Zawody obsługuje firma Datasport

27. Bieg Solidarności organizowanego w XXXVII rocznicę powstania NSZZ Solidarność
Wrocław, 09 września 2017 r.


Szkoły - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 2269
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje
1 ABRAHAMÓW TOMASZ1860BD / M2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
2 ABRAMOWICZ JULIA2088BD / K2007ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
3  ABULEWICZ WOJCIECH 4815km / M40WROCŁAWSTP SYNERGIA 
4  ADAMCZEWSKA BIANKA 1187BD / K2008POZNAŃZUBIRO.COM 
5 ADAMCZYK ŁUKASZ1861BD / M2009SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
6 ADAMCZYK NADIA1862BD / K2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
7  ADAMCZYK PIOTR 8385km / M20WROCŁAW 
8  ADAMIEC BARTOSZ 1240BD / M2008WROCŁAWADAMS FAMILY 
9  ADAMIEC MICHAL 1241BD / M2010WROCŁAWADAMS FAMILY 
10 ADAMOWICZ MICHAŁ2089BD / M2005ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
11  ADAMOWICZ MONIKA 9975km / K30WROCŁAWSPISEK 
12  ADAMOWICZ WERONIKA 1324BD / K2005ŚW. KATARZYNAADAŚKI 
13  ADAMSKA JOANNA 2675km / K20WROCŁAWSPORTOWY WROCŁAW 
14  ADAMSKI ŁUKASZ 2375km / M40WROCŁAW 
15  ADAMSKI RAFAŁ 1445km / M40WROCŁAW 
16 ALCZYK JULIAN2227BD / M2011PRZEDSZKOLE NR 22 MUCHOBOREK 
17 ALEKSANDROWICZ NIKOLA1500BD / K2005SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 IM. POLSKICH OLIMPICZYKÓW WE WROCŁAWIU 
18  ANASZEWSKA DOROTA 3225km / K40WROCŁAW 
19  ANASZEWSKA MARYSIA 1137BD / K2008WROCŁAWSP 75 
20  ANASZEWSKA WERONIKA 3235km / K12WROCŁAWGIMNAZJUM NR 1 
21  ANASZEWSKI ANDRZEJ 8595km / M40WROCŁAW 
22  ANDRZEJEWSKI ALEKSANDER 3985km / M20WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAW 
23  ANDRZEJEWSKA EWA 4185km / K30WROCŁAW 
24  ANIOŁ RAFAŁ 6085km / M30WROCŁAW 
25 ANTCZAK ADAM1662BD / M2008SZKOŁA PODSTAWOWA 91 WROCŁAW 
26 ANTONISZYN DARIUSZ9045km / M50SZCZYTKOWICEMATNER RUNNING TEAM/ITMZM2015 
27 ANTONISZYN HANNA1863BD / K2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
28 ANTOSZ JAKUB1747BD / M2009SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
29 ARABADZIS NIKOS2201BD / M2011PRZEDSZKOLE NR 87 WROCŁAWSKIE DZIECIAKI 
30  ARTHUR JESSE 1195km / M40WROCŁAWWYBIERZ 
31 ARTHUR OLIVIER2090BD / M2005ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
32  AUGUSTYN ADAM 3425km / M30STRZELIN 
33  AUGUSTYN IGOR 1168BD / M2011WROCŁAW 
34 AUGUSTYNIAK WIKTOR1663BD / M2007SZKOŁA PODSTAWOWA 91 WROCŁAW 
35  BAC AGNIESZKA 6665km / K30OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEKLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA 
36  BAC ŁUKASZ 6695km / M30OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEKLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA 
37 BACHMAN EWA1562BD / K2005SZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 
38  BAGIŃSKA ANNA 1575km / K20SOBÓTKAKB SOBÓTKA 
39  BAGIŃSKI MAREK 50015km / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW 
40  BAJ MACIEJ 1216BD / M2006SMOLECSŁONECZNY PATROL 
41 BAJDA ALEKSANDRA2091BD / K2006ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
42  BAJER GRZEGORZ 7485km / M30OLEŚNICA 
43  BAKOWSKI JAN 3445km / M30WROCLAW 
44  BALCZUN HANIA 1106BD / K2010WROCŁAW 
45 BALINOWSKA ALEKSANDRA2045BD / K2006SZKOŁA PODSTAWOWAW W DŁUGOŁECE - UKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKA 
46  BAŁA PIOTR 6335km / M30BUKOWANIGHT RUNNERS WROCŁAW 
47 BANASIŃSKA MAJA1864BD / K2008SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
48  BANDER MICHAŁ 1307BD / M2009WROCŁAW 
49  BANIEWSKA KATARZYNA 8835km / K30WROCŁAW 
 Jest to mój pierwszy bieg w jakichkolwiek zawodach. Biegam regularnie od czerwca 2017 roku i póki co staram się uzyskać jak najlepszy czas na 5 km. Biegam dla przyjemności, a udział w zawodach jest nowym, ciekawym doświadczeniem.
50  BARAN LENA 1178BD / K2008WROCŁAW 
51 BARAN MIKOŁAJ1357BD / M2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ 
52  BARANEK DOMINIK 9865km / M20SULIKÓWWYBIERZ 
53 BARANOWSKI KUBA2092BD / M2007ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
54 BARAŃSKA AMELIA2046BD / K2006SZKOŁA PODSTAWOWAW W DŁUGOŁECE - UKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKA 
55 BARAŃSKI BARTOSZ2047BD / M2010SZKOŁA PODSTAWOWAW W DŁUGOŁECE - UKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKA 
56 BARCZAK SZYMON1358BD / M2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ 
57  BARGIELSKA BLANKA 1194BD / K2010WROCŁAW 
58  BARGIELSKI ALAN 1193BD / M2008WROCŁAW 
59  BARGIELSKI MARCIN 4575km / M40WROCŁAWWYBIERZ 
60 BARTKIEWICZ ANDŻELIKA1563BD / K2009SZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 
61  BARTKOWIAK MACIEJ 6875km / M30WROCŁAW 
62  BARTNIKOWSKA JUSTYNA 6215km / K20LIPNO 
63 BARTOSIK LIWIA1476BD / K2012PRZEDSZKOLE NR 9 WE WROCŁAWIU 
64 BARTOSZEWICZ ALICJA1359BD / K2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ 
65 BARTOSZEWICZ BORYS2048BD / M2009SZKOŁA PODSTAWOWAW W DŁUGOŁECE - UKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKA 
66 BARTOSZEWICZ OLAF2049BD / M2006SZKOŁA PODSTAWOWAW W DŁUGOŁECE - UKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKA 
67  BARTUŚ MICHAŁ 5165km / M20WROCŁAW 
68 BARYLSKI DARIUSZ5145km / M40WROCŁAW 
69  BARYSKA ANITA 1157BD / K2011WROCŁAW 
70  BARYSKA BASIA 3755km / K30WROCLAW 
71  BARYSKI MACIEJ 3665km / M30WROCŁAW 
72 BĄCLER NATALIA1865BD / K2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
73  BĄKOWSKA EWA 3125km / K40SZCZEPANÓW 
74 BĄKOWSKA-TOMAŚ BEATA3435km / K40WROCŁAW 
75  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 6755km / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW 
76  BEDNARCZYK WIESŁAW 6305km / M60BRZEGKOTWICA BRZEG 
77  BEDNAREK TOMASZ 5575km / M40GAJKOWWROCŁAW 
78  BEDNARZ ŁUKASZ 5595km / M20SIECHNICEWROCŁAW 
79  BEDNARZ MARCIN 6135km / M30OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEKLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA 
80 BEDOŁEK PAULINA1477BD / K2012PRZEDSZKOLE NR 9 WE WROCŁAWIU 
81  BEKER KATARZYNA 1835km / K20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW 
82  BELICAK WERONIKA REBECCA 1047BD / K2008DŁUGOŁĘKAAZS AWF WROCŁAW 
 Zawodniczka AZS AWF Wrocław. Od 5 lat trenuje gimnastykę sportową wyczynowo.
83 BEM TYMOTEUSZ2093BD / M2006ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
84 BEREŻECKA ZUZANNA2094BD / K2009ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
85 BERNATOWICZ OLIWIER1564BD / M2006SZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 
86 BĘBEN JAN2228BD / M2012PRZEDSZKOLE NR 22 MUCHOBOREK 
87  BĘBENEK ANNA 5465km / K40WROCŁAWCAPITOL I PRZYJACIELE 
88 BIAŁEK ZUZANNA1748BD / K2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
89  BIAŁOSKÓRSKI KRZYSZTOF 6235km / M12WROCŁAW 
90  BIEGAŃSKI MATEUSZ 1037BD / M2006WROCŁAW 
91  BIEGAŃSKI PAWEŁ 295km / M50WROCŁAW 
92  BIELAK PAULINA 5775km / K20WROCŁAW 
93 BIELAWSKI ARKADIUSZ3565km / M50BIELAWABAB 
94  BIELAWSKI JAN 1815km / M50ŚCINAWASTART ŚCINAWANSZZ 
95  BIELECKI ADAM 9195km / M40CHOJNÓWNSZZ 
96 BIELECKI MATEUSZ1501BD / M2007SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 IM. POLSKICH OLIMPICZYKÓW WE WROCŁAWIU 
97 BIELECKI MICHAŁ1960BD / M2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99 
98  BIELENICA MARIKA 1664BD / K2009WROCŁAWSP 91 
99  BIELIŃSKI WOJCIECH 1196BD / M2010WROCŁAWABSOLWENCI NIEZAPOMINAJKI 
100  BIELSKI PIOTR 5765km / M30OLEŚNICAZAWSZE&WSZĘDZIE OLEŚNICA 
101  BIEŃKOWSKA DARIA 1101BD / K2008WROCŁAW 
102  BIEŃKOWSKI KAMIL 3905km / M30RADWANICEBE BETTER 
103 BIERNACKA KATARZYNA4425km / K20SYCÓWLUKS ŻÓRAWINA 
104  BIJAK DOROTA 7735km / K60WROCŁAWNSZZ 
105  BILIŃSKA EWA 7565km / K50NIEDORADZNSZZ Niepelnosprawny 
106 BILIŃSKA LENA1665BD / K2007SZKOŁA PODSTAWOWA 91 WROCŁAW 
107 BILIŃSKI FRANCISZEK1866BD / M2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
108  BILL MARIUSZ 9645km / M40JORDANÓW ŚLĄSKIRANGER OCHRONA 
109 BIŁAT ALAN1961BD / M2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99 
110 BIŁOZOR MIKOŁAJ2095BD / M2005ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
111 BINIECKA ANITA3685km / K20LUBOMIERZMAKOŚ TEAM 
112 BISKUPEK KACPER1750BD / M2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
113 BLAHODIR YURIY22705km / M30WINNICA 
114 BLICHARZ PATRYCJA1565BD / K2007SZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 
115 BŁACH HANNA2096BD / K2006ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
116  BŁASIAK AGATA 1075BD / K2007WROCŁAW 
117  BŁASZCZYK AGNIESZKA 1293BD / K2010WROCŁAW 
118  BŁASZCZYK ANNA 1294BD / K2011WROCŁAW 
119  BŁASZCZYK RÓŻA 6355km / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAW 
120 BŁASZCZYSZYN MACIEJ1751BD / M2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
121  BŁASZKIEWICZ BEATA 5255km / K40WROCŁAW 
122 BŁAWAT NATALIA1502BD / K2010SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 IM. POLSKICH OLIMPICZYKÓW WE WROCŁAWIU 
123 BŁAWAT ZUZANNA1503BD / K2008SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 IM. POLSKICH OLIMPICZYKÓW WE WROCŁAWIU 
124  BOBEL ARTUR 5795km / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAM 
125 BOBER ZUZANNA2050BD / K2005SZKOŁA PODSTAWOWAW W DŁUGOŁECE - UKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKA 
126  BOBERSKI PIOTR 845km / M30WROCŁAWNDB 
127 BOCZEK KAROLINA1752BD / K2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
128  BOCZULA KRZYSZTOF 5615km / M50BIELAWAWKB PIAST WROCŁAWNSZZ 
129  BOGACZ PIOTR 1215km / M30WROCŁAWWROCŁAW 
130 BOGDALSKA JULIANNA1962BD / K2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99 
131  BOGDAŁ KRZYSZTOF 9665km / M60WROCŁAWNIEZRZESZONY 
132 BOGULAK MICHAŁ1867BD / M2008SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
133  BOLA-KOWALÓW BEATA 2165km / K40WROCŁAW 
134 BOMBA SZYMON1666BD / M2007SZKOŁA PODSTAWOWA 91 WROCŁAW 
135 BONDASENKO ANIA1418BD / K2011PRZEDSZKOLE NR 56 NIEZAPOMINAJKA 
136 BONDASENKO OLGA1419BD / K2012PRZEDSZKOLE NR 56 NIEZAPOMINAJKA 
137 BOŃKOWSKI ADAM2097BD / M2009ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
138  BORA ANDRZEJ 3885km / M60WROCLAWWKB PIAST WROCLAW 
139  BORATYŃSKI PIOTR 5935km / M40WROCŁAWCAPITOL I PRZYJACIELE 
140 BORKOWSKA MAJA1361BD / K2012PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ 
141 BORKOWSKI BARTOSZ2229BD / M2011PRZEDSZKOLE NR 22 MUCHOBOREK 
142  BOROWICZ ALICJA 1228BD / K2006OŁAWACAPITOL I PRZYJACIELE 
143  BOROWICZ BEATA 5485km / K40OŁAWACAPITOL I PRZYJACIELE 
144  BOROWICZ KRZYSZTOF 5495km / M30OŁAWACAPITOL I PRZYJACIELE 
145  BOROWIEC ALEKSANDRA 1113BD / K2008SIEDLĘCINSKS BIEGACZ SIEDLĘCIN 
146  BOROWIEC PAWEL 8495km / M40WROCŁAW 
147  BOROWSKI KAMIL 7865km / M30WROCŁAWNSZZ 
148  BOROWSKI ZBIGNIEW 9475km / M60WROCŁAWNSZZ 
149  BORUCKI KRZYSZTOF 2905km / M20WROCŁAW 
150  BORYS MIKOŁAJ 8445km / M12WROCŁAWSP82 
151  BOSKO EUGENIA 275km / K50MIĘKINIA 
152  BOŻEK JOANNA 1005km / K20PSZENNO 
153  BÓB ALEKSANDRA 1042BD / K2010WROCŁAWAMATOR 
154  BÓB JOANNA 1041BD / K2012WROCŁAWAMATOR 
155  BRANDENBURG JÓZEF 4145km / M60DOPIEWO 
156  BRECZEWSKI DOMINIK 1169BD / M2009WROCŁAWSZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 IM. PROF. MARIANA SUSKIEGO 
157  BRODA DOMINIK 5555km / M30WROCŁAW 
158 BROŻYNIAK AMELIA2098BD / K2005ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
159 BROŻYNIAK ERWIN2099BD / M2009ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
160  BRYL KAROL 8775km / M30WROCŁAWIRC KOWALE 
161 BRZEZIŃSKA NATASZA1667BD / K2007SZKOŁA PODSTAWOWA 91 WROCŁAW 
162 BRZEZIŃSKA ZUZANNA1668BD / K2008SZKOŁA PODSTAWOWA 91 WROCŁAW 
163 BRZOSTOWSKA KORNELIA1753BD / K2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
164  BRZOZOWSKI KAMIL 6615km / M20RAWICZ 
165 BUCHMAN STANISŁAW1669BD / M2007SZKOŁA PODSTAWOWA 91 WROCŁAW 
166 BUCZEK AMELIA2029BD / K2006SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEDLCU 
167 BUCZEK DAMIAN2030BD / M2010SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEDLCU 
168  BUDA ALEKSANDRA 1385km / K20BRZEG DOLNYGĄSIOR TEAM 
169  BUDNIK PAWEŁ 1063BD / M2010WROCŁAWZESPÓŁ SZKÓŁ NR 20 
170 BUDZIŃSKI BARTŁOMIEJ2051BD / M2007SZKOŁA PODSTAWOWAW W DŁUGOŁECE - UKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKA 
171 BUDZIŃSKI MIKOŁAJ2052BD / M2005SZKOŁA PODSTAWOWAW W DŁUGOŁECE - UKS SZERSZENIE DŁUGOŁĘKA 
172  BUGAJSKA MAGDA 7765km / K30WROCŁAW 
173  BUGAJSKA MARIA 5305km / K70WROCŁAW 
174  BUJAK ŁUKASZ 7105km / M30WROCŁAWLUCEK 
175  BUK DOMINIK 1965km / M40IWINY (GM SIECHNICE)BIEGAM Z MATYLDĄ 
176 BUK MATYLDA1868BD / K2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
177 BUKOWSKI KAJETAN1362BD / M2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ 
178 BULZACKA MARTYNA1363BD / K2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ 
179 BUŁAJ DOMINIK2031BD / M2010SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEDLCU 
180 BUNDYRA MIKOŁAJ1869BD / M2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
181  BUNIOWSKI PAWEŁ 5205km / M30WROCŁAW 
182 BURACZYŃSKI KACPER1566BD / M2007SZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 
183 BURDEN PAULA2202BD / K2011PRZEDSZKOLE NR 87 WROCŁAWSKIE DZIECIAKI 
184  BURGIEL ARKADIUSZ 1217BD / M2009WROCŁAW 
185  BURZEC HANNA 1336BD / K2010WROCŁAWSP16 
186 BURZYKOWSKA OLIWIA1567BD / K2007SZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 
187  BUSZEWSKA ZUZANNA 1074BD / K2005WROCŁAWKARTOFLE 
188 BUSZEWSKA ZUZANNA12755km / K12WROCŁAWKARTOFLE 
189  BUSZEWSKI BENIAMIN 1495km / M40WROCŁAWCZTERDZIESTOLATEK BIEGA 
190  BUSZEWSKI ERYK 1073BD / M2007WROCŁAWKARTOFLE 
191  BUTWICKA AGNIESZKA 1945km / K20WROCŁAWAMATOR 
192  BUTWICKA ALEKSANDRA 1078BD / K2006WROCŁAWABSOLWENCI NIEZAPOMINAJKI 
193  BUTZEK JOLANTA 9735km / K60WROCŁAW 
194 BUZON MICHAŁ1754BD / M2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
195  BYŚ MATEUSZ 4445km / M30WROCŁAW 
196  CABAJ DAMIAN 9465km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA 
197 CAŁKA OLIWIA1755BD / K2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
198 CAŁY ALICJA13965km / K30WROCŁAW 
199 CEBRAT KRZYSZTOF1870BD / M2008SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
200 CEGIELSKI BARTOSZ1504BD / M2005SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 IM. POLSKICH OLIMPICZYKÓW WE WROCŁAWIU 
201  CENDROWICZ MAGDALENA MARTA 6585km / K30SOBÓTKA 
202  CEREGRA JAKUB 8435km / M12WROCLAWSP NR.20 WROCLAWNSZZ 
203  CEZARY SURMIAK 1177BD / M2006WROCŁAW 
204 CHABA OSKAR1364BD / M2012PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ 
205  CHALIMONIUK IZABELA 5525km / K30WARSZAWA 
206 CHAŁUPCZAK JAKUB14225km / M20WROCŁAW 
207 CHANSOULIS VIKTORAS1756BD / M2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
208 CHANTSOULIS ATHANASIOS1757BD / M2008SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
209 CHANTSOULIS NICOLAS1758BD / M2008SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
210 CHARATONIK AMELIA1320BD /  
211 CHARATONIK IDA1321BD /  
212 CHARATONIK TOMASZ10115km / M40 
213  CHEBA ARIEL 4755km / M20RAWICZNIGHT RUNNERS WROCŁAW 
214 CHEŁSTOWSKI RAFAŁ3475km / M30WAŁBRZYCH 
215 CHERKAVSKYI DENYS1871BD / M2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
216 CHMIEL KORNELIA2100BD / K2005ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 
217 CHMIEL MAREK1478BD / M2012PRZEDSZKOLE NR 9 WE WROCŁAWIU 
218  CHMIEL PAWEL 7305km / M30WROCŁAW 
219  CHMIELEWSKA ALEKSANDRA 8415km / K20WROCŁAW 
220 CHOIŃSKI MARCEL1060BD / M2008WROCŁAWBRAK 
221  CHOJNACKA PAULINA 5105km / K30TORUŃTORUŃ PODGÓRZ 
222  CHOJNACKA WIKTORIA 1214BD / K2008TORUŃ 
223  CHOJNACKI GRZEGORZ 1161BD / WROCŁAWSZKOŁA PODSTAWOWA NR. 3 WE WROCŁAWIU 
224  CHOJNACKI GRZEGORZ 3835km / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW 
225  CHOJNACKI JULIUSZ 1213BD / M2012TORUŃ1987 
226  CHOJNACKI RYSZARD 435km / M70WROCŁAWWKB PIAST 
227 CHOMICZ ALEKSANDER1365BD / M2011PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ 
228 CHOMICZ PIOTR1872BD / M2009SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
229 CHOROMAŃSKA VICTORIA1568BD / K2008SZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 
230  CHORZĘPA JOANNA 2525km / K20JELCZ-LASKOWICE 
231  CHORZĘPA ŁUKASZ 1116BD / M2009JELCZ-LASKOWICE 
232  CHORZĘPA MARCIN 2515km / M30JELCZ-LASKOWICE 
233 CHRAPKIEWICZ HANNA17495km / K60WROCŁAW 
234 CHRAPKIEWICZ ZDZISŁAW7225km / M60WROCŁAW 
235  CHROBOT KRZYSZTOF 1645km / M50WROCŁAWŚLĘZAK TEAMNSZZ 
236  CHROMICZ ARKADIUSZ 705km / M30WROCŁAW 
237 CHROSTKOWSKA MAJA1963BD / K2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99 
238  CHRYPLEWICZ ANITA 5085km / K30WROCŁAW 
239  CHRYPLEWICZ ŁUKASZ 1211BD / M2008WROCŁAW 
240 CHRZANOWSKA HANNA1569BD / K2008SZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 
241 CHRZĄSTKOWSKA OLIWIA1570BD / K2008SZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 
242 CHWAŁCZYŃSKI SZYMON1873BD / M2008SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
243  CHWAŁEK ANDRZEJ 3115km / M30SIECHNICE 
244  CHWAŁEK JULITA 2745km / K30SIECHNICE 
245 CIACH ŁUKASZ1874BD / M2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
246  CICHOSZ MAKSYMILIAN 1287BD / M2011WROCŁAW 
247 CICHOSZ MARIA1875BD / K2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 
248  CICHOSZ MATEUSZ 1272BD / M2006WROCŁAWMKS PARASOL 
249  CIEMSKI MAREK 7395km / M20WROCŁAW 
250  CIEPŁY KAMIL 1845km / M20WROCŁAWKOSYNIERZY WROCŁAW 
251  CIERNIEWSKA KATARZYNA 35km / K20WROCŁAW 
252  CIERNIEWSKI ROMAN 25km / M50WROCŁAW 
253  CIESIELSKI MACIEJ 8905km / M30WROCŁAWCIESIU TEAM 
 Run for....health
254  CIESIELSKI MICHAŁ 9575km / M70WROCŁAWNiepelnosprawny 
255 CIEŚLAK JĘDRZEJ1759BD / M2009SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
256 CIEŚLICKA AMELIA1571BD / K2005SZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 
257 CIMICKI JACEK5115km / M30WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW 
258  CIROCKI PAWEŁ 8015km / M40WROCŁAWNSZZ 
259 CISŁO SZYMON1505BD / M2006SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 IM. POLSKICH OLIMPICZYKÓW WE WROCŁAWIU 
260 CISZEK KATARZYNA1506BD / K2006SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 IM. POLSKICH OLIMPICZYKÓW WE WROCŁAWIU 
261  CISZEWSKI ARKADIUSZ 9255km / M30KOBIERZYCEWKB PIAST 
262  CIUPA EWA 6775km / K30WROCŁAW 
263  CIUPAK NATALIA 1335km / K30WROCŁAW 
264  CIUPAK TOMASZ 1325km / M30WROCŁAW 
265  COFALSKA NATALIA 8365km / K20KALISZKOBIETY NA MEDAL 
266 CWYNAR OSKAR1964BD / M2006SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99 
267  CYMANEK ANDRZEJ 1365km / M50WROCŁAWE.K. TWARDZIELNSZZ 
268 CYMANEK FRANCISZEK1760BD / M2008SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
269 CYMANEK JĘDRZEJ1761BD / M2005SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 WE WROCŁAWIU 
270 CYMBALUK JULIA1572BD / K2006SZERMIERCZA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 
271 CYPKO SZYMON1366BD / M2012PRZEDSZKOLE NR 50 MAŁY KOLEJARZ 
272 CZAJA JAROSŁAW13835km / M30WROCŁAW 
273 CZAJA JULIA1507BD / K2007SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 IM. POLSKICH OLIMPICZYKÓW WE WROCŁAWIU 
274  CZAJA MACIEJ 105km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PL 
275  CZAJA MAŁGORZATA 95km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PL 
276  CZAJKA DOMINIK 2455km / M20OŁAWA 
277  CZAJKOWSKI JAN 9725km / M30WROCŁAW 
278  CZAJKOWSKI STANISŁAW 575km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK 
279  CZAPSKA IZABELA 6575km / K30WROCŁAWBIEGAM BO LUBIĘ 
280 CZARKOWSKA HANNA74BD / K2007WROCŁAW 
281 CZARKOWSKI IGNACY76BD / M2009WROCŁAW 
282 CZARNECKA WERONIKA1965BD / K2007SZKOŁA PODSTAWOWA NR 99 
283  CZECH SŁAWOMIR 6525km / M40KIEŁCZÓWBRAVERUN 
284  CZECHOWSKI PAWEŁ 1395km / M30WROCŁAW