Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg Niepodległości
Legnica, 10 listopada 2017 r.


Liczba zawodników : 467
Odebrało numery: 361

Liczba opłaconych zawodników: 397
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  AŁDAŚ KRZYSZTOF 279OPEN / M60LEGNICAPOLPOLOK 
2  AMBROSIEWICZ HENRYK 47OPEN / M65JELENIA GORAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
3  ANDRUCHÓW MAREK 367OPEN / M40LEGNICAPOLPOLOK 
4  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ  OPEN / M30LUBINHUSARIA RACE TEAMPOLPOL   
5  ANUSZ ADAM  OPEN / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOL   
6  ANUSZ ROKSANA  OPEN / K1IMBRAMOWICE,ŻARÓW BIEGAPOLPOL   
7  ARCHUTICZ JOANNA 15OPEN / K1LEGNICAPOLPOLOK  
8  ARDELI AGA 306OPEN / K1ZŁOTORYJABIEGAM BO LUBIĘ :)POLPOLOK 
9  ATTINGER RAFAŁ 174OPEN / M30LEGNICAPOLPOLOK  
10  BALKIEWICZ HENRYK  OPEN / M50LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOL   
11  BARDZIŃSKI RAFAŁ 11OPEN / M18LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
12  BAREŁKOWSKA SONIA  OPEN / K1MIŁKOWICEPOLPOL   
13  BASZAK MAREK 395OPEN / M30LEGNICA:)POLPOLOK 
14 BAWDER MICHAŁ2338OPEN / M30JAWORPOLPOL  
15  BENDKOWSKA ANNA 226OPEN / K1LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
16  BENDKOWSKI ANDRZEJ 225OPEN / M40LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
17  BERA EMILIAN  OPEN / M30JAWORPOLPOL   
18  BERA EMILIAN 294OPEN / M30JAWORPOLPOLOK 
19  BERNAT BOGDAN 76OPEN / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
20  BEZDEL ANNA 241OPEN / K2BOLKÓWPOLPOLOK 
21  BOBER DOROTA  OPEN / K2JAWORBRAKPOLPOL   
22  BOCHENEK-JANUSIAK MAGDALENA 195OPEN / K2OSIEKPOLPOLOK 
23  BOGUCKI KAMIL 261OPEN / M30LEGNICAŁĄCZKA TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
24  BOGUSZ PIOTR  OPEN / M30LEGNICAPOLPOL   
25  BONECKA RENATA 168OPEN / K2LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAPOLPOLOK 
26  BORKOWSKI TOMASZ 262OPEN / M50POLKOWICEAKS WYBIEGANI POLKOWICEPOLPOLOK 
27  BOWKUN DANIEL  OPEN / M18LEGNICADECATHLON LEGNICAPOLPOL   
28  BRANDENBURG JÓZEF 146OPEN / M60DOPIEWOPOLPOLOK 
29  BRUCHAL KRZYSZTOF 69OPEN / M30CHOJNÓWPOLPOLOK  
30  BRZEZOWSKI MICHAŁ 327OPEN / M18OSIECZNICAPOLPOLOK  
31  BUCZKOWSKI BŁAŻEJ 153OPEN / M18LEGNICAPOLPOLOK 
32  BUJAK GRZEGORZ 107OPEN / M40LEGNICAKMP LEGNICAPOLPOLOK 
33  BUREK RYSZARD 188OPEN / M40WROCŁAWSTAWPOLPOLOK 
34  BURZYNSKI TOBIASZ 38OPEN / M18OSIECZNICAMKS BOLESLAVIAPOLPOLOK  
35 CHAŁAJDA JAROSŁAW338OPEN / M40LEGNICAPOLPOLOK 
36  CHMIEL PATRYCJA 400OPEN / K1LEGNICAFIGHT HOBBY LEGNICAPOLPOLOK 
37  CHMIELEWSKA SYLWIA 394OPEN / K2LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
38  CHMIELOWIEC NORBERT 157OPEN / M30LEGNICAPOLPOLOK 
39  CHOJNACKI RYSZARD 392OPEN / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOK 
40  CIESIELSKA AGATA 39OPEN / K2RZESZOTARYPOLPOLOK 
41  CIEŚLA DANIEL  OPEN / M40LEGNICAAMATORPOLPOL   
42  CUKROWSKI ANDRZEJ 268OPEN / M40ZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
43  CZECH PAWEŁ 371OPEN / M30PROCHOWICEKROKUS KWIATKOWICEPOLPOLOK 
44 CZERNIEJEWSKI JAROSŁAW296OPEN / M18LEGNICAPOLPOL  
45 CZERSKA EWA237OPEN / K1LEGNICAPOLPOLOK 
46 CZERSKI KRZYSZTOF236OPEN / M18LEGNICAPOLPOLOK 
47 CZERSKI RAFAŁ235OPEN / M40LEGNICAPOLPOLOK 
48 CZUBA MARCIN 352OPEN / M30LEGNICAPACEMAKERPOLPOLOK 
49  ĆWIĘKA DAMIAN 171OPEN / M30LUBAŃWALECZNI NIEZNISZCZALNIPOLPOLOK