Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo
Oświęcim, 24 czerwca 2017 r.


Rodziny(dotyczy tylko biegu rodzinnego!) - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1026
Odebrało numery: 607

Liczba opłaconych zawodników: 768
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Odebrał
numer
1 ADAMCZYK NIKOLA13575km / K16   
2 ADAMIEC DOMINIKA11925km / K16OŚWIĘCIMSZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO OŚWIĘCIMOKOK 
3  ADAMUS MARZENA 1610km / K30MALECOKOK 
4  ADRIAN WITEK 11475km / M30KRAKÓWLULOKIOKOK  
5  ANDRUSZKO STEFAN 12315km / M16OŚWIĘCIMSJ OŚWIĘCIMOKOK 
 jakich szczególnych nie mam :)
6  ANDRZEJ SZCZEPAŃSKI 32310km / M60BĘDZINNIEZRZESZONYOKOK 
7  ANTOSZ MICHAŁ 10095km / M30BIERUŃTTA BIERUŃOKOK  
8  ARSKAIA ALENA 13235km / K20KRAKOW OK 
9  AUGUSTYN ADAM 10815km / M40KRZESZOWICEAUGUSTYN.NETOKOK  
10  BADALEWSKI ŁUKASZ  10km / M30KĘTYPBWUK OK  
11  BAJORSKI PAWEL 18510km / M30BRZESZCZEOKOK 
12  BALON ANDRZEJ 7710km / M40OŚWIĘCIMOKOK 
13  BALON BARTŁOMIEJ  10km / M30WADOWICE OK  
14  BALONEK DAMIAN 11505km / M20WADOWICEBLOKERSIOKOK  
15  BALONEK IWONA 11515km / K20WADOWICEBLOKERSIOKOK  
16 BALSKA ZUZANNA BR / OŚWIĘCIMSPEED TEAM BRZESZCZE / ZADYSZKA OŚWIĘCIM OK  
17 BANASZAK MIKOŁAJ41410km /   
18  BARAN ANNA 18910km / K50TOMICEOKOK 
19  BARAN ŁUKASZ 24010km / M30LIBIĄŻOKOK 
20 BARAN MARTA31410km / K30JERZMANOWICEBIEGAM BO LUBIĘ :)OKOK 
 Biegam Bo Lubię:)
21  BARAN MICHALINA 24110km / K30LIBIĄŻOKOK 
22  BARAN URSZULA  10km / K30OŚWIĘCIM OK  
23  BARAŃSKA WANDA 26510km / K40KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSOKOK  
24  BARAŃSKI JAKUB 26610km / M20KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSOKOK  
25  BARBACHEN WILHELM 11765km / M30NOWA WIEŚOKOK  
26 BARCZAK MARIUSZ13405km / M50CHORZÓW  
27  BAROSZ NATALIA PAULINA  10km / K20KRAKÓW OK  
28 BARSZCZUK MAGDALENA41110km / K30  
29  BARTOSIEWICZ MARCIN  10km / M30SŁOMNIKIPOCZTOWA GRUPA BIEGOWA OK  
30  BARTULA ARKADIUSZ 1010km / M40BRZESZCZESPEED TEAM BRZESZCZEOKOK 
31  BARTULA JAN  10km / M30LIBIĄŻYALLA TEAM / PARKRUN CHRZANÓWOKOK  
32  BARTULA JOLANTA 24210km / K50GROJECK100 OŚWIĘCIMOKOK 
 Jestem babcią, a ty jaką masz supermoc :-)
33  BARTULA SYLWIA 11205km / K30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWOKOK  
34 BARTUŚ PATRYK11425km / M16KRAKÓWOKOK 
35  BASTA GRZEGORZ 30010km / M40CHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMOKOK 
36 BASTER TOMASZ9110km / M40KRAKÓW-OKOK 
37  BĄK-ŚCIERSKA BEATA 10715km / K30RADOSTOWICEOKOK  
38  BĄK TADEUSZ 10375km / M60BIERUŃSAMOTNY BIEGACZOKOK 
39  BEBAK MARCIN 23810km / M30LIBIĄŻOKOK 
40  BECK JAKUB 19810km / M16CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO-CZECHOWICE DZIEDZICEOKOK  
41  BERKE KRZYSZTOF 5310km / M50JAWISZOWICESPEED TEAM BRZESZCZEOKOK 
42  BĘBEN MONIKA  10km / K30LIBIĄŻ OK  
43  BIAŁY DAGMARA 3310km / K40ZAWIERCIEDMBOKOK 
44  BIAŁY MICHAŁ 3410km / M40ZAWIERCIEROKOKOK 
45  BIAŁY PIOTR  10km / M20KRAKÓW OK  
46 BIBRZYCKI MICHAŁ2035Rolk / OŚWIĘCIMUKH UNIA OŚWIĘCIMOKOK  
47  BIENIEK MARTYNA 11635km / K16SUŁKOWICEOKOK  
48  BIEROŃSKI TOMASZ 9710km / M30DANKOWICEOKOK 
49 BILSKI MAREK13205km / M40KĘKI  
50 BLACHURA PATRYK11965km / M16OŚWIĘCIMSZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO OŚWIĘCIMOKOK 
51  BŁAHUT RAFAŁ 16210km / M30USTROŃOLZA CIESZYNOKOK 
 Lubię grać w gry
52  BŁASIAK ARKADIUSZ 12745km / M20KĘTYUMKS KĘCZANINOKOK  
53  BŁASIAK MAREK 12755km / M50KĘTYUMKS KĘCZANINOKOK  
54  BŁASIAK MATEUSZ 13025km / M20KĘTYUMKS KĘCZANINOKOK  
55  BŁAŻOWSKI JAKUB 29910km / M40OŚWIĘCIMOKOK 
56  BOBA DARIA 1275km / K20POLANKA WIELKAOKOK 
57  BOBEREK GRZEGORZ 23110km / M40DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAOKOK 
58  BOCHENEK WOJCIECH 10895km / M30WROCŁAWHUNGRY ALWAYSOKOK 
59  BOCHEŃSKI PAWEŁ 27010km / M40JAWISZOWICE-----OKOK  
60 BOCZEK MICHAŁ BR / LUBLINLUBLINOKOK  
61 BOCZEK SZYMON BR / LUBLIN1970OKOK  
62 BOGUDZIŃSKI PRZEMYSŁAW33610km / M30OŚWIĘCIMVIKINGS OŚWIĘCIMOKOK 
 Ulubiona dyscyplina to hokej. Jestem zawodnikiem amatorskiej drużyny hokejowej VIKINGS Oświęcim.
63  BOGUTA BEATA 29110km / K40KRAKÓWOKOK 
64  BOLKO ŻANETA 12685km / K30TRZEBINIAOKOK  
 Zaczęłam biegać w lutym i uzależniłam sie od biegania. Pierwszy raz startuje w biegu uliczny na 5 km
65  BONOWICZ JAKUB 12610km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
66  BOROWSKI JAROSŁAW 21210km / M50BRZESZCZEZADYSZKA OŚWIĘCIMOKOK  
67  BORYCZKA SZYMON 11325km / M30MIĘDZYRZECZEDOPIERO ZACZYNAM :)OKOK 
68  BRELA JAKUB 4010km / M30JEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEOKOK 
69  BRODIUK NORBERT 31310km / M40GLIWICENIGHT RUNNERSOKOK  
70 BROL PIOTR39210km / M30KATOWICE  
71  BRZEŹNIAK CYPRIAN 29010km / M20BRZESZCZEOŚWIĘCIMSKI KLUB KARATEOKOK 
 Zdobywca PUCHAR POLSKI WFMC Kick-Light
72 BUBNIAK IRYNA 5km / K20LWIWMK LUCHESK-LKB RUDNIK OK  
73  BUGAŃSKI JACEK  5km / M30OŚWIĘCIMAMATOR OK  
74  BUGIEL ADAM 4710km / M40BRZEŹNICATAURON TEAMOKOK 
75  BUGIEL ALICJA 2001Rolk / BRZEŹNICAOKOK 
76  BUGIEL GABRIELA 2002Rolk / BRZEŹNICAOKOK 
77  BUGIEL ROMAN 17210km / M50TYCHY-OKOK  
78  BUJAREK MATEUSZ 12375km / M16BIELANYUMKS KĘCZANINOKOK 
79  BUKAŁA DAWID 11705km / M20BIERUŃKLUB BIEGACZA INVENIOOKOK 
80 BUKOWCZAN MARIAN810km / M60KRAKÓWZADYSZKA OŚWIECIMOKOK 
81 BUL MAŁGORZATA12555km / K16BRZESZCZEUKS SETBOL S.O.S. OŚWIĘCIMOKOK 
82  BULANDA ANDRZEJ 2510km / M40BIERUŃOKOK 
83 BUTKIEWICZ WŁADYSŁAW11905km / M16OŚWIĘCIMSZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO OŚWIĘCIMOKOK 
84  BYRSKI JAROSŁAW 14410km / M40OŚWIĘCIMOKOK 
85  BYSTRZYCKI PIOTR 12645km / M30KRAKÓW16 BPD KRAKÓWOKOK  
86  CAL PIOTR 15210km / M40ŚWIEBODZINCAL TEAM ŚWIEBODZINOKOK  
87  CARBOGNO-BARNABE MACIEJ 24510km / M30BIERUŃOKOK 
88  CETNAR MATEUSZ 10245km / M30OŚWIĘCIM-OKOK 
89 CHAMERA WERONIKA11855km / K16OŚWIĘCIMSZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO OŚWIĘCIMOKOK 
90  CHMIELNIAK DOMINIK 37110km / M30BESTWINKASTOLARIUS RUN TEAMOKOK 
91  CHODACKA RENATA 12510km / K30ALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAOKOK 
92 CHOLEWIZA JAN382 GLIWICE  
93  CHORĄŻY LUCYNA 10125km / K30BRZESZCZEOKOK  
94  CHROBAK KAMIL 30810km / M20OŚWIĘCIMBIEGNIJ ALBO ZDYCHAJOKOK 
 Biegnij Albo Zdychaj, to nasza dewiza
95  CHROBOK MARCIN 4810km / M40OŚWIĘCIMBIEGAM BO LUBIĘOKOK 
96  CHROBOK TOMASZ  10km / M30DANKOWICE OK  
97 CHROMIK MATEUSZ12055km / M16OŚWIĘCIMSZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO OŚWIĘCIMOKOK 
98 CHROMIK WIKTORIA12475km / K16OŚWIĘCIMUKS SETBOL S.O.S. OŚWIĘCIMOKOK 
99  CHRÓSZCZ KLAUDIA 11415km / K30BIERUŃOKOK 
100  CHUCHRO MICHAŁ 15910km / M40OŚWIĘCIMOKOK 
101  CHWAŁEK MIROSŁAW 17410km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
102  CIACIURA MAGDALENA 23710km / K30BIELSKO-BIAŁAOKOK  
103 CIASTOŃ SEBASTIAN11985km / M16OŚWIĘCIMSZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO OŚWIĘCIMOKOK 
104  CICHOŃ KINGA 10625km / K16OŚWIĘCIM-BABICESPEED TEAM BRZESZCZEOKOK 
105 CIERESZKO MATEUSZ13135km / M16RAJSKOGIMNAZJUM SZEWCZYKAOKOK  
106  CISIŃSKI MAREK 34310km / M40KĘTYOKOK 
107  CIUŁA TOMASZ 5710km / M30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
108  CYRKLER ŁUKASZ 34010km / M20KRAKÓWNIGHT RUNNERSOKOK 
109  CZARNIK--PECIAK ALEKSANDRA 14710km / K40PRZEZCHLEBIEOKOK 
110  CZARNIK JACEK  10km / M60SZAŁSZABRAK OK  
111  CZARNOTA PIOTR  10km / M30JAWORZNO OK  
112  CZEBIENIAK MARZENA 12775km / K20OŚWIĘCIMOKOK 
113  CZENDLIK DOROTA 18110km / K30SKOCZÓWOKOK 
 Biegam amatorsko...i tyle :) Własne, wyznaczone cele do osiągnięcia dodają skrzydeł.
114  CZEPIEC JULIAN 11555km / M16OŚWIĘCIMSJ OŚWIĘCIMOKOK 
115  CZERNECKA EWELINA 10275km / K30PSZCZYNAOKOK  
116  CZERWIŃSKI ADAM 10155km / M20WIELICZKAUKS LIDER SIERCZAOKOK 
117  ĆWIĘKOWSKI PAWEŁ  10km / M40KRAKÓW OK