Zawody obsługuje firma Datasport

Górale na Start 2017 Puchar MTB Masters, zawodnicy amator i dzieci
Wałbrzych, 06 maja 2017 r.


Zakład Pracy - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 161
Odebrało numery: 134

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMEK PETR611M17 / RTYNEAPACHE LOKO TRUTNOV 
2  ARMATYS GRZEGORZ 537M2 / TARNÓWPROJECT CYCLING ARMATYS 
3  BANAS MATEUSZ 620M17 / WALBRZYCH 
4  BARYŁA BORYS  SC / WAŁBRZYCHBORYS  
5 BARYŁA BORYS453SC / RADWANICEBORYS 
6 BAUK TYMOTEUSZ543M8 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 
7  BEDNARCZYK SŁAWOMIR 548M2 / KOZYUKS SOKÓŁ KETY 
8 BEREŚ ADRIAN404M8 / OLSZYNIECSOWIE TEAM 
9  BIELECKA ANNA 534KOA / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCH 
10 BIELECKI PAWEŁ540M11 / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCH 
11 BIENIASZ MIROSŁAW M2 / TARNÓWKCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM  
12  BISEK EMIL 606M17 / WAŁBRZYCHBIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH 
13  BŁAŻEJCZAK RAFAŁ 464M1 / WROCLAW 
14 BORUCKA JULIA434SzD / WAŁBRZYCH 
15 BREGIER PIOTR547M2 / PŁOCKNIZ 
16 BRUDZIŃSKI WOJCIECH424SC / MIEDZIANKA 
17 BUŁA BLANKA535SD / WAŁBRZYCHBUŁECZKI 
18 BUŁA KSAWERY536SC / WAŁBRZYCHBUŁECZKI 
19  BYCZEK ROBERT 550M2 / CHOCIANÓWBULLS MTB TEAM 
20  CEBULSKI GRZEGORZ 414M1 / ZIELONA GÓRASEVEN - PERCEPTUS TEAM 
21 CERGIER OLIWIA519K11 / ŚCINAWKA ŚREDNIASZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓW 
22 CHOJNACKA KAROLINA433K11 / WAŁBRZYCH 
23 CHOMA LAURA524K11 / TYCHYCHOMA TEAM TSR 
24  CIOK REMIGIUSZ 459M1 / BIELSKO-BIAŁA 
25 CZEKAJ BARTOSZ447M8 / PRZEDMOŚCIETC CHROBRY GŁOGÓW 
26 CZEKAJ OSKAR445M11 / PRZEDMOŚCIETC CHROBRY GŁOGÓW 
27 CZYŻ JULIA444K11 / RZECZYCATC CHROBRY GŁOGÓW 
28  ĆWICZAK ADRIAN 443M11 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIA 
29 DEC SZYMON503SC / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA 
30 DEC WIKTOR M11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA  
31 DEREŃ AMELIA435SzD / WAŁBRZYCH 
32 DRAHAM ALEKSANDRA528SD / WAŁBRZYCH 
33 DRAHAN HANNA530SD / WAŁBRZYCH 
34  DRELAK DARIUSZ  M2 / BRALINUKS SPORT BRALIN  
35  DYLEWSKI JACEK 423M2 / WAŁBRZYCH 
36  DZIEDZIC KAMIL 615CS / WROCŁAWMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
37 FALKOWSKI BŁAŻEJ405SC / BŁAŻEJÓW 
38 FALKOWSKI MIŁOSZ406M14 / LUBAWKAMTB LUBAWKA 
39 GALUS KAMIL446M11 / RZECZYCATC CHROBRY GŁOGÓW 
40 GŁADYSZ ALAN428M11 / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH 
41 GŁOWIK MICHAŁ462M14 / TRZCINICACART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN 
42  GOŁĘBIEWSKI MICHAŁ  M1 / BIELAWAUKS DREAM-BIKE BIELAWA  
43 GOŚCIEWICZ TOMASZ M17 / RADWANICEPIĄTEK SALONY ROWEROWE - SCOTT  
44  GROSEL SZCZEPAN 605M17 / WROCŁAW 
45  GROSS ARKADIUS  M2 / FISCHBACHCRANBERRY TEAM  
46  GROSS SANDRA  K11 / LANGEBRÜCKCRANBERRY TEAM  
47  GRZEGORZEWSKA NATALIA 437K11 / KROSNOWICEWĄS-SPORT 
48 GRZESZAK ANTEK436M8 / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH 
49  GRZEŚKOWIAK SEBASTIAN  M1 / SOLEC WLKPŚRODA RACING TEAM  
 Ścigam się od 2011 roku, kolarstwo górskie jest moją pasją. Udało mi się wydać na ten temat również książkę, opisującą moje doświadczenia z wyścigów.
50  GUŁAJ KAJETAN 539M11 / JELENIA GÓRAKS SZRENICA 
51 HAWRYLUK JAKUB438M8 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIA 
52 HEJMAN WIKTORIA422K11 / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH 
53  HENEL MARCIN 401M8 / GŁUSZYCA 
54 HLEK DARIUSZ525M2 / PRZĘSOCINSZCZEPAN-BIKE TEAM 
55 ILSKI SZYMON432M11 / WAŁBRZYCH 
56  IWANIEC JAKUB  M17 / PIESZYCEMUFLON_TEAM  
57 JARECKI MATEUSZ419M11 / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH 
58 JAŚKIEWICZ LESZEK502M11 / SZCZAWINAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA 
59 JUŚ MARCEL418M8 / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH 
60  KACZMAREK MAREK 403M1 / GDAŃSKOLD SCHOOL MTB GDANSK 
61 KIEŁBASKA NATAN509M8 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA 
62  KILIAN SEBASTIAN  M2 / WAŁBRZYCHSOWIE TEAM  
63 KISIEL MARTYNA K8 / KŁODZKOUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA  
64 KLUSS NATANIEL542M11 / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCH 
65  KOŁOWICZ JAKUB 514M8 / SZCZAWNO-ZDRÓJ 
66 KONARSKI ANTONI505SC / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA 
67 KONARSKI KAJETAN504M8 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA 
68 KOPEĆ ADAM M1 / BOLESŁAWIECBIKESTACJA.PL KCNC STOWARZYSZENIE ZIEMIA BOLESŁAWIECKA  
69  KOPKA SŁAWOMIR 448M1 / BIELSKO-BIAŁA 
70 KORNAŚ FRANCISZEK546M8 / DZBANÓWFO SALAMANDRA BARDO 
71 KORNAŚ JAN457SC / DZBANÓWFO SALAMANDRA BARDO 
72  KOSTRZEWA MICHAŁ 465M1 / RADOMPRB KOMBUD 
73 KRAJEWSKA MONIKA407KOA / WAŁBRZYCH 
74 KRAWCZYK WIKTOR M11 / PRZEDMOŚCIETC CHROBRY GŁOGÓW  
75 KRUSZ DAWID416M8 / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH 
76 KULA WERONIKA527K8 / RATNO DOLNESZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓW 
77 LATOSZEK KRZYSZTOF 400M1 / WARSZAWANIEZRZESZONY 
78 LEGIEĆ MIKOŁAJ511M8 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA 
79 LEWANDOWSKA ANNA413SzD / WAŁBRZYCH 
80 LEWANDOWSKI JAN412M8 / WAŁBRZYCHWALIMSKI AKADEMIA ROWEROWA 
81 LEWANDOWSKI ROMAN411M1 / WAŁBRZYCHMTB WALIM TEAM 
82 ŁYSEK DAWID441M11 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIA 
83  ŁYSEK ŁUKASZ 402M1 / GDANSKOLD SCHOOL MTB GDANSK 
84 MAGDZIARCZYK ANIELA420K8 / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH 
85 MAGDZIARCZYK LENA417K8 / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH 
86 MAJZEL DANIEL440M11 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIA 
87  MALESZKA GRZEGORZ 549M2 / DYWITYRENAULT TEAM MTB 
88  MALESZKA MATEUSZ 460M11 / OLSZTYNRENAULT TEAM MTB 
89 MAŁEK SZYMON425SC / WAŁBRZYCH 
90  MARKIEL DAWID  M1 / WROCLAWSGR SPECIALIZED  
91 MATUŁA ALICJA523K11 / NOWA RUDASZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓW 
92 MATUŁA MARTYNA522K11 / NOWA RUDASZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓW 
93 MĄDRYGAŁ MARCEL451M11 / ŻARYHURAGAN ŻAGAŃ 
94  MĄDRYGAŁ MARCIN 450M1 / ŻARY 
95 MIKUSIAK BŁAŻEJ518M11 / ŚCINAWKA DOLNASZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓW 
96 MIKUSIAK FRANCISZEK517SC / ŚCINAWKA DOLNASZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓW 
97 MIKUSIAK KATARZYNA K8 / ŚCINAWKA DOLNASZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓW  
98 MIKUSIAK KRZYSZTOF520M11 / ŚCINAWKA DOLNASZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓW 
99 MIKUSIAK MACIEJ521SC / ŚCINAWKA DOLNASZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓW 
100  MIŁEK ADAM 607CS / MIECHÓW-CHARSZNICANIEZRZESZONY 
101 MIODOŃSKI JAROSŁAW531M2 / ŻYWIECKCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM 
102 MŁYNARCZYK OLIWIA506K11 / DZIKOWIECUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA 
103  MODERHAK MARCELINA  KOA / GDAŃSK  
104  MOKIEJEWSKI MARCIN 600M17 / WROCŁAWSERWIS MOWISPORT/ JBĆBDE 
105 MRZYGŁÓD MARCIN603M17 / WAŁBRZYCHBIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH 
106 MRZYGŁÓD MICHAŁ431M11 / WAŁBRZYCH 
107 MURYJ ANTONI512M11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA 
108 MUŚ WOJCIECH551M2 / RYBNIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 
109  NAWROCKI MAREK 609CS / BAGNOMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 
110 OKARMUS OLIWIER544M8 / JAWORZYNA ŚLĄSKAMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 
111  PALUSZEK KRZYSZTOF 501M2 / GŁUSZYCASKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH 
112  PASZEK SZCZEPAN 439M1 / BOLESŁAWIECBIKESTACJA.PL, FITWHEELS.EU 
113  PAWELUS TYMEK 533SC / SZCZAWNO ZDRÓJBUŁECZKI 
114 PEPERA MATEUSZ612M17 / WAŁBRZYCHBIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH 
115  PIETRZYCKI TOMASZ 452M1 / BIAŁYSTOKPIE3CKI TEAM 
116 PINDYCH IGOR429M8 / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH 
117  PIOTROWSKI MARIUSZ 500M2 / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCH 
118 PIOTROWSKI MIKOŁAJ409M8 / WAŁBRZYCHKKW SUPERIOR WAŁBRZYCH 
119  PIRÓG KRYSTIAN 449M1 / SZAFLARYTHULE - JMP 
120 PODOLSKA KAROLINA458SD / WAŁBRZYCH 
121  PODRAZA KRZYSZTOF 613M17 / WAŁBRZYCHBIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH 
122 POŁATYŃSKI MACIEJ614M17 / NOWE MIASTOGTS PHYTOPHARM KLĘKA 
123  PRĘTKOWSKI MICHAŁ  SC / DZIEĆMOROWICE  
124 RANOWICZ HANIA410SD / WAŁBRZYCHRANOWICZ 
125 RANOWICZ KRZYSZTOF408M8 / WAŁBRZYCHRANOWICZ 
126 RÓŻNICKA ALEKSANDRA515K8 / DZIKOWIECUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA 
127 RUDOWICZ HUBERT M11 / PRZEDMOŚCIETC CHROBRY GŁOGÓW  
128 SACHA WIT510M8 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA 
129  SAMBORSKI MACIEJ 608CS / BIAŁYSTOKPTR OPTIMA TEAM 
130  SKIBIŃSKI GRZEGORZ 602M17 / LUBOMINF2K TEAMWSSE 
131 SKOKUN JAKUB442M11 / GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIA 
132  SOBOCIŃSKI FILIP 610M14 / WAŁBRZYCH 
133 SOPICKA LILA421K11 / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH 
134 STANIAK BŁAŻEJ456M11 / BARDOFO SALAMANDRA BARDO 
135 STANIAK KONRAD454M8 / BARDOFO SALAMANDRA BARDO 
136 STOLARCZYK SZYMON601M17 / WAŁBRZYCH 
137 SYCHA RAFAŁ604M17 / SZCZAWNO-ZDRÓJ 
138  SZARY KRZYSZTOF  M1 / WAŁBRZYCHBIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH  
139  SZCZOTKA KRZYSZTOF  M1 / SIENIAWA ŻARSKA  
140 SZKUDŁAPSKI KACPER513SC / NOWA RUDACENTURTY N.R. 
141 SZKUDŁAPSKI PATRYK508M11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA 
142 SZLAGA GRACJAN M11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA  
143 SZOPA WERONIKA415K11 / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH 
144  SZUSTAK ŁUKASZ 616M17 / ŚWIEBODZICENIEZRZESZONY 
145 TONDER JUDYTA545K11 / JAWORZYNA ŚLASKAMKS KAROLINA JAWORZYNA SLASKA 
146 TYSZKA MACIEJ426SC / WAŁBRZYCH 
147 TYSZKA ZOFIA427SzD / WAŁBRZYCH 
148 URBANIAK MIKOŁAJ529SC / BORÓWNO 
149 WAWRZYŃCZYK PAWEŁ541M11 / KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH 
150 WIERUSIŃSKA JULIA455K8 / BARDOFO SALAMANDRA BARDO 
151  WOLINSKI KRZYSZTOF 461M1 / ZARYKACPER-ROWERY.COM 
152  WOLIŃSKA KATARZYNA 563KOA / ŻARYKACPER-ROWERY.COM 
153 WOLSKI CYPRIAN SC / KARPACZWOLSCY  
154 WOLSKI IGNACY M8 / KARPACZWOLSCY  
155 WOLSKI TYMON SC / KARPACZWOLSCY  
156  VICENTE CETTO OCTAVIO  M2 / HIDALGOKRBO - MEXICO  
157 VICENTE CETTO OCTAVIO532M2 / HIDALGOKRBO - MEXICO 
158  ZIELONKA MACIEJ 463M1 / SOPOTEDF TREK GDYNIA 
159  ŻEBROWSKI PIOTR 538M2 / BIAŁYSTOKPTR OPTIMA TEAM 
160 ŻOŁĘDŹ AMELIA526K11 / RADKÓWSZKÓŁKA KOLARSKA HEJSZOWINA RADKÓW 
161 ŻUR JAKUB M11 / NOWA RUDAUKS CENTRUM SPEDYCJA-PAWBUD NOWA RUDA