Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
naglowek
Liczba zawodników : 801
Liczba opłaconych zawodników: 687
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
  ABRAMIK ALEKSANDER 10211000 / DZIERŻONIÓWOKOK 
  ABRAMIK DOROTA 4415 / K30DZIERŻONIÓWOKOK 
  ABRAMIK JAKUB 10201000 / DZIERŻONIÓWOKOK 
  ABRAMIK TOMEK 3110 / M40DZIERŻONIÓWNIEZRZESZONYOKOK 
  ALEKS AGATA 52910 / K40MALINOKOK 
  ALEKS KRZYSZTOF 52810 / M40MALINBRAKOKOK 
  AMANOWICZ DAWID 5665 / M20TRZEBNICALZS ZRYW KOMOROWOOKOK 
  ANDRZEJCZAK RAFAŁ 5635 / M40KOBIERZYCEOKOKGmina 
  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 4235 / M30DŁOŃZMIERZAJĄC DO CELUOKOK 
  ANTCZAK JACEK 53210 / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKOK 
  ATES RUDOLF 18210 / M60KUDOWA ZDRÓJBRAKOKOK 
  AUGUSTYNIAK JAKUB 3565 / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAMOKOK 
  BABIK KRZYSZTOF 13510 / M20ŹRÓDŁAOKOK 
  BABIŃSKA EWELINA  10 / K30RADKÓWRADKÓW RUNGROUP A.K.B. RUNFORFUN OK 
 BABIŃSKA NN60710 / K30RADKÓW  
 BAGIŃSKI KAROL4955 / M30SOBÓTKALEONI RUNNING TEAMOKOK 
  BAL TOMASZ 3905 / M30KĄTY WROCŁAWSKIEWUEFISTA.PL RUN TEAMOKOK 
  BALUL GRZESIEK 5505 / M30LUBINKARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBAOKOK 
  BANAŚ DAWID 3625 / M30KOBIERZYCEOKOKGmina 
  BANAŚ MICHAŁ 54810 / M20WROCŁAW-OKOK 
  BARAN EWA 30610 / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMOKOK 
  BARAŃSKI PAWEŁ  10 / M30WIECHLICEWIECHLICE RUN OK 
 BAROWICZ HUBERT10051000 / WROCŁAWCHRZĄSTAWAOKOK 
  BAROWICZ ZBIGNIEW 4210 / M40WROCŁAWCHRZĄSTAWAOKOK 
  BARSKI JERZY 9210 / M50BIELAWABIBA REUNIONOKOK 
  BARSKI TOMASZ 9110 / M30BIELAWABIBA REUNIONOKOK 
  BARTKOWIAK HANIA  5 / K30WROCŁAW OK 
  BARTNICKA ANNA 4085 / K30WROCŁAWCOMBAT MAMAOKOK 
  BARTNICKI BARTOSZ 31410 / M20GŁUSZYCAWKURW_TEAMOKOK 
 BARYLSKI DARIUSZ29110 / M40WROCŁAWOKOK 
  BASIŃSKI LESZEK 3725 / M50CZERNICAGARDZIELEWSKITEAMOKOK 
  BASZCZYŃSKA BARBARA 5545 / K50BRZEGOKOK 
 jeszcze niezdecydowana, czy lubi biegać czy biega dla lansu :)
  BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA 3815 / K40STRZEGOMSTRZEGOMSKA12OKOK 
  BAZANOWSKI JACEK 19610 / M20WROCŁAW-OKOK 
  BERŁOWSKI ADAM 13010 / M40POPOWICEAMATOROKOK 
  BERNACKI MICHAŁ 20112000 / WROCŁAWOKOK 
  BERNATEK MARCIN 17610 / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
  BIALOBRZEWSKI SLAWOMIR  10 / M30KIELCZOW OK 
 BIAŁOBRZESKI SŁAWOMIR63510 / M30  
  BIEGAŃSKA GABRIELA 10071000 / JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBA / VEGE RUNNERSOKOK 
  BIELICKI DOMINIK 3655 / M16WROCŁAWWKSOKOK 
  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 31710 / M40WROCŁAWOKOK 
 BIEŁUŃSKI SERGIUSZ10581000 / WROCŁAWSP 83 WROCŁAWOKOK 
 BIEŁUŃSKI SEWERYN10571000 / WROCŁAWSP 83 WROCŁAWOKOK 
  BIEŃ - CIESIELSKA AGNIESZKA 17510 / K30ŚWIĘTA KATARZYNA-OKOK 
  BIJAK DOROTA 5025 / K60WROCŁAW-OKOK 
  BINKIEWICZ-KOWALCZYK AGNIESZKA 3595 / K20OBORNIKI ŚLĄSKIEVEGE RUNNERSOKOK 
  BŁASZCZYK MARIUSZ 4635 / M30ŚWIDNICAOKOK 
  BŁAUCIAK MACIEJ 2110 / M16ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINOKOK 
 BŁOŃSKA ANNA3535 / K20SMOLECSPARK TEAMOKOK 
 BŁOŃSKA MARIA3525 / K20SMOLECSPARK TEAMOKOK 
 BŁOŃSKA MARZENA3515 / K50SMOLECSPARK TEAMOKOK 
 BŁOŃSKI PIOTR3505 / M50SMOLECSPARK TEAMOKOK 
  BOGACZ MONIKA 28510 / K30PEŁCZYCEPIERUŃSKO DOBRY TEAMOKOKGmina 
  BOJDA ANNA  10 / K30WROCŁAWKLUB KARATE KYOKUSHIN IM MASUTATSU OYAMY OK 
 BOJDA ANNA63110 / K30  
  BOJĘŚ ARKADIUSZ 10651000 / WROCŁAWMKS PARASOLOKOK 
  BOŁOZ MARCIN 14810 / M30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
  BORZYMEK ROBERT 22710 / M40BOLESŁAWIECBBLBOLESŁAWIECOKOK 
  BOSAK-DOBRZAŃSKA ANNA 16210 / K30WIERZBICE-OKOKGmina 
  BRONIKOWSKI MARCIN 23710 / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
  BUĆKO ALICJA 5745 / K20JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBAOKOK 
  BUDZIEWSKA KATARZYNA  5 / K30KOBIERZYCEAMATORKA OK 
  BUDZIEWSKA KATARZYNA 4485 / K30KOBIERZYCEAMATORKAOKOKGmina 
  BUK MATYLDA 10361000 / IWINYSP76OKOK 
  BUKŁAHA KAMIL 4155 / M20WROCŁAWBRAKOKOK 
  BULUK GRZEGORZ 9510 / M30NAMYSŁÓWOKOK 
 BULUK OLAF20152000 / NAMYSŁÓWOK 
  BZDUN JACEK 30510 / M40WROCŁAWOKOK 
  CABAJ DAMIAN 19810 / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
 CAŁY JOANNA5895 / K30WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBAOKOK 
  CAPY THIERRY  10 / M40BIELANY WROCLAWSKIE OK 
 CAPY THIERRY65210 / M40BIELANY WROCLAWSKIE  
  CERAZY IRENEUSZ 5725 / M50JUGÓW-OKOK 
 CHABASIŃSKI JAN20052000 / BIELANY WROCŁAWSKIECHABKA TEAMOKOK 
 CHABASIŃSKA JAŚMINA10281000 / BIELANY WROCŁAWSKIECHABKA TEAMOKOK 
 CHABASIŃSKI RADOSŁAW19010 / M30BIELANY WROCŁAWSKIECHABKA TEAMOKOKGmina 
  CHARUK GRZEGORZ 27310 / M30WOŁÓWOKOK 
  CHILIŃSKI ARTUR 52710 / M40WYSOKARUN72OKOKGmina 
 CHMIELEWSKA HANNA10511000 / NAMYSŁOWANNA CHMIELEWSKAOKOK 
 CHMIELEWSKA JULIA10501000 / NAMYSŁOWANNA CHMIELEWSKAOKOK 
  CHMIELEWSKI PAWEŁ 28910 / M40NAMYSŁÓWRODZINA NA PIĄTKĘOKOK 
 CHMIELOWSKA ALEKSANDRA16910 / K16SOBÓTKASPORTOWE ŚWIRYOKOK 
 CHMIELOWSKA ALEKSANDRA 10 / K16SOBÓTKASPORTOWE ŚWIRY OK 
  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 27810 / M30WROCŁAWPRZEBIEGA.PLOKOK 
  CHOJNOWSKI DARIUSZ 9310 / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOROKOK 
  CHORĄŻEWSKI PIOTR 1210 / M20BORÓWSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITOKOK 
CHORZĘPA JOANNA 810 / K20JELCZ-LASKOWICEWYBIERZOKOK 
  CHORZĘPA ŁUKASZ 10081000 / JELCZ-LASKOWICEOKOK 
 CHRAPEK PAWEŁ64010 / M40  
  CHRZANOWSKI PATRYK  10 / M20BIELAWAPASJA CHRZANKA RUNNING TEAM OK 
  CICHOŃ ELŻBIETA 12810 / K30STRZEGOMSTRZEGOMSKA12OKOK 
  CIESZKOWSKA-KUCHTA MAGDALENA 4405 / K40BRZEZINAKOTIKIOKOK 
  CIEŚLAK MATEUSZ 21210 / M20WROCŁAWBRT WROCŁAWOKOK 
  CIEŚLIK RADOSŁAW 17210 / M20WROCŁAWOKOK 
  CIOŁEK KATARZYNA 3405 / K30GNIECHOWICENIEZRZESZONYOKOK 
 CIOŁEK TOMASZ10641000 / OK 
  CISZEWSKI ARKADIUSZ 21810 / M30KOBIERZYCEOCHOTNICZA STRAZ POŻARNA KOBIERZYCEOKOKGmina 
  CIUPIŃSKI ANDREW 29610 / M20WROCŁAWGETBACKOKOK 
  CWENAR MAREK 8710 / M40WROCŁAWTHE BEST FAMILYOKOK 
  CWENAR ROBERT 8110 / M20WROCŁAWTHE BEST FAMILYOKOK 
CYGAN PIOTR 385 / M40BIELANY WROCŁAWSKIEOKOKGmina 
  CYMERMAN MARCIN 8010 / M20KĄTY WROCŁAWSKIEMATNER RUNNING TEAMOKOK 
  CYNK ROBERT 31610 / M40DOMASŁAWSTOWARZYSZENIE NASZ DOMASŁAWOKOK 
 CYNK ROBERT32010 / M40DOMASŁAWSTOWARZYSZENIE NASZ DOMASŁAWOKOKGmina 
  CZAJKOWSKI STANISŁAW 2910 / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIKOKOK 
  CZARCIŃSKI MICHAŁ 27410 / M40ZAWONIAOKOK 
  CZECHOWSKI PAWEŁ 1310 / M30WROCŁAWOKOK 
  CZERWIŃSKI ANDRZEJ 3285 / M40KOBIERZYCEOKOKGmina 
 CZUBA MIKOŁAJ10541000 / OK 
  CZUBA PAWEŁ 29310 / M40KĄTY WROCŁAWSKIEMROŻONKIOKOK 
  CZYŻYK MARCIN 54110 / M40BIELANY WROCŁAWSKIEOKOKGmina 
  ĆMIKIEWICZ DOROTA 29010 / K30KAMIENIEC WROCŁAWSKIOKOK