Zawody obsługuje firma Datasport

SETKA STULECIA Piątka z Paderewskim
Warszawa, 27 maja 2017 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 62
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMIEC PRZEMYSŁAW  OPEN / WOŁOMINOK 
2  AMPULSKI MARIUSZ  OPEN / NASIELSKNASIELSK BASZTA TEAMOK 
3  BAGIŃSKA ANNA  OPEN / WARSZAWAADIDAS RUNNERSOKPaszport 
4  BARTOSIK KRYSTYNA  OPEN / ZGIERZOK 
5  BOBINSKA MARTA  OPEN / WARSZAWAOK 
6  BOŁTROMIEJUK GRZEGORZ  OPEN / WYSZKÓWCROSSFIGHT RUNNEROK 
7  DELA EDWARD  OPEN / WARSZAWAKB ERGOOKPaszport 
8 DRABCZYK SZYMON OPEN / WARSZAWAOKPaszport 
9  DUSZYŃSKI ZBIGNIEW  OPEN / WARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZAWAOKPaszport 
10  FAŁATOWICZ RYSZARD  OPEN / OTWOCKOK 
11  FLORCZYK JANUSZ  OPEN / SULEJÓWEKARMPOL SPORT TEAMOK 
12  FRĄCKIEWICZ DARIUSZ  OPEN / WARSZAWAOKPaszport 
13  GAWLIK ARKADIUSZ  OPEN / WARSZAWAOKPaszport 
14  GAWRACZYŃSKA ANNA  OPEN / WARSZAWAWTŁ STEGNYOKPaszport 
15  GROCHOWSKI ŁUKASZ  OPEN / WARSZAWAOK 
16  GRYCZ DAREK  OPEN / WARSZAWAFUNBIKERUN.PLOK 
17  JAKÓBIAK MICHAŁ  OPEN / WARSZAWAOK 
18  JAKUBOWSKA-GAWLIK KATARZYNA  OPEN / WARSZAWAOKPaszport 
19  JÓZWIK ROBERT  OPEN / WARSZAWAARSUNOKPaszport 
20  KAŁASKA MICHAŁ  OPEN / WARSZAWA1916 GOCŁAWOKPaszport 
21  KOŁODZIEJSKA BARBARA  OPEN / WARSZAWAENDOPRZYJACIELEOKPaszport 
22  KOPIENIAK AGNIESZKA  OPEN / POZNAŃBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOK 
23  KOPYTOWSKA ANNA  OPEN / WARSZAWAADIDAS RUNNERSOK 
24  KOSIEC MACIEJ  OPEN / WARSZAWAOK 
25  KOŚCIELNIAK BARTOSZ  OPEN / ŚWIEBODZICEOK 
26  KOWALSKI MARCIN  OPEN / WARSZAWAT-MOBILE RUNNING TEAMOKPaszport 
27 KOZŁOWSKI WITOLD OPEN / WARSZAWAOKPaszport 
28  KRYPA JAN  OPEN / WARSZAWAFUNDACJA LOTTOOKPaszport 
29  KRZESZOWSKA JANCZY EWA  OPEN / WARSZAWAOKPaszport 
30  KURKO GRZEGORZ  OPEN / WARSZAWAOK 
31  LURZYŃSKA MAŁGORZATA  OPEN / KRAKÓWESCAPE STODOŁAOK 
32  ŁUKASIEWICZ SŁAWOMIR  OPEN / WARSZAWAKONDYCJAOK 
33  MALUCHNIK MAREK  OPEN / NASIELSKNASIELSK BASZTA TEAMOKPaszport 
34  MAREK ROMAN  OPEN / WARSZAWAIPNOKPaszport 
35  MARON AGNIESZKA  OPEN / WARSZAWAJACK TEAMOKPaszport 
36  MARON JACEK  OPEN / WARSZAWAJACK TEAMOKPaszport 
37  MICHALSKI ROBERT  OPEN / WARSZAWA12TRI.PLOK 
38  NASKRĘT MARIUSZ  OPEN / WARSZAWA - WESOŁAOKPaszport 
39  PAWLIK PAWEŁ  OPEN / WARSZAWAOK 
40  PAWSKI WAWRZYNIEC  OPEN / WARSZAWAT.G. SOKÓŁ ZAKOPANEOK 
41  PŁASKOWICKA KAROLINA  OPEN / WARSZAWAOK 
42  PRUCNAL PAWEŁ  OPEN / WARSZAWARUN FOR 42OKPaszport 
43  SIDWIŃSKI MARCIN  OPEN / WARSZAWAANMAROK 
44  SKRZYPKOWSKI TOMASZ  OPEN / OTWOCKADVENTURESQUAD.PLOKPaszport 
45  SOBCZAK ALEKSANDER  OPEN / DZIERŻONIÓWOK 
46  SZCZEPANIK GRZEGORZ  OPEN / KRAKÓWWILDEEROKPaszport 
47  SZCZEPANIK MARCJANNA  OPEN / WARSZAWAWILDEEROK 
48  SZCZUROWSKI PIOTR  OPEN / WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYOK 
49  SZKARADEK PAWEŁ  OPEN / GRÓDEK NAD DUNAJCEM1 BATALION ZMECHANIZOWANYOK 
50  ŚWIĘTOCHOWSKI ANDRZEJ  OPEN / WARSZAWAOK 
51  TEICHERT MARIA  OPEN / WARSZAWAKB ACTIVESPORT WARSZAWAOKPaszport 
52  TRONOWSKA BEATA  OPEN / WARSZAWAJACK TEAMOKPaszport 
53  TRONOWSKI MAREK  OPEN / WARSZAWAJACK TEAMOKPaszport 
54  WANOWSKI ANDRZEJ  OPEN / NOWY DWÓR MAZOWIECKIOK 
55  WICHER DOROTA  OPEN / WARSZAWAENDOPRZYJACIELEOKPaszport 
56  WIĘCZKOWSKI WOJCIECH  OPEN / WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMOK 
57  WOJEWÓDZKA ANNA  OPEN / WARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMOKPaszport 
58  WOJEWÓDZKA JULIA  OPEN / WARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMOKPaszport 
59  WULTAŃSKA MONIKA  OPEN / WYSZKÓWCROSSFIGHT RUNNEROK 
60  VUCO IVO  OPEN / WARSZAWAMARATHON BROTHERSOK 
61  ZARĘBSKI MACIEJ  OPEN / USTKAOK 
62  ZNAMIEC MARCIN  OPEN / WARSZAWAOKPaszport