Zawody obsługuje firma Datasport

4. Bieg Niezłomnych - Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Biegi Młodzieżowe
Sobótka, 19 sierpnia 2017 r.


Liczba zawodników : 149
Odebrało numery: 107

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Koszulka Odebrał
numer
1 ANTONCZUK KACPER93D79 / WROCŁAWPOLPOL 
2 BACHRUS WOJCIECH99D79 / KOTLARNIALKS ZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL 
3 BANDER MICHAŁ117D79 / WROCŁAWPOLPOL 
4 BARCZAK SEBASTIAN48D12 / RYDZYNABIEGAM DLA SIEBIEPOLPOLOK 
5 BARWIŃSKA OLIWIA98D79 / JELCZ-LASKOWICEPOLPOL 
6 BAZYDŁO ALICJA13D79 / OKULICESZKOŁA ROGÓW SOBÓCKIPOLPOLOK 
7 BIAŁECKI MATEUSZ85D79 / SOBÓTKAPOLPOL 
8 BIGOSIŃSKA MARIA113D15 / SOBÓTKAPOLPOL 
9 BIGOSIŃSKI PIOTR112D12 / SOBÓTKAPOLPOL 
10 BŁAUCIAK MACIEJ122D15 / ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOL 
11 BOGDAŃSKA EWA110D79 / SYCÓWPOLPOL 
12 BOGDAŃSKI FILIP109D12 / SYCÓWPOLPOL 
13  BUK MATYLDA 44D12 / IWINYSP 76/ MKS PARASOLPOLPOLOK 
14 CHABASIŃSKA JAŚMINA19D79 / WROCŁAWCHABKA TEAM / GZS IM. UNICEF BIELANY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
15 CHABASIŃSKI JAN40D12 / WROCŁAWCHABKA TEAM / GZS IM. UNICEF BIELANY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
16 CHLEWICKA HANNA D46 / BOGDANÓWCHLEWICCYPOLPOLOK  
17 CHLEWICKI FELIKS12D79 / BOGDANÓWCHLEWICCYPOLPOLOK 
18  CHOJNACKI RAFAŁ 62D12 / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR. WE WROCŁAWIUPOLPOLOK 
19  CHORZĘPA ŁUKASZ 26D79 / JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
20  CHORZĘPA ZUZANNA  D46 / JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK  
21 CHUCZAK ZUZANNA87D12 / GARNCARSKOPOLPOL 
22  CICHOSZ MATEUSZ 53D12 / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOK 
23  CISEK PATRYCJA 7D79 / OŁAWAPOLPOLOK 
24 CISZEK LAURA11D79 / JELCZ-LASKOWICETHECISHEQFAMILYPOLPOLOK 
25 CYBULSKA ZUZANNA96D79 / KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL 
26 DOBRZAŃSKA MAJA114D12 / MODŁAPOLPOL 
27  DRĄG MIKOŁAJ 24D79 / WROCŁAWPOLPOLOK 
28 DUL ADAM59D12 / ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
29 DUL PATRYK72D15 / ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
30 DUL PIOTREK49D12 / ŚRODA ŚLĄSKAŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
31 DZEDZYK KLAUDIUSZ105D12 / LIVERPOOLGBRGBR 
32  GAWŁOWICZ ALICJA 6D79 / WROCŁAWPOLPOLOK  
33 GIELEC GABRIEL115D12 / SOBÓTKAPOLPOL 
34 GLIŃSKA NADIA D46 / POLPOL  
35 GOŁUCH JULIA91D12 / ŁAGIEWNIKIPOLPOL 
36 GUMIENNY LENA39D12 / KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOLOK  
37 GUMIENNY WIERA D46 / KOTLARNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOLOK  
38 HAJDAMOWICZ BORYS51D12 / SOBÓTKAGATO SPORTSWEARPOLPOLOK 
39 HAJDAMOWICZ OSKAR17D79 / SOBÓTKAGATO SPORTSWEARPOLPOLOK 
40 JACKOWICZ IGA79D15 / SOBÓTKAJACKOWICZ TEAMPOLPOL 
41 JANIK MATEUSZ80D15 / ZBĄSZYNPOLPOL 
42 JONKO FRANCISZEK D46 / WROCŁAWBEST TEAMPOLPOLOK  
43 JONKO ŁUCJA D46 / WROCŁAWBEST TEAMPOLPOLOK  
44 JURKIEWICZ NATALIA101D12 / ŚWIDNICAPOLPOL 
45  JURKIEWICZ OLA 69D15 / ŚWIDNICAPOLPOLOK 
46 KANDY MARCEL108D15 / STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL 
47 KANDY PASKAL107D79 / STARA KUŹNIAZAWISZA STARA KUŹNIAPOLPOL 
48 KARCZEWSKA WERONIKA123D79 / KAMIEŃPOLPOL 
49 KARMAŃSKA JULIA3D79 / WIERZBICEGATO SPORTSWEARPOLPOLOK 
50 KARMAŃSKI WIKTOR31D79 / WIERZBICEGATO SPORTSWEARPOLPOLOK 
51  KAŚKIEWICZ LENA  D46 / ŚWIDNICAŚWIDNICKI KLUB KYOKUSHIN KARATEPOLPOLOK  
52  KLEPACKA JULIA  D46 / ZAWONIAPOLPOLOK  
53 KMAK NATALIA47D12 / WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHPOLPOLOK  
54 KORDEL ANTONI1D79 / NORTHAMPTONDYWIZJON 303GBRGBROK 
55  KORDEL JAN  D46 / OŁAWADYWIZJON303POLPOLOK  
56 KORNAŚ FRANCISZEK2D79 / DZBANÓWZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK 
57 KORNAŚ JAN30D79 / DZBANÓWZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK 
58 KOZAKOWSKI ALEKSANDER D46 / POLPOL  
59  KRYSZCZUK ARTUR  D46 / SOBÓTKARODZINAPOLPOLOK  
60 KUREK TOMASZ104D79 / MIŁKOWICEPOLPOL 
61  KUŹMICKA AGATA 66D15 / WROCŁAWPOLPOLOK 
62  KUŹMICKI PIOTR 52D12 / WROCŁAWMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOK 
63  KWIATOWSKI ALAN 73D15 / STRZELINPOLPOLOK 
64  KWIECIEŃ STANISŁAW 33D79 / WROCŁAWALPHA SPIRITPOLPOLOK  
65 LEŃCZUK MAKSYMILIAN50D12 / WROCŁAWLEŃCZUKIPOLPOLOK 
66 LEŃCZUK TYMON D46 / WROCŁAWLEŃCZUKIPOLPOLOK  
67 LERKA AMELIA83D79 / ŁÓDŹPOLPOL 
68 LEŚNICKA ANNA D46 / STANOWICELEŚNICCYPOLPOLOK  
69 LEŚNICKI ADAM5D79 / STANOWICELEŚNICCYPOLPOLOK 
70 LEŚNICKI JACEK78D15 / STANOWICELEŚNICCYPOLPOLOK  
71 LISAK MACIEJ126D15 / ŚWIDNICAPOLPOL 
72  ŁABACEWICZ DANIEL 37D79 / ŚWIDNICAPOLPOLOK 
73 ŁACZMAŃSKA KAROLINA120D12 / WROCŁAWPOLPOL 
74 ŁACZMAŃSKA ZUZANNA82D79 / ROGÓW SOBÓCKIPOLPOL 
75 ŁACZMAŃSKI KRZYSZTOF121D15 / POLPOL 
76 MADEJ JULITA38D12 / OKULICESZKOŁA ROGÓW SOBÓCKIPOLPOLOK 
77 MADEJ KORNELIA70D15 / OKULICESZKOŁA ROGÓW SOBÓCKIPOLPOLOK 
78  MAJER-CHOJNACKI NICOLAS  D46 / WROCŁAWPOLPOLOK  
79  MALEWSKA BEATA 22D79 / LWÓWEK ŚLASKILWÓWEK ŚLĄSKIPOLPOLOK  
80 MALIŃSKA MAJA D46 / TUPLICETUPLICEPOLPOLOK  
81 MARKIEWICZ MARTA97D15 / GRODKÓWKOTWICA BRZEGPOLPOL 
82 MATCZAK MICHAŁ95D79 / WROCŁAWPOLPOL 
83 MATLA FILIP29D79 / OKULICESZKOŁA ROGÓW SOBÓCKIPOLPOLOK 
84 MATUSIAK KAROL27D79 / TYNIEC MAŁYRODZINAPOLPOLOK  
85 MATUSIAK LAURA46D12 / TYNIEC MAŁYRODZINAPOLPOLOK  
86  MAZURKIEWICZ PIOTR 84D79 / WROCLAWALPHA SPIRITPOLPOLOK 
87 MIERZWA KAROL89D12 / STĘPINPOLPOL 
88 MIERZWA LENA90D79 / STĘPINPOLPOL 
89 MIKICIUK IGOR18D79 / WROCŁAWCHABKA TEAMPOLPOLOK 
90  MISZKIEŁO ALEKSANDRA 20D79 / WROCŁAWLIPA PIOTROWSKAPOLPOLOK  
91 MŁYŃSKA ANNA100D79 / SOBÓTKAPOLPOL 
92  MŁYŃSKA MARLENA 35D79 / JORDANÓW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
 Zajęłam II miejsce w biegu dla dzieci w kategorii dziewczynki 4-6 lat w ramach 3. Biegu Niezłomnych!
93 MROCZKOWSKI OLIWIER92D12 / KROTOSZYNPOLPOL 
94  MROCZKOWSKI OLIWIER 65D12 / KROTOSZYNPOLPOLOK  
95 NYCZ ALEKSANDRA125D79 / ŚWIDNICAPOLPOL 
96 OGRODNIK ZUZANNA118D12 / WROCŁAWPOLPOL 
97  PICHLAK NIKODEM 9D79 / WROCŁAWPOLPOLOK 
 Uczeń 2 klasy szkoły podstawowej nr 95 we Wrocławiu.
98 PIEROŻAK KACPER119D12 / WROCŁAWPARASOLPOLPOL 
99  PIOTROWSKI FRANCISZEK 54D12 / WROCŁAWPOLPOLOK 
100  PIOTROWSKI JAKUB 68D15 / WROCŁAWPOLPOLOK 
101  PODOLUK KAROLINA 63D12 / WROCŁAWPOLPOLOK 
102  PODOLUK LIDIA 74D15 / WROCŁAWPOLPOLOK 
103  PODOLUK WOJCIECH 23D79 / WROCŁAWPOLPOLOK 
104  PROKOPSKI RAFAŁ  D46 / WROCŁAWPOLPOLOK  
105  RAJKOWSKI RAJMOND 10D79 / WROCŁAWNIEZRZESZONYPOLPOLOK  
 to mój drugi bieg. Brałem już udział w zimowym biegu City Trail Junior.
106  REICHEL AMELIA  D46 / PROCHOWICEPOLPOLOK  
107 ROTKAMPER PAULINA103D79 / MUNSTERGERGER 
108 SKIBA MAKSYMILIAN58D12 / POLPOL 
109 SMARANDI KIRIL116D15 / POLPOL 
110  SMOLIŃSKA HONORATA 36D79 / WROCŁAWPOLPOLOK 
111  SOSNOWY JAKUB 34D79 / WROCŁAWPOLPOLOK  
112  SOSNOWY OSKAR 43D12 / WROCŁAWPOLPOLOK  
113  STRZAŁA WOJCIECH  D46 / WROCŁAWPOLPOLOK  
114  SYNOWIEC MARTA 55D12 / ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLPOLOK 
115  SZACHEWICZ ADAM 60D12 / WROCLAWWLKS WROCŁAWPOLPOLOK 
116  SZARATA JULIA 45D12 / MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK  
117 SZUMACHER APOLONIA41D12 / BRZEG DOLNYSP6POLPOLOK 
118 SZUMACHER JAN42D12 / BRZEG DOLNYSP6POLPOLOK 
119 SZYDŁOWSKA JUDYTA25D79 / WITOSZÓW DOLNYŚWIDNICKI KLUB KYOKUSHIN KARATEPOLPOLOK 
120 SZYDŁOWSKI DAWID67D15 / WITOSZÓW DOLNYŚWIDNICKI KLUB KYOKUSHIN KARATEPOLPOLOK 
121  SZYMECKI ALAN 124D79 / BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
122  SZYMECKI ALAN 21D79 / BRZEG DOLNYPOLPOL 
123 SZYNALIK JULIA94D79 / KRAKÓWPOLPOL 
124 ŚWIETLIK EMILIA106D12 / WROCŁAWPOLPOL 
125 TCHOREK MIKOŁAJ88D12 / GLIWICEMUSTANGI GLIWICEPOLPOL 
126  TOMCZYK JULIA  D46 / DZIERŻONIÓWPOLPOLOK  
127  TOMCZYK KAROLINA 64D12 / DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
128 URSZYC OSKAR14D79 / TUPLICETUPLICEPOLPOLOK  
129 URSZYC URSZYC57D12 / TUPLICETUPLICEPOLPOLOK  
130 WAGNER VANESSA102D79 / ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEPOLPOL 
131 WALERIAŃCZYK ANTONI D46 / PIOTRKOWICEUNSTOPPABLE RUNNERS PIOTRKOWICEPOLPOLOK  
132 WALERIAŃCZYK OLAF28D79 / PIOTRKOWICEUNSTOPPABLE RUNNERS PIOTRKOWICEPOLPOLOK 
133 WALIDUDA DAMIAN76D15 / WIERZBNIKKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
134 WALIDUDA JUSTYNA75D15 / WIERZBNIKKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
135 WANISZEWSKA NADIA D46 / WIERZBICEGATO SPORTSWEARPOLPOLOK  
136 WANISZEWSKI DAWID32D79 / WIERZBICEGATO SPORTSWEARPOLPOLOK 
137 WAROWNY LENA D46 / WAŁBRZYCHNIEZRZESZONYPOLPOLOK  
138  WASZCZUK WIKTORIA 15D79 / SOBÓTKANIEZRZESZONYPOLPOLOK  
139 WAŻNY ARTUR81D12 / WROCŁAWPOLPOL 
140  WEIMAN BARTOSZ  D46 / WROCŁAWPOLPOLOK  
141  WILHELMI BARTOSZ 8D79 / SOBÓTKAPOLPOLOK 
142 WŁODARCZYK MAJA4D79 / POLPOLOK 
143 WOLEWICZ EDUARD111D79 / MDAMDA 
144 WYSOCKA MICHALINA86D79 / WROCŁAWPOLPOL 
145  ZBOROWSKI IGOR 61D12 / WROCŁAWNIEZRZESZONYPOLPOLOK  
146 ZIEMBLICKA MAJA16D79 / WROCŁAWZIEMBLICCYPOLPOLOK 
147 ZIEMBLICKA ZOFIA D46 / WROCŁAWZIEMBLICCYPOLPOLOK  
148  ŻUKIEWICZ KORNELIA 71D15 / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
149  ŻUKIEWICZ ZUZANNA 56D12 / LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK