Zawody obsługuje firma Datasport

7 Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego
Błonie, 20 sierpnia 2017 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 611
Odebrało numery: 484

Liczba opłaconych zawodników: 453
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZAK GRZEGORZ 40421km / M40BŁONIELEGIONOKOKPWZ 
2  ADAMCZYK PAWEŁ 28521km / M30KAJETANYOKOK  
3  ADAMSKA-KOLANO AGNIESZKA 39821km / K40BŁONIEKREJZI TIM BŁONIEOKOKPWZ 
4  ALBIŃSKI TOMASZ 16421km / M30WARSZAWAOKOK 
 dla dzieciaków!!!
5  AMBROZIAK MATEUSZ 35321km / M20PŁOCHOCINOKOKPWZ 
6  AMBRZYKOWSKI LECH 18221km / M40KRĘCZKI-OKOKPWZ  
7  ANDRZEJCZAK JACEK 46421km / M40OŻARÓW MAZOWIECKIGOGGLE PAE TEAMOKOKPWZ 
8  ARBATOWSKA MARTA 1121km / K20ŁOMIANKIOBŁUSKI RUNNING TEAMOKOKPWZ 
9  BAĆMAGA MAREK 19921km / M30WARSZAWAOKOK 
10  BANASIAK MARCIN 15821km / M20NOWY DWÓR MAZOWIECKIOKOK  
11  BAŃKA GRZEGORZ 46621km / M30WARSZAWA PWZ 
12  BARANOWSKI MICHAŁ 40321km / M30WARSZAWAOKOK 
13  BARCEWICZ MARTA  21km / K30OLSZTYNSS DRUŻYNA WILKA / 12TRI.PL / SKLEPBIEGOWY.COM OK  
14  BARCEWICZ MARTA 52621km / K30OLSZTYNSS DRUŻYNA WILKA / 12TRI.PL / SKLEPBIEGOWY.COM  
15  BARDECKA AGNIESZKA 1221km / K30ŁOMIANKIOKOKPWZ 
16  BARECKI WŁODZIMIERZ 1321km / M60WARSZAWANIEZRZESZONYOKOK  
17  BARNAŚ ILONA 32121km / K30WARSZAWAPRETTYFITTYTEAMOKOK  
18  BARTOŁOWICZ DAWID 45621km / M20BROCHÓWOKOK 
19  BARTOSZEWSKI PIOTR 37821km / M30ŁOMIANKIOBŁUSKI RUNNING TEAMOKOKPWZ Samorzad 
 Radny Łomianek
20  BASIAK BOGDAN 41421km / M50TERESINOKOK 
21  BAWIEC BARTOSZ 18021km / M30WARSZAWAWARSZAWAOKOK  
22  BĄBA ŁUKASZ  21km / M30KRĘCZKI OKPWZ  
23 BĄK FILIP 38821km / M40LESZNOJAK NIE MY TO KTO?OKOKPWZ 
24  BĄK MACIEJ 32921km / M40WARSZAWAORANGE POLSKAOKOK  
25 BECHEŃSKI WOJCIECH43921km / M40WARSZAWAOKOK 
26  BEDNARCZYK MARIUSZ 1421km / M40WARSZAWASTRAZ MIEJSKA M.ST.W-WY OT-7OKOKSamorzad 
27  BENEDYCZAK ROBERT 1521km / M40ŁÓDŹWYJEBISTOR TEAMOKOK 
28  BERLIŃSKI DOMINIK  21km / M30OTRĘBUSY OK  
29 BIAŁKOWSKI ALBERT1621km / M40WARSZAWATRIPOWER.PLOKOK 
30  BIAŁOBRZESKA GABRIELA 1721km / K20ZBOISKAOKOK 
31  BIEGASIEWICZ MONIKA 22221km / K40SZCZECINMKL SZCZECINOKOK 
32  BOBOWSKI MAREK 1821km / M40MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓWOKOK 
33  BOCZKOWSKI MACIEJ  21km / M40WARSZAWAEKO-BABICE TEAM OK  
34  BOCZKOWSKI MACIEJ 60021km / M40WARSZAWAEKO-BABICE TEAM Samorzad 
35  BOGUCKA BEATA  21km / K20MYSZCZYNDYSTANS LESZNO OKPWZ  
36  BOGUCKI PATRYK 23821km / M20GNIEZNOOKOK 
37  BOGUSZ LILIA  21km / K40WARSZAWAPOTWORY Z GLEBIN OK  
38 BOHDZIEWICZ PAWEŁ37921km / M30ŁOMIANKIEKO-BABICE TEAMOKOKPWZ Samorzad 
39  BOJANOWSKA SYLWIA  21km / K40BŁONIEMAMY, RUSZAMY! OKPWZ  
40  BORATYŃSKI PAWEŁ 17021km / M30USTANÓWPLUTON ALPHAOKOK 
41  BOROWIK PIOTR 1921km / M50CZĘSTOCHOWAOKOK 
42  BOROWIK RENATA 51921km / K50CZĘSTOCHOWA  
43  BORYSIUK PIOTR 2021km / M30WOLA UHRUSKAOKOK 
44  BORZĘCKI NORBERT  21km / M30KOSZALINKOSZALIN OK  
45  BRUSOKAS TOMASZ 2121km / M30WARSZAWAOKOK 
46  BRUZDA TOMASZ 2221km / M40DUCHNICEOŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOKPWZ 
47 BRYL MARCIN34421km / M30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWOKOK 
48  BRYŃSKI ARTUR 48821km / M40TERESIN  
49  BRZĄKALSKI KRZYSIEK  21km / M20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAW OK  
50  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 36721km / M60ZAMOŚĆWKZOKOK 
51  BUBEŁA MAGDALENA 2321km / K30BLIZNE JASIŃSKIEGOOKOKPWZ 
52  BUCZYNSKI ARKADIUSZ  21km / M40OZAROW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA OKPWZ  
53  BUDASZ ANDRZEJ  21km / M40STARE BABICEDRUŻYNA SZPIKU OKPWZ  
54  BUDZIK MAGDALENA 16921km / K30MARIEWOKOKPWZ 
55  BUGAJSKI ADAM 2421km / M40WARSZAWAMSZ BIEGAOKOK 
56  BUJALSKI PAWEŁ  21km / M20WARSZAWA- OKPWZ  
57  BURDACH ROBERT 25821km / M40JÓZEFÓW-OKOK 
58  BYCHOWSKI PIOTR 14321km / M30WARSZAWA  
59  BYDLIŃSKI PIOTR 29321km / M40GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
60 CALIŃSKI PAWEŁ47621km / M50 PWZ 
61 CHEŁMICKI GRZEGORZ36521km / M40WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKOKOK 
62  CHMIELEWSKI JACEK 21321km / M40BŁONIEGORENJE POLSKA RUNNING TEAMOKOKPWZ 
63  CHODNIEWICZ MICHAŁ 23321km / M30WARSZAWAOKOK  
64  CHORĄŻYK ADAM  21km / M50NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA OK  
65  CHRUSTNY MARIUSZ 30121km / M50PIASTÓWKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOKOK 
66  CHYŁEK AGNIESZKA 21921km / K20TORUŃBBL TORUŃOKOK 
67  CHYŁEK WOJCIECH 22021km / M50TORUŃBBL TORUŃOKOK 
68  CIARCZYŃSKI PAWEŁ 21721km / M50WARSZAWATEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERAOKOKSamorzad 
69  CICHACKI SYLWESTER 51121km / M20WARSZAWA  
70  CICHOCKI KRZYSZTOF 31721km / M20KOŁOZĄBOKOK 
71  CICHOCKI MICHAŁ 8221km / M40GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
 Życiówki: - Półmaraton: 1:48:37 - Maraton: 4:00:23
72  CIEŚLAK JAROSŁAW 46021km / M30RYBNOOSP JASIENIECOKOK 
73  CIEŚLAK PIOTR 15421km / M40ŁÓDŹOKOK 
74  CIOK TOMASZ 39121km / M30OŻARÓW MAZOWIECKI-OKOKPWZ 
75  CISZEWSKI GRZEGORZ 27021km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKIJUST THE BLUESOKOK 
76  CYNIAK MAREK 2521km / M40ŁÓDŹEVERRUNOKOK 
77  CZAPLA SŁAWOMIR 2621km / M40GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
78  CZAPSKA DAGNY 2721km / K30WARSZAWAOKOK  
79  CZECHOWSKI JERZY 48421km / M60WARSZAWAMZA WARSZAWA OK 
80  CZERNIAWSKI PIOTR 2821km / M30WARSZAWAOKOK 
81  CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR 41921km / M50WARSZAWANIEZRZESZONYOKOK