Zawody obsługuje firma Datasport

6. Mróz Śrem Półmaraton
Śrem, 18 czerwca 2017 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 814
Odebrało numery: 658

Liczba opłaconych zawodników: 711
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZAK ARKADIUSZ 56821km / M30LESZNOOKOK 
2  ADAMCZAK ARTUR 40621km / M40POZNAŃOKOK 
3  ADAMCZEWSKI MICHAŁ 67321km / M40DĄBRÓWKAOKOK  
4  ADAMEK GRACJAN 32821km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOK  
5  ADAMEK MARCIN 42221km / M30PLESZEWIRON TRIATHLON PLESZEWOKOK  
6  ADAMIAK DAWID 15721km / M20ŚREMŚREM - BIEGAM BO LUBIĘOKOKGmina 
7  ADAMIAK ŁUKASZ 68421km / M20ŚREMŚREM - BIEGAM BO LUBIĘOKOKGmina 
8 ADAMSKI ŁUKASZ 2521km / M30ŚREMBEJOTOKOKGmina 
9  AKUSZEWSKA AGATA 49421km / K50PUSZCZYKOWOOKOK 
10  ALEKSANDROWICZ MACIEJ 42321km / M30WSCHOWAOKOK 
11  ALEKSANDROWICZ PIOTR 43521km / POZNAŃUNILEVER POZNAŃOKOK 
12  ANCUTA WOJCIECH 5121km / M50POZNAŃNIEZRZESZONY  
13  ANDRZEJCZAK MACIEJ 16521km / M40ŚREM-PGO ODLEWNIA ŻELIWA `ŚREM` S.AOKOKGmina 
14  ANDRZEJEWSKI MACIEJ  21km / M40SZAMOTUŁYGABLOCIARZE OK  
15  ANTKOWIAK BEATA 58521km / K20PIECHANINOKOK 
16  AST KRZYSZTOF 26321km / M30POZNAŃWWW.SIUTKOWSKA.PLOKOK  
17  BABARYKA IVAN  21km / M30DNEPRMK LUCHESK-LKB RUDNIK OK  
18  BANASZCZAK IZABELA 35121km / K30KOŚCIANSPEED FEET `16OKOK 
19  BARANIECKI ZBIGNIEW 66321km / M50POZNAŃBRYLANT KÓRNIKOKOK 
20  BARAŃSKA JUSTYNA 16821km / K40KSIĄŻ WIELKOPOLSKIOKOK 
21  BARAŃSKI ARKADIUSZ 16921km / M50KSIĄŻ WIELKOPOLSKIOKOK 
22  BARCZAK ROBERT 51021km / M40RYDZYNABIEGAM DLA SIEBIEOKOK 
23 BARTCZAK ANDRZEJ30221km / M40KALISZOKOK 
24  BARTCZAK PAWEŁ 62021km / M30KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUOKOK 
25  BARTKOWIAK MAREK 40921km / M30ŚREMOKOKGmina 
 Debiut w polmaratonie.Najdluzszy dotychczasowy bieg to 15 km.
26  BARTKOWIAK MATEUSZ 45721km / M20ŚREMOKOKGmina 
27  BARTKOWIAK RAFAŁ  21km / M40BYDGOSZCZ OK  
28  BARTKOWIAK SYLWIA 67121km / K30ŚREMOKOKGmina 
29  BARTKOWIAK WALDEMAR 69221km / M30ŚREMKLUB WYSOKOGÓRSKI W POZNANIUOKOKGmina 
30  BATRAK NATALIIA  21km / K20CHARKOWPROF RUN KHARKOV OK  
31  BEDNARZ CEZARY 65921km / M20ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOK  
32 BEDNARZ PAWEŁ35721km / M40MIECZEWONIEZRZESZONYOKOK 
33  BELKA PRZEMYSŁAW 55821km / M30SKOKI-----OKOK 
34  BEMBNISTA IRENEUSZ  21km / M40KÓRNIKDRUŻYNA SZPIKU OK  
35  BIAŁACKI MARCIN  21km / M20ŚREM OKGmina  
36  BIELEŃ BARTOSZ 9321km / M30LUBOŃLUCKY LUZERSOKOK 
37  BŁASIK KRZYSZTOF  21km / M40POZNAŃCAMOUFLAGE_SHOP OK  
38  BŁASZCZYK DAWID 32621km / M20ROBAKOWOOKOK 
39  BŁASZCZYK ROBERT 41221km / M30BORÓWIECOKOK 
40  BŁASZCZYK TOMASZ 54221km / M30BORÓWIECOKOK 
 pierwszy półmaraton w życiu
41  BŁOCH KRYSTIAN 47921km / M20ŚRODA WIELKOPOLSKAOKOK 
42  BŁOCH PAWEŁ 57221km / M30ŚREMRUNNER`S POWEROKOKGmina 
43  BOBAK KRZYSZTOF 35521km / M40GŁOGÓWDRUŻYNA SZPIKUOKOK 
 Loosing Control
44  BOGDZIEWICZ BŁAŻEJ 37421km / M40POZNAŃOKOK 
45  BOJEWSKI JERZY 22921km / M40POZNANAIRWAVES RUNNING CLUBOKOK  
46  BORKOWSKA AGATA 35421km / K30POZNAŃOKOK 
47  BOROWCZYK SONIA 41121km / K20ZALASEWOOKOK 
48  BOROWCZYŃSKI ARTUR 38121km / M20RZGÓWGRUNWALD TEAM POZNAŃOKOK 
49  BORYSEWICZ WIKTOR 50421km / M20WYRZEKA77SPORTOKOKGmina 
50  BOSY DANIEL 37721km / M20KOŚCIANLKS SANA KOŚCIANOKOK 
51  BRAUN EWELINA 72021km / K40KIEŁCZEWOKOŚCIAN TEAMOKOK 
52  BRODA MATEUSZ 26121km / M20PEPOWOOKOK  
53  BRUDŁO KRZYSZTOF 38921km / M30POZNAŃOKOK 
54  BRUSS AGATA 17521km / K20ŚREMOKOKGmina 
55  BRYGIER DAMIAN 70021km / M20GRODZISK WLKP.OKOK 
56  BRZEZIŃSKA - KAPŁON EDYTA 15121km / K40POZNAŃOKOK 
57  BRZOSTOWSKI TOMASZ 41321km / M30SZCZYTNIKIOKOK 
58  BUKO MARIUSZ 19121km / M40ŚREMODLEWNIA ŻELIWA ŚREMOKOKGmina 
59  BURA KRYSTIAN  21km / M30LESZNO OK  
60  BURANT AGNIESZKA 66421km / K30POZNAŃOKOK 
61  BUŚKO MATEUSZ  21km / M30KOŚCIANKOŚCIAN TEAM OK  
62  BYSZKIEWICZ-GRECZUK AGATA 53821km / K30ŚREM-----OKOKGmina 
63  CEGIEŁKA DAWID 10121km / M30ŚREMKS BACHMATYOKOKGmina 
64  CEKIERA KATARZYNA 4421km / K30ŚREMWIOCHA BIEGAOKOKGmina 
65  CEREMUGA PIOTR 50021km / M20ŚREMHORNY HORNETSOKOKGmina 
66  CHABROS KAROLINA 3321km / K30POZNAŃDRUŻYNA SZPIKU  
67  CHOJNIAK WIESŁAW 38721km / M40POZNAŃOKOK 
68  CHRZANOWSKI IGOR 48321km / M20ZWOLATFP GRAFIKAOKOK 
69  CHUDZIŃSKI MARCIN 24321km / M30MOSINAROKOKOK 
70  CHUDZIŃSKI MICHAŁ 1421km / M40NOCHOWORUNNER`S POWEROKOKGmina 
 Pacemaker na 1:35 Zapraszam do wspólnego biegu !
71CHUDZIŃSKI TOMASZ34021km / M40ŚREMNIEZRZESZONYOKOKGmina 
72  CHUMSKI DAWID 17621km / M20KOŚCIANOKOK 
73  CICHOCKI ROBERT 21021km / M40PSARSKIEOKOKGmina 
74  CIEPLUCH MARCIN 20521km / M20OLEŚNICACOBOKOK 
75  CIESIÓŁKA MAREK 63321km / M40PSARSKIEOKOKGmina 
76  CIEŚLAK ARKADIUSZ 6421km / M30ŚREMTATA DLA BORYSKAOKOKGmina 
77  CIEŚLAK ARKADIUSZ 16121km / M30ŚREMTEAM PIFOKOKGmina 
78  CIEŚLAK BARTOSZ 42921km / M20ŚREMOKOKGmina 
79  CIEŚLAK PATRYK 54421km / M20ŚREMBEL PAESE ŚREMOKOKGmina 
80  CIEŚLARCZYK BARTŁOMIEJ 41821km / M20ŚREMOKOKGmina 
81  CIOŁEK PAWEŁ 64621km / M30SRODA WIELKOPOLSKAOKOK 
82  CUKIERNIK PRZEMYSŁAW 56021km / M30ZIELONA GÓRAHARPAGAN ZGOKOK 
83  CWIKLINSKI MACIEJ 64921km / M40KONINKOOKOK 
84  CZAMAŃSKI ZBIGNIEW 33121km / M40KROBIAOKOK 
 Mieszkaniec gminy krobia lubie biegac drugi półmaraton
85  CZARNASIAK MATEUSZ 37121km / M30JAROCINJKS MARATOŃCZYKOKOK 
86  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 43821km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOK 
87  CZEKAJ AGNIESZKA 53121km / K30GOLINAROZPĘDZENI WIATREM GOLINAOKOK 
88  CZERWIŃSKI RAFAŁ 29121km / M30OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOKOK 
89  ĆWIEK TOMASZ 36621km / M30ŚREMNOT IN THIS LIFETIMEOKOKGmina