Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

DOZ Maraton ŁódŸ Kids Run
ŁódŸ, 22 kwietnia 2017 r.


Liczba zawodników : 969
Odebrało numery: 888

Liczba opłaconych zawodników: 936
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 ABRAMOWICZ ANIELA345F1 / WIĽZOWNAPOLPOLOK 
2 ABRAMOWICZ ANTONI346E2 / WIĽZOWNAPOLPOLOK 
3 ADAMCZEWSKI BARTOSZ244C2 / ALEKSANDRÓW LODZKIPOLPOLOK 
4 ADAMCZYK KATARZYNA532E1 / ŁÓDSKS 137DELFINPOLPOLOK 
5 ADAMKIEWICZ ANTONI328A2 / ŁÓDKS GŁOWNO W BIEGUPOLPOLOK 
6 ADAMUS AMELIA892B1 / ŁÓDZPOLPOLOK 
7 ALEKSANDROWICZ DIANA839B1 / ŁÓDPOLPOLOK 
8 ANCEROWICZ JOANNA785D1 / ŁÓDPOLPOLOK 
9 ANCEROWICZ KRZYSZTOF786D2 / ŁÓDPOLPOLOK 
10 ANDRYSIAK JULIA625F1 / SIERADZTO PAKA TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
11 ANDRZEJCZAK NINA225D1 / ŁÓDSP 56 W ŁODZIPOLPOLOK 
12 ANDRZEJCZAK FILIP226B2 / ŁÓDPM 110 W ŁODZIPOLPOLOK 
13 ANDRZEJCZAK SARA388B1 / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMAŁA STRAŻPOLPOLOK 
14 APANOWICZ MIKOŁAJ319F2 / ŁÓD0POLPOLOK  
15 ARASZKIEWICZ JULIAN692A2 / ŁÓDPOLPOLOK 
16 ARHAYEM JAKUB167D2 / ŁÓDOSMI I II ST. IM. H. WIENIAWSKIEGOW ŁODZIPOLPOLOK 
17 ARMACKA ZOFIA331B1 / LODZPOLPOLOK 
18 ARMACKA ALEKSANDRA333D1 / ŁÓDMAŁA STRAŻPOLPOLOK 
19 AUGUSTYNIAK MAJA626B1 / PABIANICEPOLPOLOK 
20 BABOUT JAN427D2 / LODZPOLPOLOK 
21 BABOUT ADAM429B2 / LODZPOLPOLOK 
22 BALCEROWSKI TYMOTEUSZ36E2 / ŁÓDPOLPOLOK 
23 BANIA MATEUSZ115B2 / ŁÓDPOLPOLOK 
24 BANIA KRZYSZTOF117B2 / ŁÓDPOLPOLOK 
25 BARCZAK HELENA389E1 / MILEJÓWPOLPOLOK 
26 BARCZAK ADELA390B1 / MILEJÓWPOLPOLOK  
27 BARTOS ALEKSANDER680D2 / ŁÓDRELAXPOLPOLOK  
28 BARTOSIK DOMINIKA751E1 / SOSNOWIECPOLPOLOK 
29 BARTOSIK KAMILA807C1 / SOSNOWIECPOLPOLOK 
30 BARTOSZEK WIKTORIA761E1 / ŁÓDPOLPOLOK 
31 BATAROWICZ JAKUB322E2 / ŁÓDPOLPOLOK 
32 BĽCZAK NATASZA713B1 / GRABINAPOLPOLOK 
33 BĽK ALICJA130B1 / ŁÓDPOLISHWAX.PLPOLPOLOK 
34 BECHTA IZABELA535C1 / ŁÓDBASKET FABRYKAPOLPOLOK 
35 BEDNARKIEWICZ AMELIA904F1 / ŁÓDPOLPOLOK 
36 BEDNARSKA ALICJA489D1 / ROSANÓWPULS TRI TEAMPOLPOLOK 
37 BEK APOLONIA788D1 / ŁÓDPOLPOLOK 
38 BEK ALEKSANDER832B2 / ŁÓDPOLPOLOK 
39 BELINA-PRAŻMOWSKI BARTOSZ734F2 / KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLPOLOK 
40 BELINA-PRAŻMOWSKI JAKUB760E2 / KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLPOLOK 
41 BEŒKA AGNIESZKA754E1 / BOJANOPOLPOLOK 
42 BEŒKA ARKADIUSZ774D2 / BOJANOPOLPOLOK 
43 BĘDKOWSKA KINGA251C1 / ŁÓDPOLPOLOK 
44 BĘDKOWSKI CEZARY250C2 / ŁÓDPOLPOLOK 
45 BIAŁECKI IGOR930D2 / TUSZYNPOLPOLOK 
46 BIEGAŁA MARCEL835B2 / TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
47 BIEŃKIEWICZ MARIA342B1 / ŁÓDPOLPOLOK 
48 BIEŃKIEWICZ ANTONI341C2 / ŁÓDPOLPOLOK 
49 BIERNACKA MAJA557F1 / ŁÓDPOLPOLOK 
50 BIERNACKI MIKOŁAJ560D2 / ŁÓDMKS JEDYNKAPOLPOLOK 
51 BILECKI OSKAR514E2 / CHECHŁO DRUGIEPOLPOLOK 
52 BISKUP JAN750E2 / ŁÓDPOLPOLOK 
53 BISKUP MAGDALENA818C1 / ŁÓDPOLPOLOK 
54 BLESIŃSKA NATALIA879C1 / ŁÓDPOLPOLOK 
55 BLESIŃSKA HANNA880B1 / ŁÓDPOLPOLOK 
56 BŁASZCZYK MACIEJ165A2 / ZGIERZZGIERZOŁAKIPOLPOLOK 
57 BŁASZCZYK NIKODEM597C2 / ŁÓDPOLPOLOK 
58 BŁAŻAŁEK JAGODA850B1 / ŁÓDPOLPOLOK 
59 BŁOCH MARIA272F1 / HUTA DŁUTOWSKABLOCHS/ZS2 PABIANICEPOLPOLOK 
60 BŁOCH MARCELINA273F1 / HUTA DŁUTOWSKABLOCHS/ZS2 PABIANICEPOLPOLOK 
61 BŁOCH JULIUSZ297A2 / ŁÓDMAŁA STRAŻPOLPOLOK 
62 BŁOCISZ MAJA463C1 / ZGIERZPOLPOLOK 
63 BŁOCISZ DAWID685A2 / ZGIERZPOLPOLOK 
64 BŁOŃSKA LENA864A1 / ŁÓDPOLPOLOK  
65 BOCZKOWSKI ANTONI369C2 / ŁÓDPOLPOLOK 
66 BOCZKOWSKI JAKUB370E2 / ŁÓDPOLPOLOK 
67 BOGUS LENA640B1 / ŁÓDPOLPOLOK 
68 BOGUS MATEUSZ540D2 / ŁÓDPOLPOLOK 
69 BORADYN KINGA595E1 / ŁÓDPOLPOLOK 
70 BORADYN MARTYNA596D1 / ŁÓDPOLPOLOK 
71 BOREK JAN414E2 / POZNAŃPOLPOLOK 
72 BOREK TYMOTEUSZ415C2 / POZNAŃPOLPOLOK 
73 BOROWICKA LILIANA541B1 / ŁÓDPOLPOLOK 
74 BOROWICKA OLIWIA542B1 / ŁÓDPOLPOLOK 
75 BRACICHOWICZ MAJA122F1 / ŁÓDSALOSPOLPOLOK 
76 BRACICHOWICZ JULIA123F1 / ŁÓDSP 41POLPOLOK 
77 BRĘDZEJ MATYLDA610E1 / ŁÓDPOLPOLOK 
78 BROZYNA JAN234A2 / ŁÓDPOLPOLOK 
79 BRUDEL ANTEK467E2 / ŁÓDPOLPOLOK 
80 BRUDZIŃSKA GABRIELA256D1 / ŁÓDMAŁA STRAŻPOLPOLOK 
81 BRZESKA HANNA454A1 / PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOK  
82 BRZOZOWSKI ANTONI874D2 / ŁÓDPOLPOLOK 
83 BRZÓSKA JAKUB712F2 / ŁÓDPOLPOLOK 
84 BUDRYN HELENA828C1 / ŁÓDPOLPOLOK 
85 BUDRYN PIOTR851A2 / ŁÓDPOLPOLOK 
86 BUKOWSKA ALEKSANDRA451E1 / TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
87 CALAK JONATAN945C2 / KOLONIA BRUŻYCAPOLPOL  
88 CALAK JULIAN944A2 / KOLONIA BRUŻYCAPOLPOL  
89 CHABIOR ALEKS602C2 / BEDOŃ PRZYKOŒCIELNYPOLPOLOK 
90 CHAŁAS SZYMON416F2 / ŁÓDPOLPOLOK 
91 CHOJNACKI SEBASTIAN571C2 / ŁÓDPOLPOLOK 
92 CICHALEWSKI ALEKSANDER936B2 / ŁÓDPOLPOLOK 
93 CICHALEWSKI MAKSYMILIAN935C2 / ŁÓDPOLPOLOK 
94 CICHOSZ NATALIA147B1 / ŁÓDPOLPOLOK 
95 CICHOSZ MATEUSZ215D2 / ŁÓDCICHOSZPOLPOLOK 
96 CICHOSZ ARTUR216A2 / ŁÓDCICHOSZPOLPOLOK 
97 CIECHOMSKA IGA798D1 / ŁÓDPOLPOLOK 
98 CIENKOWSKA OLIWIA699F1 / KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLPOLOK 
99 CIEPLUCHA BIANKA677D1 / ŁÓDPOLPOLOK 
100 CIEPLUCHA JULIAN678E2 / ŁÓDPOLPOLOK 
101 CIEŒLIK MATYLDA461B1 / ŁÓDPOLPOLOK 
102 CIEŒLIK OLIWIER722B2 / ŁÓDPOLPOLOK 
103 CIEŒLIK EMIL723D2 / ŁÓDPOLPOLOK 
104 CISŁO HANNA327B1 / ŁÓDMAŁA STRAŻPOLPOLOK 
105 COLONNA-WALEWSKA APOLONIA547E1 / GŁOWNOPOLPOLOK 
106 COLONNA-WALEWSKA ANTONINA548C1 / GŁOWNOPOLPOLOK 
107 CYNKIER NIKOLA295E1 / ŁÓDUKS 55POLPOLOK 
108 CZAJKA TYMON724D2 / LODZPOLPOLOK 
109 CZAPLIŃSKA NIKOLA375C1 / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIBASKET FABRYKAPOLPOLOK 
110 CZARNOTA JULIA701B1 / CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
111 CZECHOWICZ ANNA443C1 / ŁÓDBASKET FABRYKAPOLPOLOK 
112 CZEKALAK JULIA507F1 / STARE KRASNODEBYPOLPOLOK 
113 CZEKALAK IGOR508D2 / STARE KRASNODEBYPOLPOLOK 
114 CZEKALAK FILIP509B2 / STARE KRASNODEBYPOLPOLOK 
115 CZEKALSKI MIKOŁAJ746E2 / ŁÓDPOLPOLOK 
116 CZUBA IGOR440B2 / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLPOLOK  
117 CZYZEWSKI TYMOTEUSZ543B2 / ŁÓDMAŁA STRAŻPOLPOLOK