Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny Funkcjonariuszy Straży Granicznej - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 667
Odebrało numery: 692

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK KRZYSZTOF 10815km / M30TORUŃBASKETBALL REFEREESOKOK 
2  ADAMELAK KRZYSZTOF 23515km / M40DARŁOWOGRUPA LOTNICZA DARŁOWOOKOKPowiat 
3 ADAMSKI TOMASZ 8315km / M30KOZIEGŁOWYKIBOLE W BIEGU! / PAKIECIARZE TEAMOKOK  
4  ANDRYSKOWSKI MAREK 26615km / M50LĘBORKOKOK 
5  ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW 32415km / M40LĘBORKOKOK 
6  ANDRZEJCZAK JAN 20315km / M60MORYNMORYNOKOK  
 Ukonczone 16 maratonów, w biegu po plazy od 2001 roku
7 ANKUDOWICZ DAMIAN4015km / M30ZŁOTÓWZŁOTÓWOKOKSamorzad 
8  ANTOSIK GRAZYNA 44415km / K30SŁAWNOKS OLSZEWSKI I SYNOWIEOKOKPowiat 
9  BACH JANUSZ 29715km / M30POZNAŃPAPIS TEAMOKOK 
10  BALINT LAURENT 67615km / M16JAROSŁAWIECKLAJA CLUBOKOKPowiat Gmina 
11  BANASIK PAWEŁ 59215km / M30KORLINOOKOK  
 Paweł
12  BANASIK PAWEŁ 73815km / M30KORLINOOK 
 Paweł
13  BARTOSZYŃSKA MILENA 28215km / K20ŁOCHOWOOKOK 
14  BĄCZYK ADAM 3915km / M40SZCZECINMONIAGYMOKOK 
15  BĄCZYK MONIKA 3715km / K30SZCZECINMONIAGYMOKOK 
16  BEIER ARTUR 61315km / M20ŁÓDŹROSSBIEGANIOKOK 
17  BERENT ROBERT 47915km / M50USTKATUPOT USTKAOKOK 
18  BERWID JAKUB 4315km / M30ŚREMOKOK 
19 BESTER BARTOSZ40115km / M16GOŁDAPLA OSIR GOŁDAPOK 
20  BIALIK WIESŁAW 32215km / M60CIESZENIEWOK.B. SPRINT ŚWIDWINOKOK 
21  BIAŁEK SŁAWOMIR 15515km / M40BIELSKO- BIAŁASKLEP BIEGOWY BIELSKO BIAŁAOKOK 
22  BIEDRZYCKI ADAM 42815km / M30STARY BOREKOSP STARY BOREKOKOKStrazak 
23  BIEDRZYCKI KRZYSZTOF 50515km / M40KOŁOBRZEGCW FANZA KOŁOBRZEGOKOKPolicja 
24  BIELAWNY PIOTR 21515km / M20GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAOKOK 
25  BIELIŃSKI MICHAŁ 55615km / M40KOSZALINROZBIEGANY KOSZALINOKOK 
26  BIERZANOWSKI RAFAŁ 54115km / M40SŁUPSK-OKOK 
27  BIŃCZYCKI MARIUSZ 52115km / M30PODSMARDZEWOKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKUOKOK 
28  BISKUPSKI MARCIN 47115km / M40BRANIEWOBISHOP TEAMOKOK 
29  BLANKIEWICZ JAN 6315km / M30JÓZEFÓWOKOK 
 Józefów
30  BŁASZCZYK TADEUSZ 48715km / M50DARŁOWOOKOKPowiat 
31  BOCIAN TOMASZ 51615km / M30BARLINEKOKOK 
32  BOGDAN WACŁAW 22215km / M40TORUŃOKOK 
33 BOJKA PAWEŁ62215km / M20STRAŻ GRANICZNA RPOKOKStrazGraniczna  
34  BOŁTUĆ RADOSŁAW 44015km / M30WROCŁAWOKOK 
35  BONDARENKO JAN 33715km / M60SŁUPSKBIEGAJŁOOKOK 
 w kwietniu maraton w Krakowie 3:30:12
36  BOREK DANIEL 48215km / M30LUBINOKOK 
37  BOROWCZYK MARIAN 45515km / M60POZNAŃKLAS SZPOT SWARZĘDZOKOK  
38 BOROWSKI DARIUSZ3215km / M50PRZECHLEWOFLORIAN CHOJNICEOKOK 
39  BOŻEK ŁUKASZ 50715km / M30WROCŁAWKARWIANYOKOK 
40  BROK ADAM 51815km / M50STRONIE ŚLĄSKIEOKOK 
41  BROZYNA RENATA 37915km / K40LONDONOKOK 
42  BRUCKI KRZYSZTOF 35715km / M20MIESZKOWICEOKOK 
43  BRZOSTEK KRZYSZTOF 35315km / M40RUMIAOKOK 
44  BRZOSTOWSKA EWA 59415km / K30POSTOMINOKB BRYZA POSTOMINOOKOKGmina 
45  BRZUZY ŁUKASZ 24815km / M20CHOJNICEFLORIAN CHOJNICEOKOK 
46  BUDZYŃSKA ELŻBIETA 14815km / K50SŁUPSKOKOK  
47  BUJNOWSKA WIOLETA 25315km / K30SŁUPSKKOMENDA POWIATOWA POLICJI W SŁAWNIEOKOKPolicja 
48  BUK SŁAWOMIR 65915km / M30ŚRODA WIELKOPOLSKABIEGAM DLA OLGUSI I ADASIAOKOK 
49  BUKIEL KRZYSZTOF 31715km / M50KOSTRZYN NAD ODRĄMOSIR KOSTRZYN NAD ODRĄOKOK  
50  BULUK GRZEGORZ 18115km / M30NAMYSŁÓW10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIAOKOK 
51  BURDA SEBASTIAN 67215km / M30SŁUPSKW.P.K SŁOŃ TEAMOKOK 
 Sebastian Biegając już jestem zwycięzcą.
52  BUSZMAN KRZYSZTOF 30615km / M40GDYNIAOKOK 
53  BYCZYK JACEK 4115km / M50POZNAŃPKO BANK POLSKIOKOK  
54  BYKOWSKI BOGDAN 17515km / M60Stary KisielinBRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORAOKOK 
55  CCHOSZ-MIELEWCZYK MATEUSZ 41615km / M30BYTÓWŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAOKOK 
56  CECHOWSKI MARCIN 1615km / M30TORUŃOKOK  
57  CHAMERA KRZYSZTOF 8515km / M40SŁUPSKBMG SŁUPSKOKOK  
58 CHIRKO STEFAN24415km / M40HAJNÓWKAPSG W DUBICZACH CERKIEWNYCHOKOK 
 Urlopowicz.
59 CHROBACZYŃSKI RAFAŁ62415km / M20STRAŻ GRANICZNA RPOKOKStrazGraniczna  
60  CHROBAK AGNIESZKA 27515km / K40ZABRZEGZF-TRWOKOK 
61  CHROBAK MAREK 26915km / M40ZABRZEGZFOKOK 
62  CHUDY HENRYK 43015km / M60SŁAWNOK S OLSZEWSKI I SYNOWIEOKOKPowiat 
63  CIEMNY DOMINIK 9415km / M40POSTOMINOKB BRYZA POSTOMINOOKOKPowiat Gmina 
64  CIESIELSKI DAWID 6915km / M20DOMINEKKB BRYZA POSTOMINOOKOK  
65 CYBRUCH WOJCIECH65615km / M30STRAŻ GRANICZNA RPOKOKStrazGraniczna 
66  CYBULSKI GRZEGORZ 38615km / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOKOK 
67  CYNGLER MARCIN 4615km / M30GLIWICEOKOKSamorzad 
68  CYROK MACIEJ 61115km / M20DĄBROWAGMINA DĄBROWAOKOK 
69  CYRULEWSKA MALGORZATA 15815km / K40GLINNIKOKOK 
70  CZAJA ANDRZEJ 53515km / M50ŁĘCZYCEUKS MARATONCZYK EKONOMIK LĘBORKOKOK 
71  CZAPLA TOMASZ 45015km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
72  CZARNECKI MIROSŁAW 45815km / M50ZŁOTÓWOKOK 
73  CZARNOWSKI EMILIAN 54915km / M20CZARNA DĄBRÓWKAWKS NOŻYNOOKOK 
74  CZECH ROMAN 11315km / M60SŁUPSKGOCH BYTÓWOKOK  
75  CZECHOWSKI JERZY 9015km / M60WARSZAWAMZA WARSZAWAOKOK 
76  CZEPIEL IWONA 18615km / K30KĘPICEKORZYBSKIE REKINYOKOK 
77  CZEPIEL ŁUKASZ 18715km / M30KĘPICEKORZYBSKIE REKINYOKOK 
78  CZERNACHOWSKI MAREK 43815km / M40TARNOWSKIE GÓRYVEOLIA POLUDNIEOKOK 
79  CZERNIAK ROBERT 59715km / M30MOSTYPOMORSKI TEAM BIEGOWYOKOK 
80 CZYŻ MICHAŁ64615km / M20STRAŻ GRANICZNA RPOKOKStrazGraniczna 
81  CZYŻEWSKI JANUSZ 57615km / M50KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG MARATON TEAMOKOK