Zawody obsługuje firma Datasport

8. Bieg na Wielką Sowę Mistrzostwa Polski Weteranów w Biegu Górskim
Ludwikowice Kłodzkie, 13 sierpnia 2017 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 770
Odebrało numery: 589

Liczba opłaconych zawodników: 555
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMIN ARTUR2OPEN / M45WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
2  ANUSZ ADAM 1051OPEN / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOL OK 
3  ARCISZEWSKI MARCIN 3OPEN / M35WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOKOK 
4  ATES RUDOLF 4988OPEN / M60KUDOWA ZDRÓJ-POLPOL OK 
5  AUGUST RYSZARD  OPEN / M50CZELADŹKOLEGA MARKAPOLPOL OKLekarz  
6  AUGUSTYN ADAM 5174OPEN / M35STRZELINPOLPOL OK 
7  AWRYCEWICZ ROMAN 4OPEN / M55NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKOKGmina 
8  BADEWICZ TOMASZ 5OPEN / M30KRAPKOWICEGARAGE JIM BEAMPOLPOLOKOK  
 Krapkowice
9  BAGIŃSKA ANNA 6OPEN / K20SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
10  BALBUS MICHAŁ 7OPEN / M65BYTOMFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY ZDRÓJPOLPOLOKOK 
11  BANAŚ ROBERT 1173OPEN / M35NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOL OKGmina 
12  BANDUR GRZEGORZ 8OPEN / M20POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLPOLOKOK 
13 BANIA DAWID9OPEN / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
14  BARANIUK GRZEGORZ  OPEN / M40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOL OK  
15  BARAŃSKI BOGUSŁAW 10OPEN / M55TRZEBIATÓWMLUKS TRZEBIATÓWPOLPOLOKOK 
16  BARTOSIEWICZ ADAM 11OPEN / M40GRYFINOOCR POLSKAPOLPOLOKOK 
17  BĄK PIOTR  OPEN / M35OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLPOL OKLekarz  
18  BECZKOWSKI ŁUKASZ 12OPEN / M35NOWA RUDA SŁUPIECUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKOKGmina 
19  BEDNAREK ADRIAN  OPEN / M20BYDGOSZCZKUCHNIAISPORT.PLPOLPOL OK  
20  BEDNAREK SEBASTIAN 13OPEN / M30NOWA RUDAKOLKA TEAM NOWA RUDAPOLPOLOKOKGmina 
21  BEDNARZ SEBASTIAN 14OPEN / M45OTMUCHÓWPOLPOLOKOK 
22  BEJNAROWICZ DAMIAN 1056OPEN / M20LUDWIKOWICE KŁODZKIESOKOLEC FANS & BENIOPOLPOL OKGmina 
23 BERIUDZYŃSKI MICHAŁ1191OPEN / M35WROCŁAWPOLPOL  
24  BERNADZIKOWSKI MICHAŁ  OPEN / M35WROCŁAWPOLPOL OK  
25  BERNATEK MARCIN 15OPEN / M35STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
26  BEZULSKA ANNA 16OPEN / K35GORZÓW WLKP.NOWA RUDA BIEGAPOLPOLOKOK 
27  BĘBAS PAWEŁ  OPEN / M35WROCŁAW-POLPOL OK  
28  BĘŚ MARCIN 17OPEN / M40JORDANÓW ŚLĄSKIJUDO SOBÓKAPOLPOLOKOK 
29  BIAŁEK PAWEŁ 18OPEN / M20ŚWIEBODZICESUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOKOK 
30  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 19OPEN / K30WROCLAWPOLPOLOKOK 
31  BIEDROŃ MARCIN 20OPEN / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK  
32  BIENIECKA ANNA  OPEN / K35GLIWICEALPIN SPORT TEAM/OTK RZEŹNIKPOLPOL OK  
33  BIENIEK MACIEJ 21OPEN / M40WARSZAWA-POLPOLOKOK 
34  BIERNAWSKI PIOTR 1120OPEN / M40NOWY TARGATTIQ/SALLINGPOLPOL  
35  BIOŁY MAŁGORZATA 22OPEN / K40MIRKÓWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOKOK 
36  BISKUP JANUSZ 23OPEN / M65WAŁBRZYCHAMATORPOLPOLOKOK  
37  BIWOT WYCLIFFE KIPKORIR 24OPEN / M20ELDORETBENEDEK-TEAMKENKENOKOK 
38  BŁASZCZYK EMILIA 25OPEN / K20JERZMANOWACROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOLOKOK 
39  BŁASZCZYK PIOTR 26OPEN / M45JERZMANOWACROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOLOKOK 
40  BOCHEŃSKA ALEKSANDRA 27OPEN / K40KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOK 
41  BOCZKOWSKI JERZY 28OPEN / M40NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKOKGmina  
42  BOGACKI TOMASZ  OPEN / M20WAŁBRZYCHSRTG MIEROSZÓWPOLPOL OK  
43  BOGDAŁ JACEK 29OPEN / M45WROCŁAWŻERZUSZYCEPOLPOLOKOKLekarz 
44  BOGUCKI WOJCIECH 30OPEN / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK  
45  BOGULAK MAREK 31OPEN / M35WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK  
46  BOJARCZUK KRZYSZTOF  OPEN / M30KOZIEGŁOWYPOLPOL OK  
47  BOMBA ZYGMUNT 32OPEN / M60ZŁOTY STOKAMATORPOLPOLOKOK 
48  BONDARA SYLWIA 33OPEN / K30WARSZAWAALPIN SPORT TEAM / JACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
49  BONIEC RADOSŁAW 34OPEN / M20ŻARYPOLPOLOKOK 
50  BORCHERT MARCIN 35OPEN / M35ŚWIĘTOCHŁOWICECHORZOWSKI KLUB ROWEROWYPOLPOLOKOK 
51 BOREK JANCIK1068OPEN / M50HORICECZECZE  
52  BORKOWSKI PAWEŁ 36OPEN / M30SZCZAWNO-ZDRÓJRONAL RUN POLSKAPOLPOLOKOK 
53  BOROWIEC JAKUB 37OPEN / M30KALISZNIEZRZESZONAPOLPOLOKOK 
54  BORZYŃSKI MATEUSZ 38OPEN / M30WOŁÓWPOLPOLOKOK 
55  BRANDYS-GŁOS IWONA 39OPEN / K30LEGNICAPOLPOLOKOK 
56  BROJ ADRIAN 40OPEN / M45ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEPOLPOLOKOK 
57  BROJ MARCEL 41OPEN / M16ŹLINICEBROJ TEAM ŹLINICEPOLPOLOKOK 
58  BRYLKA-NADOLSKA MARTA 1091OPEN / K35WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOL OKLekarz 
59  BRZEZINA EWA 42OPEN / K55SOCHACZEWCHODZEZKIJAMI.PLPOLPOLOKOK 
60  BRZEZINA JOZEF 43OPEN / M55SOCHACZEWCHODZEZKIJAMI.PLPOLPOLOKOK 
61  BRZEZIŃSKI MARCIN  OPEN / M35PRUSZKÓW-POLPOL OK  
62  BUCZAKOWSKI ADAM 1126OPEN / M20SOKOLECSOKOLEC FANS & BENIOPOLPOL OKGmina 
63  BUCZAKOWSKI MARCIN 1167OPEN / M30SOKOLECSOKOLEC FANS & BENIOPOLPOL OKGmina 
64  BUKOWSKI EDWARD 44OPEN / M45KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
65  BULUK GRZEGORZ 45OPEN / M35NAMYSŁÓWPOLPOLOKOK 
66 BURCZYK KLAUDIUSZ1195OPEN / M35URBANOWICEFREE RUNNERS - OPOLSKIEPOLPOL  
67  BURKACKI ARTUR 46OPEN / M35ŚWIEBODZICEPOKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICEPOLPOLOKOK 
68  BURYŁO PAWEŁ 47OPEN / M20JAROSZÓWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKOK 
69  CABAJ DAMIAN 48OPEN / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
70  CABAN JUSTYNA 49OPEN / K35LUDWIKOWICE KŁ.UKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKOKGmina 
71  CABAN RAFAŁ 50OPEN / M40OLEŚNICAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKOK 
72  CEPIELIK WOJCIECH 51OPEN / M30PUSTELNIKSUDETY-PUSTELNIKPOLPOLOKOK 
73  CETNAROWSKI KAMIL 52OPEN / M35WROCŁAWPOLPOLOKOK 
74 CHARUŻY ROBERT1145OPEN / M45ŚWIDNICAPOLPOL  
75  CHŁOPECKA ALICJA 53OPEN / K16NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKOKGmina  
76  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 54OPEN / M30WROCŁAWPRZEBIEGA.PLPOLPOLOKOK 
77  CHOJNACKI GRZEGORZ 55OPEN / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK  
78  CHOJNACKI GRZEGORZ 56OPEN / M40ZIELONKAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOKOK 
79  CHOJNACKI RYSZARD 57OPEN / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKOK  
80  CHOMIK KAMILA 58OPEN / K20NOWA RUDAPOLPOLOKOKGmina Lekarz 
81  CHORĄŻY DARIUSZ 59OPEN / M45WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
82  CHORZĘPA ARTUR 1136OPEN / M50WOLIBÓRZUKS LUDWIKOWICEPOLPOL OKGmina 
83  CHRAPCZYŃSKI KRYSTIAN 60OPEN / M40BOGUSZÓW-GORCEPOKONAJ GRANICE - GRUPA BIEGOWA ŚWIEBODZICEPOLPOLOKOK  
84  CHWAŁA PRZEMYSŁAW 61OPEN / M40WOLICEPOWOLNYPOLPOLOKOK 
85  CHYBICKA ALICJA 62OPEN / K65WROCŁAWPOLPOLOKOKLekarz 
86  CIECIUCH MACIEJ 63OPEN / M40POLANICA ZDRÓJOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOKOK 
87 CIEPIELIK RAFAŁ4983OPEN / M16MARCISZÓWRS10-MARCISZÓWPOLPOL  
88  CIMASZEWSKI PIOTR 64OPEN / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
89  CIMICKI JACEK 65OPEN / M35WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOKOK 
90  CISZEWSKI MAREK 66OPEN / M20NOWA RUDAPOLPOLOKOKGmina  
91  CYMERLIK KRZYSZTOF 67OPEN / M55ŻORYGRUPA CARBONPOLPOLOKOK 
92  CZAJKOWSKI STANISŁAW 68OPEN / M65JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIKPOLPOLOKOK 
93  CZAMARA DOROTA 69OPEN / K35OTWOCKJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
94  CZOPEK MACIEJ  OPEN / M40WROCŁAWPOLPOL OK  
95  CZUCHWICKI MAREK 70OPEN / M40WROCŁAW-POLPOLOKOK