Zawody obsługuje firma Datasport

Enea 5150 Warsaw Triathlon
Warszawa, 11 czerwca 2017 r.


Sztafeta - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1152
Odebrało numery: 1012

Liczba opłaconych zawodników: 1148
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMCZYK JAKUB 35Tri / M35RADZYMINKOLARSKI.EU TEAMPOLPOLOK 
2 ABRAMCZYK RAFAŁ207Tri / M35WARSZAWAYANUSHE TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
3 ABRAMCZYK MARCIN380Tri / M40OLSZTYNYANUSHE TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
4  ABRAMCZYK JAKUB 1108/1RM / RADZYMINKOLARSKI.EU 2POLPOLOKZmiana1 
5 ADAMASZEK MACIEJ530Tri / M45WARSZAWAPOLPOLOK  
6 ADAMCZEWSKI MAREK591Tri / M45WÓLKA KOZODAWSKAKUŹNIA TRIATHLONUPOLPOLOK 
7  ADAMCZYK GRZEGORZ 382Tri / M40MIKOŁÓWSTS BIEGATON MIKOŁÓWPOLPOLOK 
8  ADAMSKI JAROSŁAW 1029Tri / M45WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMPOLPOLOK 
9 AGUILAR EDUARDO474Tri / M40WARSAWPOLPOLOK 
10 AJTEL JAROSLAW734Tri / M40GDANSKPOLPOLOK  
11  AMBROZIAK KRZYSZTOF 81Tri / M35GDAŃSKBLUE MEDIA TEAMPOLPOLOK 
12 AMINPOUR ATA1037Tri / M45WARSAWWARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUB (WITC)IRIIRIOK 
13  ANGROT ROMUALD 780Tri / M35RADOMRSSWPOLPOLOK  
14 ANTONOWICZ MARCIN681Tri / M35WARSZAWALABOSPORTPOLPOLOK 
15  ARAK TOMASZ 249Tri / M35PIASECZNOTRIWAWAPOLPOLOK 
16 ARISMENDI JEAN-PAUL713Tri / M30MILANOWEKFRAFRAOK 
17 ARMONI YOAV671Tri / M60GIVAT ZEEVISRISROK  
18 BABICH VITALI1019Tri / M35MINSKTRISTYLEBLRBLROK 
19  BABICKI SZYMON 980Tri / M35WARSZAWAPOLPOLOK 
20 BABICZ PAWEL690Tri / M30KRAKOW72DPOLPOLOK  
21  BABIŃSKI SZYMON 1103/2RM / ZABRZECISOWIANKA TEAMPOLPOLOKZmiana2 
22  BACHMAN MARCIN 739Tri / M40WARSZAWAVEGAN WAVEPOLPOLOK 
23 BADOWSKI PAWEŁ795Tri / M45WARSZAWABROTHERS IN ARMSPOLPOLOK 
24 BADOWSKI PIOTR1042Tri / M45KONSTANCIN JEZIORNAPOLPOLOK  
25  BAKUN JACEK 903Tri / M35BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLPOLOK  
26  BALAWAJDER TOMASZ 897Tri / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
27 BALAWEJDER MAREK779Tri / M45WARSZAWAPOLPOLOK 
28  BALCER KONRAD 71Tri / M35WARSZAWAPOLPOLOK 
29 BALUK WOJCIECH1039Tri / M40CHEŁMCSPPOLPOLOK 
30  BANACKI SŁAWOMIR 401Tri / M45WARSZAWALABOSPORT TRIFITPOLPOLOK 
31 BANAR RODION992Tri / M25KHERSONTRISTYLEUKRUKROK 
32  BANKIEWICZ DAMIAN 66Tri / M45CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
33 BARAN JACEK1118/2RMix / PIASTÓWUS THREEPOLPOLOKZmiana2 
34 BARAN MAŁGORZATA1118/3RMix / PIASTÓWUS THREEPOLPOLOKZmiana3 
35  BARBELLA JOSE 717Tri / M35WARSZAWAVENVENOK 
36 BARCZEWSKI MAREK974Tri / M25TORUŃBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLPOLOK 
37 BARSAKOV VASSIL410Tri / M45KONSTANTINOS-JEZIORNABULBULOK 
38 BARTOSZEWSKI HUBERT1123/2RM / WARSZAWAEHR TEAMPOLPOLOKZmiana2 
39 BATOR-GRZEGORCZYK KATARZYNA794Tri / K35ŁÓDŹK.S. CELIRONMAN S.A.POLPOLOK 
40  BATORYNA ALEKSANDER 478Tri / M30BĘDZINPOLPOLOK 
41 BĄK KAROL864Tri / M35WARSZAWAPOLPOLOK 
42  BĄK ARTUR 89Tri / M45GÓRA KALWARIABMW GARAGE TTPOLPOLOK 
43  BĄKOWSKI WŁODZIMIERZ 228Tri / M55WARSZAWAPOLPOLOK 
44  BEBELSKI RAFAŁ 134Tri / M40WARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLPOLOK  
45  BECZEK JAREK 975Tri / M30WARSZAWANEON TEAMPOLPOLOK 
46 BEDNARCZYK PAWEL886Tri / M45WARSZAWAPOLPOLOK 
47 BEDYŃSKI RADOSŁAW1007Tri / M40WARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLPOLOK 
48 BEKAS JEDRZEJ581Tri / M35POZNAŃACO DOMOFONYPOLPOLOK 
49  BEREŚ ARKADIUSZ 685Tri / M30RZESZÓWGARMIN SQUADPOLPOLOK 
50  BEREZOWSKI SŁAWOMIR 782Tri / M50OPOLEPOLPOLOK 
51 BERGQVIST ALF677Tri / M50LUNDSWESWEOK 
52 BERGQVIST VIKTORIA755Tri / K25LUNDSWESWEOK 
53 BERNACIAK SŁAWEK906Tri / M45WARSZAWAINPHARM TEAMPOLPOLOK 
54 BERNATOWICZ ŁUKASZ823Tri / M40WARSZAWALUFT TRI TEAMPOLPOLOK 
55  BIAŁECKI PAWEŁ 114Tri / M40JÓZEFOSŁAWNEONTEAMPOLPOLOK 
56  BIAŁEK MAREK 34Tri / M35WARSZAWATRIWAWAPOLPOLOK 
57 BIAŁKOWSKI ALBERT492Tri / M45WARSZAWATRIPOWER.PLPOLPOLOK 
58 BIANKOWSKI PIOTR1109/1RMix / RUMIAICE TEAMPOLPOLOKZmiana1 
59 BIEGAJ KRZYSZTOF991Tri / M35CHAMPOLPOLOK 
60 BIEGAŁA MAREK36Tri / M30GDAŃSKPOLPOLOK 
61 BIEGUS JAN878Tri / M35WROCLAWGVTPOLPOLOK 
62  BIELARSKI KAROL 314Tri / M30WARSZAWATRINERGYPOLPOLOK 
63  BIELAWSKI ROBERT 608Tri / M45DOBROSZYCEKANCELARIA BIELAWSKIPOLPOLOK 
64  BIELIK KONRAD 187Tri / M30WARSZAWAACCELERATEPOLPOLOK  
65 BIEŃ MACIEJ452Tri / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
66  BIERNACKI ARTUR 767Tri / M45WARSZAWAVITA-SPORTPOLPOLOK  
67  BIERNACKI PIOTR 647Tri / M35PIASECZNOCRAZY RACING TEAMPOLPOLOK 
68  BIL STANISŁAW 850Tri / M30WARSZAWAPOLPOLOK  
69  BILIŃSKI KRZYSZTOF 225Tri / M35WARSZAWAFUCK THE LIMITPOLPOLOK 
70  BILLING JAN 513Tri / M35ŁÓDŹPOLPOLOK 
71 BILSKI RADOSŁAW75Tri / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
72  BINDER PIOTR 141Tri / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
73  BINKOWSKI ADRIAN 548Tri / M35GZINPROFESSIONALHR/CB163POLPOLOK 
74 BISHOP MICHAEL803Tri / M45CAMBRIDGEGBRGBROK 
75  BLACHOWICZ PIOTR 198Tri / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
76 BLACHOWICZ ANETA230Tri / K30WARSZAWAPOLPOLOK 
77  BLEW WOJCIECH 534Tri / M50GDANSKLOTOS RUNNING TEAMPOLPOLOK 
78 BLICHARZ MARCIN625Tri / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
79  BŁAZIŃSKI WITOLD 849Tri / M30MŁAWAPOLPOLOK 
80  BŁOSZYK DOROTA 30Tri / K30WARSZAWANEON TEAMPOLPOLOK 
81  BOBROWNICKI-LIBCHEN GRZEGORZ 227Tri / M55WARSZAWABUS 2 KONAPOLPOLOK 
82 BOCHEŃSKI MACIEJ281Tri / M35ZIELONA GÓRAENDOHOLICS.PLPOLPOLOK 
83 BODAK KAJETAN202Tri / M35MOSTYPOLPOLOK  
84 BODIO-ZIOLKOWSKA EWA461Tri / K35WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLPOLOK 
85 BODNAR MACIEJ11Tri / M18WARSZAWAAIRBIKE ARMEXIM TRI TEAM/ MBC TEAMPOLPOLOKPRO 
86 BOEDE KLAUS398Tri / M55WARSZAWAGERGEROK 
87  BOGUCKI KRZYSZTOF 61Tri / M45WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLPOLOK 
88 BOGUCKI KRZYSZTOF644Tri / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
89 BOGUCKI MARCIN72Tri / M30WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLPOLOK 
90  BOGUSZ LILIA 1102/3RW / WARSZAWATRI GAZELEPOLPOLOKZmiana3 
91 BOJANOWSKI DANIEL63Tri / M35GDAŃSKEURO STYLPOLPOLOK 
92 BOJDECKI FILIP77Tri / M18WARSZAWAPOLPOLOK 
93 BONIECKI PAWEŁ911Tri / M45PRUSZKÓWAIRBIKEARMEXIMTRITEAMPOLPOLOK 
94  BONIK CEZARY 642Tri / M40WARSZAWATRICLUBPOLPOLOK 
95  BOŃCZAK MARCIN 693Tri / M35WARSZAWAGOGGLE PAE TEAMPOLPOLOK 
96 BOREK KATARZYNA326Tri / K40WARSAWKUŹNIA TRIATHLONUPOLPOLOK 
97  BORKOWSKI PIOTR 824Tri / M30JÓZEFÓWPROGRESTRENER.PL TEAMPOLPOLOK 
98 BORUCKI KRZYSZTOF550Tri / M55USTKAPOLPOLOK 
99 BORUSIŃSKA-SZUSTEK MAGDALENA1102/2RW / WARSZAWATRI GAZELEPOLPOLOKZmiana2 
100 BORUSIŃSKI PAWEŁ1117/2RM / WARSZAWASPIĘTE ŁYDKIPOLPOLOKZmiana2 
101 BORUTA PRZEMYSŁAW255Tri / M30GDYNIAPOLPOLOK 
102  BOUCHER ALEXANDRE 742Tri / M40WARSZAWAKOLARSKI.EU TEAMPOLPOLOK 
103  BOŻKO AGNIESZKA 1114/2RMix / WARSZAWARUN4IDEAPOLPOLOKZmiana2 
104 BRACH WOJCIECH585Tri / M35WARSZAWAPOLPOLOK 
105 BRACHS DANIEL870Tri / M40WARSAWSUISUIOK  
106  BREMBOR TOMASZ 7Tri / M18CHORZÓWGVT BMCPOLPOLOKPRO  
107  BRENER MACIEJ 477Tri / M30WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLPOLOK 
108 BRIGGS SEAN889Tri / M50IZABELINGBRGBROK 
109 BRODOWSKA JUSTYNA960Tri / K35WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
110  BRONAKOWSKI PIOTR 125Tri / M35OLSZTYNTRI NEGU/NO-TAX.OLSZTYN.PLPOLPOLOK 
111  BRUSKI ŁUKASZ 583Tri / M40ŻELECHÓWWTWPOLPOLOK 
112  BRYZEK ARNOLD 710Tri / M45WARSZAWAPOLPOLOK 
113 BRZOZOWSKI BARTOSZ928Tri / M30WARSZAWAKU AZS WATPOLPOLOK 
114  BUBEŁA ADAM 360Tri / M40POZNAŃPOLPOLOK 
115  BUCEWKA ARTUR 650Tri / M40WARSZAWA2FM SPORTSTEAMPOLPOLOK 
116 BUDAJ-FIDECKA ANNA572Tri / K35WARSZAWAFIDE-POP TRIATHLON TEAMPOLPOLOK  
117  BUDNA-JANOWSKA NATALIA 1129/1RMix / WARSZAWACASUAL TEAMPOLPOLOKZmiana1 
118  BUGOWSKI ANDRZEJ 831Tri / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
119  BUJWID KRZYSZTOF 68Tri / M30WARSZAWAMADZIABERKIPOLPOLOK  
120  BUKALSKI ARKADIUSZ 941Tri / M40CHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUPOLPOLOK 
121  BUKOWSKI PATRYK 1049Tri / M30CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK 
122 BURDA BENIAMIN1116/2RM / WARSZAWASBR SPHINX TEAMPOLPOLOKZmiana2 
123  BURGCHARDT PAWEŁ 738Tri / M25KONSTANCIN-JEZIORNABLACKBURSTPOLPOLOK  
124  BUSMA MAJA 1058Tri / K30LEGIONOWOPOLPOLOK 
125 BUSZCZYK PAWEŁ37Tri / M25WAWRZEŃCZYCEPOLPOLOK 
126 CALIŃSKI KAMIL470Tri / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
127  CATTELL GARY 482Tri / M60WARSZAWAWITCGBRGBROK 
128 CEGIEŁKA DAWID110Tri / M35WARSZAWAKS BACHMATYPOLPOLOK 
129  CELMER PIOTR 274Tri / M40WARSZAWATRIWAWAPOLPOLOK 
130  CHABEREK MACIEJ 485Tri / M30ŁOMIANKIPOLPOLOK  
131 CHABOWSKI ROBERT551Tri / M30WARSZAWAPOLPOLOK  
132 CHŁODECKI TOMASZ386Tri / M25WARSZAWAPOLPOLOK 
133  CHMIELEWSKI PIOTR 309Tri / M35WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
134 CHMIELEWSKI KACPER212Tri / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
135  CHMIELEWSKI CEZARY 969Tri / M45WARSZAWAGO SPORT AK-SPED TEAMPOLPOLOK 
136  CHMIST JACEK 590Tri / M35WROCŁAWGVT RATPOLPOLOK 
137 CHOJNACKI JAKUB442Tri / M35WARSZAWAPOLPOLOK 
138  CHRUSZCZEWSKI MIKOŁAJ 817Tri / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
139 CHUCHRA GRZEGORZ740Tri / M35WARSAWPOLPOLOK 
140  CHUDEK AGNIESZKA 49Tri / K25WARSZAWALUFT TRI TEAMPOLPOLOK 
141 CHUDZIK SYLWIA851Tri / K45KRAKÓWPOLPOLOK 
142  CHURCH MARIA 662Tri / K40WARSZAWANEON TEAMRUSRUSOK 
143 CICHOCKI MARCIN270Tri / M40OLSZTYNPOLPOLOK 
144 CICHOMSKI KRZYSZTOF867Tri / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
145  CICHOŃ ARTUR 915Tri / M50WARSZAWAPOLPOLOK 
146 CIECIERSKI RAFAL653Tri / M40WARSAWPOLPOLOK 
147 CIPPERT PAWEŁ352Tri / M40WARSZAWATRIPASSIONPOLPOLOK 
148 CNOTA BARTŁOMIEJ984Tri / M35REDAPAPUNIS TEAM GDYNIA/CF3MPOLPOLOK 
149  COŚ MONIKA 475Tri / K40WARSZAWATRIWAWAPOLPOLOK  
150 COUSENS DANIEL815Tri / M45WARSZAWATWDWGBRGBROK  
151 CWAJNA MICHAŁ929Tri / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
152 CYPRYAŃSKI PIOTR1104/3RM / WARSZAWAKOLARSKI.EUPOLPOLOKZmiana3 
153 CYREK GRZEGORZ719Tri / M40KOSZYCE MAŁEPOLPOLOK 
154  CZAJKOWSKI GRZEGORZ 999Tri / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
155 CZARNECKI BARTŁOMIEJ1104/2RM / PIASTÓWKOLARSKI.EUPOLPOLOKZmiana2 
156 CZASAK TOMASZ384Tri / M45STEFANOWOPOLPOLOK 
157  CZAYKA KRYSTIAN 104Tri / M35WARSZAWAPRORUNNING.PLPOLPOLOK 
158 CZECH MARIUSZ521Tri / M35GDYNIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOLPOLOK 
159 CZECZOT KRZYSZTOF505Tri / M45KRAKOWPOLPOLOK  
160  CZEPIELIK MAREK 529Tri / M35TYCHYWARSZTATY FORMYPOLPOLOK  
161 CZESNIK MARIA19Tri / K40WARSZAWAAIRBIKE ARMEXIM TRI TEAMPOLPOLOKPRO 
162 CZWARTOSZ MARIUSZ263Tri / M25JÓZEFOSŁAWTHE LUZERSPOLPOLOK 
163  CZYNIENIK ŁUKASZ 952Tri / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
164  ĆWIK DARIUSZ 508Tri / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK