Zawody obsługuje firma Pulsar Sport

IV Beko Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu w wodach otwartych
Warszawa, 24 czerwca 2017 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 176
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  ADAM FURTAK 11,5k / M40-44NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLPOLOK 
2  AMOR RAFAŁ 1313km / M35-39WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
3  ANDRZEJEWICZ ŁUKASZ 611,5k / M25-29WARSAWPOLPOLOK 
4  BAR WIESLAW 1323km / M45-49WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
5  BEDNAREK ALEKSANDRA 1333km / K17-19ŁÓDŹUKS SP 149POLPOLOK 
6  BEDNARZ MATEUSZ 1343km / M30-34POZNAŃWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
7  BEŁCZĄCKI PAWEŁ 621,5k / M30-34GRÓJECTRI SIGNOVUMPOLPOLOK 
8 BISTRON ALAN 631,5k / M25-29PŁOŃSKNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
 Z zawodu technik dentystyczny, z zamiłowania ratownik wodny, sędzia pływania i instruktor pływania
9  BŁONOWSKI ADAM 641,5k / M20-24LEGIONOWOPOLPOLOK 
10  BOBEK AGNIESZKA 1353km / K25-29WARSZAWAPOLPOLOK 
11  BOGDANSKI WIKTOR 21,5k / M30-34ŁÓDŹPOLPOLOK 
12 BOŁTUĆ MAŁGORZATA1363km / K30-34WROCŁAWPOLISH OGRODNIK TEAMPOLPOLOK 
13  BROŃSKA JULIA 651,5k / K14-16KAZIMIERZ DOLNYKS WISŁA PUŁAWYPOLPOLOK 
 Lubie pływać i treningi dwa razy dziennie i kocham wstawać wcześnie na trening
14 BRYLIŃSKI BARTOSZ41,5k / M40-44WARSZAWATRI LEVELPOLPOLOK 
15  BUDEK ROBERT 51,5k / M40-44WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
16  BUDNA-JANOWSKA NATALIA 61,5k / K40-44WARSZAWAKUŹNIA TRIATLONUPOLPOLOK 
17 BUKSZTYNOWICZ JONASZ 1373km / M25-29BEŁCHATÓWDRB POLONIAPOLPOLOK 
18  BUTKIEWICZ MAGDALENA 71,5k / K35-39KRUBINPOLPOLOK 
19  BZURA JACEK 661,5k / M40-44WARSZAWAOSIR BEMOWOPOLPOLOK 
20  CHURCH MARIA 81,5k / K40-44WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
21  CIERNIAK FRANCISZEK 671,5k / M14-16LEGIONOWOUKS DELFIN LEGIONOWOPOLPOLOK 
22  CIEŚLAK ARTUR 681,5k / M35-39OTWOCKNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
23  CZERWIŃSKI KACPER 691,5k / M14-16KOZIENICEAQUATOR KOZIENICEPOLPOLOK 
24  CZUPRYN WOJCIECH 701,5k / M55-59WARSZAWAPOLPOLOK 
25  ĆWIKŁA GRZEGORZ 1383km / M40-44GORZÓW WLKP.TKKF KOSZALIN MASTERSPOLPOLOK 
26  DALMATA PAWEŁ 711,5k / M35-39WARSZAWAPOLPOLOK 
27  DĄBROWSKA-JĘDRAL MARIA 721,5k / K40-44WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
28  DĄBROWSKI MICHAŁ 1221,5k / M40-44WARSZAWAPOLPOLOK 
29  DOŁĘGA-KOZIEROWSKI JAN 91,5k / M25-29PIASECZNOBERMPOLPOLOK 
30  DOŁOWY GRZEGORZ 731,5k / M14-16WARSZAWAIUKS MUSZELKA WARSZAWAPOLPOLOK 
31  DUKAŁA MARCIN 101,5k / M45-49WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
32  DYGA BŁAŻEJ 1393km / M35-39GLIWICESIKRET GLIWICEPOLPOLOK 
 Pływam amatorsko od 3 lat, od września 2016 w sekcji Masters klubu pływackiego Sikret Gliwice. W zeszłorocznym wyścigu Pogoria Open Water na 3km uzyskałem czas 1:03:52. W tym roku moim celem jest zejście na tym dystansie poniżej godziny.
33  DZIAMSKI MARCIN 111,5k / M30-34WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
34  DZIEDZIC KATARZYNA 1403km / K30-34WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
35  DZIUDZIEK ROBERT 1413km / M50-54ADAMÓWEKAMATORPOLPOLOK 
36 ENGELMAYER ANDRZEJ1423km / M50-54USTANÓWWMTPOLPOLOK 
37 ENGELMAYER JACEK1433km / M25-29WARSZAWAWMTPOLPOLOK 
38  ENGLERT GRZEGORZ 121,5k / M40-44KOSZALINTRIATHLON KOSZALINPOLPOLOK 
39  GABLER ADAM 1443km / M25-29WARKAPOLPOLOK 
40  GAWKOWSKI MARIUSZ 1453km / M55-59WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
 dopływam do mety
41  GĄSIOR PATRYK 1463km / M20-24WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
42  GĄSIOROWSKI PIOTR 131,5k / M40-44WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
43  GOLOMBEK PIOTR 141,5k / M50-54GRUDZIĄDZNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
44  GOŹDZIK MAREK 151,5k / M40-44WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
45  GRZYBOWSKI DARIUSZ 161,5k / M45-49GRÓJECAKTYWNI GRÓJECPOLPOLOK 
46  HERMAN RAFAL 171,5k / M40-44WARSZAWAPOWERSALES TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
47  HOLENDERSKI CEZARY 741,5k / M25-29STARE BABICEPOLPOLOK 
48  IRLIK JACEK 1473km / M30-34KRAKÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
49  JANCZEWSKI ADAM 181,5k / M25-29OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAPOLPOLOK 
50  JANOWSKI JAROSŁAW 751,5k / M45-49KAZIMIERZ DOLNYPOLPOLOK 
51  JAROSZEK MALGORZATA 191,5k / K30-34WARSZAWAWMTPOLPOLOK 
52 JASIŃSKI WITOLD761,5k / M30-34WARSZAWAMF TEAMPOLPOLOK 
53  JAUMIEŃ ŁUKASZ 1483km / M30-34WARSZAWAWMTPOLPOLOK 
54  JEZNACH JAKUB 1493km / M25-29WOŁOMINNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
55  JĘDRAŚ ŁUKASZ 771,5k / M30-34WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
56  JĘDRZEJCZAK MACIEJ 201,5k / M60-64WARSZAWANEON TEAMPOLPOLOK 
57  JULIAN AGUILAR DANIEL 1503km / M35-39WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
58  KACPROWICZ BOGDAN 781,5k / M55-59WARSZAWAGRZEGORZ FIGIELSKIPOLPOLOK 
59  KACPROWICZ LESZEK 791,5k / M60-64WARSZAWAAMATORPOLPOLOK 
60  KACZMAREK AGNIESZKA 801,5k / K30-34WARSZAWALEGIA WARSZAWAPOLPOLOK 
61  KACZMAREK MARCIN 1513km / M40-44WARSZAWALEGIA WARSZAWAPOLPOLOK 
62  KALWASIŃSKI JACEK 811,5k / M35-39WARSZAWAPAUL PIPER`SPOLPOLOK 
63 KLIMCZAK DOMINIKA 100m / KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLPOLOK 
64 KLIMCZAK JULIA 100m / KKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIUKS PIĄTKA KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLPOLOK 
65  KORONA KRZYSZTOF 821,5k / M50-54WARSZAWAPOLPOLOK 
66  KORONA TATIANA 1523km / K50-54WARSZAWATRICLUBPOLPOLOK 
 W ubiegłym roku debiutowałam w J. Czerniakowskim na dystansie 3km, uzyskując czas 1:08:09. Zależy mi oczywiście na polepszeniu wyniku. W tym roku brałam udział w Otyliadzie, przepływając w ciągu 12 godzin 31km250m i uzyskując 14. miejsce w Polsce
67  KOSIOR MICHAŁ 1533km / M25-29ŁÓDŹKS CELIRONMAN S.A.POLPOLOK 
68  KOSOWSKA MARTYNA 831,5k / K25-29POZNANNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
69  KOSTRZEWA WOJCIECH 211,5k / M35-39LEWIN BRZESKIPOLPOLOK 
70  KOSTRZEWSKI JULIUSZ 841,5k / M50-54WARSZAWAAMATORPOLPOLOK 
71  KRÓLIK WIESŁAW 1543km / M55-59WARKAKS START PUŁASKI WARKAPOLPOLOK 
72  KRZAK KRZYSZTOF 851,5k / M40-44WARSZAWAPOLPOLOK 
73  KRZYŻANOWSKA EWA 221,5k / K45-49WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
74  KUBIAK KRZYSZTOF 1553km / M25-29POZNAŃK.P. ŻAGLICA POZNAŃPOLPOLOK 
75  KUJAWA SYLWIA 231,5k / K45-49WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
76  KURCZ MICHAŁ 1563km / M30-34WARSZAWAPOLPOLOK 
77  LACKORZYŃSKI KRZYSZTOF 241,5k / M30-34WARSZAWAPOLPOLOK 
78  LENZ MAREK 1573km / M45-49WARSZAWAPOLPOLOK 
79  LEWANDOWSKI IGOR 251,5k / M25-29ŁÓDŹKS CELIRONMAN S.A.POLPOLOK 
80  ŁAZARZ JACEK 261,5k / M45-49ŁĘCZNAUKS ATAK SPICZYNPOLPOLOK 
 Jestem pływakiem amatorem i od 1987 roku startuję w różnego rodzaju zawodach na wodach otwartych .
81  ŁOPATA PIOTR 861,5k / M55-59WARSZAWAWMTPOLPOLOK 
82  MACHNICKI KRZYSZTOF 271,5k / M35-39WARSZAWA#OSHOPCOMPOLPOLOK 
83  MACNER MICHAŁ 871,5k / M17-19BIELSKO-BIAŁAMTP KORMORAN OLSZTYNPOLPOLOK 
84  MAJCHROWICZ AGNIESZKA 281,5k / K35-39WARSZAWAPOLPOLOK 
85  MAŁEK WOJCIECH 1583km / M40-44WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
86  MARCINIEC WITOLD 1593km / M30-34DĘBICAKĘDZIERZ PROKA TEAMPOLPOLOK 
 W 2016 czas na 3,0km 52m09s był dla mnie ciosem w samo serce) miejsce 24... Rok 2016/2017 przepracowałem solidnie i liczę na poprawę wyniku w Czerwcu - pozdrawiam serdecznie!
87  MARKIEWICZ JAREK 291,5k / M30-34WARSZWATRIWAWAPOLPOLOK 
88  MARKOWSKI DOMINIK 881,5k / M40-44WARSAWPOLPOLOK 
89  MARKOWSKI HUBERT 891,5k / M40-44WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
90 MATLAK EWA1603km / K30-34WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
91 MAZURKIEWICZ ADAM1613km / M40-44WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
92  MAZURKIEWICZ AGNIESZKA 1623km / K35-39WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
93 MAZURKIEWICZ ALEKSANDRA224100m / KWARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
94 MAZURKIEWICZ JAN225100m / MWARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
95 MAZURKIEWICZ MAGDA1633km / K40-44WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
96  MERCHELSKI PIOTR 301,5k / M30-34WARSZAWABEZ CIŚNIEŃPOLPOLOK 
97  MILIŃSKI PIOTR 311,5k / M25-29WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
98  MISIEJUK ERNEST 321,5k / M40-44WARSZAWAROWING CLUB WARSZAWAPOLPOLOK 
99  MISIEJUK JACEK 331,5k / M50-54WARSZAWAPOLPOLOK 
100  MONCZAK GRZEGORZ 1643km / M40-44POZNAŃ - DASZEWICEONE MAN TEAMPOLPOLOK 
101  MOSKWIŃSKI KRZYSZTOF 901,5k / M50-54GDAŃSKPOLPOLOK 
102  MOSTOWSKA MAGDALENA 1653km / K40-44WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
103  MUSZELIK ŁUKASZ 911,5k / M30-34WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
104  NOWAK KRZYSZTOF 341,5k / M30-34CHORZÓWWATAHA TEAMPOLPOLOK 
105  NOWAK PAWEŁ FRYDERYK 921,5k / M40-44OPOLEPOLSKIE STOWARZYSZENIE TRENERÓW ZDROWIAPOLPOLOK 
 dr Paweł Fryderyk Nowak, naukowiec, publicysta, propagator zdrowego stylu życia, specjalista z zakresu treningu treningu zdrowotnego i edukacji zdrowotnej
106 OGRODNIK BOGUSŁAW1663km / M50-54WROCŁAWPOLISH OGRODNIK TEAMPOLPOLOK 
107 ORLIKOWSKI WIESLAW1673km / M60-64TUCHOLATORUN MULTISPORT TIMPOLPOLOK 
108  OSTAPCZUK SEBASTIAN 931,5k / M45-49WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
109  OSTROWSKI BARTOSZ 1683km / M40-44USTANÓWWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
110  PACHOWSKI ADRIAN 941,5k / M20-24WARSZAWASWIM VICTORYPOLPOLOK 
 Wielokrotny medalista mistrzostw polski juniorów w pływaniu. Współzałożyciel Szkółki pływania Swim Victory
111  PALMOWSKA PAULINA 1693km / K30-34KRAKÓWMASTERS WISŁA KRAKÓWPOLPOLOK 
112  PANASIUK TOMEK 1703km / M40-44SZCZECINSMT SZCZECINPOLPOLOK 
 Zawodnik SMT Szczecin dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, ukończyć znaczy zwyciężyć
113  PAWłOWSKA JOLANTA 351,5k / K55-59WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
114  PAWŁOWSKA MAGDALENA 481,5k / K30-34WARSZAWAPOLPOLOK 
115  PAWŁOWSKI RADEK 1713km / M40-44WARSZAWAPOLPOLOK 
116  PETIK VIKTORIIA 1723km / K17-19POZNANPOLPOLOK 
117  PIELOWSKA MONIKA 961,5k / K25-29OLSZTYNMTP KORMORAN OLSZTYNPOLPOLOK 
118 PIENIĄŻEK MARCIN971,5k / M40-44WARSZAWAMF TEAMPOLPOLOK 
119 PIENIĄŻEK WOJCIECH981,5k / WARSZAWAMF TEAMPOLPOLOK 
120  PLEWIŃSKI WOJCIECH 991,5k / M35-39ZALESIE GÓRNES&T SPORT TEAMPOLPOLOK 
121  PONIATOWSKI KRZYSZTOF 1001,5k / M35-39KLAUDYNWARSAW MASTER TEAMPOLPOLOK 
122  POPIOŁEK SEBASTIAN 361,5k / M40-44WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONU - SAAMBA TRIPOLPOLOK 
123  PRZYBYLSKI PIOTR 371,5k / M35-39WIĄZOWNAGO SPORT AK-SPED TEAMPOLPOLOK 
124  PYTEL PIOTR 1733km / M50-54WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
125  RACZKO MARIUSZ 1743km / M35-39LESZNOWOLAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
126  RĄPAŁA LESZEK 1753km / M55-59MAGDALENKAUKS GOS RASZYNPOLPOLOK 
127  RĄPAŁA TOMASZ 1763km / M14-16MAGDALENKAUKS GOS RASZYNPOLPOLOK 
128  ROKICKA ALEKSANDRA 1011,5k / K20-24SKIERNIEWICEPOLPOLOK 
129  ROKICKI PAWEŁ 1773km / M50-54WARSZAWAWARSAW MASTER TEAMPOLPOLOK 
 Ratownik WOPR
130  ROSLANIEC ROBERT 1783km / M45-49WARSZAWAWARSAW MASTERSPOLPOLOK 
131  RÓŻYCKI KONRAD 1793km / M55-59WARSZAWABIEGNIJ Z PROSERVICEPOLPOLOK 
132  SADOWSKA MONIKA 381,5k / K35-39WARSZAWAPOLPOLOK 
133  SAWICKI TEODOR 1021,5k / M17-19OSTRÓWEKTEAM KARAŚPOLPOLOK 
134  SENGER ROBERT 1803km / M35-39WARSZAWALTT LIPUSZPOLPOLOK 
135 SIERGIEJ MARCIN 1813km / M30-34WARSZAWAAMATORPOLPOLOK 
136  SKIBA BEATA 1031,5k / K35-39GRÓJECTRI SIGNOVUMPOLPOLOK 
137  SMOLIńSKI ROBERT 391,5k / M45-49WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
138  SOKOŁOWSKI DOMINIK 1041,5k / M45-49WARSZAWATRIWAWAPOLPOLOK 
139  SROKOSZ PAWEL 1051,5k / M45-49WARSZAWAPOLPOLOK 
140  STACHOWICZ MACIEJ 401,5k / M40-44WOŁOMINTEAM KARAŚPOLPOLOK 
141  STOPA TOMASZ 411,5k / M40-44WARSZAWAPOLPOLOK 
142 SULIK AGNIESZKA1061,5k / K30-34WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
143  SULIK MACIEJ 421,5k / M40-44WARSZAWATORUŃ MULTISPORT TEAMPOLPOLOK 
144  SZCZECHLA WITOLD 431,5k / M55-59WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
145  SZCZEPAŃSKA IZABELA 441,5k / K25-29WARSZAWAWARSZAWSKA SYRENKAPOLPOLOK 
146  SZCZYPIŃSKI PRZEMYSŁAW 1071,5k / M25-29CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
147  SZERLING MICHAŁ 1823km / M40-44JÓZEFOSŁAWWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
148  SZEWCZYK PIOTR 1833km / M30-34ŁÓDŹŁÓDŹPOLPOLOK 
149  SZYMAŃSKI SEBASTIAN 1081,5k / M40-44KONSTANCIN-JEZIORNASTART WROCŁAWPOLPOLOK 
150  ŚLIWA KRZYSZTOF 1843km / M30-34WARSZAWATEAM KARAŚPOLPOLOK 
151  ŚWIDEREK KRYSTIAN 1853km / M25-29SKIERNIEWICEPOLPOLOK 
152  TICHY IGNACY 1863km / M14-16WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
153  TICHY RAFAŁ 1091,5k / M45-49WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
154  TKACZYK ANDRZEJ 1873km / M20-24WARSZAWAPOLPOLOK 
155  TUCZKO MARCIN 1883km / M30-34WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
156 URBAŃCZYK ADRIAN 1893km / M14-16WIELICZKAKS KORONA KRAKÓWPOLPOLOK 
 to nie pierwszy mój maraton, ale wszystko co najlepsze dopiero przede mną!
157  WARAKOMSKI ZBIGNIEW 1101,5k / M35-39WARSZAWAUKA WARSZAWAPOLPOLOK 
158  WARDA MARCIN 1903km / M35-39ŁOMIANKI DOLNEUKS V MASTERS ŁOMIANKIPOLPOLOK 
159  WASILEWSKI KRZYSZTOF 1913km / M40-44WARSZAWAPOLPOLOK 
160  WASILEWSKI PIOTR 1923km / M35-39GŁOSKÓWPOLPOLOK 
161  WAWRZYŃCZAK KAROLINA 1111,5k / K25-29WROCŁAWNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
162  WIATR MARCIN 451,5k / M30-34WARSZAWAPAUL PIPER`SPOLPOLOK 
163  WINNIK WOJCIECH 1121,5k / M25-29WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
164  WITOSŁAWSKI RAFAŁ 1131,5k / M45-49WARSZAWAPAUL PIPER`SPOLPOLOK 
165  WNUK ANNA 461,5k / K45-49WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
166  WOJCIECHOWSKI MACIEJ 1933km / M30-34PUSZCZYKOWOK.P. ŻAGLICA POZNAŃPOLPOLOK 
167  WYSOCKI RADEK 1943km / M45-49WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
168  WYSZYŃSKI JACEK 1953km / M35-39WOŁOMINPOLPOLOK 
169  VOKHMINOV VLADIMIR 1963km / M25-29POZNAŃK.P. ŻAGLICA POZNAŃPOLPOLOK 
170  VORBRODT TADEUSZ 1973km / M60-64WARSZAWAWARSAW MASTER TEAMPOLPOLOK 
171  ZIELIŃSKA MONIKA 1141,5k / K35-39JABŁONNAPOLPOLOK 
172  ZIELIŃSKI KAMIL 1151,5k / M25-29WARSZAWAAPPLE MARINESPOLPOLOK 
173  ZIELIŃSKI KAROL 1161,5k / M35-39JAKTORÓWNIEZRZESZONYPOLPOLOK 
174  ZIELIŃSKI TOMASZ 471,5k / M45-49WARSZAWAROWING CLUB WARSZAWAPOLPOLOK 
175  ZIELIŃSKI ZBIGNIEW 1983km / M60-64ŁOMŻAŁOMŻA TEAMPOLPOLOK 
176  ŻURAWSKI ARTUR 1171,5k / M40-44WARSZAWAPOLPOLOK