Zawody obsługuje firma Datasport

4. Bieg Niezłomnych - Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Sobótka, 19 sierpnia 2017 r.


Liczba zawodników : 715
Odebrało numery: 578

Liczba opłaconych zawodników: 545
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMCZYK DOMINIK161OPEN / M30DZIERŻONIÓWPOLPOL  
2  ADAMCZYK MACIEJ 11OPEN / M30PIASECZNO-POLPOLOKOK 
3  ADAMIEC JAKUB 585OPEN / M20ZŁOTORYJAPOLPOL  
4  ANDRZEJAK DARIUSZ 12OPEN / M50WROCLAWPOLPOLOKOK 
5  ANDRZEJCZUK ANDRZEJ  OPEN / M20DOBROSZYCEIT KRDPOLPOL OK  
6  ANDRZEJCZUK KAMIL  OPEN / M20DOBROSZYCEDIEHL RUNNING TEAMPOLPOL OK  
7 ANIELCZYK AGNIESZKA551OPEN / K20WROCŁAW2 WOGPOLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
8  ANTKOWIAK ADRIAN 13OPEN / M30WROCŁAWO CO BIEGAPOLPOLOKOK 
9  ANTONIEWICZ GRZEGORZ 300OPEN / M30OPOLEBIEGAJĄCY NIEDZWIEDZPOLPOLOKOK 
10 ANTOŃCZYK PIOTR457OPEN / M30WROCŁAW4 RBLOGPOLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
11 BABIJ MARIUSZ458OPEN / M40JAWOR10 PDOWPOLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
12  BACHIŃSKI WOJCIECH 518OPEN / M20ROGÓW SOBÓCKIPRĘDKIE STOPY ŻÓŁWIAPOLPOL Gmina 
13  BAGIŃSKA ANNA 14OPEN / K20SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOLOKOKGmina 
14 BALCERZAK KRZYSZTOF459OPEN / M40WROCŁAW10 PDOWPOLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
15  BAŁA PIOTR 421OPEN / M30BUKOWANIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLPOLOKOK 
16 BANASIAK ADAM460OPEN / M40WROCŁAWWSOWLPOLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
17  BANAŚ DAWID  OPEN / M30KOBIERZYCEPOLPOLOKOK 
18  BANAŚ MICHAŁ  OPEN / M20WROCŁAWPOLPOL OK  
19  BARANOWSKI SLAWOMIR 271OPEN / M30DZIERŻONIÓWPOLPOLOKOK  
20  BARAŃSKA WANDA 340OPEN / K40KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSPOLPOLOKOK 
21  BARAŃSKI JAKUB 341OPEN / M20KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSPOLPOLOKOK 
22 BARCIKOWSKI ŁUKASZ548OPEN / M20WROCŁAWCSWIICHPOLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
23  BARCZAK ROBERT 278OPEN / M40RYDZYNABIEGAM DLA SIEBIEPOLPOLOKOK 
24 BARTOSIK MAREK258OPEN / M40GŁOGÓWZG `RUDNA`POLPOLOKOK 
25  BARWIŃSKI JAROSŁAW 308OPEN / M40JELCZ LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKOK 
26  BĄKOWSKA EWA 16OPEN / K40SZCZEPANÓWPOLPOLOKOK 
27  BĄKOWSKI JAROSŁAW 195OPEN / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKOK 
28  BĄKOWSKI TOMASZ 275OPEN / M40OŁAWAPOLPOLOKOK 
29  BEDNARCZYK WIESŁAW 17OPEN / M60BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOKOK 
30  BEDNARSKI ADRIAN  OPEN / M20WROCŁAWSTAIRS UP WROCŁAWPOLPOL OK  
31  BERNACKI KRZYSZTOF  OPEN / M30SOBÓTKAPOLPOL OKGmina  
32  BERNAT DORIAN  OPEN / M30ZAWIDÓWPOLPOL OK  
33 BĘŚ MARCIN563OPEN / M40JORDANÓW ŚLĄSKIJUDO SOBÓTKAPOLPOL  
34  BIAŁOBRZESKI REMIGIUSZ  OPEN / M40SOBÓTKAPOLPOL OKGmina  
35  BIELECKI ARTUR 18OPEN / M20WILCZKOWICEPOLPOLOKOK 
36  BIENIADA PAWEŁ  OPEN / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOL OK  
37  BILIŃSKI MARIUSZ 19OPEN / M30IWINYITMZM 2012POLPOLOKOK 
38 BŁASZCZYK KAMIL556OPEN / M30WROCŁAWCSWINŻ.ICHEM.POLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
39  BŁAUCIAK EWA 279OPEN / K16ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOKOK 
40  BŁAUCIAK MACIEJ 272OPEN / M16ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOKOK 
41  BŁOŃSKI PIOTR 20OPEN / M50SMOLECSPARK TEAMPOLPOLOKOK 
42  BOBEL ARTUR 21OPEN / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAMPOLPOLOKOK 
 Zapraszam na https://www.facebook.com/grubasbiega
43  BOBERSKI PIOTR 22OPEN / M30WROCLAWNDBPOLPOLOKOK 
44 BOBROWICZ KAROLINA461OPEN / K30WROCŁAWCSWINŻ.ICHEM.POLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
45  BOCZAR WALDEMAR  OPEN / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
46  BOŁBOT MICHAŁ 24OPEN / M30ŚWIETOSZÓWBBLPOLPOLOKOK 
 Sobótka Wynik z 2014 00:51:49 273 miejsce Wynik z 2016 00:55:25 327 miejsce Wynik z 2017 00:53:33 -Taki mam plan :)
47  BOMBA ZYGMUNT 25OPEN / M60ZŁOTY STOKAMATORPOLPOLOKOK 
48  BORATYŃSKI ŁUKASZ 26OPEN / M40GAĆPOPAPRANIEC GAĆPOLPOLOKOK 
49  BOREK MATEUSZ 273OPEN / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
50  BORKOWSKI KRZYSZTOF 27OPEN / M40WROCŁAWVOLVO POLSKAPOLPOLOKOK  
51  BORYSEWICZ MAŁGORZATA 432OPEN / K20WROCŁAW10PDOWPOLPOLOKOK 
52  BORZYŃSKI MATEUSZ 302OPEN / M30WOŁÓWPOLPOLOKOK 
53  BOŻYK-LICHWA IWONA  OPEN / K30WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLPOL OK  
54  BRANDYS-GŁOS IWONA 403OPEN / K30LEGNICAPOLPOLOKOK 
55  BRYJKA FILIP 28OPEN / M20WALBRZYCHPERŁA TEAMPOLPOLOKOK 
56  BUCHMAN KRZYSZTOF 296OPEN / M30WROCLAWNDBPOLPOLOKOK 
57  BUDA KRZYSZTOF 253OPEN / M40WROCŁAW-POLPOLOKOK 
58  BUK DOMINIK 394OPEN / M40IWINY (GM SIECHNICE)BIEGAM Z MATYLDĄPOLPOLOKOK 
59  BUKOWSKA MARTA 355OPEN / K16PIŁAWA DOLNABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOKOK 
60  BURDAJEWICZ KATARZYNA 29OPEN / K40DOLSKRUNNER`S POWER ŚREMPOLPOLOKOK 
61 BZYMEK ANDRZEJ462OPEN / M50SOBÓTKA4 RBLOGPOLPOLOKOKGmina LigaGarnizonowa 
62  CHABASIŃSKI RADOSŁAW 379OPEN / M30WROCŁAWLPP TEAM / ŚLĘZAK TEAMPOLPOLOKOK 
63 CHABKO JACEK553OPEN / M40WROCŁAW2 WOGPOLPOLOKOKLigaGarnizonowa  
64  CHAŁUPKA MIROSŁAW 328OPEN / M40WIADRÓWPOLPOLOKOK 
65  CHLEWICKI MAREK 255OPEN / M30BUKÓWPOLPOLOKOK 
66  CHŁOPECKA ALICJA  OPEN / K16NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLPOL OK  
67  CHODÓR MAGDALENA 359OPEN / K20WROCŁAWPOLPOLOKOK  
68  CHOJNACKI GRZEGORZ 30OPEN / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOKOK 
69  CHOJNACKI RYSZARD 31OPEN / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOLOKOK 
70  CHOLEWIŃSKI PAWEŁ 596OPEN / M30ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOL  
71  CHORZĘPA MARCIN 32OPEN / M30JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOKOK 
72  CHROMICZ KRZYSZTOF 33OPEN / M30SMOLECPOLPOLOKOK 
73  CHRYPLEWICZ ANNA  OPEN / K20WROCŁAW-POLPOL OK  
74 CHYRZYŃSKI MARCIN 453OPEN / M20KĄTY WROCŁAWSKIEBRAKPOLPOLOKOK 
75 CIBIS ADAM463OPEN / M20WROCŁAWCSWINŻ.ICHEM.POLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
76  CIECHOMSKA IWONA 422OPEN / K30STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOLOKOK 
77  CIECHOMSKI BOGDAN 34OPEN / M60STARA KUŹNIA``ZAWISZA `` STARA KUŹNIAPOLPOLOKOK 
78  CIEMSKI MAREK 290OPEN / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
79 CIESIELSKI BARTŁOMIEJ35OPEN / M30ŚWIDNICA-POLPOLOKOK  
80  CIESIELSKI MACIEJ 374OPEN / M30WROCŁAWCIESIU TEAMPOLPOLOKOK  
 Run for....health
81  CIEŚLA KLAUDIA 36OPEN / K20WROCŁAWALPHA SPIRITPOLPOLOKOK 
82  CIEŚLAK SYLWIA 37OPEN / K30GLIWICEMUSTANGI GLIWICEPOLPOLOKOK 
83 CIEŚLIK PIOTR543OPEN / M30WROCŁAW3. BRYGADA RADIOTECHNICZNAPOLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
84 CISZEK KATARZYNA465OPEN / WROCŁAWCSWINŻ.ICHEM.POLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
85 CISZEK MARCIN464OPEN / M40WROCŁAWCSWINŻ.ICHEM.POLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
86  CISZEK ROBERT 466OPEN / M50JELCZ-LASKOWICERWT WROCŁAWPOLPOLOKOKLigaGarnizonowa 
87  CUDZICH PIOTR 347OPEN / M30PRZYBORÓWPOLPOLOKOK  
88  CYBULSKA DOROTA 423OPEN / K30KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOLOKOK 
89  CYGAN IREK 38OPEN / M40ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
90  CYPRIAN JAROSŁAW 39OPEN / M40OPALENICAOSP OPALENICAPOLPOLOKOK 
91  CZAJKOWSKI STANISŁAW 40OPEN / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIKPOLPOLOKOK 
92  CZAPLIŃSKI JANUSZ 381OPEN / M50SOBÓTKAAMATORPOLPOLOKOKGmina 
93  CZECHOWSKI PAWEŁ 41OPEN / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
94 CZERPIŃSKI KRZYSZTOF581OPEN / M40KOMORNIKIPOLPOL  
95  CZUB ADRIANNA 371OPEN / K20WROCŁAWRUN FORREST RUNPOLPOLOKOK 
96  CZUCHWICKI MAREK 42OPEN / M40WROCŁAW-POLPOLOKOK 
97  CZUCZWARA KAMILA 43OPEN / K20WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOKOK 
98 CZUTA-PAKOSZ IRENA200OPEN / K50JAMUSZKOWICEZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL