Zawody obsługuje firma Datasport

X Bieg Bez Granic
Racibórz, 03 maja 2017 r.


Liczba zawodników : 878
Odebrało numery: 783

Liczba opłaconych zawodników: 830
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABRAHAMOWICZ JAKUB 8010km / M20RYBNIKOK 
2  ADAMCZYK MICHAŁ 69310km / M20RACIBÓRZCAPOEIRA RACIBÓRZOKPWSZ 
3  ANIOŁA PRZEMYSŁAW 31110km / M40GŁOGÓWEKGŁOGÓWEK TEAMOK 
4  ANTCZAK ROBERT 43810km / M30RACIBÓRZEASY RUNOK 
5  ARENDT AGATA  3km / K20RACIBÓRZ   
6  AUGUSCIK PAWEŁ 15610km / M30RACIBÓRZEKO OKNA RUNNERSOK 
7  AUGUŚCIK JULIA 703BM / KRACIBÓRZOK 
8  BADURA ADAM 66310km / M30RYBNIKFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
9  BADURA MICHAŁ 52910km / M20RACIBÓRZDREAOKPWSZ 
10  BAJER GRZEGORZ 22510km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK 
11  BAJER MARZENA 22410km / K30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK 
12  BANASIAK TOMASZ 35810km / M40RACIBÓRZOK 
13  BANASIK WIESŁAW 59110km / M50ZDZIESZOWICEOK 
 Bieganie Moją Pasją
14  BANASZEWSKA ALEKSANDRA 30010km / K20JASTRZĘBIE ZDRÓJGBC RUNNERSOK 
15  BARAN ADAM 17810km / M20RACIBÓRZOK 
16  BARAN BARTOSZ 52810km / M20KRAKÓWOK 
17 BARAN JAN8243km / M20RACIBÓRZOK 
18  BARAN RYSZARD 39610km / M50RACIBÓRZRAFAKO S.A.OKRafako 
19  BARANOWSKA BOŻENA 54510km / K50JEMIELNICAOK 
20  BARTOSZEWICZ WŁADYSŁAW 50110km / M60OPOLEBIEGAM BO LUBIĘ OPOLEOK 
21  BATKO MICHAŁ 54310km / M30ŻORYOKStrazGraniczna 
22  BATKO PAWEŁ 19410km / M30ŻORYHRMAX ŻORYOK 
23  BAWOŁ MATEUSZ 746BM / MRACIBÓRZOK 
24  BĄK BARTOSZ 53210km / M30RACIBÓRZOKStrazGraniczna 
25  BEDNAREK JAN 54710km / M60ŻORYHRMAX ŻORYOK 
26  BEDNAREK JAROSŁAW 45610km / M30PSZCZYNATOXPRESSOK 
27  BEDNARSKI SEBASTIAN 19310km / M20RACIBÓRZAMATOROK 
28  BEIL-PIECHNIK KAROLINA 32710km / K30RACIBÓRZOK 
29  BEŚKA SŁAWOMIR 15710km / M40RYBNIKOCHAJO RUN & FRIENDSOK 
30  BIALDYGA DAREK 56810km / M30RACIBÓRZOKNiepelnosprawny 
31  BIAŁECKI JAN 55410km / M60RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOK 
32  BIELIŃSKI TOMASZ  3km / RACIBÓRZOSIR   
33  BIENIASZEWSKI KAROL 34610km / M20KITERZOK 
34  BISKUP MARCIN 36710km / M30RYBNIKOK 
35 BIZOŃ ANDRZEJ47310km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK 
36 BIZOŃ KAROLINA910km / K20PSZÓW  
37  BIZOŃ MONIKA 47410km / K30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK 
38  BLOCH MACIEJ 44010km / M30LUBLINLUBLIN BIEGAOK 
39  BŁACHANIEC DOMINIKA 68210km / K20GŁUBCZYCECAPOEIRA RACIBÓRZOK 
40  BŁAHUT RAFAŁ 57010km / M30USTROŃOLZA CIESZYNOK 
 Lubię grać w gry
41  BORGUL JACEK 31210km / M30GŁUCHOŁAZYBBL GŁUCHOŁAZYOK 
42  BORKOWSKA KAROLINA 7663km / K20RACIBÓRZBRAKOK 
43  BORUKAŁO WIKTOR 49010km / M20RACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZOK 
44  BRACHMAN NICOLA  10km / K16CZYŻOWICE   
45  BRAŃSKA ALEKSANDRA 56910km / K30ROSZKÓWINŻYNIERIA BIEGANIAOK 
46  BRAUNER WOJCIECH 9810km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
47  BRONIAK KRZYSZTOF 13210km / M40GŁUBCZYCEWKURW_TEAMOK 
48  BROŻEK TOBIASZ 720BM / MRACIBÓRZMKS SMS VICTORIA RACIBÓRZOK 
49  BRYCHCY WIOLETA 28910km / K40GLIWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEOK 
50  BUCH FILIP 701BM / MKIETRZMKS-SMS VICTORIA RACIBÓRZOK 
51  BUGDOŁ ANDRZEJ 69110km / M30KROWIARKIPSP RACIBIBORZOK 
52  BUGLA BARTOSZ 27010km / M20GRABÓWKADYSTANS LUBOMIAOK 
53  BUGLA BEATA 45310km / K40RACIBÓRZBRAKOK 
54  BUGLA ROMAN 30710km / M40RACIBÓRZOK 
55  BUKSIŃSKA IWONA 39110km / K40ZABRZEOK 
56 BUL DANIEL82610km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
57  BUL EWELINA 59810km / K20PRUDNIKPWSZOKPWSZ 
58BULENDA GRZEGORZ1610km / M40RACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZOKRafako 
59  BURDA ANDRZEJ 35210km / M20RACIBÓRZOK 
60  BURDA MAŁGORZATA 48810km / K20KORNOWACOK  
61  BURZYŃSKA ŻANETA 39710km / K20WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
62  BURZYŃSKI KRZYSZTOF 12610km / M50WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
63  BUSZKA MATEUSZ  10km / M20RYBNIK   
64  BYWALEC STANISŁAW  10km / M60RYDUŁTOWYNAPRZÓD RYDUŁTOWY   
65  CHAŁUPIŃSKI KAROL 34810km / M20PILSZCZGRYF - KIETRZOKPWSZ 
66  CHMIELARSKA JOANNA 59710km / K30ZABRZESOCIOS GÓRNIK & S.A.SOK 
67  CHMIELARZ MICHAŁ 35910km / M40RYBNIKOK 
68  CHMURKO MICHAŁ 27310km / M30ŻERNICAOK 
69  CHOJCAN BEATA  10km / K40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA   
70  CHROBAK ALICJA 47610km / K20JASTRZĘBIE-ZDRÓJPWSZOKPWSZ 
71  CHROMIK ALEKSANDER 14110km / M40BLUSZCZÓWFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
72  CHRZAN TADEUSZ 48510km / M50RYDUŁTOWYFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
73  CIBIS ADAM 6610km / M20KĘDZIERZYN-KOŹLE  
74  CIEPŁAK MARCIN 61110km / M20RYBNIKCHEMIKA RYBNIKOK 
75  CIEŚLA ANIA 7410km / K30RACIBÓRZZABIEGANIOK 
76 CUBER MATEUSZ82710km / M20SYRYNIAOK 
77  CYLC AGNIESZKA 49310km / K40RYDUŁTOWYOK 
78  CYRAN ADAM 74810km / M40RADLINOK 
79  CZADERNA KLAUDIA 7993km / K20RACIBÓRZOK 
80  CZAPLA KAMIL 65010km / M20RYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIAOK 
81  CZARNECKI ADRIAN 11810km / M20GORZYCEOK 
82  CZARNECKI MACIEJ 19910km / M30RACIBÓRZOK 
83  CZARNOTA LESZEK 60610km / M40MARKLOWICEOK 
84  CZARNOTA PIOTR 44710km / M30KATOWICEOKNiepelnosprawny  
85  CZAUDERNA ADRIAN 36410km / M40GLIWICEOCHAJO RUN & FRIENDSOK 
86  CZAUDERNA KLAUDIA 36610km / K40GLIWICEOCHAJO RUN & FRIENDSOK 
87  CZECH JOANNA 69810km / K20TURZEOK 
88  CZEKAJ PAULINA 736BM / KRACIBÓRZMKS SMS VICTORIA RACIBÓRZOK 
89  CZEKAJŁO AGNIESZKA 16410km / K30RACIBÓRZOK 
90  CZEKAJŁO JACEK 16510km / M30RACIBÓRZNIEZRZESZONYOKStrazGraniczna 
91  CZEKAŁA KRZYSZTOF 10810km / M30KROWIARKIEKO OKNA RUNNERSOK 
92  CZENSTOCHOWSKA BEATA 34410km / K40RACIBÓRZOK 
93  CZENSTOCHOWSKI KRZYSZTOF 34310km / M50RACIBÓRZOK 
94  CZERNICKA MADZIA 4510km / K30ZWONOWICEINTER ROPE TEAMOK 
95  CZERWIŃSKI ŁUKASZ 68510km / M30BOJANÓWOK 
96  CZOGALIK ŁUKASZ  3km / M20RACIBÓRZ   
97  CZOGAŁA KRZYSZTOF 26510km / M30LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK 
98  CZYRNEK DARIUSZ 6910km / M40RYBNIKOK 
99  CZYRNEK EWA 7523km / K40RYBNIKOK 
100  CZYŻ TOMASZ 53610km / M20ZAKRZÓWOKPWSZ