Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Liczba zawodników : 120
Odebrało numery: 100

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Odebrał
numer
1 ADAMCZYK MAREK60Men / Kat4WARSZAWAPOLPOL 
2 ADAMCZYK PAWEŁ101Men / Kat3MARKIACCELERATING POLSKAPOLPOL 
3 ANDRYS BARTOSZ65Men / Kat4WARSZAWARAMĘ NA RAMIĘPOLPOL 
4  ANDRYSZCZAK WOJCIECH 4Men / Kat4ŻYWIECZETRA TAPEPOLPOL  
5 BAAS PRZEMYSŁAW110Men / Kat2WARSZAWAPORTUGAL RACENEDNED 
6 BARUL SŁAWOMIR84Men / Kat5TOMASZÓW MAZOWIECKINIEWIADÓW OK RACINGPOLPOL 
7 BAWASIK SŁAWOMIR61Men / Kat3WARSZAWAKOMOBIKE SCOTTPOLPOL 
8 BIAŁEK PATRYK87Men / Kat2JASIENICAWGR TEAMPOLPOL 
9 BIELECKI ŁUKASZ83Men / Kat3WARSZAWAABSOLUTE BIKES RED INGO TEAMPOLPOL 
10  BISEK EMIL 6Men / Kat2WAŁBRZYCHBIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCHPOLPOL 
11 BŁACHUCKI PAWEŁ98Men / Kat3WARSZAWAALL TOP STAY MTBPOLPOL 
12  CHROMIŃSKI MARIUSZ 7Men / Kat3KARCZEWSUPERDROB BIKE TEAMPOLPOL  
13 CYGAN SZYMON99Men / Kat3WARSZAWAKK CYKLON WARSZAWAPOLPOL 
14  CZAJKOWSKI MICHAŁ 8Men / Kat2WARSZAWAMYBIKE.PLPOLPOL 
15  CZYŻ JAKUB 9Men / Kat1PIŁAUKS SPORTOWIEC PIŁAPOLPOL 
16 CZYŻ ZOFIA57KOpe / WARSZAWAIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMPOLPOL 
17 DĄBKOWSKI WOJCIECH86Men / Kat2WARSZAWAPOLPOL 
18 DOBRZYŃSKI MICHAŁ96Men / Kat4WARSZAWAATLAS SPORTPOLPOL 
19 DROZD BARTOSZ64Men / Kat2ZIELONKARAS SUPERIOR SOWA SPORTPOLPOL 
20  GIERULSKI DANIEL 10Men / Kat4WARSZAWARAMĘ NA RAMIĘPOLPOL 
21 GIZIŃSKI ŁUKASZ124Men / Kat3ZIELONKATRW MTB RACINGPOLPOL 
22 GŁOWACKA CARMEN59KOpe / POZNAŃLEWA WOLNAPOLPOL 
23 GŁOWIK MICHAŁ76Men / Kat1TRZCINICACAR-TPAK SOKÓŁ BRALINPOLPOL 
24 GOLEŃ JAN126Men / Kat5KROSNOKS LUBOŃPOLPOL  
25  GOZDOWSKI MAKSYM 11Men / Kat3WARSZAWAPOLPOL  
26  GRZEBINOGA MONIKA 2KOpe / BRZESZCZEBRZESZCZEPOLPOL 
27  HAŁABUZ WOJCIECH 12Men / Kat3WARSZAWAPOLPOL 
28  IWAN RAFAŁ 13Men / Kat3BOLESŁAWIECBIKESTACJA.PL/FITWHEELS.EUPOLPOL 
29 JAKÓBOWSKI BŁAŻEJ91Men / Kat2BELSK DUŻYWGR TEAMPOLPOL 
30 JANECKI DAWID14Men / Kat2WĄWAŁNIEWIADÓW OK RACINGPOLPOL 
31 JANOWSKI JACEK97Men / Kat4LEGIONOWOABSOLUTE BIKES RED INGO TEAMPOLPOL 
32  JAROSZEWSKI PIOTR 15Men / Kat4WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOL  
33  JAROSZONEK ANDRZEJ 16Men / Kat5BARLINEKEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAMPOLPOL  
34 KARASEJ JAN63Men / Kat1BIELSKO-BIAŁARK ALUMINIUM BIKETEAMPOLPOL 
35 KLUS BARTŁOMIEJ70Men / Kat3WARSZAWAPOLPOL 
36 KOC KAMIL117Men / Kat2WARSZAWAPOLONIA WARSZAWA MTBPOLPOL 
37  KODYM PIOTR 17Men / Kat3WARSZAWAXBOX BIKE TEAMPOLPOL  
38 KOPKA SŁAWOMIR114Men / Kat3BIELSKO-BIAŁAPOLPOL 
39 KOWALSKI PATRYK104Men / Kat1SANDOMIERZSPORT-SERWIS SANDOMIERZPOLPOL 
40 KOZAK ARTUR115Men / Kat2WARSZAWAPOLSKI KLUB MTBPOLPOL 
41 KOZYSA WOJCIECH75Men / Kat3WARSZAWAPOLPOL 
42 KUR JOANNA90KOpe / KOBYŁKAPOLPOL 
43 KURPISZ DANIEL116Men / Kat3POZNAŃSUPERIOR MTB TEAMPOLPOL 
44  KWAPISZ BARTŁOMIEJ 18Men / Kat3JÓZEFOSŁAWADIOSTRY TEAMPOLPOL 
45  KWIATEK MICHAŁ 19Men / Kat1NAWOJOWA GÓRACST MTB TEAM/HARDBIKEPOLPOL 
46 LATOSZEK KRZYSZTOF82Men / WARSZAWAPOLPOL 
47 LEMAŃSKI HUBERT93Men / Kat1ŁOMŻAKK 24POLPOL 
48  LENKIEWICZ PAWEŁ 20Men / Kat2WYDMINY15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAPOLPOL 
49  ŁAZARZ MICHAŁ 21Men / Kat1MIĘDZYRZECZE DOLNENIEZRZESZONYPOLPOL  
50 ŁOPATECKI RAFAŁ78Men / Kat3BIELSKO-BIAŁAPOLART NATRAXX TEAMPOLPOL 
51  ŁOPATKA KRYSTIAN 22Men / Kat3ŻYWIECASD CONSULTINGPOLPOL 
52 MAJOWSKI KRZYSZTOF107Men / Kat2DOBRZYŃMAJKOWSKI-INSTALACJE.PLPOLPOL 
53 MALINOWSKI PIOTR121Men / Kat3WARSZAWAPOLPOL 
54  MARZEC ARTUR 23Men / Kat4BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA - MEGAPOLPOL 
55 MARZEC MIŁOSZ89Men / Kat1BIELAWALINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA - MEGAPOLPOL 
56 MATKOWSKI JAKUB105Men / Kat1CHOTOMÓWPOLPOL 
57 MIZERA JAKUB62Men / Kat1BULOWICERK ALUMINIUM BIKETEAMPOLPOL 
58 MOKIEJEWSKI MARCIN67Men / Kat2WROCŁAWSERWIS MOWISPORTPOLPOL 
59  MOSKALEWICZ MIKOŁAJ 24Men / Kat3RUMIAPOLPOL 
60 NADANY MARIUSZ80Men / Kat2HORZYSZYN WŁOŚCIAŃSKISKK SOKÓŁPOLPOL 
61 NETO LUIS109Men / Kat2WARSZAWAPORTUGAL RACEPORPOR 
62  OLESZCZUK BARTŁOMIEJ 26Men / Kat2POZNAŃRYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAMPOLPOL  
63 ONIŚK DAMIAN55Men / Kat1ŁACHÓWWERTEPOWIEC ŁACHÓWPOLPOL 
64 OSZKIEL RAFAŁ74Men / Kat3WARSZAWAPOLPOL 
65 PACHOWSKI ANDRZEJ111Men / Kat3IZABELINPOLONIA WARSZAWA MTBPOLPOL 
66  PAWIKOWSKI ŁUKASZ 27Men / Kat3WARSZAWAABSOLUTE BIKES RED INGO TEAMPOLPOL  
67 PECZYŃSKI KAROL120Men / Kat3WARSZAWAPOLPOL 
68 PERKOWSKI DAMIAN95Men / Kat2EŁKPT MAZURY EŁKPOLPOL 
69  PETRYSZYN RADEK 28Men / Kat4KOBYŁKAROWEROWA TEAMPOLPOL 
70  PIĄTEK PAWEŁ 29Men / Kat3LIPOWABIKE STORE - ECI BIELSKOPOLPOL 
71  PIERZCHALSKI JERZY 30Men / Kat5ŁÓDŹPIERZCHALSKI CYCLING TEAMPOLPOL  
72 PIETKIEWICZ ANNA79KOpe / SUWAŁKIMTB SUWAŁKIPOLPOL 
73  PIETRZAK ANDRZEJ 31Men / Kat4NOWA WOLAJAKOOBCYCLES.COMPOLPOL 
74 PIKULAK MATEUSZ125Men / Kat2ŻARYE-INSTEL ŻARYPOLPOL 
75 POLITOWSKI KRZYSZTOF112Men / Kat3WARSZAWAPOLSKI KLUB MTBPOLPOL 
76 PRÓCHNICKI PIOTR100Men / Kat4WARSZAWARAMĘ NA RAMIĘPOLPOL 
77 ROGUSKI MARCIN56Men / Kat1ZĄBKIPOLPOL 
78 ROMANOWSKI KAMIL88Men / Kat3MARKIROWEROWYSQUAD BIKE TEAMPOLPOL 
79 ROSZKOWSKI JAREK81Men / Kat2MARKIROWEROWYSQUAD BIKE TEAMPOLPOL 
80 RZEPECKI TOMASZ123Men / Kat3WARSZAWAPOLPOL 
81 SACHOŃ ARKADIUSZ94Men / Kat5WARSZAWAPOLPOL 
82 SAJEWSKI MARCIN85Men / Kat2POZNAŃPOLPOL 
83  SAMSEL ADAM 32Men / Kat4WARSZAWAMAYERSPORT BOKSERSKAUTOSERWISPOLPOL  
84 SANKOWSKI ROBERT33Men / Kat4TOMASZÓW MAZOWIECKINIEWIADÓW OK RACINGPOLPOL  
85 SAWICKI JAROSŁAW122Men / Kat5WARSZAWARETRO BIKE ACADEMYPOLPOL 
86 SOWA KAMILA102KOpe / RZESZÓWSUPERIOR SOWASPORT.PLPOLPOL 
87 STANISŁAWSKI MAREK66Men / Kat3WARSZAWAPOLPOL 
88  STANKIEWICZ WIKTOR 34Men / Kat2GDAŃSKTEAM VERGE POLSKAPOLPOL 
89 STRONIAS PAWEŁ72Men / Kat3OPOCZNOTEAM HUROMPOLPOL 
90  STRUZIK BARTOSZ 36Men / Kat4WOLA ALEKSANDRAPROCYCLINGPOLPOL 
91  SWIDERSKI TADEUSZ 37Men / Kat4NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLPOL 
92  SZCZEPAŃCZYK MICHAŁ 38Men / Kat1MIĘDZYRZECZE DOLNEPOLPOL  
93 SZCZEPAŃSKI MARIUSZ39Men / Kat3INOWŁODZNIEWIADÓW OK RACINGPOLPOL 
94 SZEWCZYK MARCIN113Men / Kat3WARSZAWAOŚKA WARSZAWAPOLPOL 
95  SZMYT ARTUR 40Men / Kat3BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMPOLPOL  
96 SZOT ALEKSANDER77Men / Kat2LUBLINPOLPOL 
97 SZTURNOGA SYLWESTER41Men / Kat4SMARDZEWICENIEWIADÓW OK RACINGPOLPOL 
98  SZTURO RAFAŁ 42Men / Kat4LUBICZSISU-OWB TEAMPOLPOL 
99 SZYMAŃSKI MATEUSZ43Men / Kat2WĄWAŁNIEWIADÓW OK RACINGPOLPOL 
100 ŚWIDERSKI MICHAŁ108Men / Kat4RADONIETREZADO BIKETIRES.PLPOLPOL 
101  TYSZECKI BORYS 45Men / Kat4WARSZAWATREZADO BIKETIRES.PLPOLPOL  
102  WAWER ADRIAN 46Men / Kat1PUŁAWYBARAN CYCLING TEAMPOLPOL 
103  WIECZOREK MIKOŁAJ 47Men / Kat1KOZIENICEKS ENERGIA KOZIENICEPOLPOL  
 Jestem wytrwały w dążeniu do celu . Moje osiągi to starty w Poland bike , Otwock, Legionowo, Radzymin, Nowiny
104 WIECZOREK ZUZANNA103KOpe / LEGIONOWOPOLPOL 
105 WIERTELARZ KAMIL71Men / Kat2BIAŁAWHITE MTB TEAMPOLPOL 
106  WIERZBOWICZ KRZYSZTOF 48Men / Kat2LUBLINTEAM DEKORDIA.PLPOLPOL 
 You dont need to believe in Armstrong to believe in the concept of Living Strong
107 WOELKE PATRIC54Men / Kat2BIAŁAWHITE MTB TEAMPOLPOL 
108  WOJCIECHOWSKI TOMASZ 49Men / Kat3WRZEŚNIANOITOPOLPOL  
109 WOJCZAL PAWEŁ106Men / Kat2PIECHOWICESPARKPIECE POLSKAPOLPOL 
110  WOLIŃSKA KATARZYNA 3KOpe / ŻARYKACPER-ROWERY.COMPOLPOL  
111 WÓJCIK ALEKSANDRA92KOpe / GRÓJECWGR TEAMPOLPOL 
112 WRÓBEL KAROL73Men / Kat3OPOCZNOVIP - TRANS TEAMPOLPOL 
113 WRZESIEŃ ROBERT50Men / Kat5TOMASZÓW MAZOWIECKINIEWIADÓW OK RACINGPOLPOL 
114 WYCZÓŁKOWSKI ŁUKASZ119Men / Kat3ZIELONKAPOLPOL 
115 ZAGÓRSKI JAN69Men / Kat3WARSZAWALEGION SERWISPOLPOL 
116  ZALEWSKI ROBERT 51Men / Kat4WARSZAWAMAYERSPORT BOKSERSKAUTOSERWISPOLPOL 
117  ZAMBROWSKI ADAM 52Men / Kat4WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOL 
118 ZIEBAKOWSKI ARTUR68Men / Kat3WARSZAWAPOLSKI KLUB MTBPOLPOL 
119 ZIELIŃSKI ARKADIUSZ58Men / Kat4WARSZAWAPOLSKI KLUB MTBPOLPOL 
120  ZYGNER TOMASZ 53Men / Kat3WARSZAWAABSOLUTE BIKES RED INGO TEAMPOLPOL