Zawody obsługuje firma Datasport

9. Cieszyński FORTUNA Bieg - Biegi Młodzieżowe
Cieszyn, 23 kwietnia 2017 r.


Liczba zawodników : 1316
Odebrało numery: 42

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Odebrał
numer
1 ADAMASZEK ADRIANNA804D04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
2  ADAMEK ADRIANNA 1129D98 / PIETRZYKOWICEPOLPOL  
3 ADAMEK DZESIKA508C02 / KACZYCEPOLPOL 
4 ADWENT AMELIA965D04 / POLPOL 
5 AFELTOWICZ PAULINA150D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
6 ANTECKA EMILIA485D02 / CIESZYNGIMNAZJUM NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W CIESZYNIEPOLPOL  
7 ANTECKA KINGA843D04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
8 ANTOŃCZYK DENIS1275C98 / KLUB UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWYPOLPOL  
9 AUGUN ARTUR151C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
10 AUGUN KAROLINA152D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
11 BABIK KAMIL410C98 / GIMNAZJUM NR 1 W CIESZYNIE  
12 BABIK WIKTOR922C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
13 BALUSTKOVA JUDITA778D04 / CESKY TESINCZECZE 
14 BANAŚ ANNA1327D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA EWANGELICKIEGOPOLPOL  
15 BANATOWSKI MAKSYMILIAN928C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
16 BANOT JAN1193C98 / CIESZYNKATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE CIESZYNPOLPOL  
17 BANOT MACIEJ771C04 / CIESZYNKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA CIESZYNPOLPOL  
18 BAŃKOWSKA JULIA153D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
19 BARAN FILIP154C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
20 BARAN MATYÁŠ1001C04 / ČESKÝ TĚŠÍNZŠ A MŠ KONTEŠINEC, ČESKÝ TĚŠÍNCZECZE  
21 BARANOVÁ KAROLÍNA1002D02 / ČESKÝ TĚŠÍNZŠ A MŠ KONTEŠINEC, ČESKÝ TĚŠÍNCZECZE  
22 BARCZ MARTA411D02 / GIMNAZJUM NR 1 W CIESZYNIE  
23 BARTEK WIKTORIA412D02 / GIMNAZJUM NR 1 W CIESZYNIE  
24 BASZCZYNSKI MATEUSZ1194C98 / CIESZYNKATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE CIESZYNPOLPOL  
25 BASZCZYŃSKI BARTOSZ599C98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
26 BASZCZYŃSKI MICHAŁ600C98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
27  BATKO DOMINIK 1186C04 / ŻORYBATKUS TEAMPOLPOL  
28  BATKO JAKUB 1187C02 / ŻORYBATKUS TEAMPOLPOL  
29 BĄCZEK NINA1D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
30 BĄCZEK ROKSANA155D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
31 BĄCZKIEWICZ ALEKSANDRA950D04 / ZAMARSKISP 6 CIESZYNPOLPOL  
32 BĄCZKIEWICZ KLAUDIA949D04 / ZAMARSKISP 6 CIESZYNPOLPOL  
33 BĄCZKIEWICZ PAWEŁ1090C04 / CIESZYNSP 6 CIESZYNPOLPOL  
34 BENDOVÁ KAROLÍNA1003D04 / ČESKÝ TĚŠÍNZŠ A MŠ KONTEŠINEC, ČESKÝ TĚŠÍNCZECZE  
35 BENTLEJEWSKA MARTYNA156D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
36 BENTLEJEWSKA WIKTORIA157D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
37 BEREK KORNELIA1321D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA EWANGELICKIEGOPOLPOL  
38 BEREK NIKODEM158C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
39 BESTWINA MATEUSZ513C02 / CIESZYNGIMNAZJUM NR 3 CIESZYNPOLPOL  
40 BIAŁECKI TOMASZ1197C04 / JASTRZĘBIE-ZDRÓJKB MOSIR JASTRZĘBIEPOLPOL  
41 BIAŁEK ŁUKASZ413C02 / GIMNAZJUM NR 1 W CIESZYNIE  
42 BIAŁY JAN708C98 / GTE  
43 BIAŁY MICHAŁ159C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
44 BIEDROŃ JAGODA601D98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
45 BIEGUN WOJCIECH993C98 / ZSEG CIESZYNPOLPOL  
46 BIELESZ TADEUSZ367C04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA EWANGELICKIEGOPOLPOL  
47 BIENIEK KACPER936C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
48 BIENIEK MARCEL937C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
49 BIJOK ANTONINA2D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
50 BIJOK NATALIA634D98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
51 BIJOK WIKTORIA414D98 / GIMNAZJUM NR 1 W CIESZYNIE  
52 BINKOWSKI KAMIL789C98 / CIESZYNKATOLICKIE GIMNAZJUM CIESZYNPOLPOL  
53 BIZON ŁUKASZ160C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
54 BIZOŃ WIKTORIA1290D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIEPOLPOL  
55 BLACHA MARTYNA486D02 / CIESZYNGIMNAZJUM NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W CIESZYNIEPOLPOL  
56 BLACHA WIKTORIA1091D04 / CIESZYNSP 6 CIESZYNPOLPOL  
57 BLIŹNIUK KACPER1302C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIEPOLPOL  
58 BLUTKO ZUZANNA1164D04 / JASTRZĘBIE-ZDRÓJKB MOSIR JASTRZĘBIEPOLPOL  
59 BŁACHUT OLIWIER1240C04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 CIESZYNPOLPOL  
60 BÉMOVÁ VERONIKA1004D04 / ČESKÝ TĚŠÍNZŠ A MŠ KONTEŠINEC, ČESKÝ TĚŠÍNCZECZE  
61 BOBROWSKI DANIEL926C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYNPOLPOL  
62 BOCEK KONRAD780C02 / CIESZYNKATOLICKIE GIMNAZJUM CIESZYNPOLPOL  
63 BOCEK TOMÁŠ1005C02 / ČESKÝ TĚŠÍNZŠ A MŠ KONTEŠINEC, ČESKÝ TĚŠÍNCZECZE  
64 BOCHENEK DŻESIKA514D02 / CIESZYNGIMNAZJUM NR 3 CIESZYNPOLPOL  
65  BOCHENEK POLA 1123D04 / USTROŃPOLPOL  
66 BOCHENEK ROKSANA302D04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 , CIESZYN UL BIELSKA 247POLPOL  
67 BOGDAŁ DOMINIKA709D02 / GTE  
68 BOJARSKA ANNA755D04 / CIESZYNKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA CIESZYNPOLPOL  
69 BOJDA JAKUB368C04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA EWANGELICKIEGOPOLPOL  
70 BOJDA ROKSANA959D98 / ZSEG CIESZYNPOLPOL  
71  BONEK DANIEL 1210C04 / ČESKÝ TĚŠÍNSZKOŁA Z POLSKIM JĘZYKIEM W CZESKIM CIESZYNIECZECZE  
72 BORUTA EWELINA303D04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 , CIESZYN UL BIELSKA 247POLPOL  
73 BORUTA KAROLINA304D04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 , CIESZYN UL BIELSKA 247POLPOL  
74 BORUTA MAŁGORZATA1057D98 / LOTEPOLPOL  
75 BORUTA TOMASZ305C04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 , CIESZYN UL BIELSKA 247POLPOL  
76 BORYS JAN602C98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
77 BOŻEK PIOTR1325C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA EWANGELICKIEGOPOLPOL  
78 BOŻOMAŃSKI MICHAŁ603C98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
79 BRACHACZEK NADINE306D04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 , CIESZYN UL BIELSKA 247POLPOL  
80 BRACHACZEK SZYMON515C02 / CIESZYNGIMNAZJUM NR 3 CIESZYNPOLPOL  
81 BRANDYS OLIWIA161D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
82 BRAŃKA JAN162C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
83 BREJZA KRZYSZTOF3C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
84 BRNNÝ SEBASTIAN1006C02 / ČESKÝ TĚŠÍNZŠ A MŠ KONTEŠINEC, ČESKÝ TĚŠÍNCZECZE  
85 BRODA MATYLDA757D04 / CIESZYNKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA CIESZYNPOLPOL  
86 BRONIEK AURELIA4D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
87 BROZDOVA DARINA1087D04 / ČESKÝ TĚŠÍNSZKOŁA Z POLSKIM JĘZYKIEM W CZESKIM CIESZYNIECZECZE  
88 BROŻEK MAKSYMILIAN880C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
89 BRUDNY JOANNA710D02 / GTE  
90 BRÁZDA VOJTĚCH1007C04 / ČESKÝ TĚŠÍNZŠ A MŠ KONTEŠINEC, ČESKÝ TĚŠÍNCZECZE  
91 BRZOZOWSKA MAJA764D04 / CIESZYNKATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA CIESZYNPOLPOL  
92 BRZÓSKA AMELIA977D04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYNPOLPOL  
93 BRZÓSKA DANIEL810C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYNPOLPOL  
94 BRZUCHANSKI DANIEL419D02 / CESKY TESINZSP HAULISZKOVACZECZE 
95 BUBIK IGOR5C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
96 BUCHOLC NIKOLA416D02 / GIMNAZJUM NR 1 W CIESZYNIE  
97 BUCHOLC PAULA6D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
98 BUCZKOWSKI GABRIEL879C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
99 BUDZIŃSKA-LIPKA AMELIA857D04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
100 BUDZIŃSKI-LIPKA MAKSYMILIAN417C02 / GIMNAZJUM NR 1 W CIESZYNIE  
101 BUGAŁA MARIUSZ604C98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
102 BUJOK AGNIESZKA605D98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
103 BUJOK JAGODA369D04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA EWANGELICKIEGOPOLPOL  
104 BUJOK MARZENA7D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
105 BUJOK PAWEŁ711C98 / GTE  
106 BULAK ALICJA606D98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
107 BUŁAWA BARTOSZ516C02 / CIESZYNGIMNAZJUM NR 3 CIESZYNPOLPOL  
108 BURZAWA EMILIA307D04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 , CIESZYN UL BIELSKA 247POLPOL  
109 BURZAWA MARIA308D04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 , CIESZYN UL BIELSKA 247POLPOL  
110 BYLOK MARTA607D98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
111 BYRDY SEBASTIAN1092C04 / CIESZYNSP 6 CIESZYNPOLPOL  
112 BYRSKI BARTOSZ163C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
113 BYRSKI JAKUB164C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
114 CABRERA-BLANCO ANDREA712D98 / GTE  
115 CANIBOŁ WIKTORIA952D98 / ZSEG CIESZYNPOLPOL  
116 CEGLAREK EMILIA8D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
117 CELAK PAWEŁ165C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
118 CETNAROWSKA KAROLINA9D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
119 CETNAROWSKI DOMINIK418C98 / GIMNAZJUM NR 1 W CIESZYNIE  
120 CHALIMONIUK IGOR10C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
121 CHŁODEK OLIWIA1058D98 / LOTEPOLPOL  
122 CHMIEL TOMASZ11C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
123 CHMIELEWSKI JAKUB1093C04 / CIESZYNSP 6 CIESZYNPOLPOL  
124 CHOCHLIŃSKA ALEKSANDRA166D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIEPOLPOL  
125 CHOCZAJ NADIA12D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
126  CHOJECKA WIKTORIA 1168D04 / JASTRZĘBIE-ZDRÓJGBC RUNNERSPOLPOL  
127 CHOLEWA BARTŁOMIEJ370C04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA EWANGELICKIEGOPOLPOL  
128 CHOLEWA JULIA608D98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
129 CHOLEWIK JULIA713D02 / GTE  
130 CHOLEWKA JAKUB1094C04 / CIESZYNSP 6 CIESZYNPOLPOL  
131 CHOROBA JADWIGA309D04 / CISOWNICASZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 , CIESZYN UL BIELSKA 247POLPOL  
132 CHOWANIEC TYMOTEUSZ167C04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
133 CHRAPEK BEATA609D98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
134 CHRAPEK MARTA714D98 / GTE  
135 CHROBOCZEK WIKTORIA1095D04 / CIESZYNSP 6 CIESZYNPOLPOL  
136 CHROMIK JULIA1118D02 / POGÓRZELKS POGÓRZEPOLPOL  
137 CHROMIK JUSTYNA1117D04 / POGÓRZELKS POGÓRZEPOLPOL  
138 CHROMIK JUSTYNA1059D98 / LOTEPOLPOL  
139 CHUDECKA MARIE715D98 / GTE  
140 CHUDECKA MARTA1332D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA EWANGELICKIEGOPOLPOL  
141 CHUDY NATALIA1132D04 / BIELSKO-BIAŁAKS TĘCZA KOMOROWICEPOLPOL  
142  CHUDYK ANNA 1125D04 / OCHABYLKS OCHABY 96POLPOL  
143 CHWASTEK JOANNA610D98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
144 CICHOŃ NIKOLETA974D98 / ZSEG CIESZYNPOLPOL  
145 CICHOWSKA WIKTORIA785D98 / USTROŃKATOLICKIE GIMNAZJUM CIESZYNPOLPOL  
146 CIEPLIK MAŁGORZATA13D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
147 CIEŚLAR KAROLINA611D98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
148 CIEŚLAR MAŁGORZATA868D04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
149 CIEŚLAR NIKOLA975D98 / ZSEG CIESZYNPOLPOL  
150 CIEŚLAR TOMASZ1252C98 / CIESZYNZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W CIESZYNIEPOLPOL  
151 CIEŚLAR WANESSA168D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
152 CIOMPA IZABELA695D98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
153 CWYNAR ANGELIKA846D04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
154 CWYNAR MATEUSZ1195C98 / CIESZYNKATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE CIESZYNPOLPOL  
155 CWYNAR MICHAŁ790C98 / CIESZYNKATOLICKIE GIMNAZJUM CIESZYNPOLPOL  
156 CYRZYK MAGDALENA14D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 CIESZYNPOLPOL  
157 CZAKON TOMMY517C02 / CIESZYNGIMNAZJUM NR 3 CIESZYNPOLPOL  
158 CZAPLA NIKOLA371D04 / CIESZYNSZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA EWANGELICKIEGOPOLPOL  
159 CZEPCZAR WIKTORIA837D04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
160 CZERKOWSKI KAROL938C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYNPOLPOL  
161 CZERNIK TYMOTEUSZ918C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYNPOLPOL  
162 CZUDEJ KONRAD933C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
163 CZUDEK ALEKSANDRA627D98 / CIESZYNII LO CIESZYNPOLPOL  
164 CZUDEK ALEKSANDRA716D98 / GTE  
165 CZUDEK GABRIELA1310D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA EWANGELICKIEGOPOLPOL  
166 CZUDEK PATRYK943C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
167 CZUDEK WIKTOR930C04 / SP 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CIESZYN  
168 CZYŻ IGA169D04 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W CIESZYNIE  
169 CZYŻ KASIA1253D04 / POLPOL 
170 CZYŻ MARLENA1128D04 / CIESZYNOLZA CIESZYNPOLPOL  
171 CZYŻ WIKTORIA973D98 / ZSEG CIESZYNPOLPOL  
172 ČERVINKOVÁ KLÁRA1009D04 / ČESKÝ TĚŠÍNZŠ A MŠ KONTEŠINEC, ČESKÝ TĚŠÍNCZECZE