Zawody obsługuje firma Datasport

3. RST Półmaraton Świdnicki
Świdnica, 04 listopada 2017 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 1750
Odebrało numery: 1741

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAHAMOWICZ JAKUB 45221km / M20RYBNIKPOLPOLOKStrefa1  
2  ABRAMIK TOMEK 43621km / M40DZIERŻONIÓWDZIERŻONIÓW PRO-RUNNING FUNCLUBPOLPOLOKIT Strefa1 
3  ADACH DARIUSZ 43721km / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOKStrefa3 
4  ADAMCZYK BEATA 79821km / K50ŚWIDNICABEZ KLUBUPOLPOLOKPowiat Strefa4 
5  ADAMEK MARTA 74721km / K20LEGNICAPOLPOLOKStrefa3 
6 ADAMSKI ŁUKASZ 99321km / M30ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat Strefa3 
7  ANCZYK KRYSTYNA 73321km / K50LEGNICATEAM DRACZYŃSKI, NGB KORONA LEGNICAPOLPOLOKStrefa2 
8  ANCZYK SARA 111321km / K30LEGNICATEAM DRACZYNSKI NGB KORONA LEGNICAPOLPOLOKStrefa2 
9  ANDRUSYSZYN- SOŁTYS KATARZYNA 53321km / K30BORÓWPOLPOLOKStrefa4 
10 ANTONISZYN DARIUSZ99921km / M50SZCZYTKOWICEMATNER RUNNING TEAM/ITMZM2015POLPOLOKStrefa2 
11  ANTOSIAK KATARZYNA 21085km / K30JAWORZYNA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
12  ANUSZ ADAM 81621km / M30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOLOKPowiat Strefa1 
13  ANUSZ ROKSANA 33621km / K30IMBRAMOWICEŻARÓW BIEGAPOLPOLOKPowiat Strefa4 
14  ARCISZEWSKI MARCIN 41421km / M30WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOKStrefa1 
15  ART PAWEŁ 83921km / M30WROCŁAWPOLPOLOKStrefa3 
16  ATŁACHOWICZ MARCIN 146721km / M30KOSTOMŁOTYEAT-ME.PLPOLPOLOKStrefa1 
17  BABIJ MARIUSZ 92121km / M40LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLPOLOKStrefa1 
18  BABSKI TADEUSZ 68221km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKZHP Strefa2 
19  BADOWSKA KATARZYNA 118521km / K30BURKATÓWPOLPOLOKPowiat Strefa3 
20  BADOWSKI ARTUR 22121km / M30BURKATÓWRST SOFTWARE MASTERSPOLPOLOKPowiat RST IT Strefa1 
21  BAJSEROWICZ KRZYSZTOF 129121km / M40WROCŁAWBEZ KLUBUPOLPOLOKStrefa3  
22  BALAK FRANCISZEK 29121km / M30NOWOGRÓD BOBRZAŃSKITELFA ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat Strefa3 
23  BALCERZAK KRYSTYNA 126021km / K50PIASECZNOPOLPOLOKStrefa4 
24  BALICKI DAREK 27121km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOKStrefa1  
25  BAŁA ADAM 21625km / M40SZCZAWNO-ZDRÓJDRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOK 
26  BANASZEWSKI WOJCIECH 87921km / M30WROCŁAWPOLPOLOKIT Strefa1 
27  BANAŚ MATEUSZ 90121km / M20BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKStrefa1 
28  BAR PIOTR 67821km / M40JAWORZYNA ŚLRST SOFTWARE MASTERSPOLPOLOKPowiat RST ZHP IT Strefa2 
29  BARAN EWA 74321km / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOKStrefa3 
30  BARANIUK GRZEGORZ 81721km / M40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKStrefa1 
31  BARANIUK IWONA 33121km / K40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKStrefa3 
32  BARANOWSKA ANGELIKA 40221km / K20LWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOKStrefa2 
33  BARANOWSKA EWELINA 21535km / K30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
34  BARANOWSKI JACEK 109321km / M30WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa1 
35  BARANOWSKI PIOTR 23121km / M20WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa1 
36  BARAŃSKI KRZYSZTOF 75221km / M40JEDLINA-ZDRÓJNADLEŚNICTWO WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa1 
37  BARAŃSKI PAWEŁ 134321km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNPOLPOLOKStrefa1 
38  BARAŃSKI STANISŁAW 72321km / M40NIEGOSŁAWICEPOLPOLOKStrefa2 
39  BARCICKI TOMASZ 73821km / M30LEGNICAPOLPOLOKStrefa2 
40  BAROWICZ ZBIGNIEW 58921km / M40WROCŁAWCHRZĄSTAWA TEAMPOLPOLOKStrefa1  
41  BARTECKI IRENEUSZ 46021km / M40DZIERŻONIÓWPOLPOLOKIT Strefa2 
42  BARTNICKI BARTOSZ 30521km / M20GŁUSZYCAWKURW_TEAMPOLPOLOKStrefa2 
43  BARTOSIK KAMILA 74121km / K40SMOLECNIGHT RUNNERS WROCŁAW/#SOBASTEAMPOLPOLOKStrefa4 
44  BARTOSIK MACIEJ 21321km / M30BARLINEKHRMAX BARLINEKPOLPOLOKStrefa1 
45 BARTOSIK PRZEMYSŁAW52321km / M40BARLINEKHRMAX BARLINEKPOLPOLOKStrefa1 
46  BARTOSZEWSKI GRZEGORZ 123221km / M40DŁUGOŁĘKALITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOLOKStrefa1 
47  BARYŁA PIOTR 21215km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
48  BARYŁA ROKSANA 20715km / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
49  BASIS BARTOSZ 4521km / M20ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat Strefa3 
50  BASZAK MAREK 30821km / M30LEGNICA:)POLPOLOKStrefa2 
51  BASZAK TOMASZ 86521km / M30STRACHÓWSIŁAOGRA.PLPOLPOLOKStrefa3 
52  BATOR RAFAŁ 124321km / M30WROCŁAWRST SOFTWARE MASTERSPOLPOLOKRST IT Strefa1 
53  BATOR ZUZANNA 73421km / K30ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat Strefa4 
 Organistka, organizatorka, mama dwóch chłopczyków. Trenuje od roku i bierze udział w półmaratonie by przełamywać swoje ograniczenia.
54  BAUCH PATRYCJA 22345km / K20STRZEGOMBYSTRZYCKIE DZIKIPOLPOLOK 
55  BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA 21435km / K40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOK 
56 BĄCZEK JAROSŁAW127921km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa3 
57  BĄKOWSKI KAROL 14021km / M20ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat Strefa4 
58  BEDNARZ RAFAŁ 62321km / M40CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKStrefa4 
59  BEHOT KATARZYNA 21255km / K30JUGOWICEPOLPOLOK 
60  BELIŃSKA KAROLINA 21455km / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
61  ÁBELOVÁ LUCIE 1121km / K30TRUTNOVTRUTNOVCZECZEOKStrefa1 
62  BELTA PRZEMYSŁAW 74221km / M40JELENIA GÓRAPOLPOLOKStrefa3 
63 BERA EMILIAN1221km / M30JAWORJAWOR BIEGA!POLPOLOKStrefa1 
64  BERNATEK MARCIN 81321km / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOLOKPowiat Gmina Strefa1 
65  BĘDZIŃSKA OLGA 47421km / K30WROCŁAWPOLPOLOKStrefa3 
66  BIAŁAS ANNA 41721km / K20MARCINOWICEPOLPOLOKPowiat Strefa3 
67  BIAŁEK PAWEŁ 143221km / M20ŚWIEBODZICESUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOKPowiat Strefa1 
68  BIAŁOŃ DAWID 15821km / M30ŚWIEBODZICEPOLPOLOKPowiat Strefa4 
69  BIAŁOŃ KAZIMIERZ 128821km / M60WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa4 
70  BIELAS BARTOSZ 4721km / M20ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat Strefa2 
71  BIELAS MARCIN 6621km / M20ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat Strefa1 
72  BIELAWSKA JUSTYNA 147521km / K30DZIWISZÓWRAGABA MEBLE TEAMPOLPOLOKStrefa4 
73  BIELAWSKI DAMIAN 134821km / M30DZIWISZÓWRAGABA MEBLE TEAMPOLPOLOKStrefa3 
74  BIELECKA BOGUMIŁA 45621km / K40ŻARÓWŻARÓW BIEGAPOLPOLOKPowiat Strefa4 
75 BIELECKA MARLENA112821km / K40ŚWIEBODZICEPOLPOLOKPowiat Strefa2 
76  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 35921km / M40WROCŁAWPOLPOLOKStrefa3 
77 BIENKIEWICZ PIOTR 24321km / M40SUŁÓWPOLPOLOKStrefa3 
78  BIEŃ KRZYSZTOF 57621km / M30KRAPKOWICEPOLPOLOKStrefa1 
79  BIRECKI MACIEJ 120721km / M20PRUDNIKPOLPOLOKStrefa1 
80  BIRONT KRZYSZTOF 22621km / M30DZIERŻONIÓWPOLPOLOKStrefa2 
81  BISKUPSKI ARKADIUSZ 21521km / M40LUBAŃAMATORPOLPOLOKStrefa2 
82  BLACHA BALOWSKA ANETA 35421km / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOKStrefa3 
83  BLACHNIK DAMIAN 122121km / M30WAŁBRZYCHKKW JAMA WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa2 
84  BLITEK - IWULSKA BARBARA 20635km / K30WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
85  BŁASIAK PAWEŁ 24121km / M50TYNIEC MAŁYBEZ KLUBUPOLPOLOKStrefa2 
86  BŁASZCZAK JAROSŁAW 66021km / M50KŁODZKOPOLPOLOKStrefa3 
87  BŁASZCZYK MARIUSZ 94621km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat Strefa3 
88  BŁASZKIEWICZ BOŻENA 22015km / K30ŚWIDNICADOLMEBPOLPOLOK  
89  BŁASZKIEWICZ TOMASZ 137621km / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa1 
90  BŁAŻEJCZYK PATRYCJA 139621km / K20POLKOWICEPOLPOLOKStrefa4  
 Pierwszy start:)
91  BŁOŃSKI MAREK 134021km / M30KŁODZKOPOLPOLOKStrefa3 
92  BŁOŃSKI PIOTR 5821km / M50SMOLECSPARK TEAMPOLPOLOKStrefa2 
93  BOBEL ARTUR 92821km / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAMPOLPOLOKIT Strefa2 
94  BOBOWSKI MAREK 103121km / M40MŚCIWOJÓWUNIA MŚCIWOJÓW/MUCHOBRONXPOLPOLOKStrefa1 
95  BOBROWSKI MACIEJ 12921km / M30SIERADZPOLPOLOKStrefa3  
96 BOCZKOWSKI JERZY 99221km / M40NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKStrefa1 
97  BODIO DARIUSZ 111121km / M50ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLPOLOKStrefa1 
98  BODYŁ IWONA  5km / K40WROCŁAWWROCŁAWPOLPOLOK  
99  BODYS ZBIGNIEW 78221km / M60OSTRÓW WIELKOPOLSKI-POLPOLOKStrefa4 
100  BOHUSZEWICZ TOMASZ 20495km / M30ŚWIDNICASKT TIGERPOLPOLOK 
101  BOMBA BEATA 20915km / K40ŚWIDNICAPOLPOLOK 
102  BORKOWSKA ANNA 141821km / K30NOJEWORST SOFTWARE MASTERSPOLPOLOKStrefa3 
103  BORKOWSKI ADAM 67521km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa1 
104  BORKOWSKI JAKUB 22175km / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
105  BORKOWSKI KRZYSZTOF 102021km / M40WROCŁAWVOLVO POLSKAPOLPOLOKStrefa1 
106  BORKOWSKI PAWEŁ 105821km / M30SZCZAWNO-ZDRÓJRONAL POLSKA RUNPOLPOLOKStrefa3 
107  BORKOWSKI WOJCIECH 61121km / M20ŚWIDNICAFLIGHTFOXPOLPOLOKPowiat Strefa4 
108  BOROWIAK ALLAN 89221km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOKPowiat Strefa1 
109  BOROWIAK MAŁGORZATA 112121km / K40ŚWIEBODZICEPOLPOLOKPowiat Strefa3 
110  BOROWIEC DARIUSZ 45121km / M40POLKOWICEZZPPM O-ZG RUDNA POLKOWICEPOLPOLOKStrefa2 
 KORONA PÓŁMARATONÓW 2016 PÓŁMARATON ŚLĘŻAŃSKI 2017 PÓŁMARATON NOWA SÓL 2017 PÓŁMARATON KARKONOSKI 2017 PÓŁMARATON WIELKA PĘTLA IZERSKA 2017 PÓŁMARATON LETNI BIEG PIASTÓW 2017 PÓŁMARATON LEGNICA 2017
111  BOROWIEC KRZYSZTOF 15121km / M40GŁUSZYCATEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa2 
112  BOROWSKI RYSZARD 46321km / M50BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGPOLPOLOKStrefa3 
113  BORUŃ MARCIN 38321km / M30WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa1 
114  BORYŃSKA EWA 109821km / K40WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa4 
115  BORYS KATARZYNA 125021km / K30GŁUSZYCAPOLPOLOKStrefa3 
116  BORZYŃSKI MATEUSZ 91421km / M30WOŁÓWWOŁÓW BIEGAPOLPOLOKStrefa1 
117  BOTWINA MARIA 57121km / K40WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa4 
118  BRANDYS-GŁOS IWONA 144321km / K30LEGNICAPOLPOLOKStrefa2 
119  BRAŃKA ŁUKASZ 20615km / M30POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOK 
120  BRODA DOMINIK 71221km / M30WROCŁAWPOSITIV VIBRATIONPOLPOLOKStrefa1 
121  BRODZIŃSKA-GAWEŁ ANNA 110421km / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOKStrefa4 
122  BROŻEK ANNA 21575km / K30ŚWIDNICARST SOFTWARE MASTERSPOLPOLOK 
123  BRYSIAK JULIA 20265km / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
124  BRYSIAK ZIEMOWIT 25721km / M40WROCLAWPOLPOLOKIT Strefa3 
125  BRYŚ RAFAŁ 84021km / M40ŚWIDNICAPOLPOLOKPowiat Strefa1  
126  BRZEZNICKA JUSTYNA 79221km / K30WARSZAWAFTS TEAMPOLPOLOKStrefa4 
127  BRZEŹNIAKIEWICZ TOMASZ 87221km / M40WROCŁAWRST SOFTWARE MASTERSPOLPOLOKRST Strefa2 
128  BRZOZOWSKA KATARZYNA 108721km / K30WROCŁAWTRENUJ Z NAMIPOLPOLOKStrefa3 
129  BRZOZOWSKI MARCIN 40821km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLPOLPOLOKStrefa4 
130  BUBIEŃ STANISŁAW 66921km / M50OLEŚNICAOLEŚNICAPOLPOLOKStrefa2