Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
naglowek
Liczba zawodników : 1714
Liczba opłaconych zawodników: 1503
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ABULEWICZ WOJCIECH 72910 / M40WROCŁAWINNOVA SPORT CENTERPOLPOLOK 
2  ADACH DARIUSZ 119910 / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK 
3  ADAM PIOTR 25210 / M40ŻERNIKI WROCŁAWSKIEWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
4  ADAMCZAK ADRIANNA 53110 / K20WROCŁAWLOGINDEXPOLPOLOK 
5  ADAMCZYK ANDRZEJ 108710 / M30WIELUŃWIELUŃ BIEGAPOLPOLOK 
6  ADAMCZYK PIOTR  10 / M20WROCŁAWPOLPOL  
7  ADAMCZYK RADOSŁAW 130810 / M30GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGUPOLPOLOK 
8  ADAMIAK MARTA 29310 / K30ZŁOTY STOKABY DO METYPOLPOLOK 
9  ADAMOWSKA AGNIESZKA  10 / K40WROCŁAWPOLPOL  
10  ADAMSKI KRZYSZTOF 49310 / M30SMOLEC-POLPOLOK 
11  ADAMSKI WOJCIECH 86810 / M60WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLPOLPOLOK 
12  AGNIESZKA BIENERT 63810 / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
13  ALICH KARINA 120210 / K40GŁUCHOŁAZYPOLPOLOKPro-Run 
14  AMANOWICZ DAWID 6410 / M20TRZEBNICALZS ZRYW KOMOROWOPOLPOLOK 
15  ANDRUSYSZYN- SOŁTYS KATARZYNA 137010 / K30BORÓWDRUŻYNA PINGWINAPOLPOLOK 
16 ANDRUSZKÓW ALEKSANDRA22810 / K20TRZEBNICAPOLPOLOK 
17 ANDRZEJEWSKA MARCELINA74510 / K30WROCŁAWEY FUN RUNOK 
18  ANITA CHRYPLEWICZ 32410 / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
19  ANTHONY AMANDA 42910 / K30WROCLAWPOLPOLOK 
20  ANTONIAK MIESZKO 56310 / M20OPOLEPOLPOLOK 
21  ANTOSIAK TOMASZ 144110 / M30ZŁOTORYJATMTEAMPOLPOLOK 
22  ARDELLI MARCIN 43010 / M16BIELAWAPOLPOLOK 
23 ARGIER ŁUKASZ510210 / M20WROCŁAWPOLPOL  
24  ATLAK DARIUSZ  10 / M20SULIKÓW-POLPOL  
25  AUGUSTYNIAK JAKUB 22710 / M30WROCŁAWŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK 
26 BACIK ANNA 10 / K30LUZERNSUISUI  
27  BADORA MICHAŁ 31510 / M30WROCŁAWHOVNO CLIMBING TEAMPOLPOLOK 
28  BAGIŃSKA FILINA 26710 / K30OPOLEPOLPOLOK 
29  BAGIŃSKI ŁUKASZ 47410 / M30WROCŁAWGRUPA BIEGOWA ANZELMPOLPOLOK 
30  BAJER GRZEGORZ 6010 / M30OLEŚNICAPOLPOLOK 
31  BAJOWSKI MATEUSZ 136310 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
32  BAJSAROWICZ TOMASZ  10 / M40JELCZ-LASKOWICEGT RATPOLPOL  
33  BAJUK ANDRZEJ 64510 / M30KATY WROCLAWSKIEPOLPOLOK 
34  BALCERZAK KRZYSZTOF 126510 / M40WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
35 BALLOUR ZEYAD57410 / M50OBORNIKI ŚLĄSKIENOAPOLPOLOK 
36  BARAN EWA 10610 / K30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
37  BARAN PAWEL 98610 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
38  BARSZCZAK MARTA 125110 / K20WARSZAWAPISTOLET KOBIETPOLPOLOK 
39  BARTELA EDYTA 49010 / K30ŁÓDŹACCENTURE RUNNIG TEAMPOLPOLOK 
40  BARTKÓW-KWIATKOWSKA BEATA 119410 / K30BIELSKO-BIAŁAPISTOLET KOBIETPOLPOLOK 
41  BARTNICKA ANNA 78810 / K30WROCŁAWCOMBAT MAMAPOLPOLOK 
42  BARTNICKI BARTOSZ 91110 / M20GŁUSZYCAWKURW_TEAMPOLPOLOK 
43  BARTNICKI JĘDRZEJ 37110 / M20SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLPOLOK 
44  BARTOSZEWSKA MAGDA 28610 / K30WROCŁAWPOLPOLOKPro-Run 
45 BARYLSKI DARIUSZ18010 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
46 BARYSKI MACIEJ75110 / M30WROCŁAWEY FUN RUNOK 
47  BASIŃSKA JUSTYNA 90310 / K30OŁAWAPOLPOLOK 
48  BĄK ARKADIUSZ 64210 / M40WROCŁAW (WROCŁAW-FABRYCZNA)POLPOLOK 
49  BĄKIEWICZ ROBERT 81110 / M40WROCŁAWDREAM TEAMPOLPOLOK 
50  BĄKOWICZ ANNA 6910 / K20RADOMSKOPOLPOLOK 
51  BĄKOWICZ KRZYSZTOF 38610 / M50RADOMSKOPOLPOLOK 
52  BEDNAREK KRZYSZTOF 141410 / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
53  BEDNAREK WOJCIECH 73410 / M30WROCŁAWTWARDZIELE TEAM BOGATYNIAPOLPOLOK 
54  BEDNARSKA ANNA 70110 / K20KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
55  BEJROWSKI PIOTR 9810 / M30GDAŃSKSKRZAT TEAM 2017POLPOLOK 
56  BENEDYKTOWICZ MARCIN 92610 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
57  BETCHER ROBERT 4110 / M50OPOLEŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK 
58 BETLEJ MIKOŁAJ58610 / M40WROCŁAWNOAPOLPOLOK 
59  BĘBAS PAWEŁ 81510 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
60  BĘDZIŃSKI ŁUKASZ 31910 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
61  BIAŁOBŁOCKA ALICJA 95010 / K30WROCLAWPAN SAMOCHODZIKPOLPOLOK 
62 BIAŁOBŁOCKI MARCIN 95110 / M30WROCŁAWPAN SAMOCHODZIKPOLPOLOK 
63  BIEGAŃSKA MALWINA 115010 / K40RADWANICEPOLPOLOK 
64  BIEGAŃSKI MACIEJ 121810 / M40RADWANICEPOLPOLOK 
65  BIELAWSKI KAROL 126010 / M20DOBROSZYCEPOLPOLOK 
66  BIELAWSKI KORNEL 135110 / M16DOBROSZYCEPOLPOLOK 
67  BIELAWSKI ROBERT 130210 / M40DOBROSZYCEPOLPOLOK 
68  BIELECKA BOGUMIŁA 119310 / K40ŻARÓWŻARÓW BIEGAPOLPOLOK 
69  BIELECKA IWONA 42610 / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKPro-Run 
70  BIELECKI KRZYSZTOF 85110 / M20KRAKÓWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKPro-Run 
71  BIENIAS-NOWAK MARTA 4710 / K30OPOLEPOLPOLOK 
72  BIERNACKA GABRIELA 130010 / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
73  BIERNACKA MAGDALENA 54110 / K20OSIELSKOHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK 
74 BILSKI MARCIN18110 / M40WROCŁAW-POLPOLOK 
75  BILSKI PAWEŁ 105910 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
76  BIŁOUS MARCIN 127210 / M40MIRKÓWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
77  BITETTO ALESSANDRO 103010 / M30MILANASD FIAMMA OLIMPIA PALOITAITAOK 
78  BIZIEL MICHAŁ 90810 / M40WROCŁAWTMTEAMPOLPOLOK 
79  BLAWUCIAK AGNIESZKA 112910 / K30KOŚCIANPOLPOLOK 
80  BLIŹNIEWSKA KATARZYNA 52410 / K40GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGUPOLPOLOK 
81  BŁACH KAMIL 109310 / M20PRASZKA-POLPOLOK 
82  BŁACHUT MAREK 83010 / M40WROCŁAWAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH WROCŁAWPOLPOLOK 
83  BŁASZAK RENATA 123410 / K50KRAKÓWKS TURÓWPOLPOLOK 
 W 2017r. pierwszy raz przebiegłam półmaraton. Biegam od dwóch lat
84  BŁASZCZYK ŁUKASZ 147410 / M20OLEŚNICAPOWIATOWY DOM POMOCY SPOŁECZNEJPOLPOLOK 
85  BOCZAR WALDEMAR 5010 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
86  BOGACZ MONIKA 1310 / K30PEŁCZYCEPIERUŃSKO DOBRY TEAMPOLPOLOK 
87  BOGACZYŃSKA-ADACH BOŻENA 119510 / K40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK 
88  BOGDAŁ JACEK 55010 / M40WROCŁAWŻERZUSZYCEPOLPOLOK 
89  BOGENRYTER PIOTR 64810 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
90  BOGUS BARTOSZ 17610 / M20LUBLINIECPOLPOLOK 
91  BOGUSZ SŁAWOMIR 138410 / M40DOBROSZYCEFRESENIUS NETCAREPOLPOLOK 
92  BOHONOS ARKADIUSZ 108410 / M20HENRYKÓWPUNKT REHABILITACJIPOLPOLOK 
93  BOJARSKA IZABELA 141810 / K20OTWOCKPOLPOLOK 
94 BOJARSKI ŁUKASZ114110 / M40WROCŁAWVACOOK 
95  BOŁOZOWSKI DARIUSZ 144010 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
96  BOŃKOWSKA AGNIESZKA  10 / K30WROCŁAW(RUN)_AWAYPOLPOL  
97 BORAWSKA AGNIESZKA102210 / K30WROCŁAWAB S.A.OK 
98  BORKOWSKI KRZYSZTOF 125410 / M40WROCŁAWVOLVO POLSKAPOLPOLOK 
99  BORKOWSKI MAREK 130710 / M40MIŁOSZYCEPOLPOLOK 
100  BOROWIK AGATA 146210 / K30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOKPro-Run 
101  BORYSENKO KATERYNA  10 / K16WROCLAWKHARKIV IRON TEAMUKRUKR  
102  BOSZKIEWICZ DARIUSZ 79910 / M40BRZEGENERGY LAVYLITESPOLPOLOK 
103 BOŻEK KAMIL102310 / M30WROCŁAWAB S.A.OK 
104  BOŻEK ŁUKASZ 39610 / M30WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
105  BREŚ KLAUDIA 119210 / K20BYDGOSZCZPISTOLET KOBIETPOLPOLOK 
106  BRODA DOMINIK 310 / M30WROCŁAWPOSITIV VIBRATIONPOLPOLOK 
107  BRODALA AGNIESZKA  10 / K40WROCŁAWPOLPOL  
108  BRONIKOWSKI MARCIN 88310 / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
109  BROŚ ŁUKASZ 19610 / M30WROCŁAW-POLPOLOK 
110  BROŻYŃSKA ALINA 38210 / K30WROCŁAWSZELMUTKAPOLPOLOK 
111 BRYJKA MARTA510610 / K30POLPOL  
112  BRYSZEWSKA PATRYCJA 48510 / K20ŁÓDŹACCENTURE RUNNIG TEAMPOLPOLOK 
113  BRZESZCZYŃSKI DAWID  10 / M30WROCŁAWPOLPOL  
114  BUCZKOWSKI EMIL 11510 / M20WAŚNIÓWPOLPOLOK 
115  BUĆKO ALICJA 36110 / K20JELENIA GÓRATS REGLE SZKLARSKA PORĘBA / VEGE RUNNERSPOLPOLOK 
116  BUDA KRZYSZTOF 18810 / M40WROCŁAW-POLPOLOK 
117  BUDZAN MICHAŁ 62410 / M20KLUCZBORKCOMARCH BUFRPOLPOLOK 
118  BUGAJSKI ANTONI 34410 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
119  BUJAK ŁUKASZ 78010 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
120  BUK DOMINIK 138710 / M40IWINY (GM SIECHNICE)STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA `GRANIT`POLPOLOK 
121  BUKŁAHA KAMIL  10 / M20WROCŁAWBRAKPOLPOL  
122 BUMBUL MAGDALENA118410 / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
123  BUNDYRA CZESLAW 103110 / M60WROCLAWWROCŁAW-KUŹNIKIPOLPOLOK 
124  BUNDYRA WOJCIECH 117010 / M30WROCLAW-POLPOLOK 
125  BURAWSKI PIOTR 45110 / M30WROCŁAW-POLPOLOKPro-Run 
126  BURZA TOMASZ 32310 / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
127  BUSS JAKUB 86010 / M40KUDOWA ZDRÓJKUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIAPOLPOLOK 
128  BYŚ MATEUSZ 2910 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
129  BZDUN JACEK 108510 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
130  CEMBRUCH MARIUSZ 110410 / M30GŁUCHOŁAZYBBL GŁUCHOŁAZYPOLPOLOK 
131  CHABASIŃSKI RADOSŁAW 6710 / M30WROCŁAWLPP TEAMPOLPOLOK 
132  CHAŁUPCZAK CEZARY 127410 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
133  CHAŁUPCZAK JAKUB 52810 / M20WROCŁAWSS MKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOK 
134  CHAN KELVIN 40910 / M40WROCLAWPOLPOLOK 
135  CHARABIN ANDRZEJ 74010 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
136  CHŁĄDZYŃSKI PIOTR 91810 / M40WROCŁAWOLD BOXING CLUBPOLPOLOK 
137  CHMIEL PAWEŁ 54710 / M20ŚLĘZAPOLPOLOK 
138  CHMIELEWSKA ALEKSANDRA 26910 / K20WROCŁAW-POLPOLOK 
139  CHMIELEWSKI DAWID 67310 / M20TRZEBNICAPOLPOLOK 
140  CHMIELEWSKI KAMIL 142310 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
141 CHMIELEWSKA IWONA120910 / K30WROCŁAWGETBACKOK 
142  CHMIELOWSKA KAROLINA 82010 / K20ZABKOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
143  CHMIELOWSKA KATARZYNA 81410 / K20ZĄBKOWICE ŚLASKIEPOLPOLOK 
144  CHMURA TOMASZ 148610 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
145  CHODOROWSKI KRZYSZTOF 53410 / M30WROCŁAWPRZEBIEGA.PLPOLPOLOK 
146  CHOJNACKA MAŁGORZATA 110610 / K40MĘDŁÓWBRAKPOLPOLOK 
147  CHOJNACKI GRZEGORZ 23010 / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOKPro-Run 
148  CHOJNACKI RYSZARD 39910 / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
149  CHOJNOWSKI DARIUSZ 76310 / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
150  CHOLEWIŃSKI PAWEŁ 55310 / M30ŚRODA ŚLĄSKAŚREDZCY BIEGACZEPOLPOLOK 
151  CHOŁUJ MAŁGORZATA 89810 / K50SZCZODREPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKPro-Run 
152  CHROBOT ANNA 61110 / K30KRĘPICEKRĘPI Z KRĘPICPOLPOLOK 
153  CHROBOT KRZYSZTOF 43810 / M50WROCŁAWŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK 
154  CHRUŚCIEL MAREK 5410 / M30WROCŁAWCAPGEMINIPOLPOLOK 
155  CHUDALEWSKA AGATA 141910 / K30WOŁÓWGDYBY NIE JAREKPOLPOLOK 
156  CHWALISZ PAWEL 14110 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
157  CHYRZYŃSKI MARCIN 63410 / M20KĄTY WROCŁAWSKIEBRAKPOLPOLOK 
158  CICHOCKA-DĘBICKA EWA 63910 / K50WROCŁAWPOLPOLOK 
159  CIEPIERSKA JOANNA 26610 / K30LUTOMIERZABY DO METYPOLPOLOK 
160  CIEPIERSKI KRZYSZTOF 26310 / M30LUTOMIERZABY DO METYPOLPOLOK 
161  CIEPLUCH MARCIN  10 / M20OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOL  
162  CIEPŁUCHA ARTUR 119810 / M40TUMIDAJSIERADZBIEGA.PLPOLPOLOK 
163 CIESIELSKI TOMASZ100710 / M30WROCŁAWAB S.A.OK 
164  CIESIELSKI MARCIN 129810 / M30ŚWIĘTA KATARZYNAPOLPOLOK 
165  CIESIELSKI WOJCIECH 93710 / M20WROCŁAWPOLPOLOK 
166  CIESZKOWSKA-KUCHTA MAGDALENA 92110 / K40BRZEZINAPOLPOLOK 
167  CIEŚLA KRZYSZTOF 142010 / M20KOSTRZYN NAD ODRĄPOLPOLOK 
168  CIMICKI JACEK  10 / M30WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWPOLPOL  
169  CIUPA EWA 4410 / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
170  CWENAR MAREK 17010 / M40WROCŁAWTHE BEST FAMILYPOLPOLOK 
171  CWENAR ROBERT 13710 / M20WROCŁAWTHE BEST FAMILYPOLPOLOK 
172  CYROŃ PATRYK 105210 / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
173  CYWKA TOMEK 8710 / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINPOLPOLOK 
174 CZADERNA KRZYSZTOF120510 / M30WROCŁAWGETBACKOK 
175  CZAPLIŃSKI JANUSZ 73810 / M50SOBÓTKAKORFF TEAMPOLPOLOK 
176  CZAPRACKI KAZIMIERZ 14510 / M50WROCŁAWPOLPOLOK 
177  CZARNECKI ANDRZEJ 109610 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
178  CZARNECKI SYLWESTER 85710 / M40OŁAWAPOLPOLOK 
179  CZARNOTA DARIUSZ  10 / M20WSCHOWAPOLPOL  
180  CZECHOWSKI PAWEŁ 3510 / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
181  CZEKAJ DAMIAN 116210 / M20WROCŁAW-POLPOLOK 
182  CZEKAJ MARTA  10 / K20TRZEBNICAPOLPOL  
183  CZEMBOR KATARZYNA 69710 / K20WROCLAW-POLPOLOK 
184  CZEPIL EWA 33010 / K40PROCHOWICEKROKUS KWIATKOWICEPOLPOLOK 
185  CZEPIL MAREK 32910 / M40PROCHOWICEPOLPOLOK 
186  CZERWIŃSKI ŁUKASZ 18710 / M30NADOLICE WIELKIEPOLPOLOK 
187  CZERWONKA MARCIN 61010 / M30NADOLICE WIELKIEPOLPOLOK 
188  CZOP EWA 64110 / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
189  CZUBA PAWEŁ 54510 / M40KĄTY WROCŁAWSKIEMROŻONKIPOLPOLOK 
190  CZUCHWICKI MAREK 34510 / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
191  CZUCZWARA KAMILA 124610 / K20WROCŁAWWROCLAW MARATHON TEAMPOLPOLOK 
192 CZYŻ GRZEGORZ107510 / M40KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOK 
193  CZYŻEWSKA-FONROBERT EWA 75610 / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
194  CZYŻYK MARCIN  10 / M40BIELANY WROCŁAWSKIE-POLPOL  
195  ĆWIK MICHAŁ  10 / M30WROCŁAWPOLPOL  
196  ĆWIKOWSKI RAFAŁ 80410 / M50WROCŁAWPOLPOLOK