Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

ONICO Gdynia Półmaraton Dzieci i Młodzież
Gdynia, 18 marca 2017 r.


Liczba zawodników : 466
Odebrało numery: 412

Liczba opłaconych zawodników: 417
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 ADAMCZEWSKI BARTOSZ1OPEN / M09ALEKSANDRÓW LODZKIPOLPOLOK 
2 ADAMCZYK NATALIA2OPEN / K99OBORNIKIPOLPOLOK 
3 ADAMCZYK JULIA3OPEN / K14OBORNIKIPOLPOLOK 
4 ANUSZEK HELENA4OPEN / K09GDYNIAPOLPOLOK 
5 BAGDZIŃSKA ZUZANNA413OPEN / K09WŁOCŁAWEKPOLPOL  
6 BAGDZIŃSKI DANIEL OPEN / WŁOCŁAWEKPOLPOLOK  
7 BAŁDYGA STANISŁAW5OPEN / M14RUMIAPOLPOLOK 
8 BANACH RADEK6OPEN / M02WĄGROWIECMAMY BIEGAMYPOLPOLOK 
9 BANACZYK OSKAR7OPEN / M04GDYNIAPOLPOLOK 
10 BARAN JAŚ8OPEN / M09GDYNIA2016POLPOLOK 
11 BARCZUK WIKTORIA419OPEN / K99GRUDZIĄDŹKKP CHEŁMŻAPOLPOL  
12 BAREŁA MIKOŁAJ9OPEN / M09RUMIAPRZEDSZKOLE MAGICZNY ZAMEK GDYNIAPOLPOLOK 
13 BECZEK OLIWIA10OPEN / K04SUCHY DWÓRPOLPOLOK 
14 BECZEK HANNA11OPEN / K09SUCHY DWÓRPOLPOLOK 
15 BIAŁASZEWSKA ANITA12OPEN / K09GDYNIATRÓJWIZJAPOLPOLOK 
16 BIAŁOBRZESKA AMELIA13OPEN / K09WARSZAWAPOLPOLOK 
17 BIAŁOBRZESKI MICHAŁ OPEN / WARSZAWAAMELIAPOLPOLOK  
18 BIENIUK JAN406OPEN / M09GDYNIAPOLPOL  
19 BIENIUK SZYMON407OPEN / M06GDYNIAPOLPOL  
20 BIEROŃ EMILKA14OPEN / K14BANINOPOLPOLOK 
21 BINKIEWICZ MALINA15OPEN / K14ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMPOLPOLOK 
22 BINKIEWICZ MILENA16OPEN / K14ZĄBKIBIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMPOLPOLOK 
23 BŁASZCZYK MACIEJ17OPEN / M14ZGIERZZGIERZOŁAKIPOLPOLOK 
24 BŁASZKIEWICZ MATEUSZ18OPEN / M02WEJHEROWOPOLPOLOK 
25 BOBROWSKI JAKUB19OPEN / M04GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYPOLPOLOK 
26 BOCHENEK IWO20OPEN / M06TORUŃCENTURIAPOLPOLOK 
27 BOGDAŃSKA AMELIA425OPEN / K09GDAŃSKNIERUCHOMOŚCI PARTNERPOLPOL  
28 BOGDAŃSKI ROBERT OPEN / GDAŃSKAGENCJA NIERUCHOMOŚCI PARTNERPOLPOLOK  
29 BOGDAŃSKI ROBERT OPEN / GDAŃSKAGENCJA NIERUCHOMOŚCI PARTNERPOLPOLOK  
30 BOGDAŃSKI MARCIN424OPEN / M14GDAŃSKNIERUCHOMOŚCI PARTNERPOLPOL  
31 BOGUSZEWSKI PIOTR22OPEN / M09GDAŃSKPOLPOLOK 
32 BOGUSZEWSKA LENA21OPEN / K04GDAŃSKPOLPOLOK 
33 BOMBIŃSKA ALEKSANDRA23OPEN / K09SKARYSZEWPOLPOLOK 
34 BORKOWSKA MAJA24OPEN / K09GRABÓW NAD PROSNĄPOLPOLOK 
35 BORKOWSKA JOANNA25OPEN / K09GRABÓW NAD PROSNĄPOLPOLOK 
36 BORZESZKOWSKI JAKUB26OPEN / M06CZARNA WODAPOLPOLOK 
37 BUCEWKA NATASZA27OPEN / K06WARSZAWA2FM SPORTSTEAMPOLPOLOK 
38 BUDKOWSKI SEBASTIAN28OPEN / M09GDAŃSKPOLPOLOK 
39 BUDKOWSKI KRZYSZTOF29OPEN / M14GDAŃSKPOLPOLOK  
40 BUDZANOWSKA GABRYSIA30OPEN / K09LIPNOPOLPOLOK 
41 BUDZICH MACIEJ31OPEN / M04GDAŃSKPOLPOLOK 
42 BUKOWSKA AMELKA32OPEN / K14OCHODZABRIDGESTONEPOLPOLOK 
43 CEMPEL KAJETAN33OPEN / M04SOPOTKLUB ŻEGLARSKIPOLPOLOK 
44 CHMIELARSKI GRZEGORZ409OPEN / M09GDYNIAPOLPOL  
45 CHMIELEWSKI DOMINIK34OPEN / M06ŚCINAWABIEGAM BEZ SPINYPOLPOLOK 
46 CHODURSKI NIKODEM443OPEN / M02GDAŃSKPOLPOL  
47 CHOJNACKA DOMINIKA354OPEN / K06POŁCHOWOPOLPOLOK 
48 CHOJNACKI MICHAŁ35OPEN / M09RUMIAPOLPOLOK 
49 CHWIETKIEWICZ BARTOSZ36OPEN / M02BRANIEWOJYSK KLUB BIEGACZYPOLPOLOK  
50 CIASTEK JAKUB430OPEN / M09CHEŁMNOPOLPOL  
51 CIĄCIO MAKS405OPEN / M04ŁÓDŹPOLPOL  
52 CIĄCIO MARCEL408OPEN / M14ŁODŹPOLPOL  
53 CŁAPA MATEUSZ37OPEN / M99GDAŃSKMMKS GDAŃSK SEKCJA SMOCZYCH LODZIPOLPOLOK  
54 COWLING OSCAR38OPEN / M09TONBRIDGEGBRGBROK 
55 COWLING ELLIOT39OPEN / M14TONBRIDGEGBRGBROK 
56 CURYŁO MAGDALENA415OPEN / K06GDAŃSK-OSOWAOLIMPIA OSOWAPOLPOL  
57 CYBULSKA OLIWIA40OPEN / K09KRAKÓWPOLPOLOK 
58 CYMAN DAMIAN337OPEN / GDAŃSKPOLPOLOK 
59 CZERNIEJEWSKI TOMASZ41OPEN / M09BOJANOPOLPOLOK 
60 CZERNIEJEWSKI ARKADIUSZ42OPEN / M14BOJANOPOLPOLOK 
61 CZERWIAK JULIA43OPEN / K06REDAKLUB ŻEGLARSKIPOLPOLOK 
62 CZERWIEC KAROLINKA44OPEN / K06PISARYUKP KMITA ZABIERZOWPOLPOLOK 
63 CZERWIEC DANIEL45OPEN / M14PISARYKT WATER KNIGHTS ZABIERZÓWPOLPOLOK 
64 ĆWIKLIŃSKA JULIA46OPEN / K09GDYNIAPOLPOLOK