Zawody obsługuje firma datasport

Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race XCO UCI HC
Puchar Polski MTB XCO
Eliminacje OOM
Jelenia Góra, 03 czerwca 2017 r.


Liczba zawodników : 311
Odebrało numery: 4

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Odebrał
numer
1 AKHMADULLINA GUZEL17EW / MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAM  
2 AKHMETOV AINUR279U23M / SAINT-PETERSBURGOLYMPIYSKIE NADEZHDY - SGUOR  
3 ALEKSEEVA DARIA JR W / SAINT-PETERSBURGOLYMPIYSKIE NADEZHDY  
4 ANNE TAUBER23EW / U23ORANJEWOUDHABITAT MOUNTAINBIKE TEAM  
5 ANOSHINA EKATERINA18EW / MOSCOWRUSSIAN NATIONAL MOUNTAIN BIKE TEAM  
6 ANTON ALBRECHT286U23M / ALTENBERG/HALLESCHWALBE TEAM SACHSEN  
7 ANTONOV STANISLAV272U23M / MOSCOWBU UR SSHOR CYCLING  
8  ARMATYS GRZEGORZ 208JR M / TARNÓWPROJECT CYCLING ARMATYS  
9  ARMATYS OLIWIA 367YJRW / TARNÓW  
10 ARTEM SHEVTSOV116EM / KIROVOGRADBPS MTB TEAM  
11 ASIPIK SIARHEI JR M / BRESTBTLARUS BREST  
12  BAJOŁEK KLAUDIA 154JR W / WIELICZKASCOTT EUROCYCLES.COM  
13  BARTKOWIAK KACPER 66SJRM / KĄKOLEWOSTOWARZYSZENIE KS 64-STO LESZNO  
14 BASIŃSKI ALEKSANDER70SJRM / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
15 BECKING HANS119EM / WETTERENCST SANDD AMERICAN EAGLE MTB RACING TEAM  
16 BERNOLAK ŁUKASZ SJRM / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
17 BERNOLAK ŁUKASZ71SJRM / WARSZAWA  
18  BETSEMA DENISE 22EW / DEN BURG TEXELBED&WHEELS TREK  
 Dutch cyclist for Bed&Wheels Trek.
19 BIAŁEK ANTONINA11EW / U23WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
20 BIEDROŃCZYK MACIEJ225JR M / HEAD TEAM LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA  
21 BIELECKA DOROTA365YJRW / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCH  
22 BIELIŃSKI JAKUB248JR M / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS `KAROLINA` JAWORZYNA ŚLĄSKA  
23 BOGUSŁAWSKI MARCELI266U23M / SŁAWNOVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM  
24 BOJARCZAK DAWID JR M / ŁAPYUKS WYGODA BIAŁYSTOK  
25 BOREDSKII RUSLAN112EM / SAINT-PETERSBURGOLYMPIYSKIE NADEZHDY  
26 BORKOWSKI JAKUB312YJRM / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCH  
27 BORSOS BENEDEK276U23M / BUDAPESTWABERER`S EVOPRO MTB TEAM  
28  BREGIER SZYMON 320YJRM / PŁOCK  
29  BREGNHOEJ ANDERS 297U23M / TEAM BIKELIFE.DK  
30 BRYŁKA KONRAD337YJRM / NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCAWKK WIERUSZÓW  
31 BRZÓSKA FILIP65SJRM / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA  
32 BRZÓZKA ADRIAN122EM / USTROŃJBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM  
33 BRZÓZKA PIOTR115EM / USTROŃJBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM  
34 BUDZIŃSKI MARCIN281U23M / SŁAWNOHUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS  
35 BUDZIŃSKI TOMASZ282U23M / SŁAWNOHUROM LKK LUKS SŁAWNO KELLYS  
36  CARABIN SÉBASTIEN 118EM / ANDRIMONTMÉRIDA WALLONIE MTB TEAM  
37  CEBULA JUSTYNKA 194SJRW / KRCZEMKIBELTA TEAM GDAŃSK  
38  CENIUCH WOJCIECH 222JR M / PRZĘSOCINGK PIAST SZCZECIN  
39 CHOJNACKI KACPER 69SJRM / ZAWIERCIEMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY  
40  CHOLEWA MACIEK 335YJRM / GŁOGÓWTC CHROBRY SARONI GŁOGÓW  
41 CIERLUK KAROLINA33EW / U23WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW  
42  CIEŚLA MAJA 200SJRW / ZGORZAŁAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI  
43 CZABOK KLAUDIA10EW / U23WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 
44 CZABOK KONRAD303YJRM / WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI