Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Triathlon Mietków 1/8 IM i Sztafeta Firmowa
Mietków, 10 czerwca 2017 r.


Liczba zawodników : 293
Odebrało numery: 234

Liczba opłaconych zawodników: 231
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ACTEMIUM CEGELEC ŚLĄSK 105Sztf / KATOWICEKRZYSZTOF SADURSKI/PIOTR WOJDOŁOWICZ/LESŁAW STRZELECKIOKSztafetyMeskie 
2  ADAMIAK JAKUB 371Tri / M20WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
3 AJAN IRON TEAM JAWOR 197Sztf / JAWORNAWRACAJ MICHAŁ/ZIELIŃSKI DAWID/ROSKOSZ BARTOSZOKPRO 
4 AJAN POLSKA 55Sztf / JAWORRYBICKI MARCIN/ŁUKASZ ZAWADA/NIHAT CINARLIOKSztafetyMeskie 
5 AMBIT RACING TEAM 47Sztf / LESZNOSTAJER MARIUSZ/DAWIDZIAK JAREK/KUBIAK MICHAŁOKSztafetyMeskie 
6 AQUA FIT OSIRŚRODA ŚLĄSKA 35Sztf / ŚRODA ŚLĄSKAMATEUSZ SZOT/SEBASTIAN FIGARSKI/ANNA FIGARSKAOKSztafetyMix 
7 AQUAPARK WROCŁAW 27Sztf / WROCŁAWDUDEK MATEUSZ/WNĘK JAROSŁAW/PERDION PAWEŁOKSztafetyMeskie 
8  AUGUSTYN ADAM 304Tri / M30STRZELINPOLPOLOKOK 
9  BAJSAROWICZ TOMASZ 303Tri / M40JELCZ-LASKOWICEGT RATPOLPOLOKOK 
10  BARTOSIK RAFAŁ  Tri / M20WROCŁAWPOLPOL OK  
11 BECKER AVIONICS TEAM 229Sztf / WROCŁAWGUSZCZYŃSKI MIROSŁAW/GEMZA PIOTR/MARZEC TOMASZOKSztafetyMeskie 
12 BERNARD 247Sztf / NOWAK DARIUSZ/ŁAŹNIEWSKI DARIUSZ/TOMASZEWSKI MATEUSZPOLPOL SztafetyMeskie 
13  BIELECKA EWA 322Tri / K40WROCŁAWITMZMPOLPOLOKOK 
14  BIRECKI MICHAŁ 390Tri / M20OPOLEGT KONAPOLPOLOKOK 
15  BŁASZCZUK WOJCIECH  Tri / M20WIERZBICANIEZRZESZONYPOLPOL OK  
16  BŁOŃSKA AGATA 365Tri / K40WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
17 BOART LONGYEAR TEAM 79Sztf / KĄTY WROCŁAWSKIESKÓRA KATARZYNA/NOWAK WOJCIECH/MALASIEWICZ KRYSTIANOKSztafetyMix 
18  BOŁOZOWSKI DARIUSZ  Tri / M40WROCŁAWPOLPOL OK  
19  BRETYN DAGMARA  Tri / K20WROCŁAWPOLPOL OK  
20  BRZĘCZEK PIOTR 301Tri / M20WROCŁAWAA TEAMPOLPOLOKOK 
21 BUCAWALD PAWEŁ430Tri / M30BIELSKO-BIAŁATOLKI I LOLKIPOLPOL  
22  BUCZKO MICHAŁ 362Tri / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
23  BUDZEŃ SANDRA  Tri / K30NYSAPOLPOL OK  
24 CABP TEAM ONE 45Sztf / WROCŁAWBERGER DENIS/OLACZEK ŁUKASZ/TOMASZ HAJDASZPOLPOLOKSztafetyMeskie 
25  CHAŁAT PIOTR 306Tri / M30KOLUSZKIPOLPOLOKOK 
26  CHĘTKIEWICZ MAŁGORZATA  Tri / K30KĄTNACZY ZDĄŻĘ NAUCZYĆ SIĘ PŁYWAĆ?POLPOL OK  
27 CHMURA MACIEJ426Tri / M30WROCŁAWGVT BMCPOLPOL  
28  CHMURA MACIEJ  Tri / M30WROCŁAWGVT BMCPOLPOL OK  
29  CHOROLEWSKI PAWEŁ 397Tri / M20LUBINTRI DZIKPOLPOLOKOK  
30 COMARCH 51Sztf / WROCŁAWRADOSŁAW KOSICKI/MATEUSZ ŻURAWSKI/AGATA MASALSKA-PAWLAKOKSztafetyMix 
31 CONSONANCE TEAM 189Sztf / KRAKÓWKAMIL BOBROWSKI/RAFAŁ SAMBORSKI/MACIEJ JANICKIOKSztafetyMeskie 
32 CREDIT SUISSE 2 59Sztf / WROCŁAWMARCELINA SZONDELMAJER-DUDA/MARIUSZ KAWIAK/KRZYSZTOF MADEJOKSztafetyMix 
33 CREDIT SUISSE 3 61Sztf / WROCŁAWAGNIESZKA PRZYCHODZIEN/ROBERT SKICA/ANDREA MARIOTTIOKSztafetyMix 
34 CREDIT SUISSE 4 77Sztf / WROCŁAWSTANISLAV IVANOV/TUFAN RAKSHIT/KAMILA NIMSZOKSztafetyMix 
35 CREDIT SUISSE 5 83Sztf / WROCŁAWJONATAN PILAK/MAXYM TERESHCHENKO/BARTOSZ RYMARCZUKOKSztafetyMeskie 
36 CYWILE ŚRÓDMIEŚCIE 4 111Sztf / WROCŁAWPASZEK SEBASTIAN/FALIŃSKI JACEK/DUCZEMIŃSKA ALEKSANDRAPOLPOLOKSztafetyMix 
37 CYWILE ŚRÓDMIEŚCIE 1 33Sztf / WROCŁAWGIERAK ŁUKASZ/PASZEK SEBASTIAN/ZAWIŚLAK TOMASZOKSztafetyMeskie 
38 CYWILE ŚRÓDMIEŚCIE 3 85Sztf / WROCŁAWANNA KANIA/MARTA KRAWIEC-KLIMCZAK/ANNA GARNCARZOKSztafetyDamskie 
39 CYWILE ŚRÓDMIEŚCIE 2 91Sztf / WROCŁAWPAWEŁ POWSZEK/TOMASZ SKOWROŃSKI/JANUSZ ŁUCZYSZYNOKSztafetyMeskie 
40  CZAJA MONIKA 373Tri / K20POLKOWICEPOLPOLOKOK 
41  CZEKALSKI BARTOSZ 394Tri / M30KŁODZKOPOLPOLOKOK  
42  CZUKIEWSKI MAREK 412Tri / M30LUBINPOLPOLOKOK 
43 CZUKIEWSKI SEBASTIAN352Tri / M30GŁOGÓWPOLPOL  
44  CZUKIEWSKI SEBASTIAN  Tri / M30GŁOGÓWPOLPOL OK