Zawody obsługuje firma Datasport

Charytatywny Nocny Bieg dla Alexa!
Jakuszyce, 01 kwietnia 2017 r.


Liczba zawodników : 186
Liczba opłaconych zawodników: 3
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ANTKOWIAK JUSTYNA  Bieg / ZIELONA GÓRACZARNA ROZPACZ  
2  ARGASIŃSKI MATEUSZ  Bieg / DOPIEWIECDRUŻYNA ZBÓJA  
3  BABKA IZA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBABOMBAJ  
4  BALA ALEKSANDER  Bieg / LEGNICA  
5  BALUL GRZESIEK  Bieg / LUBINKARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA  
6  BALZA-PLUCIŃSKA EWA  Nart / KOŁOBRZEGMOR-SKI TEAM KOŁOBRZEG  
7 BOBOWSKI ZYGMUNT Bieg / JELENIA GÓRABIEG PIASTÓW  
8  BORKOWSKA EWELINA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA  
9  BOTUR BRONISŁAWA  Nart / JELENIA GÓRA  
10  BOTUR DAGMARA  Nart / JELENIA GÓRA  
11  BOTUR GRZEGORZ  Nart / JELENIA GÓRA  
12 CAŁY JOANNA Bieg / WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA  
13  CEPLIN-KRYWKO MAGDALENA  Bieg / KARPACZKARPACZ  
14  CHOWANIAK KAJA  Bieg / JELENIA GÓRA  
15  CHUDZIKIEWICZ KAROLINA  Nart / WOJCIESZÓWM-T SPORT  
16  CZAPLICKI JANUSZ  Nart / JELENIA GÓRAZABIEGANI.COM. PL  
17  CZECH MARTA  Bieg / KARPACZ  
18  CZECH MIROSŁAW  Nart / KARPACZ  
19  CZECHOWSKA KATARZYNA  Nart / JELENIA GÓRA  
20  CZOPOR GRZEGORZ  Bieg / JELENIA GÓRADRUŻYNA CHROBREGO  
21  ĆWIEK PRZEMYSŁAW  Bieg / JANOWICE WIELKIEUKS `JEDENASTKA`  
22  DĄBEK ANASTAZJA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA  
23  DĄBROWSKI STANISŁAW  Nart / WAŁBRZYCH  
24  DENIS JANUSZ  Nart / KARPACZKARPACZ  
25  DENIS MAKS  Nart / KARPACZKARPACZ  
26  DOBROWOLSKA BOŻENA  Bieg / JELENIA GORASPORTOWI EMERYCI  
27  DOBROWOLSKI ROBERT  Bieg / JELENIA GORASPORTOWI EMERYCI  
28  DUDEK PAWEŁ  Bieg / JELENIA GÓRAUKS `JEDENASTKA`  
29  ERBETOWSKA AGNIESZKA  Bieg / JELENIA GÓRA  
30  FRASIAK EMIL  Bieg / JELENIA GORAHOTEL JAKUSZYCE *** SPORT & SPA  
31  FRECKMANN RADEK  Nart / JELENIA GÓRA  
32  FUGIEL JOANNA  Nart / KARPACZKARPACZ  
33  FUGIEL KACPER  Nart / KARPACZKARPACZ  
34  GAŁA DAMIAN  Bieg / JELENIA GÓRAHOTEL JAKUSZYCE *** SPORT & SPA  
35  GAWECKA BEATA  Bieg / JELENIA GÓRABIEG PIASTÓW  
36  GAWIN RENATA  Bieg / STANISZÓW  
37  GLEŃ MATEUSZ  Nart / SZKLARSKA PORĘBA  
38  GLEŃ OLIWIA  Nart / SZKLARSKA PORĘBA  
39  GOGOLEWSKA MARZENA  Bieg / POZNAŃ  
40  GOŁDA RADOSŁAW  Bieg / JELENIA GÓRAHOTEL JAKUSZYCE *** SPORT & SPA  
41  GOŁDA TOMASZ  Bieg / WROCŁAW  
42  GORZYCKI MACIEJ  Nart / KARPACZKARPACZ  
43  GÓRA KAROLINA  Bieg / JELENIA GÓRAUKS `JEDENASTKA`  
44  GRAB JERZY  Nart / SZKLARSKA PORĘBA  
45  GROMYKO ANETA  Bieg / JELENIA GÓRAJELENIA GÓRA  
46  GRYZ MONIKA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA  
47  GRYZIEC MAGDALENA  Bieg / JELENIA GÓRAHOTEL JAKUSZYCE *** SPORT & SPA  
48  GRZESZCZAK JOANNA  Nart / JELENIA GÓRATEAM BIEG PIASTÓW  
49  GWÓŹDŹ AGNIESZKA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA  
50  HARBUL-BAŁA KATARZYNA  Bieg / ŚWIERADÓW-ZDRÓJKMZ TEAM  
51  HEROMIŃSKA KAROLINA  Bieg / JELENIA GÓRABIEG PIASTÓW  
52  HRAMYKA ALIAKSANDR  Bieg / JELENIA GÓRAJELENIA GÓRA  
53  JACKOWSKI CEZARY  Bieg / JELENIA GÓRA  
54  JAN VACEK  Nart / PRAGALK BUMBÁLKA JANOV  
55 JANIK PAULINA Bieg / JELENIA GÓRAKARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA  
56  JAWOROWSKI RAFAŁ  Nart / SZKLARSKA PORĘBA  
57  JAWORSKA SYLWIA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA  
58  JĘDRZEJCZYK MARIOLA  Bieg / JELENIA GÓRAJELENIA GÓRA  
59  JOANNA LEWANDOWSKA  Bieg / PRZESIEKA  
60  KACZMARCZYK JUSTYNA  Bieg / JELENIA GÓRAHOTEL JAKUSZYCE *** SPORT & SPA  
61  KACZMARCZYK URSZULA  Bieg / WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAM / PRO RUN WROCŁAW  
62  KALTBACH KORDIAN  Nart / KRAPKOWICEJLL CYCLING TEAM  
63  KANIA ALINA  Nart / PIECHOWICE  
64  KAPUCKA - MATUSIK ANETA  Nart / JELENIA GÓRAM&M  
65  KAZUSEK JOANNA  Bieg / JELENIA GÓRAUKS `JEDENASTKA`  
66  KAZUSEK PAWEŁ  Bieg / JELENIA GÓRAUKS `JEDENASTKA`  
67  KLUBA RADOSŁAW  Bieg / OLEŚNICA  
68  KOJRO BARTOSZ  Nart / PIECHOWICEUKS KROKUS  
69  KOJRO MACIEJ  Nart / PIECHOWICE  
70  KOJRO MAŁGORZATA  Nart / PIECHOWICE  
71  KOJRO WALDEMAR  Nart / PIECHOWICE  
72  KOŁODZIEJCZYK MIROSŁAW  Bieg / LESNAZABIEGANI Z LEŚNEJ  
73  KOŁTONIAK HANNA  Nart / SZKLARSKA PORĘBA  
74  KONARSKA ANNA  Nart / GRYFÓW ŚLĄSKI  
75  KONARSKI DAMIAN  Nart / GRYFÓW ŚLĄSKI  
 Biegam na nartach amatorsko, narazie stylem klasycznym, dla przyjemności. Pozdrawiam
76  KORMAN MARZANNA  Bieg / BOLKÓW  
77  KORMAN SŁAWOMIR  Bieg / BOLKÓW  
78  KORZENIOWSKA-PRZYWARA PATRYCJA  Nart / JELENIA GORA  
79  KOSIOROWSKI LESZEK  Nart / JELENIA GÓRABIEG PIASTÓW  
80  KOWALSKA ALEKSANDRA  Bieg / BŁOTNICA  
81  KOWALSKA EWA  Bieg / PRUSY  
82  KOWALSKA GABRIELA  Bieg / RAKOWICE  
83  KOZINA IZABELA  Nart / SZKLARSKA PORĘBA  
84  KOZUBEK KATARZYNA  Nart / MŁYŃSKO  
85  KOZUBEK ŁUKASZ  Nart / MŁYŃSKO  
86  KOZUBEK PAWEŁ  Nart / MŁYŃSKO  
87  KRAWCZYK BARBARA  Nart / JELENIA GÓRA  
88  KRAWCZYK KATARZYNA  Nart / JELENIA GÓRA  
89  KRUCZKOWSKI DARIUSZ  Bieg / SZKLARSKA PORĘBAKARKONOSZ RUNNING TEAM SZKLARSKA PORĘBA  
90  KSIĄŻEK SYLWIA  Bieg / JELENIA GÓRA  
91  KUCHNIA KRZYSZTOF  Bieg / RYBNICATS REGLE SZKLARSKA PORĘBA  
92  KUDELSKA DOMINIKA  Nart / SZKLARSKA PORĘBA  
93  KUKLIŃSKA NATALIA  Nart / KARPACZKARPACZ  
94  KUKLIŃSKA RÓŻA  Nart / KARPACZKARPACZ  
95  KUKLIŃSKI TOMASZ  Nart / KARPACZKARPACZ  
96  KULIG DOMINIKA  Nart / ZACHEŁMIE  
97  KULIŃSKA KAROLINA  Nart / SIECHNICE  
98  KUREK TOMASZ  Bieg / WROCŁAWCHOJRAK TEAM WROCŁAW  
99  KURPIELA DANIEL  Nart / GŁOGÓWEKJLL CYCLING TEAM  
100 KURZEJA AGNIESZKA Nart / SZKLARSKA PORĘBAOK 
101  KURZEJA MAREK  Nart / SZKLARSKA PORĘBA  
102 KURZEJA WIKTOR  SZKLARSKA PORĘBAOK 
103  KUTYCKA-KUREK ELŻBIETA  Bieg / WROCŁAWCHOJRAK TEAM WROCŁAW  
104  LANGNER KRZYSZTOF  Bieg / WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
105  LEŚNIAK ANNA  Bieg / JELENIA GÓRA  
106  LEŚNIAK EDYTA  Bieg / ZIELONA GÓRACZARNA ROZPACZ  
107  LEŚNIAK KRZYSZTOF  Nart / WARSZAWA  
108  LEŚNIAK URSZULA  Nart / WARSZAWALEŚNIAK TEAM  
109  LEWANDOWSKI RAFAŁ  Bieg / PRZESIEKA  
110  LINKIEWICZ GRZEGORZ  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA  
111  LITWICKI NORBERT  Nart / BOGATYNIABIEG PIASTÓW  
112  ŁUCZYK BEATA  Nart / ŚWIERADÓW ZDRÓJ  
113  MAJER AGNIESZKA  Bieg / OPOLE  
 Tak
114  MAJER MAJA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA  
115  MAŁKOWSKA JOANNA  Nart / JELENIA GÓRAZABIEGANI.COM  
116  MANDZIEJ AGNIESZKA  Nart / PIECHOWIICE  
117  MARCINIAK BARTŁOMIEJ  Nart / KARPACZ  
118  MARCINIAK MAŁGORZATA  Nart / KARPACZNAUCZYCIEL  
119  MARCINIAK MIKOŁAJ  Nart / KARPACZI LO JELENIA GÓRA  
120  MARCINIAK PIOTR  Nart / KARPACZ  
121  MARUKIEWICZ MAREK  Bieg / JELENIA GÓRA  
122  MATUSIK MATEUSZ  Nart / JELENIA GÓRAM&M  
123  MATUSZAK JÓZEF  Bieg / STARA KAMIENICATS REGLE SZKLARSKA PORĘBA  
124  MATYJA ADAM  Bieg / STARA HUTA  
125  MAZURKIEWICZ JOANNA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA  
126  MUCHA MATEUSZ  Nart / SZKLARSKA PORĘBA  
127  OLAS BARTOSZ  Bieg / SZKLARSKA PORĘBALEMURY FOOTBALL TEAM SZKLARSKA PORĘBA  
 Każdy trening jest jak ziarnko piasku. Zbieram Ziarnko do Ziarnka! Buduję ogromną Pustynię!
128  OLAS RYSZARD  Bieg / SZKLARSKA PORĘBALEMURY FOOTBALL TEAM SZKLARSKA PORĘBA  
129  OLBRYCHT KORNEL  Bieg / PODGÓRZYNPODGÓRZYN (I OKOLICE)  
130  ORZELSKI MATEUSZ  Bieg / JELENIA GÓRACLUB HOTEL JAKUSZYCE  
131  OSTROWSKA ELIZA  Bieg / JELENIA GÓRA  
132  OSTROWSKA LUIZA  Bieg / JELENIA GÓRAHOTEL JAKUSZYCE *** SPORT & SPA  
133 PAŁKA IWONA Nart / CZERNICAOK 
134  PAPIERNIOK GABRIELA  Nart / SZKLARSKA PORĘBA  
135  PAWLIKOWSKA ANDŻELIKA  Bieg / WROCŁAW  
136 PAWLIKOWSKA ANNA Bieg / WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
137  PAWŁOWICZ MONIKA  Nart / JELENIA GÓRA  
138  PAZDAN NATALIA  Bieg / KOWARY  
139  PLUCIŃSKI DARIUSZ  Nart / KOŁOBRZEGMOR-SKI TEAM KOŁOBRZEG  
140  PŁYWACZYK KRZYSZTOF  Nart / CZARNY BOR  
141  PODSIADŁO MARCIN  Nart / KARPACZ  
142  POLAK GRZEGORZ  Nart / JEŻÓW SUDECKI  
143  PROĆ-GOŁDA MAŁGORZATA  Bieg / WROCŁAW  
144  PRZYBYLSKI JANUSZ  Bieg / SULĘCINEK  
145  PRZYWARA WALDEMAR  Nart / JELENIA GÓRA  
146  PUSIARSKA ANNA  Bieg / SZPROTAWADRUŻYNA CHROBREGO  
147  RĘBECKA VIOLETTA  Nart / JELENIA GÓRA  
148  ROT MAGDALENA  Bieg / WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
149  RÓŻAŃSKA WIKTORIA  Bieg / CZERNICABOMBAJ  
150 RÓŻYCKA ALEKSANDRA Nart / JELENIA GÓRA  
151  SKRĘTEK MONIKA  Bieg / JELENIA GÓRAM&M TEAM  
152  SKULSKA MARTA  Bieg / JELENIA GÓRA  
153  SŁOCIŃSKA GRAŻYNA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA  
154  SMEKTAŁA JOANNA  Bieg / OBORNIKI ŚLĄSKIE  
155  SORÓWKA HANNA  Bieg / SZCZECINSKW  
156  SROMEK BARTOSZ  Bieg / KOWARYHOTEL JAKUSZYCE *** SPORT & SPA  
157  STALMASIŃSKI REMIGIUSZ  Bieg / JELENIA GÓRASKALNIK JELENIA GÓRA  
158  STANIECKI KRZYSZTOF  Bieg / SOSNÓWKATEAM PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURY  
159  STĘPIEŃ-KUCHNIA ANNA MONIKA  Bieg / RYBNICATS REGLE SZKLARSKA PORĘBA  
160  SWOBODA AGNIESZKA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA  
161  SZABLIŃSKA JUSTYNA  Bieg / JAKUSZYCEBOMBAJ  
162  SZAJDECKA KLAUDIA  Bieg / WROCŁAWCZARNA ROZPACZ  
163  SZAŃCA MONIKA  Bieg / WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
164  SZCZEKULSKA JOANNA  Bieg / GIEBUŁTÓW  
165  SZLENDAK ŁUKASZ  Bieg / KOWARY  
166  SZYMCZAK MAGDALENA  Nart / WROCŁAW  
167  TRUMMER KRYSTYNA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA  
 Szklarskoporębianka, dyplomowana pielęgniarka, od listopada 2016 roku na emeryturze
168  TSCHIRCH KRZYSZTOF  Bieg / JELENIA GÓRAMKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE JELENIA GÓRA  
169  TSCHIRCH MARTA  Bieg / JELENIA GÓRAJELENIA GÓRA  
170  TYMCZYSZYN AGNIESZKA  Bieg / SOSNÓWKATEAM PODGÓRZYN-GMINA PRZYJAZNA Z NATURY  
171  URBANOWICZ MONIKA  Bieg / JELENIA GÓRAHOTEL JAKUSZYCE *** SPORT & SPA  
172  URODA MAGDALENA  Bieg / MYSŁAKOWICE  
173  WALENCKI MACIEJ  Bieg / KOWARY  
174  WĘGLARZ JAROSŁAW  Nart / LUBAWKA  
175 WIŚNIOWSKA-MUCHA MARTA Nart / SZKLARSKA PORĘBA  
176  WOJCIUL JUSTYNA  Bieg / KOWARYKOWARY BIEGAJĄ  
177  WÓJCIK-DĄBROWSKA MARIA  Bieg / WAŁBRZYCH  
178  ZAJĄCZKOWSKA MAGDALENA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA  
179 ZAKRZEWSKA KATARZYNA Bieg / MIŁKÓW  
180  ZAWIDZKI ADRIAN  Bieg / GRANOWIEC  
181  ZAWIDZKI ŁUKASZ  Bieg / OSTRÓW WIELKOPOLSKI  
182  ZIEMNIAK MARCIN  Nart / SOSNÓWKA  
183  ZIEMNIAK MIŁOSZ  Nart / SOSNÓWKAUKS `OLIMPIJCZYK` SOSNÓWKA  
184  ŻELAZOWSKA OLA  Bieg / WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW  
 nie ważne by biec szybko lecz by dobiec na czas:)
185  ŻOŁNIER-MORDARSKA KATARZYNA  Nart / PRZESIEKA  
186  ŻYWICKA-HOŁOWNIA ANETA  Bieg / SZKLARSKA PORĘBA