOLPOLOK 
25 BROŻYNA DARIUSZ6910km / M50WAŁBRZYCHPOLPOL  
26 BUCZAKOWSKI ADAM5010km / M20SOKOLECUKS LUDWIKOWICEPOLPOL  
27  BUDZIAR TERESA 5810km / K50ŚWIĘTA KATARZYNAPOLPOLOK 
28  BUDZIAR WALDEMAR 5910km / M50ŚWIĘTA KATARZYNAPOLPOLOK 
29  BYCZKOWSKI RAFAŁ 20820km / M30JUGÓWMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAMPOLPOLOK 
30  CERAZY IRENEUSZ 8820km / M50JUGÓWPOLPOLOK 
31 CEREGRA MICHAŁ33810km / WARSZAWATIU BIEGÓWKIPOLPOL  
32  CEREGRA PIOTR 33910km / M40WARSZAWATN BIEGÓWKIPOLPOLOK 
33 CHMIEL PAWEŁ22620km / M40OPOLEPOLPOL  
34 CHMIEL WOJCIECH22720km / M40OPOLEPOLPOL  
35 CHOLEWA ARTUR7510km / M40NOWA RUDAPOLPOL  
36  CHORZĘPA ARTUR 11220km / M50WOLIBÓRZZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W JUGOWIEPOLPOLOK 
37  CHROBAK MARCIN 17020km / M40KATOWICEZWIĄZEK HARCERSTWA RZECZYPOSPOLITEJPOLPOLOK 
38  CIOS SŁAWOMIR 19720km / M50BIELAWABB KINGPOLPOL  
39 CUKIERNIK MARZANNA19220km / K50BIELAWAPOLPOL  
40 CZEMARNIK KONRAD32510km / M40GŁUSZYCAPOLPOL  
41  ĆWIKOWSKI RAFAŁ 1510km / M50WROCŁAWPOLPOLOK